אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש את זוית הנשלטות בבקשה (וגם שולטים מוזמנים)

High T
לפני 9 שנים • 19 באפר׳ 2015

Re: מחפש את זוית הנשלטות בבקשה (וגם שולטים מוזמנים)

High T • 19 באפר׳ 2015
Ez Knot כתב/ה:
כשאתן בקשר שליטה ארוך ומתבססות רוטינות של מעשי שליטה (אחיזות, אמירות, "נוהלים") וסשנים נראים די דומים אחד לשני שבוע אחרי שבוע (גם אם מוצאים גיוונים ושוברי שגרה),

השאלה שלי היא האם מתפתח אצלכן תחושה או שמץ של "החלשות" בעומק של השליטה?
האם המוכרות של הפרקטיקות והשחיקה בריגוש גורמת לכן להרגיש שאתן מקבלות פחות שליטה?

וכל הסבר שמתייחס למשהו שליד זה, גם מעניין אותי.

יש לי בעיה בשאלה הזו, למרות שאני מסכים לרוב המגיבים/ת
הנקודה שלי היא חופש ונינוחות.
איך שאני רואה את החיים הם ברובם הרבה זמן של חוסר שליטה או מחוייבות אשר ניכפת מצורך הקיום
לכן יש חשיבות מרובה מבחינתי לכל רגע משותף אשר מתפנה.
בנוגע ל"היחלשות שליטה" זו בעית אגו. בסופו של דבר אין אפשרות לדעת בבטיחות מה עובר בראשו של האחר. והחלום על ציות מלא ללא מחשבה נוספת הינו חלום אשלייתי כפי שאני רואה זאת.
מניסיוני אפילו במדיטציה מפוקחת היטב לא ניתן להגיע לניקוי מלה של מחשבות.

לכן עצתי בעינין היא - לא לדוש בנושא, העומק יגיע או שלא. פשוט לזרום עם הרגע.
Melody303​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 21 באפר׳ 2015
Melody303​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2015
בקשר הכי ארוך שהיה לי למדתי שיש לי צורך גם בשגרה של השליטה וגם בסשנים. מחסור משמעותי של אחד מהשניים היה זורק אותי מאיזון. מאידך לא זכור לי שהרגשתי שאף סשן היה דומה לקודמו (או לזה שלפניו וכו'), אפילו אם טכנית יכול להיות שהם היו זהים.
40 הצלפות היום הן לא אותו הדבר כמו 40 הצלפות מחר, אפילו אם ההצלפות הן כולן בדיוק באותו הכלי ובדיוק באותה העוצמה. וזאת פשוט כי הרבה השתנה בין היום למחר, אפילו אם מתעלמים מהסימנים ושינויי הרגישות במקום הספציפי.
לא שזו סיבה לא לגוון. icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 9 שנים • 21 באפר׳ 2015

Re: כשזה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 באפר׳ 2015
זו בעיה קלאסית, שאיננה מוגבלת רק למערכות שליטה - זו בעיה של כל מערכת יחסים מתמשכת.

וכן, מערכת יחסים צריכה הזנה, ניקוי, פירוק ושימון מתמידים. אי אפשר רק להמשיך על אדי הדלק של ההתאהבות הראשונית.

לאנשים שונים יש התייחסות שונה לשיגרה - שיגרה וטקסים קבועים עוזרים לבנות ולהבנות את הקשר ואת אופיו. ומהצד השני - כולנו אוהבים להתרגש ולחדש.

החוכמה היא למצוא את המקום באמצע, שבו לכל השותפים/ות למערכת היחסים טוב ושבו כולם/ן מרגישים מוזנים.

לדעתי, אין כאן קיצורי דרך אלא הרבה תקשורת כנה ותהליך של ניסוי וטעיה עד שתמצאו את שביל הזהב.

בהצלחה,
icon_twisted.gif
איןשם
לפני 8 שנים • 27 ביוני 2015

קראתי

איןשם • 27 ביוני 2015
מרתק, חייבת לציין שהכל נשמע הגיוני ונכון.
השאלה שלי- מה נשאר מאחורי משחקי השליטה בזוגיות? כלומר, אוהבים, זוגיים וכו- נכנסת שגרה
ו..... מה משאיר אותך? זכרונות, תקווה, פחד לאבד, פחד להמשיך?
איזו עליית מדרגה יש מכאן? להפוך לוניליים? להכניס צלע נוספת?
אני חושבת שמעבר לתשובות שכאן- התשובה אצל השואל.
איפה אתה בחיים. מה עשית בשביל עצמך? איך צמחת ומימשת יעדים בחייך?-
ולאחר רצף התשובות לשאלות הנל-
פשוט לשאול מהו בשבילי הקשר הזה.
מתוך הנחה שהחיפוש אחר התשובה לא נובע מחוסר בטחון או מחשש לדחייה כפי שצויין כאן.
כנשלטת (חדשה ....) אשמח לבן זוג שיש בו ידיעה וודאית מי הוא ומה יעדיו בחיים- שאיני איזה ניסוי על הדרך. הידיעה העצמית אישית העמוקה- ההבנה של מי אני הרבה מעבר לצד הבדסמי- היא המפתח וההשתקפות- וגם לדעתי התשובה לשאלתך.
מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי- ומאחלת אושר.
High T
לפני 8 שנים • 30 ביוני 2015

Re: קראתי

High T • 30 ביוני 2015
איןשם כתב/ה:
מרתק, חייבת לציין שהכל נשמע הגיוני ונכון.
השאלה שלי- מה נשאר מאחורי משחקי השליטה בזוגיות? כלומר, אוהבים, זוגיים וכו- נכנסת שגרה
ו..... מה משאיר אותך? זכרונות, תקווה, פחד לאבד, פחד להמשיך?
איזו עליית מדרגה יש מכאן? להפוך לוניליים? להכניס צלע נוספת?
אני חושבת שמעבר לתשובות שכאן- התשובה אצל השואל.
איפה אתה בחיים. מה עשית בשביל עצמך? איך צמחת ומימשת יעדים בחייך?-
ולאחר רצף התשובות לשאלות הנל-
פשוט לשאול מהו בשבילי הקשר הזה.
מתוך הנחה שהחיפוש אחר התשובה לא נובע מחוסר בטחון או מחשש לדחייה כפי שצויין כאן.
כנשלטת (חדשה ....) אשמח לבן זוג שיש בו ידיעה וודאית מי הוא ומה יעדיו בחיים- שאיני איזה ניסוי על הדרך. הידיעה העצמית אישית העמוקה- ההבנה של מי אני הרבה מעבר לצד הבדסמי- היא המפתח וההשתקפות- וגם לדעתי התשובה לשאלתך.
מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי- ומאחלת אושר.

שאלות רבות, אנסה להשיב לאט לאט.
1 - מה משאיר? - מבחינתי זה היציבות לדרך משותפת. אני יודע שנישתנה, נעבור דירה, ניזדקן וניראה דברים נפלאים. אבל היציבות של ה- ביחד. זה משאיר אותי איתה.
2 - עליית מדרגה? - על כל מדרגה שעולים צריכים אחר כך לרדת. החיים פשוטים יותר במישור. הכוונה היא לא לחיים וניליים אלא על רמה מסויימת של קינקיות שמוסכמת על ידי שני הצדדים כדרך החיים של היום. באם נשנה זאת ונעלה לגבהים של ההימלאיה? אינני יודע. כטויל זה נישמע נהדר, כמקום לחיות? חסר שם חמצן.
3 - צלע נוספת? - כלב?, חתול?, ילדים? אחות שמבקרת מחו"ל? ידיד שניזרק מהבית?. החיים מלאי צלעות לאנשים עם פינות. מי שעגול יחליק דברים כאילו מעליו. אני רואה הרבה מערכות יחסים של הקהילה וגם אנשים רגילים וכל זמן שיש אושר ושמחה לכולם זה נכון מבחינתי
4 - איפו אני בחיים? - במקום המאושר ביותר שלי, לא מיתוך תכנון או השתדלות. פשוט פאקינג מזל.

לגבי ההמשך - יש הרבה אנשים אשר יספרו לך על חייהם, שאיפותם, יכולותיהם, מצבם הכלכלי וכו. זו כנות למטרת קשר אמיתי. באתר זה האנשים המחפשים באים עם תוספות, אולי יותר פתיחות לגבי שאיפות מיניות, פנטזיות ופתיחות מחשבתית.
השלב הבא של התצריף הוא בירור עצמי שלך ובעיקה מה את מוכנה לתת למערכת יחסים שכזו.

בפגישה הראשונה שהיתה לי עם המתוקה שאיתי אמרתי
"אני נותן הכול ודורש הכול" זה הפחיד אותה, אבל גם הראה לה שאני טוטאלי במה שאני דורש.
כנות, נאמנות, מחוייבות.
הדברים הללו כובלים אותי כמו שאותה באותו החוזק ללא פשרות.
איןשם

איןשם • 30 ביוני 2015
"אני נותן הכול ודורש הכול" זה הפחיד אותה, אבל גם הראה לה שאני טוטאלי במה שאני דורש.
כנות, נאמנות, מחוייבות.
הדברים הללו כובלים אותי כמו שאותה באותו החוזק ללא פשרות.[/quote]

אהבתי! ביג לייקקקקק
איןשם

איןשם • 30 ביוני 2015
כנות, נאמנות, מחוייבות.
הדברים הללו כובלים אותי כמו שאותה באותו החוזק ללא פשרות.[/quote]

אהבתי! ביג לייקקקקק