צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדנג'ן מוזכר שוב

טוב טוב הגמד{M}
לפני 20 שנים • 2 במרץ 2004

הדנג'ן מוזכר שוב

טוב טוב הגמד{M} • 2 במרץ 2004
"הרומאים הם כולם מגולחי ראש מצוחצחים שנראים כמי שיצאו זה עתה ממסיבה בדאנג'ן, כולל שוטים, פרגולים ומקלות"

והנה אנחנו מוזכרים שוב... icon_wink.gif

מתוך ביקורת על הסרט "הפסיון"

ZIGzag וZוגתו
Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 במרץ 2004
Rocco​(שולט) • 2 במרץ 2004
אז רגע מה זה אומר....?
אנחנו סוף סוף גיבורי תרבות....?
חחחחחחחחחחח
icon_smile.gif)))))))
זיקית
לפני 20 שנים • 3 במרץ 2004

אין לי ספק..

זיקית • 3 במרץ 2004
שכולנו גיבורי תרבות אלטרנטיביים גם ככה. בעצם, אולי רק אני.. icon_rolleyes.gif

icon_twisted.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 3 במרץ 2004
אמממממממממממ................

כלומר, שאני אבין, מגולח ראש (רצוי רומאי) = דאנג'יניסט?????

הללוייה פרייס דה לורד..........
icon_rolleyes.gif
SEAMASTER​(שולט)
לפני 20 שנים • 13 במרץ 2004

וואלה וואלה

SEAMASTER​(שולט) • 13 במרץ 2004
אפרופו הדאנג'ן : מקום מוזר , מיקום מעולה , אוירה סקסית , פוטנציאל אדיר אבל ...
נשאלת השאלה , מדוע יורד לרבים כל כך מהר מהמאורה הייחודית הזו ? מדוע אין שם חידושים ? מדוע אין התפתחויות מענינות ? מדוע השיגרה הרע נגעה גם בחלקת עונג שכזו ?
ושיגרה ? זה רע !

נכתב כביקורת בונה !
XimXam​(שולט)

ל SEAMASTER ובעצם לכולם....

XimXam​(שולט) • 13 במרץ 2004
זו לא פעם הראשונה שאני (ואני בטוח שגם אתם) שומע את התלונות שיורד מהר מהדנג'ן ושאין חידושים והתפתחויות מעניינות
אז אולי במקום להתלונן תעצרו לרגע ותחשבו למה זה הופך להיות משעמם

בגלל המועדון או בגלל האנשים?

המועדון לא מחדש או האנשים לא מחדשים?

המועדון לא נועז או האנשים לא נועזים?

אני לא בא להאשים אף אחד או את המועדון אבל לדעתי זו האחריות של כול האנשים שמגיעים לשם להפוך את הערב למעניין ונועז יותר

בחייכם כמה פעמים אפשר לראות את 009 (ובלי שום רצון להעליב אותו) משתתף בסשנים?
ושהדבר ההכי נועז לדעתי שקרה איפעם במועדון זה סשן המחטים שהעבירו על זאב
Hunter​(שולט)
Hunter​(שולט) • 13 במרץ 2004
אני לא פה כדי להרגיז אף אחד אבל מבחינתי שתי הבעיות העיקריות עם הדאנג'ן זה השתיה החריפה והעשן.
אני לא חושב שצריך לשתות במועדון כזה, וודאי לא להשתכר ואני חושב שקצת אוויר צח של ים עדיין לא הרג אף אחד... בכמה פעמים שהייתי שם נראה רצון טוב (וכנראה שהייתי בערבים פחות "לוהטים") ופוטנציאל למשהו ממש נחמד...
אבל מהר מאוד הפסקתי לראות מעבר למטר קדימה ולנשום (מה שמזכיר קצת טיול להר גבוה), אז בתור ביקורת בונה:
1. להעיף את המשקאות החריפים מהבר (לפחות בערבים שמוגדר מראש שיהיו סשנים)
2. להגביל את כמות האנשים (אפשר לפרסם באתר את מספר האנשים והמקומות הפנויים, ולקבל הזמנות מראש)
3. להוסיף עוד *הרבה* "שואבי עשן" ולבקש מאנשים לעשן באיזורים מסויימים בלבד (זו בעיה, אני יודע, אבל אפשר להגביל את העישון רק לבמה עם הכלוב, ולשים שם הרבה ונטות.

זהו, שתי הפרוטות שלי... icon_cool.gif
XimXam​(שולט)

פרט קטן אבלחשוב :)

XimXam​(שולט) • 13 במרץ 2004
בקשר לשתיה...
הדנג'ן הוא מועדון וכול מועדון הוא מסחרי ונועד למטרות רווח אל תצפה שמקום שהוא לא מועדון כמו הTLV שמפוצץ באופן קבוע להרשות לעצמו לוותר על הכנסה כזו זה מה שמחזיק את הדנג'ן בחיים דוגרי אחרי כול הדיבורים הליכלוכים (והיו הרבה כאלה בעבר) זה המקום הראשון בארץ שהיה לו ביצים לעבוד עם הקהילה והנושא הזה

וגם...

אני סומך על האנשים הקבועים של המקום שם מישהו ישתה יותר מדיי וינסה לעשות סשן שהוא כולו מעופף מישהו כבר יקשור אותו בכלוב בפינה icon_twisted.gif

בקשר לאנשים....
לפי מה שהבנתי מעמוס מתחילות לרוץ עכשיו מסיבות קטנות במרתף של הדנג'ן לפעמים מיילדום ולפעמים פמדום ככה שלא כול המסיבות הם המוניות

ובקשר לעישון...
עני מסכים איתך בעניין הוונטות אבל אני לא חושב שמישהו יתיחס לשלט של "אסור לעשן" במועדון בישראל (כול מועדון)
009​(אחר)
009​(אחר) • 13 במרץ 2004
הדבר הכי פשוט זה לבוא לפורום ולכתוב ........ ובאמת שאין לי בעיה עם ביקורות אבל אני מציע לכל המבקרים להתחיל לעשות.... במקום לבקר בואו ותעזרו....... גם לאירועים הסגורים אינכם מגיעים.... אז על מה אתם מלינים?

לאירועי יום שלישי וחמישי אינכם מגיעים ולאירועים האינטימיים והסגורים אתם לא מגיעים אז מה אתם רוצים?

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן