סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיות ניוש או טרנסיות שצריכות עזרה?

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 8 שנים • 24 במאי 2015

פנטזיות ניוש או טרנסיות שצריכות עזרה?

ליידי תמרה​(שולטת) • 24 במאי 2015
שלום

יש מספר חברים בכלוב, שמה שמניע אותם היא פנטזיית ניוש חזקה, ששולטת לחלוטין במיניות שלהם. זאת אומרת, הניוש הוא המוטיבציה העיקרית לקיומם בכלוב. זה נוכח בפרופיל, בבלוג, בכל פוסט ובכל צ'ט איתם. רציתי לשאול לדעתכםן - האם ייתכן שבעצם מדובר בנשים טרנסיות mtf שחוששות לעשות את הצעד הראשון, ולכן צריכות לגיטימציה חיצונית לכך? ואם כן, האם יש דרך לעזור להן, אולי קבוצה להפנות אליה?

אשמח על דעות של א-נשים שהיו וחוו.

ל.ת.
Melody303​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 25 במאי 2015
Melody303​(נשלטת) • 25 במאי 2015
עולה לראשי רק דיכוטומיה אחת שיכולה לזהות באפקטיביות כלשהי מי מהמתעניינות בניוש טראנסיות בתחילת דרכן, ומי מהן פטשיסטים/ות של ניוש, ולא טראנסיות. הדיכוטומיה הזו סובבת את אלמנט ההשפלה בעיקר.
אני חושבת שאפשר להסיק לרוב שמי שנדלקת בעיקר מהאלמנטים הנפוצים של השפלה שנכללים בפנטזיות ניוש אינה טרנסית.
אם אני לא טועה, פנטזיות ניוש כוללות את האלמנט הזה More often than not.
    התגובה האהובה בשרשור
TSMASS​(אחרת)
לפני 8 שנים • 27 במאי 2015
TSMASS​(אחרת) • 27 במאי 2015
כן, ניתקלתי בכמה כאלה. אני חושבת שזה פנטזיה טובה לאונן עליה בשבילם. לא משהו שהם יקחו לפרטי שלהם. רק תצוגה פה באתר.
חוץ מזה, למה לא לתת להםן זמן לתהליך, אני אהבתי את זה. פחות אהבתי את אלה שניסו לדחוף אותי לכיוון כזה או אחר, זרמתי עם מה שנעים.
בנתיים אני רק מדברת איתם ועונה לשאלות הרבות שלהם. (עד שמשעמם לי..)

פעם היו קבוצות תמיכה כאלה באתרים של הקהילה.. לא שם עכשיו אז אין לי מושג אם זה ממשיך.

סיכום עצה, חיה ותן לחיות.
High T

Re: פנטזיות ניוש או טרנסיות שצריכות עזרה?

High T • 27 במאי 2015
ליידי תמרה כתב/ה:
שלום

יש מספר חברים בכלוב, שמה שמניע אותם היא פנטזיית ניוש חזקה, ששולטת לחלוטין במיניות שלהם. זאת אומרת, הניוש הוא המוטיבציה העיקרית לקיומם בכלוב. זה נוכח בפרופיל, בבלוג, בכל פוסט ובכל צ'ט איתם. רציתי לשאול לדעתכםן - האם ייתכן שבעצם מדובר בנשים טרנסיות mtf שחוששות לעשות את הצעד הראשון, ולכן צריכות לגיטימציה חיצונית לכך? ואם כן, האם יש דרך לעזור להן, אולי קבוצה להפנות אליה?

ל.ת.

סליחה, אשמח להשכיל בנושא "פנטזיית ניוש"
מה זה?
TSMASS​(אחרת)
TSMASS​(אחרת) • 27 במאי 2015
זה כשבא לך לשים בגדים סקסיים של נשים ולהיות אישה לכמה זמן.. לפעמים זה מישהוא\י שמלביש אותך ואתה מתנהג כאישה בשבילו\ה.
שום דבר לא מוכרך אבל בדכ זה להלביש גבר כאישה כנועה לצורך סיפוק מיני או כיף.
תרצה B​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 28 במאי 2015

תרצה B​(נשלטת) • 28 במאי 2015
ליידי תמרה כתב/ה:
שלום

ל.ת.

אני מתחבר מאוד למה שמלודי כתבה למטה.
אצלי הניוש הוא לא אלמנט הכרחי או שולט, אבל אני נהנה מניוש.
לא אחפש את זה אצל שולטת פוטנציאלית, אבל אשמח אם זו תכונה שהיא אוחזת בה.
ואני אכן נהנה מהניוש מהזווית ההשפלתית. ניוש משפיל גבר, שרואה בעצמו גבר, בדיוק כפי שגברור משפיל אישה, שרואה בעצמה אישה (תחשבי על מישהי שנאלצת ללכת עם שפם מלאכותי ברחוב).

לעומת זאת, כאשר מישהו רוצה לדמות את עצמו לאישה, אבל לא מסוגל לכך בעצמו (בשל עכבות או מכל סיבה אחרת), ומשתמש בשולטת כדי ש"תכריח" אותו לחוות את עצמו כאישה, אז אכן מדובר בטרנסית במסווה. אדם כזה, לא יחווה את הניוש כהשפלה, אאל כשחרור של משהו שכלוא בו. לא תמיד ההבחנה תהיה קלה למי שמתבונן מבחוץ, אבל היא נראית לי נכונה.
עלובית​(טרנסית נשלטת)
לפני 8 שנים • 2 ביוני 2015

ניוש כדרך חיים ושליטה

מלכתי עד לא מכבר להגה לנייש אותי לרמות קשות , שמלות ערב, מעילי פרווה עקבים ומה לא , כשאני אתה אני באמת מרגיש כמו אישה, לעיתים אני מתקנא בנשים על שיש להם את האפשרות להתגנדר ולהתאפר , וללבוש שמלות , אני לובש אותן יום בשבוע ונהנה מהתהליך ומההרגשה שלהיות אישה חושב שזו הנאה גדולה
Mary Jane
לפני 8 שנים • 3 ביוני 2015

Mary Jane • 3 ביוני 2015
מגנוליה כתב/ה:
[..........

ניוש משפיל גבר, שרואה בעצמו גבר, בדיוק כפי שגברור משפיל אישה, שרואה בעצמה אישה (תחשבי על מישהי שנאלצת ללכת עם שפם מלאכותי ברחוב). ..........

.

על סמך מה ביססת זאת? שוחחת עם נשים שזו עמדתןן ביחס ל"גברור", או שזה נאמר כראי של תחושותיך ביחס ל"ניוש"?

מכל מקום, לדעתי מדובר בשתי תופעות שונות ורחוקות זו מזו, ולא נראה לי שנשים, ככלל, יחושו מושפלות מעצם ה"גברור" - לכן זו גם לא פרקטיקה שכיחה במה שמתכנה "מיילדום".

אני יודעת שלא הייתי חשה עצמי מושפלת בסיטואציה כזו, זה דווקא משעשע/מגניב בעיניי ללבוש בגדי גבר ולהתהלך עם שפם. הייתי יכול להיראות נהדר, נראה לי (; (יחד עם זאת, צריך לציין למען ההגינות, שסביר להניח שלא הייתי מתחברת או מאמצת תחושת השפלה ממילא, והייתי מגחיכה את הסיטואציה והופכת אותה לבדיחה כדי להקהות עוקצה, ככל שיש בכלל עוקץ כאן...).

לעומת זאת, גברים כן חשים עצמם מושפלים מ"ניוש", כי הם נושאים את המגדר שלהם בגאווה גדולה: על היותם "גברים" ועל היותם "לא נשים".
רצסיבי​(נשלט)
לפני 8 שנים • 3 ביוני 2015

רצסיבי​(נשלט) • 3 ביוני 2015
Mary Jane כתב/ה:
מגנוליה כתב/ה:
[..........

ניוש משפיל גבר, שרואה בעצמו גבר, בדיוק כפי שגברור משפיל אישה, שרואה בעצמה אישה (תחשבי על מישהי שנאלצת ללכת עם שפם מלאכותי ברחוב). ..........

.

על סמך מה ביססת זאת? שוחחת עם נשים שזו עמדתןן ביחס ל"גברור", או שזה נאמר כראי של תחושותיך ביחס ל"ניוש"?

מכל מקום, לדעתי מדובר בשתי תופעות שונות ורחוקות זו מזו, ולא נראה לי שנשים, ככלל, יחושו מושפלות מעצם ה"גברור" - לכן זו גם לא פרקטיקה שכיחה במה שמתכנה "מיילדום".

אני יודעת שלא הייתי חשה עצמי מושפלת בסיטואציה כזו, זה דווקא משעשע/מגניב בעיניי ללבוש בגדי גבר ולהתהלך עם שפם. הייתי יכול להיראות נהדר, נראה לי (; (יחד עם זאת, צריך לציין למען ההגינות, שסביר להניח שלא הייתי מתחברת או מאמצת תחושת השפלה ממילא, והייתי מגחיכה את הסיטואציה והופכת אותה לבדיחה כדי להקהות עוקצה, ככל שיש בכלל עוקץ כאן...).

לעומת זאת, גברים כן חשים עצמם מושפלים מ"ניוש", כי הם נושאים את המגדר שלהם בגאווה גדולה: על היותם "גברים" ועל היותם "לא נשים".

טוב, אם זה הופך לדיון בין מיני, אני אכתוב בפרופיל הזה, כדי לא להטעות אחרים.
כמובן שיהיו נשים שיהיו משועשעות מגברור, ולא מושפלות מכך, כפי שיהיו גברים שיהיו משועשעים מניוש, ולא מושפלים מכך. אך לא בכך העניין.

ההשפלה לא נעוצה בהשקפת עולם (שוביניסטית, במקרה של ניוש), אלא בכך שלוקחים בן מגדר מסוים, מסירים ממנו את התוויות שהוא רגיל להן, ומלבישים אותו בתוויות "מנוגדות", של המגדר השני. אתה לא צריך לראות במגדר השני נחות, כדי להיות מושפל (או מעורער, או נבוך או כל תגובה דומה אחרת) מהמרת המגדר שלך, מספיק שאתה הופך לשונה, בלי חותמות של טוב יותר או פחות.

קחי למשל, אישה שאוהבת להיות מטופחת. אם תכריחי אותה להסיר איפור, לקצץ שיער ארוך, וללכת בחצאית עם רגלים לא מגולחות, בסביבה שמכירה אותה ולא יודעת מה הסיבה לטרנספורמציה, אין לי ספק שהיא תרגיש מעורערת ומושפלת מהאקט הזה, ומאיך שהיא נחווית ע"י הסביבה.

וכן, זה מבוסס גם על אינפוטים ששמעתי מנשים, אם כי תמיד יהיו קיימות נשים כמוך, שקשה להן להרגיש מושפלות גם בסיטואציות קיצוניות, בין אם זה נובע מראש פתוח ובין אם זה נובע מניסיון (רוויה) שמקהה את חושי ההשפלה.