סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הפערים בין שולטות לנשלטים (או - למה לא פטישיסטים)

כפוף
לפני 8 שנים • 1 ביוני 2015

די לחפירות!

כפוף • 1 ביוני 2015
בנות נא לקצר:

שוט!
דילדו!
מצבטים!
מנעול!
השפלה!
קוקהולד!

קאפיש?
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
בייגל,
אולי הייתי צריכה להבהיר את דבריי: כל מה שכתבתי לעיל מתייחס לתקופה בה הייתי רווקה ובה חיפשתי זוגיות או זיון בכלוב.
אגב, אם כבר מדברים על זלזול ועל חוסר כבוד: אם אני כותבת במפורש שאני לא מחפשת, ובכל זאת אנשים פונים אליי - מה זה אומר עליהם? על הכבוד שלהם כלפיי, או אפילו כלפי עצמם?
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
ועוד משהו, על הדרך: יתכן שמדובר כאן לא בהכרח בהבדל בין שולטות לנשלטים, אלא באופן כללי - בהבדל בין גברים לנשים. לפחות, בין חלק מהגברים לבין חלק מהנשים.
High T
High T • 1 ביוני 2015
מאדאם קירי כתב/ה:
בייגל,
אולי הייתי צריכה להבהיר את דבריי: כל מה שכתבתי לעיל מתייחס לתקופה בה הייתי רווקה ובה חיפשתי זוגיות או זיון בכלוב.
אגב, אם כבר מדברים על זלזול ועל חוסר כבוד: אם אני כותבת במפורש שאני לא מחפשת, ובכל זאת אנשים פונים אליי - מה זה אומר עליהם? על הכבוד שלהם כלפיי, או אפילו כלפי עצמם?

אביע את דעתי כאן מאדאם קירי.
במקום זה יש אנשים רבים אשר מספיק פוסט מבריק של Alpha Female בכדי להעיר אצלהם תגובה פבלובית. אני לא חושב שזה מחוסר כבוד לך או לעצמם, זו התנייה לראש/ת הלהקה.
לכן אין מה להתפלא ממטר ההודעות.

בנוסף - אני בטוח שאם הפוסט היה גברי (נכתב ע"י דום) לא היו כל כך הרבה הודעות אדומות אצל הכותב. זה הפער והזכות שלכם הנשים.
החברה שלי אמרה "זה לא בעיה להשיג זיון ויש הרבה גברים נואשים, להשיג גבר איכותי לזוגיות ולטווח ארוך זה עניין הרבה יותר קשה"

לכן - אני מחזק את דעת הקיצון הזו שבא מובאת הנקודת ההשקפה של Alpha Female המראה של Alpha Male. האם היא פרקטית לחיי זוגיות? כפי שנאמר כאן בתגובות אחרות, גם אני חושב שלא.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)

Re: די לחפירות!

כפוף כתב/ה:
בנות נא לקצר:

שוט!
דילדו!
מצבטים!
מנעול!
השפלה!
קוקהולד!

קאפיש?

כפופיק, הורידו לך את הלול מהמיטת-תינוקות ארבעים שנה מוקדם מדי icon_biggrin.gif
Mary Jane
Mary Jane • 1 ביוני 2015
מאדאם קירי כתב/ה:
ל.............

בעיניי, כל מערכת יחסים זוגית שהיא טובה היא בגדר נס, וכל זוג שמאוהב באמת מפליא ומפעים אותי.

...
.[/size]

אכן

(:

שמחה בשבילך על מה שכתבת בקטן בתגובה המקורית. נשמע נפלא.
Tempest​(שולטת)

כמו אחרות אני מרגישה ששלפת את המילים ממוחי הקודח

Tempest​(שולטת) • 1 ביוני 2015
ועכשיו אני רוצה שתיהי חברה שלי, את נשמעת אינטיליגנטית ומקסימה 🙂
dror30
dror30 • 1 ביוני 2015
לא מתחבר לגישה שהמיניות שלה היא רק החשובה ורק מה שמדליק אותה ושזה לא מעניין מה הנשלטים רוצים.

בשבילי במערכת יחסים הצרכים של שני הצדדים חשובים, אחרת זה באמת רק פנטזיה.
ללכת יותר בכיוון של מה שמדליק את השולטת זה סבבה כי זה חלק ממה שמושך את שני הצדדים, אבל להציג את זה באופן חד צדדי כאילו הנשלטים רק צריכים לרצות לרצות וזה השליטה האמיתית זה לא באמת נכון, אולי זה רצון ספציפי של שולטות מסוימות.

כתבתם על ההבדל בין גברים לנשים כאן, וזה ברור, אם השולטות רוצות שזה ילך רק לפי מה שהן רוצות בקשר אז לרוב המכריע של הגברים זה לא יתאים,
מנגד הרבה פעמים גברים נשלטים רוצים רק לממש את הפנטזיה שלהם כשלא אכפת להם מהרצון של הצד השני (אולי יותר נפוץ מההפך), וגם מתחילים עם תאוריות שאין כאן "שולטות אמיתיות" כי הן לא מוכנות לקשר שהם רוצים.

זה סבבה לרצות כך או אחרת וכל אחד יחפש מה שמתאים לו, אבל זה אינדוידוואלי ואין טעם להגיד שהשולטות או הנשלטים לא ממלאים את תפקידם או שהם לא אמיתיים, אין כזה דבר בעיני, יש רצונות מיניים שונים ולפעמים מוצאים את נקודת החיבור ולפעמים לא.
היפוקרטס​(נשלט)
לפני 8 שנים • 2 ביוני 2015
היפוקרטס​(נשלט) • 2 ביוני 2015
Mary Jane כתב/ה:
הלו תמרה (:

יש לא מעט במה שכתבת. הסכמתי עם חלקים רבים, ובכלל זאת הצורך בהיכרות וביצירת קשר על מנת לכונן משהו משמעותי ובעל ערך בין שניים.

יחד עם זאת, לדעתי החלוקה שתיארת, בין "נשלטים" (היינו, חותרים לקיים ולקבל עליהם את ציוויי האישה, תשוקותיה ומאוויה) ל"פטישיסטים" (חותרים לממש את רצונם בלבד ורואים את האישה כאובייקט גמור) - מתארת בדרך כלל מקרי קצה. נראה לי, כלומר, כך התרשמתי, שמרבית הגברים שבקטע יש בהם מעט מזה ומעט מזה, ושהחלוקה אינה כה ברורה ונחרצת בנפשם. ולו מן הטעם הפשוט, שגברים - ככלל, ובגדול, ללא קשר לנטייתם המינית - אוהבים לענג נשים שמוצאות חן בעיניהם ולהתענג ביחד איתן. זה עושה להם טוב. ואם הם לא, כנראה שיש בהם איזה קלקול (;

כשלעצמי, לא מוצאת את עצמי נמשכת לסוג הנשלטים שכל רצונם מסתכם מלשמש ככלי ריק, או כלי הולך ומתרוקן, אליו ימזג רצון זר, לא שלהם - "חומר בידי היוצרת" - אשר כל מעייניהם בריצוי בלבד (מה שפעמים רבות כרוך בהשתפכויות רגשיות מכאן עד ללפלנד, בעל פה ובכתב, האלהה, צורך בלתי נלאה בתשומת לב ובתחזוקה, יחסי תלות, נהר של שאלות ותהיות כמו מה ללבוש ומה לאכול ומה לחשוב, ושאר מועקות).

וכשלעצמי, אני אוהבת ומעדיפה אנשים - נשים וגברים - עם רצון מובחן: לחוות כאב ו/או השפלה ו/או חוסר אונים ו/או ציות, וכולי. ושתהיה עוד הבחנה ברורה: לחוות את הדברים ממני דווקא, בעקבות היכרות איתי, ושאצא מרוצה. כך שבגדול, זה לא רק הרצון וההנאה שלי, הכופים עצמם על אדם שצריך להתאים את עצמו לטעמי באופן מנותק (דבר שלטעמי מתבטא, בין השאר, מלבקש מאנשים זרים שיבלעו את הזרע של עצמם, כפי שמישהי תיארה בשרשור קודם), אלא משהו משותף לשנינו. כי אלו הנטיות שלנו.

הכי פשוט - ולדעתי, גם לא מאוד קשה למצוא. מה שקשה למצוא הוא מישהו יפה, אנין ומשכיל, ייחודי, מעניין ובעל תחומי עניין דומים לשלי, שכיף לשוחח איתו וכיף להשפיט אותו, מינית וגם לא מינית, שגר קרוב אליי, לא מצביע ולא מצדד אף לא בחלומותיו הגרועים באחת ממפלגות הימין, פמיניסט, וכיוצא בזה (:

בסופו של יום זה עניין של התאמה...

סיקרנת אותי לגמרי באופן אישי מרי ג'יין, ואני מסכים עם כל מילה שלך.

ומאדאם קירי, את נראית לי מוכרת, את מזכירה לי מישהי שהכרתי בזמן שהייתי בצבא ושהייתי מדבר איתה פעם שעות ארוכות והכירה לי באופן הכי טוב את העולם הזה, אני תוהה אם זאת את, מישהי שלצערי עבד לי איתה הקשר(בסקייפ), אשמח אם תקראי את הפרופיל שלי.