ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות פחדניות??????? !!!!!!!!!!!!!!!

PsychoDemi
לפני 20 שנים • 4 במרץ 2004

מלכות פחדניות??????? !!!!!!!!!!!!!!!

PsychoDemi • 4 במרץ 2004
ושוב שלום לכולם
אז מי שמכיר אותי (וגם חלק ממי שעוד לא) יודע שאני לא בקטע הזה מהיום וגם לא מאתמול
יותר נכון - מי שמכירות אותי

ולמה אני בכלל מעלה את זה?

כי היו יותר מאחת, גם יותר משתיים (המספר המדויק שמור במערכת) שאמרו לי משהו דומה ל-
-אני לא חושבת שאני יכולה לעשות איתך משהו כי אתה יותר מידי מנוסה.....
-אני מפחדת לעשות איתך משהו כי אם אני אטעה אז אתה תוציא לי שם של מלכה מסוכנת... ולך יאמינו...
-אני מפחדת שאתה תעשה לי טיזינג ו/או שליטה מלמטה....
-במקרה שלך אני צריכה מאוד להתאמץ בשביל להכאיב לך מספיק....
-אני לא יעשה איתך כלום כי אני מפחדת שתעשה לי סוויצ' באמצע....
ועוד ועוד ועוד.... (חבל שלא רשמתי לי את כל האמירות המעניינות האלו)

אז היו כאלו שלא התיחסתי אליהן ולמה? -כי הן לא היו שוות התיחסות
והיו כאלו שהסברתי להן שהן טועות ושאני סה"כ בן אדם כמו כל אחד אחר וזה שיש לי אולי קצת נסיון זה עוד לא הופך אותי לסופרמן

את עצמי הבאתי רק בתור דוגמה, אבל אני חושב שהדברים שכתבתי מאפיינים מלכות מסוימות (הרבה, אפילו יותר מידי) ויותר מזה - מאפיינים אותן כלפי סאבים/סוויצ'ים מסויימים (וסוויצ'ים בכלל)

אז הנה תגובתי הרשמית למשפטים שהעלתי (בקיצר נקרא לזה - 'פסיכודמי וחוברת הוראות השימוש')
-אני מפחדת שאתה תעשה לי טיזינג ו/או שליטה מלמטה....
----לא אני לא יעשה שליטה מלמטה כי אני נהנה גם כסאב ואם היא (את) באמת שולטת ולא רק עושה את עצמך אז למה לי בכלל לנסות או להגיע לאיזה שהם מאבקי כוחות כשאני מקבל משהו שאני נהנה ממנו?
-----טיזינג זה לא דבר רע כל זמן שזה נעשה באופן שמעלה חיוך על הפנים (של שתי הצדדים)
-----שליטה מלמטה זה לא דבר רע כל זמן שהמלכה מסכימה להרשות לסאב לעשות זאת, והיא תוכיח את עצמה כמלכה ברגע בו היא לא תרשה שליטה מלמטה ותעשה זאת בצורה שהסאב יקבל את מרותה - בלי כעס ובלי עצבים, כי מי שיש לה את זה לא צריכה יותר ממבט בשביל להראות לסאב שמנקודה זאת ואילך היא מנהלת את העניינים
-----שליטה מלמטה זאת לא המהות וגם לא שאיפה, זאת זרימה שיכולה להתרחש ויכולה שלא להתרחש, כנ"ל טיזינג
-----במקרה שסאב לא מסכים לקבל על עצמו את מרות המלכה מרצונו החופשי הדבר היחידי שצריך לעשות זה - לשלוח אותו ל'הפסקה' עד שיחליט עם עצמו ויבקש לקבל את המרות הנ"ל

-במקרה שלך אני צריכה מאוד להתאמץ בשביל להכאיב לך מספיק....
-----הלו הלו, אני בן אדם (קצת פסיכופט אבל עדיין בן אדם) כמו כולם, גם לי יש סף כאב ואני אפילו רגיש ועדין (במיוחד כשאני חרמן)
-----להכאיב זאת לא המטרה, זה רק אמצעי שמוביל לדברים אחרים (ספייס או ציות וכדומה)
-----להכאיב יותר מידי זאת לא בעיה אם משתמשים בציוד הנכון

-אני לא יעשה איתך כלום כי אני מפחדת שתעשה לי סוויצ' באמצע....
-----סוויצ' באמצע? מפחדת? כאילו דא?
-----אין שום סיכוי בעולם שמישהו יעשה סוויצ' סתם כך אלא אם סוכם מראש והצד הנשלט תמיד יכול לעצור את העניין
-----אין שום סיבה שאני ארצה לעשות על מישהי סוויצ' כי אני נהנה מאוד גם מלהיות נשלט ולכן - את הצד השולט פשוט להוציא על מישהי אחרת, מה עוד שאולי תגיע מישהי שתשלוט כל כך טוב שפשוט לא ארצה לממש את הצד השולט?

-אני לא חושבת שאני יכולה לעשות איתך משהו כי אתה יותר מידי מנוסה.....
-----זה שאני מנוסה זה רק יתרון כי אני יודע לעצור דברים לפני שנגרם נזק, יכול ללמד מלכות איך לעשות דברים מסוימים, יודע לברור את מי שאיננה ראויה לשלוט וכדומה

-אני מפחדת לעשות איתך משהו כי אם אני אטעה אז אתה תוציא לי שם של מלכה מסוכנת... ולך יאמינו כי אתה מוכר...
----טעות לעולם חוזרת וכולנו בני אדם, אין אדם שלא טעה. השאלה היא מה הטעות - אם מישהי חתכה למישהו אשכים ב'טעות' אז כן - רצוי מאוד שהיא לא תיגע יותר בסאבים
אבל - באופן כללי מטעויות לומדים כשיודעים לקבל ביקורת (ועל הביקורת להיות בונה), אדם שלא יודע לקבל ביקורת ראוי לרחמים ועל כל אחד להתיחס לביקורת במידת הסבירות הראויה לאותה ביקורת.
רכילות תמיד היתה ותמיד תהיה (במיוחד בקבוצה סגורה שכולם מכירים את כולם) ואין ליחס לה חשיבות
בנוסף יש 'הפצת שמועות על רכילות' כלומר - אני (רק לצורך הדוגמה) אומר שפלוני אמר לי שאלמוני הוא 'זבל', ובעצם - פלוני לא אמר לי כלום על אלמוני ואני רק אומר שהוא אמר בשביל לפגוע בשניהם - ומהנסיון הקצר שיש לי עם הקהילה הזאת הדברים הללו מתרחשים יום יום
ולכן לא נראה לי שמישהו בכלל יכול 'לשרוף' מישהו אחר מה עוד שהשאלה המתבקשת היא - למה בכלל לעשות את זה?
אינטריגות אישיות? כעס? פגיעות? נקמה?
ולכן התשובה למשפט ההוא היא: גם אם לא תטעי אני יכול לנסות ולהוציא לך שם רע, וגם אם לא נעשה כלום בייחד אני יכול לשקר ולהגיד שעשינו ולהגיד שאת משקרת שאת אומרת שלא היו דברים מעולם ולכן- לכן כזה חשש הוא תמוהה מאוד מאוד מאוד.....

ולסיכום, אני חושב אני הוא לא הראשון ששמע את המשפטים האלו ו.... גם לא האחרון
ואני עוד מאמין שאשמע כל מיני דברים כאלו תמוההים

בקיצור -סתם בא לי לשתף אתכם ולשמוע את דעתכם
Black Roses
Black Roses • 4 במרץ 2004
אז מי ששואלת את כל השאלות האלה כנראה לא בטוחה בעצמה מספיק או שלא סגורה על אופן השליטה שלה קורה......אם היא מספיק בטוחה היא לא תשאל שאלות של חשש......ומעבר לכך כולנו יודעים שאתה אוהב משחקי שליטה וכנראה זה מרתיע את חלקן......
PsychoDemi
PsychoDemi • 4 במרץ 2004
fam fatal כתב/ה:
כולנו יודעים שאתה אוהב משחקי שליטה וכנראה זה מרתיע את חלקן......

ממש לא פאם
כל אחת מקבלת מה שמגיע לה
וזה אומר - אם היא באמת שולטת אז אין שום סיבה למשחקי שליטה
אבל! אם היא הופכת לי לונילה באמצע שלא לדבר על סאבית אז אני מתבעס (כי חשבתי שמדובר בשולטת)
goldin
goldin • 4 במרץ 2004
זה חדש לי, בדרך כלל מלכות מתבאסות מחוסר ניסיון ולא מעודף...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 במרץ 2004
ציטוט: והיו כאלו שהסברתי להן שהן טועות ושאני סה"כ בן אדם כמו כל אחד אחר וזה שיש לי אולי קצת נסיון זה עוד לא הופך אותי לסופרמן

אז מי זה לעזאזל סופרמן?! icon_eek.gif
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 4 במרץ 2004
דמי
מה לעשות, אבל לפעמים אפילו אתה צודק. icon_wink.gif

WELCOME TO THE CLUB

התופעה ידועה ובכלל לא חדשה.
מה לעשות ? לא כל מי שרואה את עצמה שולטת, היא גם בעלת בטחון עצמי גבוה. יש שולטות בעלות בטחון עצמי גבוה ויש כאלו שפחות.
אני לא חושב שמי שחוששת היא שולטת פחות טובה, זה אנושי לחשוש. ועצם זה שהיא לא חוששת לומר בפניך את האמת, מראה שהיא מודעת לעצמה - גם אם אתה לא מצליח להבין אותה.
אני יכול לספר לך שבכמה מקרים מי שחששו בהתחלה מהנסיון שלי התגלו לפחות לי כשולטות מדהימות.
נכון, זה קורה, אבל אל תסיק לפסול אותן לא כדומיות ולא בכלל או להסיק מסקנות חפוזות אחרות בגלל זה.
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 4 במרץ 2004
אני חושב שכל מלכה שונה מהשניה,כל מלכה יש לה את הקסם האישי היחודי לה ולכן אי אפשר להשוות ביניהן כי כל אחת מיוחדת בדרכה שלה,זה קל לחפש דברים שלא מוצאים חן בעניינו,ולגבי כך שהמלכה צריכה להוכיח את עצמה,אוף המלה הזאת לא מצלצלת לי טוב ,להוכיח?,למי?,לסאב?,סאב שבוחר להיות עם מלכה מסויימת אמור להבין בהתחלה מהי דרכה של אותה מלכה לא?.זו לא חוכמה להתחיל קשר ואז לקבל הפתעות,גם כשפונים למלכה מתאמים עמדות על מנת שזה לא יהיה בזבוז זמן לשני הצדדים {במיוחד למלכה icon_smile.gif }.
michael​(שולט)
michael​(שולט) • 4 במרץ 2004
דמי יכול להיות שהמציאות שונה מדימיון. במציאות זה נראה אחרת. הן במילים הן במעשים.
sleeper​(נשלט)
לפני 20 שנים • 5 במרץ 2004

אז ככה

sleeper​(נשלט) • 5 במרץ 2004
סופרמן זה קלארק קנט... לא ידעת את זה לפני??? icon_lol.gif
עכשיו, לפי דעתי דווקא הצד הנשלט הוא בעל הבטחון העצמי הגבוה... הוא זה שחושף את עצמו...
עכשיו, כולנו קודם כל בני אדם, לא מלכות לא אדונים לא שפחות ולא סאבים.
קורה שיש מאלה שיש להם בטחון עצמי נמוך יותר בתקופה כזו או אחרת, ובטחון עצמי גבוה יותר בתקופות אחרות. כמו שגם מלכות צעירות יותר, אני מניח, צפויות להיות פחות יציבות בתחום הזה....

המממ... רק שלא ירצחו אותי כאן
icon_rolleyes.gif

icon_eek.gif
נו טוב, שינסו, נראה אותכם מצליחים...

icon_twisted.gif
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 6 במרץ 2004
kamor​(נשלט) • 6 במרץ 2004
אני אישית נדלק יותר מהשולטות הפחות מקצועיות ולא מאלו עם הבטחון המופרז .....

אני מסכים עם מיכאל , המציאות תמיד שונה במילים ובמעשים !

.