שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות/תקיפות במסיבות של הקהילה

FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 8 שנים • 11 ביוני 2015

הטרדות/תקיפות במסיבות של הקהילה

אני כבר כעשר שנים חלק מהכלוב והקהילה. יצא לי להכיר לא מעט אנשים מהעולם המופלא הזה אבל ככל שאני מדברת יותר, אני מגלה לא מעט סיפורים על הטרדות ותקיפות. של זרים לא מוכרים במועדון, של חברי קהילה. אני יודעת שיש חוקים ויש DM אבל במבחן התוצאה, אני שומעת על הרבה מקרים כאלו.
אולי הגיע זמן לראות איך אנחנו מסדרים אווירה בטוחה יותר לכולן ולכולם?
איך אתם חושבים/ות שאפשר לעשות את זה?
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 12 ביוני 2015
פסיכו לוג​(שולט) • 12 ביוני 2015
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=33356&highlight=

כתבתי על זה בפירוט. תראי את התגובה המכעיסה של נציג המועדון.
כנראה צריך להתחיל בהכרה של המציאות ע"י בעלי המועדון, במקום להכחיש אוטומטית שקיימים דברים כאלה ולהאשים את הנפגעים- כמו שמאשימים מישהי עם חצאית מיני שנאנסה בגלל שהתלבשה ככה.

במו עיני ראיתי איך אדם שתקף מינית קיבל יחס טוב וכמעט חיבוק מהDM ומנהל המועדון רק בגלל שהוא לקוח משלם שמגיע הרבה.
CinderellaD​(נשלטת)

לפי מה שאני רואה

CinderellaD​(נשלטת) • 12 ביוני 2015
המצב רק נהיה גרוע יותר.

לפני כמה שנים זכור לי שהיו DMים שהסתובבו בין הבליינים, ולפעמים אפילו היו עוצרים לעמוד ליד סשן אקראי כדי למנוע הפרעות. מזמן כבר לא ראיתי כאלה שמסתובבים, והדבר הכי קרוב ל-DM הוא באמת השומר בכניסה למבוך, שלא תמיד עושה הרבה חוץ מלשבת שם.
אם היו מוסיפים כמה כאלה, שבאמת היו עושים את עבודתם ולא סתם מקשקשים עם חבריהם, זה היה עוזר מאוד ואולי אפילו היה יוצר אווירה יותר "איכותית" במקום, כי הסדר נשמר, ואנחנו אנשים של סדר icon_smile.gif

ולאחר קריאת רוב השרשור שצירף פסיכולוג, אני יכולה רק להוסיף שחבל לי מאוד שהבורדרליין כבר לא קיים, כי משהו שם באמת התנהל טוב יותר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2015
יחס רציני של המארגנים לנושא הוא בהחלט רצוי, אבל לא תמיד מספיק. הייתי במסיבות שמארגניהן התייחסו להטרדות בצורה הרבה יותר מכובדת ממה שמתואר בשרשור של פסיכולוג, ועדיין ביליתי חצי מהערב בלהעיף ידיים בלתי רצויות. בעיניי מאד תלוי מי האנשים שנמצאים במסיבה. במסיבות שבהן רוב הנוכחים הם אנשים שבאו לעשות ולא מציצנים, ובמסיבות שאין אליהן כניסה לגברים בודדים, המצב הרבה יותר טוב. אם מישהו יודע על מסיבות כאלה, נא לשתף אותי icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 12 ביוני 2015
תודה על המחמאה לבורדרליין, גם לי הוא חסר : )
רק מילה אחת כמישהי שהייתה בעלים של ליין ואני בטוחה שכל בעלי הליינים יסכימו איתי.
מעבר לסינון קפדני בכניסה ומספיק DMים ישנו גם חלק של הבליינים להעיר ולהתלונן ולא לוותר.
לפחות מתוך הכירות עם אייר הבעלים של הספייס אין לי ספק ברמת הDMים שלו וברצון שלו לשמור על הבליינים.
בדאנג'ן לא הייתי הרבה שנים לכן לא ממש יודעת מה קורה שם אבל אני מקווה שיכול שיפור בתחושת הביטחון של הבליינים כי לצערי הם הליין הפעיל היחיד כרגע .
Tainted​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 14 ביוני 2015

Re: הטרדות/תקיפות במסיבות של הקהילה

Tainted​(לא בעסק) • 14 ביוני 2015
FairyInChains כתב/ה:
אני כבר כעשר שנים חלק מהכלוב והקהילה. יצא לי להכיר לא מעט אנשים מהעולם המופלא הזה אבל ככל שאני מדברת יותר, אני מגלה לא מעט סיפורים על הטרדות ותקיפות. של זרים לא מוכרים במועדון, של חברי קהילה. אני יודעת שיש חוקים ויש DM אבל במבחן התוצאה, אני שומעת על הרבה מקרים כאלו.

לגבי חדרי חושך וחדרים יותר ''אינטימיים' יש רק פתרון אחד וזה כניסה ויציאה בזוגות בלבד.
אם בחורה מכניסה גבר לתוך החדר חושך או כל חדר שמיועד לזוגות, אין לאפשר יציאה מהחדר הנ''ל ביחידים. אם נכנסת עם בן אדם, את תצאי עם אותו הבן אדם או אחד אחר.
זוגות בלבד זה גם בכניסה וגם ביציאה.
זה יפתור את בעיית המטרידים או לפחות יצמצם אותה כמעט לאפס.
זה אני יודעת מנסיון ועבודה בתחום במשך שנים.

לגבי הטרדות ברחבי המועדונים, לא משנה באיזה ליין זה, זה משהו שאי אפשר לשלוט עליו במאה אחוז במיוחד אם אנשים לא מעדכנים את בעלי הליין או השומרים במקום.
לא אחת נתקלתי בחוויות שבהם עבדים שולחים ידיים ונוגעים ללא רשות ואפילו גם לאחר שקיבלו איסור מפורש שלא לגעת, עדיין ניסו לשלוח טלפיים לאחר שדעתי הייתה מוסחת.

אם גבר/אישה נוגעת בכם ללא רשותכם, אתם פשוט מוכרחים להפנות את תשומת לב הצוות של המסיבה לכך. צוות שמקבל תלונות חוזרות ונשנות לגבי מטרידן ספציפי או מטרידנים, ירחיק את המטרידנים מהמועדון.
לפחות כך זה היה בכל המסיבות שאני עבדתי או התלוננתי, במידת הצורך, בעת בילוי שם.

אפס סובלנות של המקום וכל החוקים שתתלה על הקיר לא יעזרו אם המטרידנים עוברים תחת הראדר ולא מאירים עליהם אלומת אור אל מול הצוות של המקום.
לא אחת נתקלתי במטרידנים שמוצאים את עצמם מחוץ לדלת שהם נגררים למורת רוחם לאחר שעברו על החוקים והצוות יודע מיידית.

אנשים עם חמימות כלפי המושג אונס והטרדה ימשיכו להיות כאלו.
זה התפקיד שלנו לדאוג אחד לשני, להתריע, לדווח, להרחיק. לדאוג שתהיה לנו סביבה בטוחה.
אם מישהו מבלה קבוע ומטריד קבוע, אין לו מקום במסיבת בדסמ.
אם כל פעם שהמטריד יעשה משהו וידווח לשומר/צוות/בעלים - הוא יורחק.

אם נשמור אחד על השני, נוכל ליצור סביבה בעלת אפס סובלנות לחרא הזה ואנשים ידעו שכאשר הם מתנהגים בצורה כזו,
הם צריכים לא רק להתחבא מהשומרים והצוות אלא גם ידעו
שהמבלים עצמם לא מוכנים לסבול זאת בשקט וכל מעבר על החוקים גורר תגובה חריפה וחד משמעית. הם יזהרו או יחפשו מקום אחר להטריד בו.
אחריות קולקטיבית, זה לא רק אחריות של המועדון.

אין מקום להטרדות.
זה בדסמ, לא Rape R Us.
שפוי, בטוח ובהסכמה- זה לא סתם רשום בכל מקום.

High T

Re: הטרדות/תקיפות במסיבות של הקהילה

High T • 14 ביוני 2015
FairyInChains כתב/ה:

אחזק את הנאמר לפני על חומרת הבעייה, כבר ראיתי זוגות עם 2 שוטים המנסים לסלק ידייים חטטניות.
אך, האם יש פתרון מסודר לשלב את יצר המציצנות עם אנשים אקציוביסיונרים?
אני פונה כאן להנהלת המקום הנ"ל
האם ניתן לסגור אזור במבוך /לקבוע שומר בכינסה ולחסום את החלונות שישמשו רק לצפייה?
בלוסום​(לא בעסק)

לפני כמה שנים

בלוסום​(לא בעסק) • 14 ביוני 2015
הותקפתי עי מישהי כשלוש פעמים ולא במבוך.
כלום לא עזר עד שהצלפתי בה לצערי הרב זה היה הדבר היחיד
שעזר לי להוריד את הידים שלה ממני.
גם כשפניתי למנהלי הליין לקבל עזרה
היא המשיכה להגיע למסיבות.
עידו הפניקס
לפני 8 שנים • 15 ביוני 2015

הנה הפוסט פמיניזם בפרוטה שחוקה הגיע גם לכאן

עידו הפניקס • 15 ביוני 2015
תקיפות מדומיינות בקהילה בדסמית - התגלמות האבסורד. שיא גינס בצביעות.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 15 ביוני 2015

Re: הנה הפוסט פמיניזם בפרוטה שחוקה הגיע גם לכאן

בלוסום​(לא בעסק) • 15 ביוני 2015
עידו הפניקס כתב/ה:
תקיפות מדומיינות בקהילה בדסמית - התגלמות האבסורד. שיא גינס בצביעות.

הנה ימי הבינים חזרו.
תכף תגיד לי שלנאנסת יש תפקיד באונס שלה
כי היא התלבשה בצורה מסוימת?...
מה אתה אומר פה? שזה שאנחנו עוסקים בבדסמ
עושה את הכל מותר?