סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלום שהופך מציאות סיפור בהמשכים

כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 12 ביוני 2015

חלום שהופך מציאות סיפור בהמשכים

שלום לכולם, המלכה האישית שלי חיפשה מעט סיפורים בנושא שליטה ואחרי שדילגה בין הפורומים החליטה שלא דיי לה וביקשה ממני לכתוב בקפידה סיפור בהמשכים שיהיה מורכב ממס' פרקים ויהיה מדוייק בפרטים, לאחר שכתבתי את הסיפור-הוחלט שבעקבות חוסר הסיפורים בפורום קיבלתי משימה לפרסם את הסיפור שלי, דבר שמאוד הביך אותי בהתחלה אבל היא חסרת פשרות. להלן פרק א' של הסיפור, אשמח לתגובות גם לטובה וגם לרעה, תודה רבה שלכם-כלבה מנויישת:

פרק א': "תזהרי, אני עוד אבוא לרדת לך! אני אפסק אותך בכח על המיטה ואם תתנגדי רגלייך יקשרו בחוזקה בפיסוק רחב אפילו יותר מהמתוכנן בהתחלה" אמרתי לה ברגע של שעשוע וראיתי את הניצוץ הקטן בעניה התעלמנו וצחקנו שנינו אבל בתוך תוכי ידעתי שראיתי את הדבר שרציתי לראות. זה לקח מס' שבועות אבל התארגנתי על מה שהייתי צריך, חבל קשירה, כיסוי עיניים וזוג אזיקים כדי להוסיף מעט קינקיות למשחק אומנם זה מעט אבל בהחלט מספיק להתחלה. באותו הערב היא נכנסה הביתה מוטשת מהעבודה וממש נפלה מהרגליים, לאחר ארוחת ערב קלה שהכנתי לשנינו הענקתי לה מסאז' עדין מלווה בקרם שהיא כ"כ אוהבת וככה גררתי אותה למיטה, גופה נפל מעייפות על המיטה כאילו והיה נוצה ואני התחלתי עם נשיקות עדינות ורכות, בהתחלה בלחי משם לאיזור הכתפיים והיא במקביל מתחילה להתנער מהעייפות ולהתענג קלות, מפשיטה את כתפיותיהן של הגופיה והחזיה ביחד מהידיים ומשאירה לי לעשות את השאר, לא לקח הרבה זמן עד שהיא מצאה את עצמה עירומה כביום היוולדה ותענגת לה מהחיכוך כאשר אני נע הלוך ושוב מעל גופה שהספיק כבר להתחמם וקולות אנחה קלות ועדינות יוצאות מפיה. "את מוכנה לנסות משהו?" שאלתי בלחישה עדינה לאוזן תוך כדי ביס קל בתנוך "כן..." היא ענתה בחוסר נינוחות, שלפתי את כיסוי העיניים אשר הכנתי מבעוד מועד מתחת לכר וכיסיתי עיניה, היא רצתה להתנגד אבל נבלמה בלחישה ארוכה שמבקשת שקט, היא מתמסרת אליי נותנת לי לעשות כל העולה על רוחי בגופה, שמשוייך אליי. התרוממתי מגופה וקשרתי את הכרסול הימני שלה כאשר שאר החבל נמתח אל מתחת למיטה אל עברה השני של המיטה ומשם נקשר גם הכרסול השמאלי שלה, היא הרגישה את הקשירה אבל לא התנגדה יותר מדיי, חזרתי לשכב מעליה ושוב החיכוך שהיא כל כך מתענגת ממנו, מרגישה את איברי שעטוף עדיין בתחתון קטן וצמוד מעור עומד במלוא העוצמה רק לכבודה, רק בשבילה כמו שהיא אוהבת. תוך כדי חיכוך ונשיקות מענגות מעט מעל החזה ידה הימנית נעטפה במתכת וקליק אחד החריש את השקט הסורר בחדר, קליק נוסף נשמע וידה הימנית כבר חסרת יכולת תזוזה, במהירות רבה נשלחה ידה השמאלית כדי לבלום את ההמשך אבל צפיה מראש של המצב הנתון גרמה לקח שהברך שלי תשען בדיוק על כף ידה וכך נאזקה גם ידה השמאלית והפכה לחסרת תזוזה. הורדתי ממנה את כיסוי העיניים והסתכלתי ישירות לתוך עיניה מחפש ומוצא את הניצוץ שראיתי באותו הערב כש"צחקתי" איתה. "אז מה, משחקי שליטה וחוסר אונים עושים לך את זה?" אני שואל חצי בלגלוג חצי ברצינות כשחיוך מרוח לשנינו על הפנים "כן, יש בזה משהו מדליק אני לא יודעת להגיד בדיוק מה" היא לא הספיקה לסיים את המשפט ונשיקה ארוכה נחתה על שפתיה הקטנות, היא הבינה את הרמז וחזרה למצב שקט, נעמדתי מולה כאשר היא כולה לרשותי והמבט שלי אינו זז ממפשעתה שמתחילה להראות סימני רטיבות לא מועטים "הנה, את קשורה חסרת אונים שאתחיל לענג אותך כמו שאמרנו בע"פ לפני שבוע?" תזוזות של חוסר נוחות וניסיון השתחררות נובעות מהאזיקים ואני מביט לעיניה "מה קרה? נעלם לנו הניצוץ? שאשחרר אותך?" היא מהססת לרגע וזה בדיוק מה שרציתי שיקרה "כן, תשחרר אותי זה לא מדליק בכלל" היא אומרת בקול נרתע והחיוך נמרח על שפתיי תוך כדי שאני מתכופף לכיוון יריכיה ומתחיל בנשיקות קטנות ורכות כשמידי פעם הלשון מצטרפת ומקררת מעט את הגוף הרותח שלה, אנחות ההנאה לא מאחרות להגיע ואני מקבל את זה כסימן אוקי וממשיך באיטיות ובשקט שלי, יודע שהשיטה תעבוד רק בצורה איטית ומדוייקת וככה שפתיי ולשוני מטיילות להן מגיעות עד למפשעה ומדלגות מתקדמות לכיוון הפופיק שזוכה לקבל ליקוק מעוגל ומאסיבי יחסית לשאר הגוף והלשון מתחילה להדחף כלפי מטה, מרגיש את הדגדגן נפוח רואה כמה הוא ורוד, צמא למגה הזה שהיא מכירה כ"כ טוב אבל לא בתנוחה ובצורה שהיא נמצאת בה, לשוני נוגעת לשניות ספורות בדגדגן שזוכה לליקוק זעיר ומתנתקת ממנו ממשיכה לעבר השפתיים התחתונות והרטיבות כבר מתחילה להשפך ממנה, אני אוסף את מיציה לא משאיר אף טיפה ונשכב מעלה, שפתיי מתיישבות על שפתיה והיא טועמת את עצמה ומחמיצה פרצוף, יד ימין שלי נשלחת אל עבר מפשעתה ומתחילה לשחק בדגדגן הרותח שממש צורח שהוא רוצה מגע, גופה מתחיל להתפתל על המיטה במעט היכולות שלה לזוז ואני מתרומם ממנה, נותן לה לספוג את עצמה ואת השיגעון של חוסר האונים לצד הגירוי המיני שלה, הרצון לאורגזמה והחוסר יכולת לגרום לה להגיע, החיוך אצלי גדל משניה לשניה עד שאני מחליט שדיי לי ודיי לה, זינוק מהיר אל בין יריכיה והלשון נצמדת לדגדגן ומתחילה טייל עליו, רק עליו התמקדות קיצונית והאנחות לא מאחרות להגיע והפעם שומעים אותן הייטב, הליקוק הופך מהיר יותר ויותר והשיניים שלי נצמדות, מוסיפות לחץ ונושכות מעט עד שמגיעה צעקה חזקה ורטט בכל גופה שמשתולל במגבלות היכולת שלו על המיטה ואני ממשיך במציצה ושאיבה חזקה של הדגדגן לתוך פי כאשר נוצר ווקום ורק לשוני נוגעת בו, היא משתגעת והתסכול שלה בחוסר האונים נראה מצויין לעיין וגורם לחיוך שלי לגדול. כשהגוף נרגע מעט מהאורגזמה אני משחרר את הווקום ומתנתק לאט לאט משפתיה התחתונות מביט אל פניה ורואה חיוך רחב וענק! "ידעתי שראיתי שם ניצוץ, אני לא מפספס אף הבעת פנים שלך גם אם ממש תנסי להסתירה" אמרתי ונשכבתי עליה לחיבוק ענק כשבאוזניי נשמעת לחישת "תודה, נהנתי בטירוף!", ידיה שוחררו מהאזיקים וכרסוליה שוחררו מהחבלים, עזרתי לה לקום ונכנסנו להתקלח שם היא כמובן קיבלה מסאז' כמו שהיא אוהבת ולא אמרה מילה על מה שקרה לפני דקות ספורות בחדר שצמוד לחדר המקלחת, סיימנו להתקלח ונכנסנו לישון, נשיקת לילה טוב גדולה וחיבוק כפית כמו שהיא אוהבת גרמו לה להרדם בשניה.
    התגובה האהובה בשרשור
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 15 ביוני 2015
להלן פרקים 2-3: שתהיה קריאה מהנה, אשמח לתגובות.

פרק ב'. או ככה חשבתי בכל אופן. קליק, קליק, קליק! שלושה קליקים נשמעו כאשר פקחתי את עייני והיא עמדה שם מחוייכת ומרוצה מעצמה "תראה, ככה זה כשהגלגל מסתובב לו" והניחה את מפתחות האזיקים רחוק מהמיטה "תשחררי אותי מאוחר בלילה ויש מחר עבו" "שששששש" שפתיה נצמדו לשפתי ולחשו בשקט "אל תצעק, נתת לי להנות אתמול בערב ועכשיו תורי וכדאי לך שלא לצעוק" ניסיון חזק לשחרר את האזיקים מצידי ונשמעו עוד שני קליקים אחד על כל אזיק "אתה ממשיך להשתולל? במקום להתענג זה סתם יכאב לך, אז אני מציעה לך להרגע ומיד" היא אמרה בקול סמכותי שמעולם לא שמעתי אצלה, העיניים שידרו מעט פחד אצלי כנראה והיא חייכה "אל תפחד, זו רק אני, האישה שלך, האחת שלך". רגליי כמובן היו קשורות הייטב אחת לשניה כאשר החבל עובר מתחת למיטה ולא מאפשר תזוזה משמעותית ושפתיה החלו לשאוב את איברי "סאמק היא יודעת שאני משתגע כשהיא עושה את זה! ועוד כשאני קשור" רצה לי בראש המחשבה אבל שתקתי, נתתי לשקט לסרור דבר שכנראה לא היה חכם וקיבלתי נשיכה חזקה על האיבר ופלטתי צעקה חזקה "תראה, אם אתה לא מספר לי כמה כייף לך כמו שאני סיפרתי לך-אולי תרצה לספר לי כמה כואב לך" הניפה את ידה תוך כדי המשפט והנחיתה פליק מדוייק וכואב על האשכים שלי "אאאאאאההההההההההההה" פלטתי בצרחה והיא חייכה "או, עכשיו זה יותר טוב" הסתכלתי עליה בשקט והיא המשיכה לשאוב אותי והפעם לא היססתי, נאנחתי בחוזקה וגנחתי מהנאה, המציצה התגברה וכבר הרגשתי את עצמי סופר קרוב לגמירה "אני אאננייי אניייי" לחשתי תוך כדי שאני נושם בכבדות ובשניה אחת הכל נעצר, אין מגע, אין לשון חמה, אין שפתיים שעוטפות. פקחתי את העיניים והסתכלתי במבט של רצח והיא בחיוך שאלה "גומר? זה מה שרצית להגיד?" התסכול התעצם אצלי והתחיל ממש לעצבן אותי אבל אז היא נשכבה עליי והחלה לנשק אותי ברכות בצוואר, בשפתיים, בלחיים, באוזניים והתקדמה לאט לאט לכיוון הפיטמות שכבר עמדו זקורות מהגירוי שהיא גרמה לי, שפתיים עטפו את פיטמתי השמאלית והלשון לא איחרה להגיע היא ידעה שזה מרטיט ומקפיץ אותי והקפידה לעשות את זה הכי נכון ומדוייק שהיא יכולה (והיא יכולה!), רגע של מנוחה נותן לי להפסיק להתפתל על המיטה ושפתיה עוטפות שוב והפעם את פיטמתי הימנית והלשון כמו תמיד מלווה אותן ומלקקת בחושניות מטריפה. "אולי בא לך לשחרר אותי קצת? בבקשה" לחשתי תוך כדי שהפטמה שלי מתלקקת לה והרגשתי את ציפורניה ננעצות בפיטמה השמאלית שלי והגוף התחיל להשתולל גנחתי מכאב ועונג ביחד והיא לא ויתרה לי על התחושה המטריפה הזו, נהנתי בתחושה הזו למשך כרבע שעה עד שכבר לא יכולתי והיא קלטה את השפת גוף, קמה ממני שיחררה אותי מהקשירה ומהאזיקים ולחשה לי "לילה טוב" עטפתי אותה מתוסכל בטירוף ועם זיקפה ענקית ונרדמנו.

פרק ג'. בבוקר שלמחרת הכל התנהל כרגיל, לא דיברנו על מה שקרה אמש התנהגנו כרגיל הכנתי לה לשתות נשיקת בוקר אור טעימה ויצאנו כל אחד לעבודתו כשאני רואה אותה מתרחקת במראה, לא יכולתי להפסיק לחשוב על ליל אמש ולא האמנתי שמכל האנשים דווקא היא תפתיע אותי ותרצה כ"כ להכנס לעולם השליטה, הרגשה של טיפשות "אם רק הייתי מגלה לה על זה לפני כמה שנים...." קו המחשבה נקטע כאשר שמתי לב שהגעתי לעבודה, במהלך היום הכל היה סטנדרטי כשהיום החליט סוף סוף להסתיים והשעה הייתה 16:00 לקחתי את הדברים ונסעתי בזריזות לכיוון הבית תוך כדי מחשבות על איך ממשיכים מכאן חיי המין ביני לבין חן, הגעתי הביתה חן כרגיל עוד לא הגיעה סידרתי את הבית עם מוסיקה חזקה אירגנתי את כל הברדאק שהשארנו בחדר מהלילה והתיישבתי מול המחשב קצת, חן הגיעה בדיוק בזמן כמו תמיד וחיכתה לה חביתה עם עגבניה על השולחן ופיתה בצד כמו שהיא אוהבת, סיימנו לאכול היא ביקשה שאשטוף כלים כי היא נכנסת להתקלח כמובן שהסכמתי, סיימתי עם הכלים ודלת החדר הייתה נעולה, שתי דפיקות עדינות וקולה של חן נשמע מאחורי הדלת "חכה בסלון אסיים להתארגן ואקרא לך" מוזר קצת אבל זרמתי עם העניין התיישבתי בסלון ראיתי קצת טלויזיה וחן קראה לי לחדר, ניגשתי לדלת החדר ששוב הייתה נעולה "אני פותחת את הדלת ואתה נכנס על 4 ונעמד על יד הקיר, מובן?" "כן" עניתי בהיסוס לא מבין מה עובר עליה כבר מאתמול בלילה, הדלת נפתחה ונשימתי התהדקה לחלוטין, היא עמדה שם-סקסית כמו שלא ראיתי אותה מעולם, לבושה בשמלת מיני קצרצרה מעור בעלת מחשוף עמוק בחזה, נעולה בנעלי עקב שחורות כשהבוהן מבצבצת ולק אדום על ציפורני רגליה, ריח מדהים שלה כשהיא אחרי מקלחת ותחושה מיוחדת באוויר. "קדימה, אמרתי ליד הקיר" חן קטעה את המחשבה שלי בטון דיבור החלטי וברור, נצמדתי לקיר עדיין המום מהמראה שמתרחש מול עיניי "אז רצית ונדלקת קצת מעולם השליטה, נכון?" "נכון" עניתי נחרצות ובשקט, חן חייכה חיוך זדוני וציוותה עליי לעלות למיטה כשאני שכוב על הבטן, עשיתי כמצווה עליי ונשכב, ידיי בשניות נאזקו ורגליי נקשרו בשנית, חן ביקשה שארים מעט את העגן ומשכה אחורה את האיבר עם שק האשכים ככה שהם יכוונו כלפיה מרחה על ידה חומר סיכוך והחלה מלטפת בעדינות את איברי המעוך כלפי המיטה דבר שגרם לזיקפה שלא נראתה לעיין עקב התנוחה וכאבה לי מאוד, היא רואה את הבעת הפנים שלי ומרחה לעצמה חיוך כובש "כואב קצת?" הסתכלה לתוך עיניי ושאלה "כואב נורא!" עניתי בטון גבוהה, הכאב התחיל ממש להתעצם כאשר היא ליטפה יותר ויותר מהר וגופי החל להתפתל על המיטה וגניחות של כאב מלווה בהנאה בלתי נגמרת נפלתו מפי וככה הלך והתעצם לו הליטוף אני נכנסתי לסטרס חיובי ושוב פעם התקרבתי לאורגזמה שכ"כ רציתיי גניחות חזקות נשמעו בחדר היא קלטה שאני ממש רגע לפני התפוצצות ועצרה את העולם, בשקט בלי להגיד אף מילה מגע ידה נעלם כלא היה והתסכול אצלי החל להצטבר, היא שברה את השקט כששאלה "אתה נהנה שהאורגזמה שלך בידיים שלי? שאתה חסר אונים מולי?" הנהנתי לחיוב, בתחילת הקשר שלנו סיפרתי לה על זה פעם ואחרי ששנינו לא הראנו התלהבות הנושא הזה נשכח בתוך השנים שלנו, לפחות ככה חשבתי. היא המשיכה לשבור את השקט כששאלה "מה תעשה בשביל לקבל אורגזמה אחת?" ידעתי שלצעוק ולכעוס עליה לא יתן לי הרבה במצב הנתון אז עניתי "הכל." בשקט, היא הניפה יד והנחיתה ספאנק ישיר על הטוסיק החשוף שלי זה שרף נורא באותו רגע ונפלתה לי אנחת כאב חזקה, "שש לא לצעוק, הכל זו לא תשובה, אני רוצה לדעת מה אתה מוכן לעשות כדי לקבל אורגזמה אחת" לא כל-כך ידעתי מה לענות והשתתקתי, היא לא אהבה את זה וספאנק נוסף נחת על הטוסיק שלי שלאט לאט התחיל להאדים, "אאאייייההההה" צעקתי בחוזקה ומיד לאחר מכן "מה שתרצי! אעשה כל דבר שתרצייי" כמו ילד מבוהל שרק מחפש את המילה הנכונה כדי לא לקבל עונש נוסף, היא שמה לב לפאניקה וחייכה לעצמה (ראיתי את זה מהמראה), היא שיחררה את ידיי מהאזיקים ואת רגליי מהקשירה וציוותה עליי לרדת על 4 לריצפה ולהתחיל לעשות לה מסאז' בכף רגלה השמאלית, מיד לקחתי קרם והתחלתי במלאכה ידעתי כמה היא מתענגת מהמסאז' שאני עושה לה בכתפיים אבל בכפות רגליים? מעולם לא חשבתי שאגיע לשם וככה מצאתי את עצמי על 4 מלקק לחן את כפות רגליה בשקיקה, מוצץ כל אצבע בנפרד, מחדיר את לשוני מתחת לציפורניה, בין אצבעותיה מתענג על כל טיפת טעם וריח שפולטות כפות רגליה והחיוך של שנינו נראה היטב על הפנים פתאום היא חתכה את השקט ושאלה "אמרת שאתה מוכן לעשות הכל בשביל אורגזמה אחת נכון? אז קדימה, תתחיל לאונן ואני רוצה שתגמור על כפות הרגליים שלי אבל! מיד אחרי שאתה גומר-את ממשיך לפוט פטיש מפנק שיכלול בעיקר נשיקות וליקוקים, הנהנתי לחיוב והתחלתי לאונן תוך כדי נשיקות וליקוקים לכפות רגליה בזמן שהיא גונחת ומעודדת אותי לאורגזמה שאני כ"כ חפץ בה כבר מליל אמש וזה לא לקח הרבה זמן עד שהתפוצצתי, הוצאתי המון זרע וכולו על כפות רגליה, בזריזות קמתי להבין מגבונים ומגבת אבל היא משכה אותי לריצפה "אמרתי לנקות? או שאמרתי פוט פטיש?" הסתכלתי עליה במבט מתחנן שזה לא יקרה אבל היא בשלה "קדימה, על 4 תתחיל להעריץ את כפות הרגליים שלי, תראה לי כמה אתה אוהב מתחרמן מתגרה ומשתוקק לנשק וללקק אותן" הושטתי זוג ידיים והתחלתי לעשות מסאז' לכפות רגליה רק שהיא לא אהבה את העניין וקמה להביא זוג אזיקים, משכה את ידיי בחוזקה אחורה ותוך כדי הסבירה "מה לא מובן בהערצת כפות רגליים?! אם הייתי רוצה מסאז' הייתי מורחת קרם לא את הכלום הזה שפלטת שם, קדימה תוריד את הראש ותתחיל להעריץ את הכפות רגליים שלי זו הפעם האחרונה שאני מסבירה!" ואזקה את ידיי מאחורי גבי, לא האמנתי על עצמי אבל הלשון יצאה החוצה והתחלתי ללקק ולנשק את כפות רגליה שמלאות בזרע שלי תוך כדי שהיא מתבוננת בי אך מתעלמת מהחוסר שביעות רצון שלי, לאחר חצי שעה של ליקוקים ונשיקות כפות רגליה היו נקיות לחלוטין מזרע והיא הוציאה שקית קטנה בצבע ורוד, בתוך השקית היה כלוב קטן, מנעול ושלושה מפתחות. "תתקרב אליי!" ציוותה וכך עשיתי, תוך שניות ספורות שק האשכים נעטף במתכת מברזל ואיברי נכנס גם הוא תחת המתכת, החלק השני היה הכלוב, היא מרחה מעט חומר משמן והחדירה את איברי לתוך הכלוב ונעלה אותו כשהוא מחובר לטבעת מתכת, את המפתחות כמובן העלימה ואמרה "אז נהנת כשהאורגזמה שלך הייתה בשליטה שלי? עכשיו היא רשמית בשליטה שלי, כשלא יבוא לי-לא יעמוד לך, כשלא ארצה-לא תתענג, כשלא יתחשק לי-לא תגמור!" בטון ברור וחד משמעי וחיברה את המפתחות לצרור המפתחות שלה, נשארתי המון דקה שלמה והיא הוציאה אותי מההלם "לך תתקלח, הערב עוד ארוך". נכנסתי להתקלח כשאני נעול בחגורת צניעות שכמובן לא איפשרה לי זיקפה או קו מחשבה בכלל על אורגזמה וכשיצאתי דלת החדר הייתה פתוחה, נכנסתי פנימה והיא ישר הצביעה על הריצפה, הבנתי את הרמז וירדתי על 4 מזדחל אליה כשהיא מחייכת "אתה תתרגל לחגורת צניעות אל תדאג זה מציק בהתחלה אבל יהיה בסדר סומכת עליך" "עד מתי אני אמור להיות נעול ככה?" שאלתי בחשש רב והיא ענתה "אל תדאג זה רק לטובתך" וחייכה חיוך רחב מאוזן לאוזן, דבר שרק הגביר אצלי את החשש וראיתי כמה היא נהנת מזה. היא ביקשה ממני בקולה הרך להתיישב על ידה והראתה לי באינטרנט את החנות שבה היא רכשה את החגורת צניעות, הכרתי את החנות הזו אבל מעולם לא נכנסתי לשם או הראתי לחן את האתר, התחלנו לדפדף בין המוצרים וחן הזמינה לנו מס' פריטים. אחד מהם היה שוט זנבות מעור בצבע אדום, פלאג אנאלי בצורת עוגן חרוזים המורכב משלושה חרוזים בגדלים שונים מסיליקון, פריט נוסף שהוזמן הוא כדור לפה עם רצועה-הפריט המושלם להשתקת הצד הנשלט. לכשסיימנו היא עשתה לי את הסימן הידוע שפעם ביקש ונכון להיום הוא דורש ליקוק עד להגעת אורגזמה, דבר שבדרך כלל היה מטריף אותי ומעמיד את איברי אך בעקבות חגורת הצניעות-האיבר אינו נעמד, קפצתי על בין רגליה והתחלתי ללקק ברגישות את יריכיה המושלמות, הטעם המוכר והטעים, הריח הנעים אין ספק שהיא האישה המושלמת והמושכת ביותר!, התחלתי כהרגלי להתקדם לאט לאט לעבר מקדשה וללקק מסביב לדגדגן שהיה ממש רטוב וחיוך נמרח על פניי, הלשון החלה להחליק עליו הלוך ושוב הלוך ושוב והגניחות שלה לא איחרו להגיע, לאט לאט הידקתי את מרווח הלקים והתמקדתי יותר ויותר בדגדגן הבוער שלה, גופה החל להתפל כמו שאני אוהב ואני מקבל את האוקי שלי שהעבודה נכונה, קולות האנחה שלה התחזקו מרגע לרגע והרטיבות החלה להשפך ממנה, הורדתי את לשוני אל בין שפתיה ואספתי את כל מיציה לתוך פי והמשכתי ללקק בשיכרון חושים כמו שיכור שרודף אחרי יין טוב ומשובח, הריח המופלא שלה! הטעם שלה אאחחח התחלתי לגנוח גם אני והכאב באיברי החל להתעצם פי כמה וכמה מהפעם הקודמת, הפעם אני מרגיש שהחגורת צניעות באמת עובדת ומתסכלת אותי, גופה החל לרעוד ואני יצרתי וואקום על הדגדגן שלה עד כדי כך שהוא מנותק מהעולם החיצון ורק לשוני נוגעת בו, משחקת בו, משתוללת עליו ובום! היא קופצת מעלה והרגשתי את המיצים יוצאים ממנה, אורגזמה כ"כ חזקה לא הייתה לה כבר הרבה זמן ואני בתוך תוכי ידעתי שהצלחתי לעשות את העבודה כמו שצריך, אספתי את מיציה והתנתקתי בסופר זהירות כי היא תמיד רגישה אחרי אורגזמה, בלעתי את כל מיציה שהיו חריפים וטעימים במיוחד וראיתי אותה מניחה ראש באפיסת כוחות על המיטה, עיניים עצומות וחיוך מאוזן לאוזן, נשכבתי עליה, מתחכך בגופה ומנשק את צווארה ברכות, מעניק זמן איכות לשנינו מהגופות אחד של השניה. חן חיבקה אותי חזק חזק ולחשה לי באוזן "תודה על הכל!" הרגשתי את החיוך שלי ואת האושר שלי מתעצמים מרגע לרגע והא הסתובבה עם הגב אליי, אטפתי אותה בכפית שהיא כל כך אוהבת ולאחר מס' שניות היא נרדמה לחלוטין.
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 21 ביוני 2015
פרק 4. בבוקר שלמחרת התעוררתי למיטה ריקה ופתק על הכרית שלה "הדבר הראשון שאתה עושה עכשיו זה לקחת את המגבת הורודה שעל המיטה ולחכות לי באמבטיה עד שאסיים להתקלח, ברגע שאצא אתה תעטוף אותי ותנגב אותי בעדינות מבלי להוציא מילה" קפצתי מהמיטה כשהחגורת צניעות מונעת זקפת בוקר והכאב דיי עצום אספתי את המגבת וחיכיתי לה שתסיים להתקלח הריח שלה שמשלב את הסבון גוף והשמפו ביחד עם הקרם גוף הטריף אותי בצורה בלתי אפשרית ולא בדיוק הקל עליי כשאני נעול בחגורה המתסכלת הזו, היא יצאה מהמקלחת עם ניחוחות שאפילו בסרטים לא מכירים ועטפתי אותה ברכות, נשקתי לצווארה וניגבתי אותה, היא התעטפה במגבת ויצאה מהמקלחת, "לקחתי יום חופש מהעבודה, תשאר איתי?" היא ידעה שהתשובה תהיה ברורה מראש וטלפון קצר למנהל "אני לא מרגיש טוב ולא אוכל להגיע היום" היא נשכבה במיטה עם שיער מעט רטוב והמיטה סופגת את גופה, הורדתי את המגבת מגופה ועטפתי אותה בסמיכה המפנקת נשכבתי לידה ועשיתי לה מסאז' קל בעורף מלווה בנשיקות וליקוקים עדינים, הגעתי עד לאוזן ולחשתי לה "התגעגעתי אלייך", היא הבינה את כוונתי והסתובבה אליי, נשיקה חמה ואוהבת והלשונות שלנו מתערבבים בעוצמה מייצרים מערבולת כשהברך שלה נשלחת אל איברי ומלטפת אותו, אנחה קלה נפלטה מפי והיא הגיבה לזה בשאלה האם כואב לי, עניתי שכן ושאני דיי מתוסכל מהמצב והיא בחיוך המקסים שלה השיבה "מצויין, רד מהמיטה תתיישב על הברכיים על הריצפה ותתחיל ללקק את כפות רגליי תתחיל מכף רגלי הימנית וכדאי לך שלא לפספס אפילו סנטימטר אחד" קפצתי מהמיטה על ברכי ואספתי את כף רגלה הימנית שזכתה תחילה לנשיקות לאורך כל כף רגלה ולאחר מכן לשוני החלה מטיילת, מהכרסול כלפי מטה לכיוון האצבעות כאשר והבוהן נבלעה בתוך פי, מצצתי אותה כאילו אין מחר, מלקק, מנשק, יונק ואוהב את את מה שאני עושה, החיוך נראה על פניה ומבחינתי זה אוקי להמשיך למרות שלא אמרה כלום, ככה התענגתי מפוט פטיש ארוך כאשר כל אצבע ואצבע קיבלה את הטיפול המסור, ממסאז' עדין ועד לליקוק ומציצה כאילו שאין מחר, כשהחליטה שדיי לה אמרה בטון תקף "יש לי עוד רגל!" הנחתי את רגלה הימנית על ברכיי שלא תתלכלך מהריצפה והתחלתי במסע הליקוקים שוב, הפעם בכף רגלה השמאלית שגם היא קיבלה את היחס המגיעה לה ולא התפשרתי או דילגתי על אף אצבע. "תתפשט כשאתה על הריצפה" ציוותה ואני עשיתי כדבריה, דבר שלא היה הכי פשוט בעולם אבל הצליח לי אחרי מס' שניות והופ צלצול בדלת קטע את רצף ההתנהלות "גש לפתוח!" ציוותה ואני קמתי מהריצפה אספתי את בגדי אבל הפלקה חזקה של כף ידה על הטוסיק החשוף שלי הבהירה לי שטעיתי, התיישבתי חזרה על הברכיים והסתכלתי עליה במבט של סימן שאלה והתשובה לא איחרה להגיע "ככה, אתה ניגש על 4 ופותח את הדלת כשאתה ככה, אלא אם כן אתה רוצה שאני אגש לפתוח ואז אתה תשא בתוצאות של הסירוב" היא ידעה שנורא קשה לי מנטאלית להיות חשוף ליד אנשים ולכן אמרתי לה שאני מעדיף שלא לצאת מהחדר ככה, היא קמה בשקט ויצאה מהחדר שמעתי דיבורים ליד הדלת והנה היא כבר מתקרבת לחדר מריחים אותה מקילומטרים, הדלת נפתחת כשאני עם גבי לדלת ובלי התראה מוקדמת נחתה עליי הצלפה מהשוט החדש שהזמנו מהחנות "אאחח!! יואווו" פלטתי בהפתעה גמורה והדבר היחיד שהיא ענתה לי היה "ששש, אמרתי לה שתשא בתוצאות. שכב על המיטה על הבטן" ציוותה ואני זינקתי לי, בתוך שניות ידיי נאזקו ורגליי כמובן נקשרו "20 הצלפות לדעתי בתור התחלה זה עונש ראוי לסירוב שלך, מה דעתך?" ניסיתי להסית את ראשי אליה אבל השוט הצליף בי שוב בטוסיק "לא אמרתי להסתכל, שאלתי שאלה והיא לא דורשת שתביט בי! אני מחכה לתשובה!" הייתי המון לרגע לא האמנתי ולא הבנתי מאיפה הגיעה האסרטיביות הזו פתאום והצלפה נוספת קטעה את רצף המחשבות "כן כןןן בסדר 20 הצלפות!" צעקתי לעברה והיא הגיבה בקול המרגיע והעדין שלה "שש..למה אתה צועק? תשמור על קור רוח" משפט שתסכל אותי מעט ואז הגיעה הוראה נוספת "מרגע זה כל פעם רגע לפני שהמוח הקטן שלך שולח תגובה לפה להוציא את המחשבה החוצה-תוסיף לסוף המחשבה את הצירוף "המלכה חן" זה ברור?" "כן" עניתי בהיסוס קל והצלפה נוספת נחתה על גבי הפעם, השרירים התכווצו לרגע מהכאב והיא התעלמה לחלוטין מהתגובה של גופי ואמרה "אני אסביר, זה אמור להיות "כן המלכה חן" ולא כדאי לך לשכוח את זה מרגע זה והלאה", השתתקתי וחיכיתי לבאות בשקיקה, בהתלהבות שמלווה בהרבה חשש ממה שעתיד לקרות מרגע זה והלאה ועוד הצלפה נחתה "מה קרה הפעם המלכה חן??" "או, כבר התקדמות!" והנחיתה עוד הצלפה שגררה שתיקה כואבת מצידי והיא הוסיפה "כשאני מדברת אליך אני מצפה שתענה לי! לדבר לקיר אני יכולה בפייסבוק ואפילו שם כבר יש מי שיענה!" הבנתי את הבעיה והפעם לא פישלתי "כן המלכה חן, סליחה המלכה חן" למרות שלא דיברה-שמעתי והרגשתי את החיוך נמרח על שפתיה ומתפשט לאורך פניה המדהימות. "עכשיו אנחנו נספור את ההצלפות יחד, יותר נכון-אתה תספור את ההצלפות ותודה על כל הצלפה ואפילו תראה לי כמה אתה נהנה כשתבקש עוד!" לא כ"כ הבנתי למה כוונתה כשאמרה "תבקש עוד" אבל מיד נחתה על פלח ישבני הנחתה ראשונה ואני צעקתי בטיפשות "אחד!!" מה שגרם לה לכעוס כעס שהתבטא בצחוק מתגלגל וזה הכעס הכי מסוכן כשמדובר בה כשנרגע הצחוק היא פנתה אליי בטון הסמכותי שעיצבה לעצמה ושאלה "את הבנת הנשמע אתה מכיר? מה היה לא ברור ב "תספור, תודה, תבקש עוד"? כי לדעתי זה נורא ברור!" ניסיתי להסית מבט אליה והצלפה נוספת נחתה על הגב ושוב הטון הזה "ל-א-! אמרתי לך להזיז את הראש, שאלתי שאלה תענה עליה!" ועוד הצלפה הגיעה לאחריה, גופי כבר התחיל להתחמם ולדעתי גם להאדים והבנתי שבדרך אחרת זה לא ילך, שאלתי בחשש "מה כוונתך ב"תבקש עוד" המלכה חן? התוכלי לתת לי דוגמה לספירה נכונה המלכה חן?" עוד לא סיימתי את שאלתי ונחתה הצלפה חדה ומדוייקת על פלח ישבני הימני ואנחת כאב חזקה נפלטה מפי וההסבר שביקשתי לא איחר להגיע "1! תודה המלכה חן! אפשר עוד בבקשה?. מובן לך?!" "כן המלכה חן! כן!" צעקתי תוך כדי שאני מתפתל מהכאב והצלפה נוספת הפעם עדינה יותר נחתה על גבי, אני כבר הבנתי מה קורה והתחלתי לספור כמצווה עליי "1! תודה המלכה חן! אפשר עוד בבקשה?" והנה נוחתת ההצלפה השניה והספירה נמשכת ומתחזקת, נראה כאילו יש לה אטמי אוזניים והיא פשוט מתעלמת מאנקות הכאב שלי תוך כדי הספירה ואחרי חמש הצלפות הרגשתי משהו מלטף את גבי, זה לא היה מגע ידיה אבל לא הצלחתי להבין במה מדובר, גופי התחיל להתפטל וחיוך נמרח על שפתיי, נהנתי מהמגע הזה והיא ראתה את זה "מענג נכון? אתה רואה, השוט שאתה כ"כ אוהב יודע להחזיר גם אהבה, הכל תלוי אך ורק בך!" והצלפה נוספת חזקה נחתה על פלחי ישבני ואני לא איחרתי בתגובה "אייהה!!! 6! תודה המלכה חן! אפשר עוד?" "בוודאי!" ענתה והנחיתה הצלפה נוספת על היריכיים שלי ושם זה היה באמת שורף, גופי החל להתפטל ונשכתי את הכרית מכאב, היא ראתה אותי עומד על סף הכאב שלי והתקרבה לאוזן "לא שמעתי את הספירה" לחשה לי ברכות, אני בקול מעט רועד מהכאב "7, תודה המלכה חן, אפשר עוד?" וידה החלה ללטף את גבי בעדינות, מרגיעה את גופי הבוער מההצלפות, מורחת מעט קרם ונותנת לגופי להתקרר מכל מה שקרה עד עכשיו וענתה "לא, עבד יקר שלי, את המשך העונש אתה תקבל בהמשך" ידעתי שהיא לעולם לא תפגע בי באמת וצדקתי, היא ראתה והבינה שהתקרבה לסף הכאב שלי ועצרה את עצמה למרות שנורא נהנתה, "תודה המלכה חן" לחשתי בשקט כשהיא מתיישבת בפיסוק מעל גבי והחלה מעסה אותו לאט לאט כמו שרק היא יודעת, נוגעת במקומות הנכונים ולאט לאט פולשת לעבר הגב התחתון, עוברת לאיזור המותניים והקפיצה של גופי הבוער והאדום מזכירה לה כמה אני רגיש לדיגדוגים היא מיד מדלגת על האיזור וממשיכה את התקרבותה לפלג גופי התחתון ומעסה לי את הטוסיק ששרף לא פחות מהגב ואפילו יותר, אנחות של הנאה נשמעו מפי בחדר והיא ידעה כמה נעים לי כשהיא מרגיעה אותי, בשקט הזה שלה בשקט שהיא מקנה לי, קליק אחד נשמע מצידה הימני של המיטה וקליק נוסף מצידה השמאלי ידיי שוחררו והקשר מרגליי הותר "על הגב!" ציוותה בטון אגרסיבי אך עדין, התהפכתי על גבי היא התיישבה בפיסוק מעל הבטן שלי כשגבה מופנה אליי שמעתי את רעש המפתחות והציפיה החלה להתגבר בראשי אבל שתקתי, ידעתי שכל מילה עלולה לסכן את האורגזמה שלי, המנעול נפתח וחגורת הצניעות הוסרה מאיברי, היא לא נתנה הרבה מרווחה והתיישבה על פניי כאשר לשוני מיוצבת בדיוק תחת דגדגנה הורוד והרטוב "עכשיו תקשיב טוב" היא אמרה כשאין לי יותר מדיי יכולת לענות "אתה תעשה את מה שאתה יודע לעשות על הלשון הלוהטת שלך, אני אעשה את מה שאני יודעת לעשות עם הפה המטריף שלי, יש לך אישור לגמור אבל! אם אגמור לפניך-אבוד לך! ותזהר לזלזל בי כי אם ארגיש אפילו בקצת שאתה מנסה לעכב אותי מלגמור-אתה תסבול!" הבנתי את המשימה ולשוני התחילה בליקוקים עדינים מסביב לדגדגן במסגרת המרווח שהיה לי לתמרן בו, לא עברה שניה והרגשתי את השפתיים שלה עוטפות את איברי וככה התחיל לו מסע ירידות ועינוגים הדדיים בנינו כששנינו נושמים בחוזקה ועוצרים לרגעים את העינוג כדי לפלוט גניחה שכבר לא יכולה להשאר בפה, התחלתי לטייל פחות ולהתחיל להתמקד במיקום הנכון כמו שהיא אוהבת, שפתיי יצרו וואקום ושאבתי לתוך פי את דגדגנה הטעים ולשוני החלה להגיע יותר ויותר במגע איתו, ידעתי שזה מטריף אותה וזה יקרב אותה כמו שצריך, היא מצידה לא האיטה את הקצב ועשתה הכל כדי להביא אותו למקום שכל כך רציתי, שואבת את איברי אל תוך פיה מייצרת את הווקום המטריף הזה ולשונה החלה רצה על כל איברי שעמד בטירוף אחרי שהיה כלוא, מיציה מתחילים להשפך אל תוך פי ובתוך תוכי ידעתי שהיא מתקרבת בצעדי ענק בעוד שני דיי מרוחק כי מה לעשות-לא קל לגמור אחרי הכליאה, לא עברה לה דקה וחצי וגופה החל לרעוד עליי בטירוף, ינקתי ומצצתי את הדגדגן בעוצמה רבה ידעתי שאסור לי לעצור ברגע הזה והיא חייבת להתפוצץ בתוך פי, מיציה זלגו על לשוני והגיעו בשניות לגרוני והטעם הטריף אותי, גניחותיה נשמעו בכל חלל החדר והגוף שידר שזו ללא ספק אחת האורגזמות הטובות שהיא חוותה בתקופה האחרונה, התחלתי להאיט את קצב הליקוק עקב הרגישות שלה שאני מכיר כ"כ טוב ולאט לאט היא התנתקה משפתיי, ליקקתי מסביב לפי את כל מיציה ואספתי אותם לתוך פי, היא הסתובבה אליי, נשקה לשפתיי ולחשה "תודה" באוזניי, הסתכלתי עליה במבט מאושר אך מעט מתוסכל שלא הצלחתי לגמור והיא ישר הגיבה מבלי שאגיד מילה "אל תדאג, כרגע אתה לא ננעל אבל אתה גם לא גומר, זה יגרום לך להעלאת החשק המיני שוב ובפעם הבאה שנעשה תחרות-יהיה לך יותר קל, עד אז-אסור לך לגעת בעצמך ללא רשות, בטח ובטח שלא לגמור ותזהר לשקר לי כי אני אדע!" בלעתי רוק ועניתי בשקט "כן המלכה חן" קמתי מהמיטה והענקתי לה חיבוק ענק כאות תודה וראשה הונח על הכרית, ידעתי שלא יעבור הרבה זמן והיא תרדם לה וכך קרה.

פרק 5. בזמן שנחתי על ידה והיא הייתה שקועה בשינה עמוקה של אחרי אורגזמה טובה נזכרתי שוב בניצוץ בעינייה כשאמרתי לה "אני אקשור אותה וארד לך ואם תצעקי אסתום את פיך" והחלטתי שלא רק לי מגיעה ההנאה הזו של להשלט והגיע הזמן להפוך מעט את הכללים של המשחק, בזריזות ובשקט נאזקו ידיה למיטה, את רגליה הותרתי משוחררים כדי שזה לא יפריע לה יותר מדיי לישון וקמתי לעשות מעט סדר בבית, "אאאאאאאוווווווווורררררררר!!!!!!!!" נשמעה צעקה חזקה מהחדר והבנתי שהיא התעוררה לאחר כשעה נוספת של שינה, נכנסתי לחדר כשחיוך מנצח על שפתיי "ששש, מה את צועקת?" לחשתי כאות החזרה על ההקנטה הקודמת שלה "תשחרר אותי מיד! זה לא מצחיק!" "אני ממש לא צוחק" עניתי באדישות ונתתי לה להבין שאם היא לא תרגע הגוף שלה סתם יכאב מהלחץ, זה לא לקח הרבה זמן והיא נרגעה והפסיקה להשתולל, "חוקי המשחק הולכים מעט להשתנות" הסברתי בטון שכנראה מעולם לא הכירה אצלי "נכנסנו דיי מהר לעולם השליטה ושנינו סומכים האחד על השניה ולכן-אין דיי בכך שרק אני נהנה כשאת שולטת והחלטתי שמגיע גם לך להנות כאשר אני שולט ואת נשלטת" היא ענתה שזה קצת מביך אותה שהצלחתי לראות את זה אצלה אבל היא שמחה שזה הדדי, הצלפה קטנה של השוט נחתה על הבטן שלה ומיד לאחריה תפסתי את שדה הימני בחוזקה והתחלתי למצוץ את הפיטמה באגרסיביות, נושך מעט, מלקק לרגע כדי להרגיע ובעיקר מוצץ ויונק את הפיטמה הקטנה שהחלה להזדקר ורגע לרגע יותר ויותר, ראיתי שזה הרגע הנכון ואטב אחד התיישב על הפיטמה והיא פלטת אנקת כאב, ידעתי שזה פחות כואב אלא יותר מלחיץ אותה ולכן לא הרפתי, תפסתי את שדה השמאלי וחזרתי על סדר הפעולות עד שהפיטמה הזדקרה גם היא והנה האטב הונח לו וצבט בחוזקה את הפיטמה, הנחתי נשיקה קטנה בשפתיים שלה וקמתי מהמיטה, הפשלתי את תחתוניה הרטובים והלחים ונשכבתי עליה כמו שהיא אוהבת, נעזור בידיי כדי לא להפעיל לחץ על החזה שלה ומתחכך בכל גופה כמו שהיא אוהבת, לאט לאט הנחתי את גופי על גופה והיא פלטה אנקת כאב עקב הלחיצה של האטבים על פיטמותיה בשילוב גופי שמפעיל מעט לחץ, הכאב התחלף בעונג כאשר מיקמתי את האצבע שלי באיזור מפשעתה והתחלתי לטייל במגע עדין, נוגע לא נוגע, מתקרב לדגדגן ומתרחק חזרה, היא מרגישה את זה והרצון למגע ידיי רק הולך ומתעצם מרגע לרגע, אני רואה את ההתפטלות ושואל בהקנטה "את מתפטלת כי כואב לך בחזה או כי את נהנת כלבונת?" ראיתי את המבוכה בעיניים והשקט סרר בחדר, הרמתי את ידי והנחתתי הפלקה ישירה על המפשעה ללא התראה מוקדמת, "אאחחחחחחחח" היא צרחה פתאום ורגליה נצמדו זו לזו, מנסה להרגיע את הכאב שלא באמת כאב אבל הלחץ שלה והסטרס שגופה היה מצוי בו פשוט עשו את העבודה, יכולתי לספר בדיחה והיה כואב לה באותה המידה, לא התרגשתי מהכאב שלה והפנתי שוב את שאלתי אליה, "גם וגםם זה מטריף!" היא ענתה וחיוך התפשט על שפתיי, לא הסתרתי אותו כי אין סיבה ופיסקתי בשנית את רגליה כשהאצבע שלי שוב מטיילת וגופה חוזר להתפטל כנחש על המיטה שכבר מזמן רטובה כולה והיא פתאום פלטה לעברי "תן לי..בבקשה תגע בי" קירבתי את האצבע לדגדגן הצבתי אותה סנטימטר ממנו למשך מס' שניות ארוכות כשראיתי בעינייה כמה היא משתוקקת למגע הזה, חסרת מנוח לחלוטין ליטוף קטן על הדגדגן והאצבע שלי מתרחקת לאט לאט ממנה, מבט של תסכול מתחיל לצוץ בעיניה ואני מתכופף עם פי לעבר החזה שלה, לשוני יוצאת אליה והליקוק מתחיל מהצוואר ומתקדם לאט לאט לאיזור השדיים שלה והלחץ אצלה גובר כאשר אני מתקרב לפיטמות, בד"כ היא נורא אוהבת את היניקה הזו אבל הפעם הפחד מהכאב של האטבים מנצח אותה, אני לא מוותר ונכנס דרך האטב עם הלשון היישר לפיטמה השמאלית שלה כשידיי חופנות את שדיה, הליקוק שלי קר בעקבות הכאב שהפיטמה סופגת ושוב הפיתול שאני כל כך אוהב לראות, היא מתענגת על כל לק ולק, הרפתי מעט מהאחיזה בשדיה והתחלתי ללקק ולמצוץ את הפיטמה שעדיין אטובה וכואבת, גניחות כואב משולבות בעונג נשמעות בחדר ועיניה עצומות, היא סוף סוף מרפה ומרגישה נינוחה, נותנת לי לענג אותה כמו שתמיד חלמתי וברגע אחד האטבים יורדים מפיטמותיה והכאב הזה היה חד, לא נתתי לה לנוח ומיד התחלתי למצוץ את הפיטמה השמאלית ולשחק עם האצבע בפיטמה הימנית, מרגיעה אותה מהכאב ומחליף אותו בעונג שהיא כל כך צמאה אליו. התקמתי מעליה כשרגליי מפוסקות סביב מותניה איברי זקור מולה ואני מתקדם לעבר פניה "פה גדול" ציוויתי והיא הבינה מה הולך לקרות, משכה עצמה מעט אחורה ופתחה את הפה כמו שרק היא יודעת, איברי נכנס פנימה וציווי חד הופנה כלפיה "את לא עושה כלום חוץ מלהשאיר את הפה פתוח, לא לשון לא שפתיים לא שיניים ולא נשיקות! מובן?!" היא מהנהנת לחיוב ואני מתחיל לנוח פנימה והחוצה, פנימה והחוצה מזיין את פיה ונותן לה הוראה להפעיל את לשונה שמתחיל להתרוצץ על איברי לכל אורכו תוך כדי שאני חודר ויוצא, היא תופסת פיקוד ללא הוראה מופרשת מצמידה שפתיה ומתחילה לינוק את איברי, כעונש פיטמתה הימנית נצבטת בחוזקה אך היא לא מפסיקה לינוק, בדיוק כמו שרציתי ואני מגביר את המהירות נכנס ויוצא היא יונקת ותוך כדי נאנחת, אני מרגיש את האורגזמה ממש קרובה ויוצא ממנה במכה אחת, היא מסתכלת עליי במבט של שאלה והשבתי "אל תדאגי, זה עוד יגיע" התרוממתי ממנה ואספתי את השוט "לא לא לא בבקשה לא לא אני סופר רגישה" היא החלה לספר ואני עושה פרצוף של הקשבה כשלא באמת הולך לקרות משהו שונה ממה שתכננתי בעקבות הסיפור המרגש שלה, הנקטתי חזרה "טוב אז אני אלך רגע להביא לך נייר שתנגבי את הדמעות, אה, בעצם את אזוקה אז אין צורך, אז פשוט תנסי לא לבכות טוב? יופי." וחייכתי חיוך שנורא עיצבן אותה **פלאקק** השוט אמר את דברו על החזה הרגיש שרק לפני רגע התענג ממגע לשוני, ועוד הצלפה מהירה הגיעה, מבטה ה"כועס" הסגיר כמה היא נהנת, פיסקתי את רגליה והנחתי פליק עם היד בדיוק על מפשעתה דבר שגרם לה להצמיד מיידית את הרגליים אבל היא קיבלה מיד אזהרה שאם היא לא תפסיק עם זה-רגליה יקשרו, זה עבד כמו קסם ורגליה פוסקו חזרה, השוט הורם שוב וראיתי את החשש בעיניה אבל היא לא זזה מטר, רגליה מפוסקות כמו שציוויתי וזנבות השוט מתחילות לטייל מעט על המפשעה הרטובה וההקנטה שלי לא איחרה להגיע "רואה? השוט יודע גם לאהוב לא רק להכאיב, הכל תלוי בך" החיוך נמרח על שפתיה, היא ידעה כמה אני אוהבת להקניט והפעם זו באמת הייתה "מכה מתחת לחגורה", קמתי מהמיטה והתמקמתי מול מקדשה בין יריכה "מרגע הזה אני לא רוצה לשמוע הגה!" וצללתי לתוך מפשעתה הפעם בלי רכות ובצורה אגרסיבית מאוד, התמקדות בדגדגן יניקה ויצירת ווקום כמו שהיא אוהבת והלשון מתחילה לעבוד שעות נוספות כתמיד, אצבע אחת חודרת פנימה מכוונת כלפי מעלה ותנועות בוא הנה מתחילות להרטית אותה והיא מתחילה לפלוט אנחות של עונג ושיכרון חושים, עצרתי את עצמי ואותה והתנתקתי ממנה לחלוטין, היא לא הבינה לפשר הדבר וחזרתי על דבריי תוך כדי שאני אוסף את הגאג שהגיע במעטפה עם השוט "זוכרת שאמרתי שאני לא רוצה לשמוע אותך? התכוונתי לזה!" ופיה נחסם עם הכדור ורצועה נקשרה מאחורי ראשה "עכשיו תנסי לגנוח ולצרוח" אמרתי בחיוך התמקמתי שוב במקומי האצבע חדרה פנימה לשוני ממוקמת הוואקום נוצר והלק לא איחר להגיע, גופה מתחיל להשתגע מהמגע, מהלק, מהרגישות שלה והיא מתחילה לצרוח ולגנוח דרך הגג, שומעים את הגניחות בטירוף והרטיבות מתעצמת מרגע לרגע, ידעתי שאם אעבוד נכון היא תגמור ומהר וכך היה, הלשון התערבבה והשתוללה על הדגדגן שכבר היה סופר רגיש הטעם של מיציה היו משכרים הרבה יותר מאלכוהול הגניחות החמות שלי תוך כדי ליקוק רק העצימו לה את התחושה הטובה והנה היא רוטתת, גופה משתולל על המיטה רגליה מתהדקות סביב ראש ואני ממשיך בשלי, קלטתי שהיא גמרה ולא הסכמתי לעצור למרות הנסיונות של רגליה להזיז אותי משם לשוני ממשיכה בעבודתה נאמנה גופה כבר הרבה מעבר למתפתל ומקפץ בטירוף על המיטה, לא עבר הרבה זמן והנה הרטט חוזר היא גומרת שוב וכל מיציה שלא הושפרצו בפעם הראשונה משפריצים בשנית כעט, אני אוסף את כל מיציה בולע את הדבר הכי טעים שקיים על האדמות ונשכב מעליה, משתדל לא לגעת בה כי הרגישות עכשיו בשיאה, "להוריד לך את הגאג כלבונת?" היא מהנהנת בחיוב ואני עושה כדבריה, היא מתנשפת בעוצמה רבה ובחוזקה מרגיעה את גופה ותוך כדי פולטת לי באפיסת כוחות "אוח! אור מה עשית לי!" חייכתי לעצמי ושתקתי. מלטף את שערה משאיר אותה אזוקה אך מרגיע אותה מכל מה שעברה, נותן לגופה את השקט הנפשי שהוא זקוק לו, מגיש לפיה את הקש שנמצא בתוך בקבוק מים והיא לוגמת שלוק קטן ועוד אחד לאחריו "יש לי פיפי" היא יורה לאוויר משום מקום, האמת שזה לא מפתיע תמיד אחרי שהיא גומרת יש לה פיפי ואני בלי היסוס עניתי "תעשי" היא הסתכלה עליי במבט מבוייש "תשחרר אותי" ואני הקנטתי כמו תמיד "אין סיכוי, בהצלחה" וחייכתי חיוך כובש, היא השתתקה והבטנו האחד בשניה ואז עלה לי רעיון " אני מוכן לתת לך לעשות פיפי, אבל רק באמבטיה כשאני תחתייך" היא הסתכלה עליי מעט המומה וענתה "אני לא חושבת שאצליח" 5 דקות לאחר מכן מצאתי את עצמי שוכב באמבטיה תחתיה כשהיא עומדת בפיסוק מעליי, היה לה דיי מוזר ראיתי את זה בשפת גופה אבל היא לא ויתרה ותפסה פיקוד "כל היום רצית לגמור, הגיע הזמן" הסתכלתי עליה בחיוך והרמתי את היד לבקבוק השמפו ומכה חזקה נחתה על כף ידי "שום חומר סיכוך! רצית פיפי? ככה אתה תגמור, זה החומר סיכוך שלך" לא הספקתי להגיב וכבר טיפות קטנות של שתן צהוב נחתו על פלג גופי העליון וזלגו מהחזה מטה, היא התכופפה מעט עצמה עיניים זה לקח מספר שניות והנה השתן שלה התחיל לצאת בכמויות תוך כדי שהיא מנסה לכוון אותו למקומות אסטרטגים כמו החזה שלי והאיבר "הנה החומר סיכוך שלך, תתחיל לאונן ותראה לי כמה אתה נהנה מזה" הרגשתי את השתן החריף בכל גופי, החום הריח והטעם היו משכרים בצורה שקשה לתאר במילים, כשהשתן נפסק היא התיישבה מולי באמבטיה שלחה את כף רגלה הימנית לעבר שק האשכים ומיקמה אותה עליהם כשכף רגלה השמאלית מופנת כלפי פי ולשוני החלה להתרוצץ תוך כדי אוננות, היה על כף רגלה מעט מהטעם של הפיפי אבל זה לא הפריע לה והיא לא התפשרה איתי, לא לקח הרבה זמן וגופי החל מתפתל, הכאב באשכים היה מטורף כשהיא כל פעם הידקה את הלחיצה עם כף רגלה כסימן לכך שאני לא מלקק כרצונה ותיקנתי זאת במהירות ואז זה הגיע היא ראתה את זה בעיניים שלי "המלכה חן אני יכול לגמור? בבקשה בבקשה בבקשה" התחננתי עוד לפני שקיבלתי בכלל תשובה חיובית או שלילית והיא ענתה בחיוך רחב "בוודאי, בדיוק בשביל זה אנחנו פה, תתפוצץ!" זה כל מה שהייתי צריך לשמוע באותו רגע והתחלתי להוציא את כל מה שנאגר שם בימים האחרונים, גופי היה בסטרס כשכף רגלה השמאלית בפי, כף רגלה הימנית מהודקת על אשכיי וההקנטות לא מפסיקות להגיע "אוי תראה כמה כייף לך, אתה מאונן עם השתן שלי מקבל את כף רגלי לפוט פטיש ובמקביל מקבל לחיצה הדוקה על האשכים" אולי הקנטה ואולי היא פשוט תיארה בצורה מושלמת את ההרגשה שלי, כמה כייף לי! כשהאורגזמה החלה להרגע-היא הרפתה מהלחיצה על האשכים ומשכה אליה את כף רגלה השמאלית מתוך פי, קיבלתי מספר רגעים להרגע מהכל הושטתי את ידיי אל ידיה היא חשבה שהתכוונתי לזה שנתרומם ונתקלח אך לא כך הדבר, הושטתי רגליי לאחור והתמקמתי על פי בדיוק על מפשעתה כשרגליה מפוסקות לרווחה, לשוני הוחדרה פנימה עמוק הכי שאפשר ובמעגלים מדוייקים אספתי את כל שאריות השתן ממנה, ניקיתי אותה בלשוני תוך כדי שהשיניים שלי משחקות לה בדגדגן והיא נותנת לי שוב לשמוע את הגניחות הכל כך מדהימות שלה, הרגשתי כמה היא קרובה וכמה היא צמאה לאורגזמה ולא נתתי לה להמתין זמן רב, נצמדתי כמו שהיא אוהבת אל הדגדגן והתחלתי יונק אותו, מנשק, מוצץ, מלקק נותן לה את כולי וצדקתי-לא עברו דקותיים והקול שלה התחזק מרגע לרגע "אני גומרתתת" צעקה בחוזקה ואני משתדל שהחיוך שלי לא יהרוס את המומנטום וממשיך בדרך שלי עד לפיצוץ המיוחל, גל של מיצים שכלל בתוכם גם את שאריות השתן הפנימיות שלה שתף את פניי והטעם היה אלוהי, בזמן שהיא נרגעת מהאורגזמה אני התרוממתי פתחתי את זרם המים החם שהחל לשטוף את גופה וההרגשה מדהימה, לקחתי ליידי את הסבון גוף והתחלתי לסבן אותה ידעתי אילו מקומות חשובים לה והתמקדתי בהם ולאחר מכן שטפתי את גופה עם המים והתרוממנו יחד, היא אספרה לידיה את הסבון והחזירה לי את הסיבון בצורה הכי מפנקת שיכלה לתת לי, ניקתה את כל גופי וחיבקתי אותה ארוכות תוך כדי שאני מנשק את צווארה והיא פולטת מעט אנחות של עונג. העייפות נראתה על שנינו וזרם המים נסגר, יצאתי ראשון ניגבתי את עצמי וחיכיתי לה כמו שהיא אוהבת עם המגבת פרוסה, היא יצאה עטפתי אותה ונכנסנו לחדר השינה וכרגיל-נרדמנו.
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 27 ביוני 2015
הנה פרק נוסף, תהנו חברים icon_smile.gif.

פרק 6. התעוררתי בקפיצה מהטלפון שרטט והשתקתי אותו במהרה כדי שהיא לא תתעורר ואז עברה בי המחשבה על זה שפעם היא שאלה אותי מה דעתי על אונס תוך כדי שינה, מיד ידיה נאזקו כשהאזיקים הפעם עוטפים את הרבזלים של ראש המיטה, מה שהגביל את תנועות ידיה וגופה היא לרשותי, התמקמות זריזה בין רגליה ולשוני החלה לטייל על מפשעתה, לא מפעיל הרבה לחץ גם כדי שהיא לא תתעורר וגם כדי שהרטיבות תהיה במידה הנכונה, אין לי מושג מה היא חלמה אבל הרטיבות הייתה, נראתה טוב לעיין והורגשה הייטב. הרגשתי שזה הרגע הנכון פיסקתי את רגליה וחדרתי באחת פנימה, היא התעוררה ישר ולא הבינה מה קורה, נכנסתי בקצב מהיר כמו שהיא אוהבת ולקח לה כמה רגעים לעקל שידיה אזוקות והיא מוגבלת בתנועות גופה, לאחר שנרגעה מהלחץ הטבעי שהיא נמצאת בו-החיוך נמרח על שפתיה והתחלתי להרגיש את החמימות בפנים תוך כדי שאני מתכופף אל פיטמותיה ומוצץ בתאווה, יונק, מלקק ונושך לעיתים, אני מכיר את הנקודות שלה ויכול לגרום לה לגמור תוך שניות אך לא רציתי זאת וכשראיתי שהיא ממש קרובה וגופה החל מתפתל יצאתי במכה אחת בלי התראה מוקדמת והמגע נעלם, התסכול נראה בעיניה ונשיקה עדינה נחתה על שפתיה "שש לא לדבר" לחשתי ויצאתי מהחדר כשהיא אזוקה למיטה, לקחתי בכוס חמש קוביות קרח, נר ומצת, ידעתי שהיא אוהבת משחקי קור וחום והחלטתי לקחת את זה לצד הקיצוני הפעם. הנחתי הכל מחוץ לדלת החדר ונכנסתי בידיים ריקות הסיכוי עיניים שהיה מתחת לכר התמקם על עיניה ושברתי את השקט "חם או קר?" היא התלבטה ארוכות וענתה בשקט "קר" הנחתי קוביית קרח אחת בפי והתקרבתי לשפתיה, מנשק אותה, מלטף אותה עם הקרח, נותן לקרח להנמס על גופה ולמים שלו להחליק לכל מקום אפשרי, גופה החל לנוע בחוסר נוחות כאשר התחלתי לטייל על גרונה והתקדמתי מעט לעבר החזה ואז היא שברה את השתיקה "דיי דיי חם אני רוצה חם!" היא לא ידעה מה מצפה לה, המשכתי עם קרח מספר שניות כאשר אני מקיף את פיטמותיה אבל לא נוגע בהן, לא עם הקרח ולא עם השפתיים, הרמתי ממנה את הקרח והנר נדלק מחוץ לחדר, נתתי לו מספר רגעים להתחמם כשבזמן הזה גופה נרגע מהקור ובלי התראה מוקדמת מגובה סביר ולא מוגזם טיפה ראשונה של שעווה נחתה על פיטמתה השמאלית, זעקת כאב נשמעה הייטב מגרונה ואני הקנטתי בדרכי "את ביקשת חם, תהני" חייכתי לעצמי כאשר הרמתי מעט את הנר כדי להקל על גופה מעט ושעווה נוספת טיפטפה על פיטמתה הימנית וגם הפעם האנקה לא השתתקה, "אז את מעדיפה את זה חם או קר כלבונת?" שאלתי בהתרסה, היא ענתה שהיא לא יודעת כשהיא כמעט באפיסת כוחות וגופה משתגע מהשינויים של החום והקור ואני לקחתי את זה לתשומת ליבי, "את חייבת לבחור אין דבר כזה לא יודעת, הנה אני אעזור לך לבחור" אמרתי בצורה הכי "חברית", לקחתי ביצה סינית קטנה והחדרתי לה פנימה וקשרתי עם החבל את יריכה בצורה צמודה לחלוטין, כשכבר לא הייתה לה שום יכולת לפסק את רגליה-החדרתי בין יריכה קוביית קרח שנגעה בדיוק בדגדגן "אאאאאאאאאהההההההההה לללאאאא" היא צעקה באקסטזה ואני המשכתי בשלי "אל תצעקי, ככה תוכלי לבחור מה את מעדיפה, חם או קר" וטיפטוף רציף של שעווה נחת על ביטנה שהחלה ממש להתכווץ, אני מתענג על המראה הזה שלה כשגופה החסר אונים נתון לחסדיי ורוקד על המיטה לפי הקצב שאני מכתיב, התקרבתי עם הנר לעבר מפשעתה שהייתה אטומה ולכן לא חששתי לטפטף מעל המקום ואנקות הכאב והעונג השתלוו יחד ויצרו סאונד מיוחד שלא שומעים כל יום, הייתי מרוצה בטירוף מהתוצאה וכשהנר הלך והסתיים לו שאלתי "שנוציא את הקרח?" היא בלי לחשוב פעמיים ענתה "כן! את מה שנשאר כי רובו נמס" הורדתי לה את הכיסוי עיניים והראתי לה את הציור שעשיתי מהשעווה הרותחת על גופה, היא הייתה מרוצה והחיוך שלה בלתי נגמר. בלי התראה מוקדמת הפעלתי בעזרת השלט את הביצה הסינית שהחלה לרטוט בתוכה ושוב הפיתול שאני כל כך אוהב לראות! הגברתי מעט את הרטט ונתתי לה להתמכר לתחושה הרוטטת שבתוכה, קמתי מהמיטה כיסיתי את עיניה ואספתי את השוט מפינת החדר "את יודעת? יש דרך מיוחדת להוריד שעווה, תלמדי" אמרתי בקול תקיף והצלפה ראשונה נחתה על החזה שלה ומיד לאחריה עוד אחת, שוב זעקת הכאב וההנאה שלה מתחברות זו לזו והשעווה מתחילה להתקלף מגופה בין הצלפה להצלפה, הבנתי שהכאב מתגבר מעט על העונג ולחיצה קטנה על השלט גרם לביצה לרטוט בהיסטריה בתוכה וראיתי את גופה שמצוי בסטרס וחסר יכולות תזוזה לחלוטין. "אני רוצה לגמור!!" צעקה בחוזקה ואני בתגובה לחשתי "רק אחרי שתספרי חמש הצלפות, ותספרי כמו שלימדת אותי לספור-אחרת זה לא נחשב כמו שאת יודעת" גופה משתוקק לגמור אני רואה את הצעקה הולכת ומתגברת בתוך האיברים הפנימיים שלה ומחוייך, בום! והצלפה ראשונה נוחטת על גופה הכואב הרותח והקפוא בו זמנית "1! תודה רבה אדוני! אפשר עוד?" ההצלפה השניה והשלישית כבר היו חזקות יותר היא לא פספסה ולא טעתה, דבר שהרשים אותי מאוד ביחס למצב שבו היא מצויה ואז היא התפרצה עליי "אני חייבת לגמור! אני לא מסוגלת יותר אני לא מחזיקה את זה אני גומרת אני גומרת!!" צעקה בעוצמה, הורדתי את כיסוי העיניים והסתכלתי עליה במבט חודר "תגמרי" אמרתי בשקט מחוייך כשמבטינו לא זזים האחד והשניה וכל המיטה החלה לרעוד, זו ללא ספק הייתה אחת מהאורגזמות החזקות שחוותה הנסיכה הקטנה שלי "דיי דיי אני מתחננת גמרתי תכבה את הביצה הסינית!!" ואני בתגובה הגברתי את הרטט בתוכה "לא נראה לי שאת מצווה עליי לתת לך לגמור ורגע לאחר מכן מצווה עליי להפסיק לענג אותך, את מאבדת את המקום שלך" אמרתי בהקנטה וראיתי את הטירוף חושים שהיא חווה בעיניה כשדמעות החלו לזלוג כנראה מאושר שמלווה בלחץ אטומי וסטרס של הגוף, החלשתי מעט את הרטט ליטפתי את שיערה, הרחתי אותו קצת, נתתי לגופה לחוש את גופי ולהתענג ממנו ומהריחות שמתחברים בנינו וידעתי שזה יעבוד, הגניחות חזרו להשמע היטב והאוגזמה השניה שלה התקרבה אלינו בצעדי ענק "אני גומרת שוב אני גומרת שוב!" צעקה אליי "תרשה לי אני מתחננת אליך תרשה לי" צעקה בשנית והרגישה איך הרטט מתגבר, הנשימות התחזקו והיא גמרה, למרות שלא אישרתי לה במילים-היא ראתה זאת בעיניים שלי תוך כדי האורגזמה החלשתי לאט לאט את הרטט עד לכדי כיבוי מלא של הביצה ונתתי לגופה להתקרר, שוב הבקבוק מים התקרב אל פיה והיא שאבה לגימה ארוכה ומרגיעה, שיחררתי את ידיה ורגליה הוצאתי בזהירות את הביצה הסינית מתוכה והנחתי בצד, "תתפשט ותשכב על הבטן" אמרה וקיבלה, הבוקסר הופשל מטה ונשכבתי, היא התמקמה מעליי בפיסוק והרגשתי את הקרם הקר נוחת על גבי, התכווצות רגעית מהקור מהקור העדין וידיה החלו לחמם את גופי, לא בדיוק מסאז' יותר ליטופים נעימים תוך מתן דגש זהירות שלא לדגדג אותי, הרגשה מדהימה אחרי כל מה שעברנו ביומיים האלה, מעט מנוחה טובה לא תזיק לשנינו חשבתי והרגשתי את ידיה פולשות לעבר פלחי ישבני ומעסות גם אותו כשמדי פעם היא מפסקת מעט את פלחי הישבן ומטיילת עם האצבע ליד פי הטבעת, זה הקפיץ אותי תחילה אבל החלטתי לתת לה להתענג מזה ולא עצרתי, ידיה המשיכו לטייל עליי מהגב ומטה, חזרה לעורף, הכתפיים ומדי פעם היא מתכופפת ומנשקת את הלחי בצורה הכי מגרה שהיא יכולה, דקות ארוכות חלפו כשהיא נותנת לגופי להרפות ולהרגיש נינוח והרגשתי איך לאט לאט היא מתמקדת יותר ויותר בפי הטבעת, ידעתי לאן היא "חותרת" ונתתי לה להמשיך "מוכן?" היא שאלה ואני הנהנתי לחיוב, הרפתי את כל שרירי גופי ונתתי לה להכנס פנימה, זה לא היה מורכב מדיי והיא הייתה מרוצה מהתוצאה, הלוך ושוב היא חדרה ויצאה באיטיות לא באקט אגרסיבי, נותנת לי להתרגל למגע ידה הפנימי ואני מתחיל להתענג ולהנות מזה, דבר שהפתיע את שנינו ושאלה אותי תוך כדי האקט המיוחד הזה "איך היית מרגיש אם הייתי משפילה אותך על יד גבר אחר?" היססתי מעט בתשובתי אבל אגרתי אומץ ועניתי "זה יכול להיות נחמד, כל עוד נדע לשים את הגבולות של עצמינו ולא לחצות אותם" היא נצמדה עם גופה אליי והתקרבה לאוזן שלי מה שגם לאצבע שלה להנעץ עמוק בתוכי "אל תדאג, גופי שייך לך" אמרה בשקט האופייני לה והשארנו את הנושא הזה מאחורינו, הרגשתי את הזיקפה מתעצמת תוך כדי שהיא חודרת אליי והיא שמה לב לחוסר הנוחות שלי "אוי, החדירה שלי עושה לך את זה זונה קטנה? מצויין" הקניטה בחיוך והוציא את האצבע מתוכי "תתהפך!" ציוותה עליי וכך עשיתי, היא קשרה את רגליי זו לזו וידיי נאזקו אל המיטה "תרים את הרגליים ותשאיר אותם באוויר!" אמרה בציווי, עשיתי כדבריה דבר שלא היה פשוט בהתאם לקשירה שלה והרגשתי משהו קטנטן מנסה לפלוש אליי, לא הייתי בטוח מזה אבל זה חדר דיי בקלות היא הורידה את רגליי והבנתי שמרגע הזה מה שזה לא יהיה-זה נמצא בתוכי עד שהיא תחליט כי להוציא את זה לבד לא אצליח, רטט חזק ופתאומי קטע את מחשבותיי "תכיר, זו הביצה הסינית" אמרה בקול הסמכותי שלה "או שאולי כדאי לעבור ללשון נקבה, אני לא מכירה גברים שמשתמשים בביצים סיניות, נכון כלבה קטנה?" המשיכה להקניט בעוצמה כשהרטט לא מפסיק ואני לא יכול להגיד בביטחון אם אני מתענג או מתענה מהעניין "דיי דיי בבקשה תכבי את זה!" זעקתי לעברה אבל היא חייכה את החיוך הכובש וענתה שלא נראה לה שזה יקרה בקרוב, או בכלל. החיוך הזה שלה כשהיא מקניטה-הוא פשוט מנצח ומתסכל כל פעם מחדש! "אז מה את אומרת? כייף לך להרגיש זונה? שביצה סינית חדרה לתוכך ורוטטת בפנים?" הנהנתי לחיוב בצורהר מהוססת ואז אמרה בהחלטיות רבה "אוריאן! זה יהיה השם שלך!" אף פעם ל אחשבתי שניוש ידבר אליה אבל האישה המדהימה הזו מפתיעה אותי כל פעם מחדש והרגשתי את הזיקפה מתעצמת "אוי תראי אוריאני, משהו מתעורר אצלך" וצחקה צחוק מלגלג שתסכל אותי "קדימה, נראה שאת קרובה לאורגזמה, נשים לא צריכות יותר מרטט במקום הנכון כדי לגמור, אין לך צורך לגעת בעצמך תגמרי!" ידעתי שאין לי סיכוי לגמור ככה מבלי שהיא תגע בי וגם היא ידעה את זה, הרטט הוגבר מעט וגופי החל לנוע בהתפתלות על המיטה כשהיא לא מפסיקה להקניט לרגע ונהנת מהמצב שהגענו אליו "קדימה, תראי איך גופך מתפתל! תני לו את זה, תגמרי אוריאן שלי תגמרי!" זה היה מטריף ומתסכל יחד, הטירוף הזה שהרטט גרם בתוכי היה לא מובן ולא רגיל לחלוטין, היא מסיתה מבט לעבר המסך טלויזיה "20:12 כעט, יש לך עד 20:22 לגמור, תנצלי את ההזדמנות הזו אוריאן, מי יודע מתי ואם תהיה לך הזדמנות נוספת" השעון מתקתק כל כך מהר וכבר 20:16 והאורגזמה לא נראת קרובה אפילו בקצת "אבל אני לא יכול לגמור מבלי שתגעי בי המלכה חן בבקשה אני מתחנן!", ברגע שאמרתי את זה ידה הונחה על איברי הזקור והרותח והחלה לאונן לי במהירות, הגבירה את הרטט והרגשתי את האורגזמה סופר מתקרבת, השעות מראה 20:19 ואני לא רחוק בכלל מהאורגזמה המיוחלת שאני כל כך צמא לה, 20:21 על השעון והיא רואה שאני על הסף גופי מתפתל ומצפה לזה בקוצר רוח-ואז המגע נעצר, הרטט התחזק והיא יושבת מולי, מלטפת את שק האשכים כשאני לא מבין מה קרה "מה קרה? למה עצרת אותי?! אני כ"כ קרוב!" היא הסתכלה במבט לא מרוצה וענתה "אם החלטנו שהשם שלך הוא אוריאן, ושאת הכלבה הקטנה והזנותית שלי-באיזו זכות את מדברת בלשון זכר? "אני קרוב, אני מתחנן" את כנראה לא מבינה שהחוקים פה משתנים כרגע, ואם לא תביני בראש שאת צריכה ללמוד לגמור כאישה ולא כגבר כפי שגמרת עד היום-את כנראה לעולם לא תגמרי" אמרה והרגבירה שוב את הרטט, הביצה הסיני כבר התחממה בטירוף וגלי החום + הרטט שהיא פלטה חירפנו אותי "בבקשה אני מתחננת אני מצטערת סליחה תתני לי לגמור תגעי בי שוב בבקשה המלכה חן!" זעקתי לעברה והיא בתגובה השקטה שלה "לא אסרתי עלייך לגמור, תגמרי כלבה קטנה תתפוצצי!" אבל היא לא החזירה את היד וידעתי שזה אבוד מבחינתי, היא השאירה אותי קשור ורוטט ויצאה מהחדר כשחזרה הייתה לה שקית מלאה בקרח, היא כיבתה את הרטט והניחה את השקית על שק האשכים שלי ועל האיבר, זה היה קפוא אבל ידעתי שהיא מנסה להוריד לי את הזיקפה, ניסיתי לחשוב על דברים אחרים כדי שהזיקפה תרד במהירות והכאב שנובע מהקרח יפסק במהרה, זה לא לקח הרבה זמן והרגשתי את הטבעת תופסת את מקומה כאשר שק האשכים נמצא בתוכה וגם האיבר שנקטן בצורה משמעותית והתכווץ לחלוטין, הכלוב התלבש והחגורה ננעלה "זו בעיה שלך אוריאן, אני נתתי לך את כל האופציות לגמור את לא הצלחת לקבל את זה שאת צריכה לגמור כאישה-אני הרוגה מעייפות מהיום הזה" ושיחררה את ידיי ורגליי מהקשירה אך לא הוציאה את הסיני מתוכי "הלילה אני עושה לך כפית ולא ההיפך" נתתי לה נשיקה על השפתיים והסתובבתי על גבי אליה, גל רטט אדיר הקפיץ אותי והיא התגלגלה מצחוק "מה את קופצת?" שאלה בליגלוג "את ישנה ככה, לילה טוב כלבונת" אמרה ונשקה לי בעורף, אני ניסיתי להתנגד ולבקש שלא אך הדבר לא הועיל לי ונאלצתי לנסות להרדם כשבתוכי ביצה סינית רוטטת בעוצמה בינונית.
Netrunner​(נשלט)
לפני שנתיים • 21 במאי 2021
Netrunner​(נשלט) • 21 במאי 2021
איזה יופי, מקפיץ לך מהעבר
כלבה מנויישת​(מתחלף)
וואו 5 שנים! איזה כייף לקרוא חומרים ישנים שלי! אני שמח שבמהלך 5 השנים האלו למדתי לשים פסיקים, נקודות ולחלק לפסקאות חחח מקווה שאת הסיפורים החדשים שאני מעלה יותר קל לכם לקרוא icon_smile.gif . תודה על ההקפצה, מקווה שזה לא עובר על חוקי הפורום.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 21 במאי 2021
קל לא לשים לב לדברים האלה כי הכתיבה שלך היא נקייה כזו וקלה לדימיון.