ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"?

נעים הליכות
לפני 8 שנים • 7 ביולי 2015

לא הבנתי

נעים הליכות • 7 ביולי 2015
לא הבנתי
אמורים להחזיק בצד אחד בכפייתיות?
heisenberg​(שולט)
לפני 8 שנים • 22 באוג׳ 2015

Re: מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"?

heisenberg​(שולט) • 22 באוג׳ 2015
' Greatt Scott ' כתב/ה:
מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"? זה עושה למישהי משהו להכיר שולט ובעצם לעשות ממנו נשלט שלה?
(הייתי מעלה גם את הצד השני של המשוואה של שולטים שעשו משולטות נשלטות אבל זה כנראה נושא לפורום השכן).
חבר אין כזה דבר לאלף שולט מי שבאמת שולט מלידה,ואני לא מדבר על המתחלפים שקוראים לעצמם ""שולטים"" זה בדיחה בפני עצמה זה כמו מלך
שיום אחד ישלוט ויום ואחד יהיה איכר שעובד בשדה.
מי שבאמת דומיננטי,לא יתן לאף אישה לשלוט עליו,מה שכן הוא יתן לה לחשוב שהיא "שולטת" במערכת יחסים אי אפשר כל הזמן להיות דומיננטי,
אבל בסופו של דבר מי שבאמת דומיננטי מבטן ולידה הוא שולט כל הזמן,אפילו גם בזמן שהאישה חושבת שהיא שולטת (-=
אזור השפלה
לפני 8 שנים • 2 בספט׳ 2015
אזור השפלה • 2 בספט׳ 2015
אני בעד הקונספט
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 8 שנים • 17 בספט׳ 2015
יש מספיק שולטים שעם השולטת המתאימה הם ילמדו להיות שפחה, ויבקשו עוד...
alona.
לפני 8 שנים • 17 בספט׳ 2015

Re: מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"?

alona. • 17 בספט׳ 2015
' Greatt Scott ' כתב/ה:
מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"? זה עושה למישהי משהו להכיר שולט ובעצם לעשות ממנו נשלט שלה?
(הייתי מעלה גם את הצד השני של המשוואה של שולטים שעשו משולטות נשלטות אבל זה כנראה נושא לפורום השכן).
קצת כמו לאלף נמר ...
זה טרנד שהומצא ע"י נשלטים. (נדמה לי)
' ' ' '
לפני 8 שנים • 30 בספט׳ 2015
' ' ' ' • 30 בספט׳ 2015
כל מי שחושב ששולט ניתן לשליטה על ידי הנשלטת שלו לא מבין כלל את מהות השליטה. זה לא משחק זו מהות. אין קשר כלל למאבקי כוחות או משחקים. מי שהנשלטת שלו החלה לשלוט עליו איננו שולט. ואם ממחר אני אקרא לעצמי טייס זה אומר שאני יודע להטיס מטוס ? לא כל מי שקורא לעצמו שולט הוא אכן שולט ולכן הומצאו כל מיני טרנדים כאלו על ידי כל מיני אנשים שלא יודעים בעצמם מה המהות האמיתית שלהם.
kali
לפני 8 שנים • 3 באוק׳ 2015
kali • 3 באוק׳ 2015
כשולט זה פנטזיה לאלף שולטת.
תמיד בא לך להפוך את היוצרות.
אזור השפלה
לפני 8 שנים • 23 באפר׳ 2016
אזור השפלה • 23 באפר׳ 2016
מעניין כמה עשו משולט נשלט והקשר החזיק זמן רב ולא היה סתם שעשוע חולף
לוזר אמיתי
לפני 6 שנים • 4 בינו׳ 2018
לוזר אמיתי • 4 בינו׳ 2018
ציטוט: לא נראה לי שיש טרנד כזה. ולמה שיהיה? הרי מה מסתתר מאחורי הכותרת "שולט", אם לא אדם שאוהב ומעדיף למשול, לחלק פקודות, להשפיל, להשפיט, ליהנות מחוסר אונים, לענות וכולי. אני לא רואה סיבה שאישה "שולטת" תתעניין בכזה דבר לאורך זמן, או אף באופן חד פעמי, פרט ל, נגיד, "אתגר" - אך ריגוש מאתגרים חולף במהירה, מה גם שזה ממש לא מהנושאים המאתגרים בחיים. יותר מאתגר ללמוד להעיף עפיפונים בגבהים או משהו בסגנון. אם כי אולי אפשר להפיק כאן הנאה קצרת מועד.

כמו כן יש כאן הנחה מובלעת שאנשים לא מגיעים מגובשים וסגורים על עצמם ונטייתם, וניתן להטות אותם לכאן ולכאן עם קצת מאמץ, אורך רוח והשקעה. זה אמנם נכון לגבי מרבית האנשים, כי מרבית האנשים אינם מחזיקים בצד אחד בכפייתיות מעוררת דאגה ותמיהה, יחד עם זאת, למי יש כוח לזה...

אני זוכר שיצא לי לקרוא פעם-פעם משהו שלך על אילוף מישהו שלא ממש מודע לבדסמ icon_smile.gif
ואם נצא מנק' הנחה (סטיגמטית?) שרוב האנשים רוצים לשלוט כברירת מחדל, אז...
Purplehaze
לפני 6 שנים • 4 בינו׳ 2018
Purplehaze • 4 בינו׳ 2018
אף פעם לא אמרת בואנה אני רוצה לזיין איזה לאסבית?