אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזמנה לכלבלב

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 8 שנים • 27 ביוני 2015

הזמנה לכלבלב

ליידי תמרה​(שולטת) • 27 ביוני 2015
אסרתי עליך לפנות אלי בכל דרך. רציתי שתעמוד על רגליך שלך, ואני עדיין רוצה בכך. רציתי שתוכל לפנות ולדבר עם מי שסביבך, לחזק את הקשרים שיש לך ולדבר בפתיחות עם י'. אני עדיין חושבת שזה הדבר הנכון לעשות.

אני רואה שאתה כותב פה לפתע. מעולם לא כתבת כך פה, וברור לי שאתה מנסה ליצור איתי קשר באופן עקיף. ברור לי שאתה מנסה למשוך את תשומת לבי.

אמרת משהו על כך שאין יותר סודות. לא יודעת מה זה אומר, אני כמובן מפקפקת קצת באמירה הזו. האיסור לפנות אלי עדיין בתוקף. הכי בריא יהיה אם תתנתק מפה, לא תנסה לקרוא מה אני כותבת, לא תמשיך לפקוד את המקום הזה שוב ושוב, תתרכז בלבנות את חייך ולמצוא אושר במה שיש. (הכי בריא *לך*, אין פה אמירה כללית לגבי יושבי הכלוב). אבל אם אתה בכל זאת מתעקש לחזור ולא מסוגל להתנתק, למרות כל השנים שעברו, אני יכולה לומר לך שאני קוראת פה בלוגים. ואם אתה, בכשרון הניכר שלך למילים, תכתוב בלוג כן ואמיתי, בלי ללכת סחור סחור בלופים אינסופיים, בחידות וצפנים, כנראה שאקרא אותו.

לא בטוח שאענה. זה כנראה לא יוביל לשום דבר מעבר לכך. אבל אם ברצונך לפרוק את אשר על לבך, בלוג היא בחירה טובה. אני כנראה אקרא, ואולי עוד שולטות תקראנה. אולי מישהי טובת לב תרצה לאמץ כלבלב איכותי-אך-תקול, מאולף למחצה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 27 ביוני 2015
שלום ליידי תמרה,

את רוצה ומצפה להתייחסות לזה מאחרים, או שזה בינך לבינו, וסתם לא רצית לפנות אליו ישירות?
ליידי תמרה​(שולטת)
אין באמת צורך בתגובות מאחרים. כמובן, זה פורום פתוח ואם אצל מישהו זה מעורר צורך או רצון להגיב או להתכתב עם זה, אז זה מה שיקרה.

זה לא רק לא לפנות אליו ישירות - זה גם לפנות אליו במקום, שאם הוא הגיע אליו אז הוא כבר ממילא חצה איזה גבול, מבחינתו.

מעבר לכך, אם זה יעודד עוד כמה אנשים לפתוח בלוגים איכותיים, מה טוב. icon_wink.gif
האמפרי
האמפרי • 27 ביוני 2015
בעניין התהליך המדיני שאיננו ושנוי לוחות הזמנים של קו 4, אני במקום הנכון?

(הייתי מוכרח לשמש דוגמה למשפט: אם אין לך משהו חכם לומר - אל תתחכם).
שמעון רביזדה​(אחר)

הבהרה

שמעון רביזדה​(אחר) • 27 ביוני 2015
קיבלתי כבר מספר הודעות לגבי הפוסט הזה והאמת שזה מעצבן שאני בכלל צריך להגיב על משהו שאין לו שום קשר אליי אבל בכל זאת אני כותב כדי להבהיר באופן חד משמעי:
אין לי מושג על מי היא מדברת אבל זה בטח לא אני.

הניק עצמו לא צילצל לי מוכר ובדקתי אולי בכל זאת יש איזשהי היסטוריית הודעות בינינו מתישהו אי שם בעבר..ואין שום דבר.

אז למען הסר ספק אני שוב מדגיש - זה לא אני.
ליידי תמרה​(שולטת)
לא, לא, ממש לא אתה. אבל אם תוכל להמשיך את הסיפור שכתבת, יהיה יופי icon_smile.gif

בכל מקרה, למה לשחק את משחק הניחושים? מי שזה נכתב לו ידע שזה הוא, ללא צל של ספק או הרהור שני.

ואם יש הימורים, אשמח לנתח מהקופה icon_rolleyes.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 8 שנים • 28 ביוני 2015

אללי! אפשר להצטרף לקריאה שלך??

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 28 ביוני 2015
גם אקס תקול שלי שאסרתי עליו תקשורת ממציא כאן ובחוץ דרכים חדשות ומעוותות למרוח את קיומו בפני!
שיגאלו/ יגעלו במהרה ויניחו כבר ראבאק!!
    התגובה האהובה בשרשור
heisenberg​(שולט)
לפני 8 שנים • 22 באוג׳ 2015

Re: הזמנה לכלבלב

heisenberg​(שולט) • 22 באוג׳ 2015
ליידי תמרה כתב/ה:
אסרתי עליך לפנות אלי בכל דרך. רציתי שתעמוד על רגליך שלך, ואני עדיין רוצה בכך. רציתי שתוכל לפנות ולדבר עם מי שסביבך, לחזק את הקשרים שיש לך ולדבר בפתיחות עם י'. אני עדיין חושבת שזה הדבר הנכון לעשות.

אני רואה שאתה כותב פה לפתע. מעולם לא כתבת כך פה, וברור לי שאתה מנסה ליצור איתי קשר באופן עקיף. ברור לי שאתה מנסה למשוך את תשומת לבי.

אמרת משהו על כך שאין יותר סודות. לא יודעת מה זה אומר, אני כמובן מפקפקת קצת באמירה הזו. האיסור לפנות אלי עדיין בתוקף. הכי בריא יהיה אם תתנתק מפה, לא תנסה לקרוא מה אני כותבת, לא תמשיך לפקוד את המקום הזה שוב ושוב, תתרכז בלבנות את חייך ולמצוא אושר במה שיש. (הכי בריא *לך*, אין פה אמירה כללית לגבי יושבי הכלוב). אבל אם אתה בכל זאת מתעקש לחזור ולא מסוגל להתנתק, למרות כל השנים שעברו, אני יכולה לומר לך שאני קוראת פה בלוגים. ואם אתה, בכשרון הניכר שלך למילים, תכתוב בלוג כן ואמיתי, בלי ללכת סחור סחור בלופים אינסופיים, בחידות וצפנים, כנראה שאקרא אותו.

לא בטוח שאענה. זה כנראה לא יוביל לשום דבר מעבר לכך. אבל אם ברצונך לפרוק את אשר על לבך, בלוג היא בחירה טובה. אני כנראה אקרא, ואולי עוד שולטות תקראנה. אולי מישהי טובת לב תרצה לאמץ כלבלב איכותי-אך-תקול, מאולף למחצה.
הייתי חייב להגיד את זה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
נראה לי שהוא עשה אותך מאולפת למחצה,אם טרחת לכתוב את כל זה מסתבר,שהוא עשה לך אילוף לא פחות טוב ממה שאת חושבת שאת עשית לו.