ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים נשואים- איך זה שיש ככ הרבה מה להציע- אך נשואים?

איןשם
לפני 8 שנים • 28 ביוני 2015

שולטים נשואים- איך זה שיש ככ הרבה מה להציע- אך נשואים?

איןשם • 28 ביוני 2015
כחדשה וכפי שכולם יודעים מקבלת מלא פניות. למרות ש יינתי בפרופיל 'פנויים' פונים גם נשואים.
הסיבות מגוונות ובעיקר כיוון שקשה לי לייצר אמון ובטחון עם מישהו שחוזר לאישה אחרת- ולה נותן אותו דבר- תמיד גורם לי לחשוב שאני לא בעדיפות ראשונה.
אך מה שמדהים שפונים שולטים נשואים- חתיכים הורסים, רהוטים, שנראה כי יכולים לסחוף בקלות ובניסיון- ואני שואלת:
איך קרה בחיים שגבר שיש לו כל כך הרבה להציע לאישה אינו מסופק בחייו?
אני מבינה שישנן נסיבות וכו- אבל תמיד אפשר לשנות. אולי זו יכולת לאהוב כמה נשים במקביל? אולי זו הפרדה פסיכולוגית שמשרה בטחון? אשמח לשמוע משולטים ובכלל.
פור גוד
פור גוד • 28 ביוני 2015
קיימות כמובן עוד כמה סיבות לכך, איןשם ( אבל למה בעצם אין לך שם ? תבחרי אחד ) כמו ילדים או אפילו אהבה לעיתים, אבל אחת הסיבות השכיחות ביותר לכך שאנשים אינם מתגרשים ( אפילו שהם היו רוצים אולי ) - שולטים-נשלטים-מתחלפים-סתם מזדיינים-כן בעסק-לא בעסק - היא שגירושין זה לא עסק זול.
אבל בכול מקרה אני מציע לך להפנות את השאלה לג'יימס בונדאג', שהוא המומחה מספר 1 בכלוב לענייני הסטטיסטיקות המבהילות של הנישואין והגירושין בימינו (:
איןשם

היי

איןשם • 28 ביוני 2015
פור גוד כתב/ה:
קיימות כמובן עוד כמה סיבות לכך, איןשם ( אבל למה בעצם אין לך שם ? תבחרי אחד ) כמו ילדים או אפילו אהבה לעיתים, אבל אחת הסיבות השכיחות ביותר לכך שאנשים אינם מתגרשים ( אפילו שהם היו רוצים אולי ) - שולטים-נשלטים-מתחלפים-סתם מזדיינים-כן בעסק-לא בעסק - היא שגירושין זה לא עסק זול.
אבל בכול מקרה אני מציע לך להפנות את השאלה לג'יימס בונדאג', שהוא המומחה מספר 1 בכלוב לענייני הסטטיסטיקות המבהילות של הנישואין והגירושין בימינו (:

ברור שגירושין זה עסק יקר- האמן לי- אני עמוק בתוך זה, אבל עדיין לחיות בצורה חצויה, להרגיש חזק בצד החלש (הכלוב= צד חלש) וחלש ולא מסופק בצד הגלוי (נישואין = צד גלוי)-
כמה אפשר לחיות כך.
ולא שאני חושבת שהכלוב צריך להיות הצד הלא פוליטקלי קורקט- להיפך!
שוב, לא שופטת רק לא מבינה איך גבר שיכול להציע לאישה הכל (סקס טוב וחזק, מראה, תחושת בטחון) לא עושה זאת ביומיוםם.
פור גוד
פור גוד • 28 ביוני 2015
עדיין לא בחרת לך שם ? (:
אני אמנם לא אחד מהאנשים שבחרו לחיות בצורה "חצויה", במילים שלך, אבל דעי לך שהרבה-הרבה אנשים בוחרים לחיות "חייים כפולים", בטח על מישור החוויה של הסקס הסאדו-מזוכיסטי.
וזאת מכיוון שמתקיימת סתירה בסיסית בנפשם ( סתירה שהם אינם יודעים כיצד ליישבה ) בין שני הזרמים-הנפשיים של האהבה והתשוקה, כלומר שהם משתוקקים למה שהם אינם אוהבים.
וכך תהיה להם בבית אישה שהם יאהבו, ואיתה הם ירקמו קשר שמבוסס על רוך ועדינות וכולי, ומחוץ לבית הם יחפשו קשרים שיש בהם מרכיבים "פחות חיוביים", מרכיבים של שליטה, השפלה, אלימות וכולי.
BelGoat​(שולט)

רק על עצמי יכולתי להעיד

BelGoat​(שולט) • 28 ביוני 2015
אני תמיד נדהם מהמחשבה הזו שנישואין עדיין נראה קדוש לרוב האנשים ומעבר לכך שסקס מחוץ לחיי הנישואין בהכרח גורם לשבירה של הנישואין

נישואין (או כל צורה אחרת של זוגיות) באים למלא חסכים מסויימים כגון - בן אדם לישון איתו, בן אדם לעבור איתו את הצרות שלך, בן אדם לגדל איתו ילדים, בן אדם לקיים משק בית איתו.

מספר רב של דברים ניתן לעשות במקביל לחיי הזוגיות הזו, לדוגמא חברים של אחד מבני הזוג, תחומי עניין, חוגים ועוד - כלומר מדוע פתאום שזוג מתחתן אין יותר התייחסות לאחד מבני הזוג כבודד אלא לזוג כמכלול אחד שלא נפרד?

אני חושב שגם נשואים (ובהכרח גם נשואות) לא יכולים לקבל בחיי הזוגיות שלהן את כל הרצונות והמאווים שהם רוצים לחוות בחיי היום יום, וסקס יכול בהחלט להיות אחד מהנושאים הללו.

וספציפית אלי: כן! זוגתי לא יכולה לספק לי את ה"סטיות" שלי בחדרי המיטות, בדיוק כמו שהיא לא יכולה להשתתף באהבה שלי למשחקי מחשב או סדרות יפניות וכו' וכו'.
כלומר אני מחפש אנשים מחוץ לזוגיות שלי שיכולים לחוות איתי חוויות שונות ומשונות - סקס וסקס בידיאסאמי זה רק חלק קטן מהחוויות שאני חווה ללא בת זוגתי.
(שלא תביני לא נכון אני לא מחפש ולעולם לא אחפש מחליפה לזוגתי - רק השלמה לדברים שאנחנו לא יכולים לעשות ביחד)
    התגובה האהובה בשרשור
איןשם

אהבתי סתירה שלא יודעים ליישבה

איןשם • 28 ביוני 2015
פור גוד כתב/ה:
עדיין לא בחרת לך שם ? (:
אני אמנם לא אחד מהאנשים שבחרו לחיות בצורה "חצויה", במילים שלך, אבל דעי לך שהרבה-הרבה אנשים בוחרים לחיות "חייים כפולים", בטח על מישור החוויה של הסקס הסאדו-מזוכיסטי.
וזאת מכיוון שמתקיימת סתירה בסיסית בנפשם ( סתירה שהם אינם יודעים כיצד ליישבה ) בין שני הזרמים-הנפשיים של האהבה והתשוקה, כלומר שהם משתוקקים למה שהם אינם אוהבים.
וכך תהיה להם בבית אישה שהם יאהבו, ואיתה הם ירקמו קשר שמבוסס על רוך ועדינות וכולי, ומחוץ לבית הם יחפשו קשרים שיש בהם מרכיבים "פחות חיוביים", מרכיבים של שליטה, השפלה, אלימות וכולי.

אך זה אפשרי- צריך הרבה כח רצון ואומץ- אבל אפשרי (:
איןשם

Re: רק על עצמי יכולתי להעיד

איןשם • 28 ביוני 2015
[quote="BelGoat"]אני תמיד נדהם מהמחשבה הזו שנישואין עדיין נראה קדוש לרוב האנשים ומעבר לכך שסקס מחוץ לחיי הנישואין בהכרח גורם לשבירה של הנישואין

נישואין (או כל צורה אחרת של זוגיות) באים למלא חסכים מסויימים כגון - בן אדם לישון איתו, בן אדם לעבור איתו את הצרות שלך, בן אדם לגדל איתו ילדים, בן אדם לקיים משק בית איתו.

מספר רב של דברים ניתן לעשות במקביל לחיי הזוגיות הזו, לדוגמא חברים של אחד מבני הזוג, תחומי עניין, חוגים ועוד - כלומר מדוע פתאום שזוג מתחתן אין יותר התייחסות לאחד מבני הזוג כבודד אלא לזוג כמכלול אחד שלא נפרד?

אין פה תשובה נכונה ומצליחה להבין כוונתך- בהסתייגות אחת:
אם בת הזוג יודעת = סדרות יפניות
אם היא לא יודעת שאתה חודר למוחן וגופן של אחרות.... זה כבר הדיסוננס ופה לדעתי יש מקום לעבודה עצמית .
BelGoat​(שולט)

[quote="איןשם"]
BelGoat כתב/ה:
אני תמיד נדהם מהמחשבה הזו שנישואין עדיין נראה קדוש לרוב האנשים ומעבר לכך שסקס מחוץ לחיי הנישואין בהכרח גורם לשבירה של הנישואין

אין פה תשובה נכונה ומצליחה להבין כוונתך- בהסתייגות אחת:
אם בת הזוג יודעת = סדרות יפניות
אם היא לא יודעת שאתה חודר למוחן וגופן של אחרות.... זה כבר הדיסוננס ופה לדעתי יש מקום לעבודה עצמית .

כמו שציינתי גם בפרופיל שלי וגם בעשרות מקומות אחרים: ברור ברור ברור שהיא יודעת!
אני לא עושה דבר מאחורי הגב שלה! היא יודעת ומודעת להכל
כאשר בן זוג עושה דבר מאחורי בן/בת הזוג שלו/ה יש בעיה בסוגיות (בין אם זה מיני, כלכלי, חברתי)
בין בני זוג לא צריך להיות הסתרות ושקרים - זה רק מוביל לכאב ראש ולב ומריבות.
איןשם

איןשם • 28 ביוני 2015
כאשר בן זוג עושה דבר מאחורי בן/בת הזוג שלו/ה יש בעיה בסוגיות (בין אם זה מיני, כלכלי, חברתי)
בין בני זוג לא צריך להיות הסתרות ושקרים - זה רק מוביל לכאב ראש ולב ומריבות.[/quote]

ומה יקרה אם תתאהב? מה אז? האם בכלל תרשה לעצמך? האם תתנתק לתקופה מהכלוב 'עד יעבור זעם'- כלומר האם זה חשש לאבד שליטה?
BelGoat​(שולט)

איןשם כתב/ה:
בין בני זוג לא צריך להיות הסתרות ושקרים - זה רק מוביל לכאב ראש ולב ומריבות.

ומה יקרה אם תתאהב? מה אז? האם בכלל תרשה לעצמך? האם תתנתק לתקופה מהכלוב 'עד יעבור זעם'- כלומר האם זה חשש לאבד שליטה?[/quote]

מישהי מבוגרת שאלה אותי פעם איך אני עדיין אוהב את האקסית וגם את הנוכחית אתה לא יכול לאהוב את שניהן.
שאלתי אותה: איך את אוהבת גם את נכד א' וגם את נכד ב' - איך את אוהבת את שניהם? את לא בוחרת רק אחד?

אם אני אפסיק לאהוב את בת זוגתי אז אני אפרד מבת זוגתי - וזה לא בגלל שמישהי אחרת הגיע זה בגלל שאפסיק לאהוב אותה. וזה שאני אתאהב במישהי אחרת לא צריך לשנות את האהבה שלי לאדם אחר.
מותר לי לאהוב מספר אנשים במקביל - ואין שום סיבה הגיונית שאהבה לבן אדם בודד תמנע את האהבה לבן אדם אחר - זה פשוט לא הגיוני - ועצוב לי שאנשים חושבים ככה ביום יום.

תחשבי על מה שאת מתארת: אני אפגוש מישהי - אתאהב מעל הראש - ואחליט פתאום שאני לא אוהב את בת זוגתי (כי כמובן יש חדשה במקומה) ואפרד ממנה לשם האהבה? זה נשמע יותר כמו טלנובלה מאשר משהו שבן אנוש רציונאלי יחשוב עליו.