לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך נכנסים אל תוך העולם הזה ?

the omelette​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 13 ביולי 2015

איך נכנסים אל תוך העולם הזה ?

the omelette​(מתחלף) • 13 ביולי 2015
שלום לכולם, אני גבר צעיר אשר לא מבין איך להכניס את כל עולם השליטה אל תוך חיי ולא שיישאר רק כפנטזיה וירטואלית.
מאז ומתמיד רציתי מישהי שולטת, הפנטזיות שלי החלו כבר מגיל מאוד קטן סביבות 9 אני מאמין.
הקהילה הזאת היא קהילה מאוד סגורה ומאוד קשה ומקשה על אנשים.
אין לי מושג איך אכניס לחיי מישהי שולטת, הרי אם אפנה אל מלכות פה לא אקבל יחס, בחיי היום יום אני לא מוכן להתוודות בפני אנשים על המשיכה לעולם הזה.
אז השאלה היא איך אתם הכנסתם שולטות לחייכם ? ולא מלכה בתשלום זה לא דבר מושך בעיניי ! וזה כנראה גם לא יגרום לי הנאה(כי בסופו של דבר השליטה אצלי-ההוא שמשלם)
בטי בום​(שולטת)
לפני 8 שנים • 14 ביולי 2015

איך אתה מצפה להיכנס לעולם הזה

בטי בום​(שולטת) • 14 ביולי 2015
ואת הדבר הכי בסיסי לא עשית?
למה אין לך פרופיל?
evedon4​(נשלט)

איך להכנס

evedon4​(נשלט) • 14 ביולי 2015
אתה יכול לעבות את הפרופיל שלך אבל אל תצפה שאז יסתערו עליך.
אני מסכים איתך לגמרי, מאוד קשה למצוא משהיא לקשר של זוגיות יש מעט מאוד שולטות אמיתיות ועוד פחות כאלה שיענו.

בהצלחה.
פור גוד
פור גוד • 14 ביולי 2015
מייקי-מייק - אהלן.
אל תשקיע יותר מדי בפרופיל., הוא לא כזה חשוב. כתוב רק כמה מילים על עצמך.
כנ"ל אל תתחיל לשלוח הודעות בסיטונות לכול אישה שרק נרשמה או שרק נתקלת בפרופיל שלה.

אבל פתח בלוג. אני רואה שאתה יודע להתנסח.
אתה לא חייב להיות טולסטוי. אתה לא חייב לכתוב על סקס.
כתוב על מה שבא לך. תן להכיר אותך קצת -  את עולמך הפנימי, ובכלל.
נטייתך המינית כשלעצמה, מייקי, איננה כל כך מיוחדת וגם אייננה כל-כך מושכת. וכשלעצמה -  אתה מבין? - היא  גם איננה כל-כך מעניינת.
תן להן להתחיל להרגיש איזה מין בנאדם אתה, מייקי.
כנות, תדע לך, היא נורא מחרמנת.

אמנם, מרבית השולטות בכלוב הן אנלפבתיות, וחלקן אף בהמות גסות-רוח, אך כמה מהן יודעות קרוא-וכתוב, ומקצת אף רגישות לדקויות (:

*אתה יכול כמובן גם לצאת לאחת המסיבות המחולטרות, רק שכרגע הן נראות ברובן  - למען-האמת ולמרבה-הצער - כמו חלום-בלהות אסתטי בחזקת 12, והן מלאות במציצנים חסרי-כבוד שלא יניחו לך דקה לשכוח את עצמך ולהינות מהרגע.
לא נורא, כולה מסיבות.  אתה ממילא לא מרגיש לי כמו איזה מין בליין בינלאומי. וממילא גם לא יוצא מהן בדרך-כלל יותר מדי.
הן כבר ידעו ימים יפים יותר, המסיבות. והן עוד ידעו ימים כאלו, אני מקווה.

אז שב יפה. תעשה מה שאמרתי לך. קצת סבלנות.
והכול יהיה בסדר.
    התגובה האהובה בשרשור
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 14 ביולי 2015
פור גוד,
לא יכולתי להתנסח טוב מזה.

תודה על הבהירות המחשבתית והסדר שבדברים.
פור גוד
פור גוד • 14 ביולי 2015
תודה evedon4. ואין על מה . אני טיים, אני דיי. יום יפה ומאיר-פנים שיהיה לך (:
the rain song
the rain song • 14 ביולי 2015
אני ממליצה לא לזלזל בעניין הפרופיל.
אולי גברים לא מתרשמים מכרטיסי הנשים יותר מידי אבל הרבה נשים בהחלט מתרשמות מפרופיל טוב.
גם בלוג זה טוב, לא במקום.
פור גוד
פור גוד • 14 ביולי 2015
לכתוב פרופיל "מושקע" זה לא  תמיד מזיק, אבל גם לא ממש מועיל.
נשים אינן מתרשמות  במיוחד מפרופיל "מושקע", מייקי.
נשים מתרשמות מאנשים אמתיים, חכמים, כנים, יפים, רגישים, אוהבים, מלאי-תשוקה, מודעים-לעצמם, מצליחים, אנשים שיודעים לתת וגם לקבל וכולי-ווכלי ועוד כהנא-וכהנא כול אחת-ואחת וטעמה-האישי והעדפותיה שלה.
והסיבה לכך שנשים - וגם גברים - אינן מתרשמות בהכרח מפרופיל מושקע, הוא שהן כבר למדו על-בשרן שכול קשר בינו לבין המציאות עלול להיות מקרי לחלוטין. ובמקרה הטוב.
והן למודות תלאה וסבל (:

הלכה-למעשה, פרופיל "מושקע" מדי, מלא במלל, ארכני וטרחני, עשוי גם להעביר  - אם-כי לא תמיד, יש גם יוצאי-דופן - את התחושה ההפוכה מזו שהיית רוצה: 
את התחושה של מישהו שבא לחיים עם "רשימת-מכולת" של דרישות, מישהו שמאמין עדיין שהחיים הם "תוכנית כבקשתך", מישהו דעתני לאללה, שלא פתוח להזדמנויות שהחיים מביאים איתם, שמנסה "לתסרט את החיים ולנהל את ההצגה", שבטוח שהוא כבר יודע בדיוק מה טוב ומה נכון בשבילו, ושאין לחיים יותר מה ללמד אותו, או איזה מין קוטר מקצועי ...וכדומה.
אבל שולטת טובה, מייקי, תלמד אותך תמיד גם איזה דבר או שניים שלא ידעת על עצמך. ולעתים היא אפילו תלמד אותך דבר או שניים שלא האמנת על עצמך.
אם היא טובה, כמובן.
כלובי בנה בשבילך את הפרופיל פשוט למדי לכתיבה, וידידותי ביותר למשתמש.
אז אל תסתבך איתו יותר מדי, מייקי.
וכמו שהיה כותב פה פעם מישהו בפרופיל שלו, מישהו שכבר שכחתי מה היה הכינוי שלו: " ג'נטלמן לא מספר על עצמו יותר מדי. הוא כותב בלוג. " (:
ואם הצלחת לעורר את התעניינותה של הבחורה ( שעניינה גם אותך כמובן ), מספיק כדי שיתנהלו בינכם חילופי-דברים אישיים יותר, תוכל לספר לה כבר כול מה שתרצה בהודעות פרטיות, או בוודאי אם כבר תעברו לטלפון.
לדוגמא, אתה יכול לכתוב לה:
" שלום לך וערב טוב. שמי מייקי. אני בן 22 וחודשיים. אני עובד כסייעת של של טכנאית רנטגן בביה"ח איכילוב, ובסופ"שים אני מתמחה כסושי-שף של יונתן רושפלד. יש לי שני ילדים, שני כלבים, וחתול סיאמי פוזל...ואני אוהב לעשות סקס סאדו-מזוכיסטי רק בין השעות שתיים לארבע..." וכך הלאה

ותעיף בהזדמנות הצצה קטנה בפרופיל שלי הניק שלי( הלועזי - FOR GOOD )  -  לא הניק הזה (  הוא משמש אותי רק לכתיבה בפורום ) -   כדי לראות בעצמך עד-כמה הוא "מושקע".
אבל אתה יכול להאמין לימה שאני אומר לך - ואני לא מספר לך את זה עכשיו כדי להשוויץ או משהו, אלא כדי שתדע כיצד לכלכל את צעדייך בתבונה -  מפני שמעולם לא קרה לי בכול שנותיי בכלוב שבחורה שהחלטתי לפנות אליה, לאחר שהיא עניינה אותי, לא ענתה לי או סרבה לי.
ולמען האמת, הן בדרך כלל פונות אלי. ולא להפך. ולפעמים למען-האמת - כפי שקרה לי רק השבוע - הן כל כך צעירות, שאני חיייב לכתוב להן, "מותק, תגדלי קצת  - ואז נדבר".
וגם אני מגלה להן בהזדמנות הזאת את האקסיומה שהיא נר-לרגלי, והיא : "אישה - עדיף על נערה".
ואני מגלה להן אותה, כי אחרת, אתה מבין, הן לא רוצות לגדול.
והרי אי אפשר להישאר בת 20 לנצח, נו מה לעשות... (:

האמת היא, מייקי, שכמות הפניות שמקבלת פה בחורה ממוצעת היא לא תיאמן ממש. בוודאי אם היא נרשמת חדשה.
אז כפי שאמרתי לך. רק שב יפה. תתחיל לתת להן להכיר אותך. קצת סבלנות.
והכול יהיה בסדר.
תרצה B​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 15 ביולי 2015
תרצה B​(נשלטת) • 15 ביולי 2015
א. פור גוד צודק ומדייק. מניסיון, אצל גברים, פרופיל חשוב, אבל בלוג חשוב בהרבה. זו הדרך להתבלט מבין ים הנשלטים האחרים. 
ב. הייתי כותבת עוד, אבל כשמישהו שואל שאלה, ואנשים טובים עונים לו, וחולפות ויתר מ-24 שעות והוא לא מגיב בחזרה, זה בדר"כ מעיד על זלזול. 
evedon4​(נשלט)
לפני 8 שנים • 15 ביולי 2015
evedon4​(נשלט) • 15 ביולי 2015
למה זלזול? אולי לא מכיר את הכללים, אולי לא נכנס מאז ואולי לא מרגיש בנוח.
חוצמיזה, הדיון הפך למשהו ציבורי יותר ופחות אישי כך שדעות שונות עוזרות או לפחות מאתגרות לא רק את פותח הפוסט.