סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"כנגד כל הסיכויים אני כן מאמינה שיש התאמה זוגית ובדסמית

נשלט גברי​(נשלט)
לפני 8 שנים • 21 ביולי 2015
נשלט גברי​(נשלט) • 21 ביולי 2015
היי.

תתרגלי לרפש שנזרק פה אחד על השני, חוסר הסובלנות והסבלנות לאחר במקום שבו האדם הפטישיסטי/ בדס"מי שאינו מוגדר עדיין בנורמה באופן מלא ,מצפה לקבל הבנה , הזדהות וסובלנות אך למרבה הצער זה קורה במקרים רבים הפוך וחבל.

הרגישות של אנשים לנושאים מסויימים כאן ולתגובותיהם ייתכן ונובעת מכך כי הם בעצמם חוו או חווים את זה בינם לבין עצמם.
ייתכן ולו תגובתך הראשונית הייתה נכתבת ממקום של חוסר נסיון בזוגיות עם שולט או נשלט ולא כפי שכתבת כבר מלכתחילה שהיה בו מקום לפרש כאילו באת ממקום מנוסה וקבעת מסקנה ברורה, אז התגובות היו מגיעות אולי מעט מרוככות ולא עוקצניות.
ישנם אנשים שכן מאמינים שניתן למצוא כאן זוגיות על אף שהסטטיסטיקה לא הכי מעודדת.
יש גם להגדיר מהי בדיוק זוגיות, זוגיות פתוחה , מונוגמית, זוגיות כצלע שלישית או מערכת כפולה, זוגיות ארוכה עד הזקנה או זוגיות בת חודשיים ?
להגדיר ציפיות ולנסות להיות מדוייקים ככל שניתן בידיעה מה אני מחפש ורוצה באמת. 

באם יש התאמה מינית והתאמה כללית בשאר תחומי החיים אין סיבה שלא יהיה לקשר פוטנציאל זוגי כזה או אחר.
יש בכל אחד מאיתנו חלקים שונים זה לא בהכרח שחור ולבן הוא תמיד נשלט והיא תמיד שולטת , בזוגיות יש גם המון מצבי ביניים והחיים עצמם.
אני חושב שאנשים רבים כאן נתפסים חזק על הגדרות, כינויים, משפטים ועוד ושמים תויות מהר מידי ובצורה חותכת מידי ועל ידי זה נמנעים כאן הרבה מערכות זוגיות פוטנציאליות שזה גם חלק לא מבוטל להערכתי מהסטטיסטיקה העגומה של כמות מערכות הזוגיות שנוצרו כאן.
יש עוד הרבה דברים מעבר ואפשר לכתוב ממש ספר שלם על הפסיכולוגיה כאן.
Alex Who

שאפו!

Alex Who • 21 ביולי 2015
סחתיין עלייך עבד שירות! תגבותייך הייתה ישירה ומובנת. ולחלוטין צודק בדברייך. אני מודה לא חשבתי שאני אמורה לספר את סיפור חיי על מנת להשתתף בדיון פה או למנוע תקיפה. בהחלט יכולתי להוסיף לתגובתי הראשונה שאני מדברת מתוך ניסיון וזה אכן היה משנה את התמונה...תודה על ההערה הבונה icon_smile.gif .  ולגבי הנושא המדובר... בהחלט נתת לי משהו חדש לחשוב עליו,פרספקטיבה חדשה. תודה.   ללא ספק השיחה פה בעיניין וההתנסות שלי בפורום פה לימד אותי רבות. 
נשלט גברי​(נשלט)

תודה על התגובה :)

נשלט גברי​(נשלט) • 21 ביולי 2015
זהו שפרספקטיבות הן אישיות וגמישות ונתונות לשינויים, האדם בעל הפרספקטיבות הרחב ביותר הוא גם בעל היכולות לראות את המעבר .
nullable
nullable • 21 ביולי 2015
זאת באמת דילמה שאני נקרע בה יום יום. 

אני כל כך רוצה אישה דומיננטית ויש לי הצורך להשלט על ידה. כזאת שתחבק ותעטוף ותכאיב, אבל אני אהיה רק שלה והיא רק שלי. והחברה, מלמדת אותנו כמה זה לא גברי להיות נשלט. 

אני מאמין שנשלט כן יכול להיות בגובה העיניים, זה לא שלנשלט אין עמוד שדרה. אני מאמין שאפילו ליותר מרוב השולטים כי אני מחפש לתת ולוותר על עצמי בשביל האהבה שלי. כמובן שלא כך הדבר בכל תחומי החיים אלא בתחום המיני. 

ישנם כאלה שיחלקו על מה שרשמתי פה, אבל זה מה שאני מרגיש. הלוואי ונשלט היה נראה יותר סקסי בחברה היום. היום מה שלגיטימי זה "חמישים גוונים של אפור". הלוואי והיה קל יותר להכיר מישהי.
אביטל46​(שולטת)

קראתי את כל התגובות

אביטל46​(שולטת) • 21 ביולי 2015
אני יכולה להוסיף משה משל עצמי ומניסיוני .

אנחנו כל כך תקועים בתארים והגדרות "שולט"נשלט"שולטת"  ואנחנו שוכחים משהו חשוב ...
מאחורי כל התארים האלה כולנו בני אדם!
מאחר וחוויתי 24/7 עם נשלט , אני יכולה להגיד שכאישה מותר לא "לשלוט" 24 שעות .
אני בכל אופן אמא , ילדה של, אחות של, חברה של ...והעובדה שיש לי נשלט לא תמנע ממני לחיות .
נשלט אמיתי ואוהב ישאר גם אם יראה אותך בוכה מאיזה סרט עצוב או מרכיבה פאזל עם הבן שלך , 
וזה לא מחליש אותך כשולטת להיפך זה מעצים אותך כאישה.
רק אדם שיכיר/יכבד אותך כאישה יכול לסגוד לך כמלכה!
הנשלט שהיה לי ראה אותי בכל מצב אפשרי וחווה איתי רגעים של עצב ושמחה כמו שאני חוויתי איתו את הרגעים שלו .
זה לא מנע ממנו לשרת ולא מנע ממני לשלוט .
ולגבי זוגיות הכל אפשרי אם תמצאי את האחד הנכון שיעצים אותך בדרך שאת זקוקה לה.
וכשזה יקרה לא יהיה לך משנה מה ההגדרה שלו שולט או נשלט . 
ואגב ישנן הרבה זוגות שנשואים נשואים בדסמים ..
אל תפסלי זוגיות רק בגלל הגדרה כזו או אחרת , תזרמי ומי יודע אולי דווקא תרוויחי . icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
SUB ZERO​(נשלט)
לפני 8 שנים • 22 ביולי 2015
SUB ZERO​(נשלט) • 22 ביולי 2015
הכלה תמיכה אוזן קשבת הם חלק בלתי נפרד מתפקידיו הרבים של הנשלט שמטרת העל שלו הוא אושרה של השולטת . ומי שמצבי חולשה או דאון של שלה גורמים לירידת ערכה בעיניו הרי שאינו ראוי לה ועדיף שיחפש רובוט