לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליגמיה מונוגמית

עבד משועבד{עבד}
לפני 8 שנים • 2 באוג׳ 2015
עבד משועבד{עבד} • 2 באוג׳ 2015
הסקס אצל הגברים זה דבר שעומד בפני עצמו ומותנה בכלום.
הגבר לא צריך מהאשה תמיכה כספית,לא שיחות נפש,לא חיבוק
לא אהבה רק סקס. אחרי שקיבל את זה הוא חוזר לאשה האהובה
האמא הטובה זאת שהוא קשור אליה ולא עוזב אותה.
אז כשהוא שומע שקוראים לו בוגד הוא לא יודע אם לצחוק או לבכות.
הוא בכלל לא זוכר מה היה.

kaly
kaly • 2 באוג׳ 2015
אני קוראת אותך ולא יודעת אם לצחוק או לבכות.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

מתהפך,

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 2 באוג׳ 2015
אולי ככה זה אצלך בתור גבר.
אני למזלי מכירה גברים שונים.
כאלו שעבורם יש את המערכת הרגשית, יש יותר מ"סתם סקס".
אז כן, כשגבר או אישה משקרים לבן או בת הזוג שלהם והולכים להזדיין עם מישהי/ו אחרים מבלי ידיעתם והסכמתם לכך זה בהחלט בגידה.
זה בגידה באמון
זה בגידה בבן/בת הזוג
זה בגידה בכל האהבה שלהם ובכל מערכת היחסים שלהם.

היוצא דופן זה במידה והם לא נמצאים במערכת יחסים מונוגמית ואז אם יש הסכמה מלאה על שני הצדדים, הרי שלא מדובר בבגידה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 2 באוג׳ 2015
מתהפך, אשתך מודעת לדעות שלך?
או יותר נכון האם היא הייתה מתחתנת אתך עם היא הייתה באמת מכירה אותך?
up u rs​(אחרת)

Re: לא הכל שחור ולבן

up u rs​(אחרת) • 2 באוג׳ 2015
[quote="גורו של שקט"]@kalkal - מסכים איתך לחלוטין.

@kaly - אני מסכים שאם מישהו לא מספר על הצרכים האמיתיים שלו לבת זוג אז זאת בעיה בין עם אלו צרכים מיניים או לא. ואם הוא כן מספר לה והיא פשוט עונה ״אני לא בקטע, אבל לא מפריע לי שהיו לך כלבות״. זאת עדיין בגידה?[/quote]
יש לו בחירה להמשיך איתה תוך כדי ויתור על בדסמ או להעדיף את הבדסמ.
אבל כן- להמשיך גם עם האשה וגם עם הסאביות זאת בגידה.
BelGoat​(שולט)
לפני 8 שנים • 3 באוג׳ 2015

הכל תלוי בהגדרות

BelGoat​(שולט) • 3 באוג׳ 2015
ההגדרה היבשה היא:
בגידה הינה בגידה באמון ובהסכם בין בני הזוג
כמשתמע מכך כאשר בני הזוג מסכימים כי אחד מבני הזוג יכול להתרועע בשדות זרים אין משמע זה כבגידה כי אין זה בוגד באמון ובהסכם.

לעומת זאת רבים טוענים (בחירה אישית שלהם כמובן) שבגידה היא כל קשר מיני מחוץ למערכת זוגיות כזו או אחרת
לדוגמא נשים רבות האשימו אותי כי אני בוגד - למרות שלא רק שזוגתי יודעת ומסכימה - היא אף הציע זאת מתחילת הקשר ומעודדת אותי למצוא נשים נוספות.

הכל תלוי בבחירה - וכל אחד זכאי לחשוב מה שהוא רוצה ולחיות את חייו כמו שהוא רואה לנכון.
אני אישית חושב שבגידה באמון הרבה יותר קשה מסקס מאחורי הגב (שגם הוא בגידה באמון כמובן)

אשאל אתכם שאלה מעניינת בנושא הזה:
מה יותר גרוע: שבעלך/אשתך מחביאים מאהב/ת מאחורי גבכם?
או שבן/ת הזוג מחביאים חובות בגלל בעיית הימורים? (כמובן ברמה שיגרום לכם כבני זוג להחזיר חובות כל חייכם אחרי זה)

מה מבין השניים גרוע יותר? (מבחינת אמון ובגידה?)
Blue eyed bender​(שולט)
לפני 8 שנים • 3 באוג׳ 2015

Re: לא הכל שחור ולבן

Blue eyed bender​(שולט) • 3 באוג׳ 2015
[quote="Adriana"][quote="גורו של שקט"]@kalkal - מסכים איתך לחלוטין.

@kaly - אני מסכים שאם מישהו לא מספר על הצרכים האמיתיים שלו לבת זוג אז זאת בעיה בין עם אלו צרכים מיניים או לא. ואם הוא כן מספר לה והיא פשוט עונה ״אני לא בקטע, אבל לא מפריע לי שהיו לך כלבות״. זאת עדיין בגידה?[/quote]
יש לו בחירה להמשיך איתה תוך כדי ויתור על בדסמ או להעדיף את הבדסמ.
אבל כן- להמשיך גם עם האשה וגם עם הסאביות זאת בגידה.[/quote]זאת זכותך להציב אולטימטום כזה לבן זוגך, אם זאת המערכת יחסים שאת מחפשת.
אבל זה לא בהכרח מה שכולם מחפשים וזה שלך זה לא היה מתאים לא הופך את זה לבגידה.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני 8 שנים • 4 באוג׳ 2015

Re: הכל תלוי בהגדרות

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 4 באוג׳ 2015
[quote="BelGoat"]ההגדרה היבשה היא:
בגידה הינה בגידה באמון ובהסכם בין בני הזוג
כמשתמע מכך כאשר בני הזוג מסכימים כי אחד מבני הזוג יכול להתרועע בשדות זרים אין משמע זה כבגידה כי אין זה בוגד באמון ובהסכם.

לעומת זאת רבים טוענים (בחירה אישית שלהם כמובן) שבגידה היא כל קשר מיני מחוץ למערכת זוגיות כזו או אחרת
לדוגמא נשים רבות האשימו אותי כי אני בוגד - למרות שלא רק שזוגתי יודעת ומסכימה - היא אף הציע זאת מתחילת הקשר ומעודדת אותי למצוא נשים נוספות.

הכל תלוי בבחירה - וכל אחד זכאי לחשוב מה שהוא רוצה ולחיות את חייו כמו שהוא רואה לנכון.
אני אישית חושב שבגידה באמון הרבה יותר קשה מסקס מאחורי הגב (שגם הוא בגידה באמון כמובן)

אשאל אתכם שאלה מעניינת בנושא הזה:
מה יותר גרוע: שבעלך/אשתך מחביאים מאהב/ת מאחורי גבכם?
או שבן/ת הזוג מחביאים חובות בגלל בעיית הימורים? (כמובן ברמה שיגרום לכם כבני זוג להחזיר חובות כל חייכם אחרי זה)

מה מבין השניים גרוע יותר? (מבחינת אמון ובגידה?)[/quote]
אני מניחה שהמאהבת דווקא.
כי זה מערכת יחסים אינטימית שמתנהלת מאחורי הגב שלי, זה שקר שיכול לשבור לי את הלב הרבה יותר משקר לגבי כסף.
משניהם הייתי נפגעת, כועסת וצורחת אבל הראשון היה גומר לי את הלב ולו רק בגלל שבעיניי השקר שם הוא יותר גבוה ויותר הרסני (כשזה שקר!)
the rain song
לפני 8 שנים • 4 באוג׳ 2015
the rain song • 4 באוג׳ 2015
הלב מחלים יותר בקלות מחשבון בנק.
לשלם חובות כל החיים, פגיעה בעתיד ובהווה הילדים (במידה ויש), ברמת החיים (לעיתים עד כדי עוני עמוק), לאבד את הבית (אולי) + לב שבור כי איך אפשר להמשיך ולהאמין ולחיות עם מישהו שעשה דבר כזה מול לב שבור ו-זהו?
הלב מחלים הרבה יותר בקלות (מנסיון)

ולשאלה עצמה- למה לבחור?
שניהם פסולים ולא ראויים ומגלים מי בן הזוג שחשבנו שאנחנו מכירים והסתבר שלא ממש.