סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תאילנד

בן אנוש
לפני 8 שנים • 13 בפבר׳ 2016

מצאת משו?

בן אנוש • 13 בפבר׳ 2016
אשמח לדעת במידה וכןicon_smile.gif
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 8 שנים • 13 בפבר׳ 2016
אחד שמבין​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2016
מה שיש בתאילנד זה בעיקר מלכות בתשלום ועוד כמה מועדונים שהם למעשה במתכונת מועדוני הסקס רק עם בדסם. מחיר כניסה גבוה, משקאות יקרים שמשמשים כתשלום לבחורה שנותנת צומי, אין שום פעילות כללית, ריקודים, סשנים, אלא רק בחורות שמתנפלות על גברים כדי לקבל שתיה וסשנים. אין לי יותר מדי ניסיון במועדונים האלה אבל מחברים שניסו הבנתי שלא היה היסטריה. רוב הבנות לא ממש בענין והכסף דוחף אותן לזה. ובודאות זה לא המקום לפגוש חברים לרקוד או לבלות מעבר לסשן בתשלום.
עד לפני שנתיים הייתי מבקר בתאילנד במסגרת העבודה כמה פעמים בשנה, אני גם מסוגל לקשקש בתאילנדית, באירוע COSPLAY היכרתי כמה דמויות שהיה נראה לי שהן בענין, מסתבר שלא טעיתי ובסופו של דבר הן לקחו אותי למאנץ' שהתקיים באותו ערב ומתקיים פעם בחודש חודשיים. הבעיה היא שהם מאוד לא אוהבים זרים. בעיקר כאלו שלא מדברים תאילנדית.
התפיסה שלהם שתאילנדית שמסתובבת עם זר מתוייגת אוטומטית כזונה גם אם היא לא מקבלת על זה כסף. לבחורות שמגיעות מהצפון או מהכפרים של איזן זה לא מפריע אבל בחורות ממעמד קצת יותר מכובד נזהרות מזה מאוד.
כבחורה יש מצב שיתייחסו אלייך אחרת גם אם את לא דוברת את השפה. אבל בכל אופן אני לא יודע אם זה שווה את המאמץ של לתקשר איתם.
    התגובה האהובה בשרשור