בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה טעינו ?

taojelauobr
לפני 8 שנים • 8 בספט׳ 2015

אובדן הדרך

taojelauobr • 8 בספט׳ 2015
ועל מה אנו נלין , רצינו להיות אמריקה , ערכים אמריקנים , קפיטליזם טהור , תרבות של תכניות מציאות רדודות וזיוף המוני
וזה מה שפשה כאן בכלוב , אחרי הכל האתר משקף את מגוון הדעות והאנשים בחברה הישראלית - שיש להם רקע בעידן המודרני והפעלת מחשב
עם חיבה לנושאים הקשורים לשליטה מין וכסף .

הבעיה היא יותר ברגולציה : צריך שיהיה פיקוח מחירים , לשבור את מונופול ההלבשה התחתונה ואביזרי ההנעלה המשומשים ולפתוח אותם לתחרות אמתית
כמו כן לעודד תחרות מבחוץ , של שולטות ומשקיעות פוטנציאליות למען רווחת כל נשלטי הכלוב הנהנים מפטיש זה .
וכמעט שכחתי את הדבר החשוב ביותר - שולטות , אנא השקענה בתחתונים איכותיות וחושניות , מספיק כבר עם תחתוני הסבתא !
Mary Jane
Mary Jane • 8 בספט׳ 2015
הלו המלט

לעניין הפגיעה בחירויות הפרט - נאמר בהומור וקריצה מתוך, אני מזכירה, "התלהבות מילולית".

לעניין היעדר שיפוטיות - אני כמובן לא מתנגדת לביקורת כשלעצמה, ובעצמי אדם ביקורתי למדי. כמו כן סבורה כי שיפוט הינו אקט אוטומטי, בלתי נשלט. יחד עם זאת, נראה לי שיש צורך לערוך הבחנה וכי ישנו טעם לפגם בהעברת ביקורת מהצד באשר לסיטואציה מסוג זה - בבחינת מי שיודע את הנסתר המתחולל בנפשם של אחרים ומרשה לעצמו לקבוע א-פריורית כי צד אחד הינו שרלטן והשני בהכרח מחזיק בציפיות נסתרות ומתבוסס בתקוות שווא. לפעמים הדברים פשוטים יותר. לכן אבקש לתקן. במקום להשתמש במילה "לגיטימי" היה עליי להתנסח אחרת. שכן הדבר לגיטימי, אולם כאמור, לדעתי אינו לעניין. מכל מקום, זכותך.

אשר ל"שרלטנות" - כאן לדעתי הרחקת לכת. בדברי הגברת שהבאת נאמר מפורשות במה היא מעוניינת ובמה אינה מעוניינת, חד וחלק, ללא כחל ושרק. היא לא ניסתה, כטענתך, להיות ״איש מכירות שמטרתו העיקרית היא לשכנע את לקוחותיו הפוטנציאליים שבאפשרותו לספק להם את המוצר או השירות בו הם מעוניינים, בעוד הוא יודע שהדבר נבצר מיכולתו". הדברים היו ברורים ונהירים. תן א' קח ב'. כל הציפיות הנסתרות, היסודות הנפשיים המעורערים, התקוות האפלות וכולי אשר לטענתך מצויים אצל הגבר - אינם רלוונטיים. במילים אחרות: מה אכפת כמה מתוסבך מאן דהוא, ועל מה הוא חולם בלילות? כאן מוכרים נעליים. ואם הוא זקוק לכאפת התעוררות וחזרה למציאות, מוכרים גם סטירות.

מכאן, כי לכנות זאת "שרלטנות" ולהתעקש על כך - תמוה, למצער. נראה לי הרבה יותר טבעי, הגיוני ואף הגון, לצאת צנקודת הנחה כי אדם אומר דבר אחד ומתכוון לאותו הדבר. ככל שהוא אומר דבר אחד ומתכוון לדבר אחר (כמו שלטענתך מצקיים אצל אותה קבוצת גברים - שהינה כה זניחה באוכלוסיה עד שקצת מגוחך לקיים דיון שלם לגביהם) - או אז אפשר לכנותו בשמות גנאי כגון שרלטן. בקיצור, אם טענתך נכונה, אז השרלטנות במקרה זה היא מצד הגברים ולא הנשים, לטעמי.ץ
Bagel
Bagel • 8 בספט׳ 2015
אפשר להתפלפל פילוסופית מוסרית ומשפטית על מיהו השרלטן ומה לגיטימי ומה לא, והכל כמובן תוך שמירה על ערכים ליברליים הראויים לחברה שבה אנשים חופשיים לעשות ככל העולה על רוחם. אבל זאת תהיה החמצה קשה של העניין האמיתי שבועט מתוך הפוסט המקורי של המלט, פוסט שהוא לפי דעתי אינו פוליטי כלל ועיקר אלא פואטי.

היינו כחולמים, אהבה ואלימות ריצדו בראשנו יד ביד כמו תשוקה וחטא, כמו רוח שיר על רקע אקורד מוקטן ומלא התפעמות. האמנו בקשר רומנטי עם אשת נעורינו, אותה לילית מצועפת שתהיה לנו אם ואחות ושתדע ללטף וגם לנגוס, לחבק וגם לרמוס. מנוגבים היטב אחרי המקלחת צעדנו לפה, מלאי נימוסים וכוונות יפות, יודעים שאנחנו חמושים בזרע הפורענות אבל נכונים לטוהר הנשק, משתוקקים לפגוש ולאהוב ולהתמסר.

והנה בעבור השנים אנו מוצאים עצמנו בתוך קניון בסגנון התחנה המרכזית הישנה, מקום מעט ציני שבו החלומות הם פיח על הקיר והתשוקות החמקמקות שדוק של סודיות וחלום אפף אותן, הפכו עם הזמן למוצר צריכה. מטבע עובר לסוחר. עומד לו הרוכל והסחורה בידו וסיגריה ביד השניה, מתקתק בעצבנות של סוחר ממולח עם נעלו על הרצפה ואתה עומד מולו נכלם ונדהם - לאן הגעתי. לאן הגענו. מתקווה מתוקה לאהבה וחיי זוגיות של הבנה וסיפוק לעמידה נבוכה מול רוכלים. ויש את ההוא שיקנה את הנעל המסריחה, מתוך תסכול, ויש את זה שיבקש שידחפו אותו אל תוך בריכת החומצה. הכל בהסכמה כמובן, והכל גם מכפיה. ואין אשמים בסיפור הזה, רק תהיה, פואטית ביסודה, לטבעה של הטרגדיה הזאת. לקיצו של חלום.
המלט
המלט • 8 בספט׳ 2015
כן, Bagel. משהו מעין זה.
Mary Jane
לפני 8 שנים • 9 בספט׳ 2015
Mary Jane • 9 בספט׳ 2015
כתבת יפה. 

כן, יש מימד טראגי בפער בין החלום למציאות. כאן ובכלל. 
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 9 בספט׳ 2015
בוקר טוב.
זה אולי הדיון הכי טוב בכלוב אי פעם. הרבה דברי טעם. כדרכם של דיונים טובים הוא נוגע בהרבה נושאים שחשובים לכולנו. אני אלך על הכיוון הפוליטי ולא הפואטי.

1. ההסבר שלך המלט, לתופעה שאתה מתאר בהודעת הפתיחה, אינו מדויק. גברים לא "מתפתים" ולא "מתפשרים" על משהו בעת שהם פונים אל הבחורה האומללה. זאת הסטיה שלהם. זה מה שהם מחפשים מלכתחילה - מישהי להעריץ דרך פרטי הלבוש שלה. אבל יותר מעניין אותך הצד שלה, למה היא עושה את זה. כפוף התחיל עם זה ואני אמשיך: אף אישה לא גומרת מלקבל כסף עבור פרטי לבוש שלה. למעשה, אף אישה לא גומרת משום דבר שאתה או כל אחד אחר כאן חושב עליו. זה הכל בתוך הראש שלכם, והציפיה שמישהי תתעניין בדיוק באותו דבר ("אעשה הכל למענך..") היא מופרכת. עוד בהמשך.

2. למה היא עושה את זה בכל זאת? היא צריכה את הכסף/היא רוצה את הכסף.

3. מזוכיזם הוא פורקן לאישיות. זה ההיפך המוחלט, המקום שבו אדם תאב שליטה מתיר לעצמו להשלט על ידי משהו שהוא אינו עצמו.
מה שנוטים לפספס הוא איך הוא עושה זאת. איך הוא מוותר על השליטה שכל כך חשובה לו.
או, הוא יודע בדיוק. הוא רוצה אותה בתנוחה ככה, לבושה ככה וככה, עם שוט כזה וכזה, בחדר כזה וכזה, כל פרט מתוכנן מראש בקפידה וקנאות מטורפים, וכל שלב בדרך אל האורגזמה מלווה באירועים מסוימים יותר ויותר ומתוכננים יותר ויותר. כל פעם שהוא עורך את הטקס הזה בראשו הוא רוצה את זה יותר מסוים ומתוכנן מהפעם הקודמת.
מבינים לאן אני הולך עם זה?

4. זו התמכרות. כמו כל התמכרות היא דורשת מנה גדולה יותר מהקודמת. אז לא מספיקות כמה מכות, צריך גם שהיא תהיה ברונטית. ולא מספיק שהיא תהיה ברונטית, צריך שהיא גם תלבש סטרפ און. ולא מספיק שהיא תלבש סטרפ און, היא צריכה גם להשתמש בו. וכו' וכו'.
מה קורה בסוף ההתמכרות? מאבדים את האורגזמה. האירועים מסויימים מדי בכדי להיות מציאותיים. אתה גומר, אבל רק מדבר אחד. סקס רגיל כבר לא מדבר אליך. גם BDSM רגיל כבר מזמן לא מדבר אליך. אתה צריך כל כך הרבה יותר, שזה בכלל לא קיים.

5. בהמשך לסעיף 3, המזוכיסט למעשה מוותר על השליטה בחוויה המינית שלו בדיוק באותו האופן שהוא מנהל כל דבר אחר בחייו - בתכנון קפדני, באובססיביות, בשליטה מתמדת. אין מושג כזה "שליטה מלמטה", כי כל "למטה" מלווה בשליטה. בשניה שהיא תתחיל לדבר על דברים שאולי עושים לה את זה, אבל לא עושים לך את זה, אתה תפנה למישהי אחרת. בשניה שהוא יתחיל לזמר על כך שהוא בעצם מתחלף, את תחפשי לך שולט אחר.

6. התפיסה לפיה הצד המשלים למזוכיזם הוא הסדיזם - טעות ביסודה. הצד המשלים למזוכיזם הוא אדם נעים, אוהב וסקרן דיו בכדי לשחק את המשחק, עבור המזוכיסט. המזוכיסט הוא השולט האמיתי. הוא השטן הגדול, התסריטאי, המפיק והבמאי. הוא זה שמאפשר לעצמו להתקרבן ולסיטואציה להתקיים.

7. אכן, יש נשים וגברים סדיסטים. הם מיעוט. הם לא צריכים שום כלוב בשביל למצוא להם פרטנרים. גם אם הם כן צריכים, הם חיים את הפנטזיה שלהם דרך הצד הנשלט, ולפיכך זקוקים לחיווי מתמיד של מצבו, של מה עושה לו את זה, האם הוא מגורה וכו'.
מבחינה פסיכולוגית הם נשלטים לכל דבר ועניין. שחקנים. והטבע לא העניק להם קמצוץ מאותה הנאה מינית שהעניק לצד הנשלט.
Mary Jane
Mary Jane • 9 בספט׳ 2015
בוקר אור, טרבולי (השמיים כה משונים הבוקר!)  (:

כתבת: "...מבחינה פסיכולוגית הם נשלטים לכל דבר ועניין. שחקנים. והטבע לא העניק להם קמצוץ מאותה הנאה מינית שהעניק לצד הנשלט".

עם החלק הראשון אני לא מסכימה, אבל ניחא, דיבורים על מי שולט ומי נשלט בסיטואציות כאלו או אחרות פחות מעניינים ודי משעממים (אותי). אבל למה התכוונת בעצם בחלק השני?
up u rs​(אחרת)

Re: אתה צודק

up u rs​(אחרת) • 9 בספט׳ 2015
המלך לואי ה19 כתב/ה:
המלט, יש צדק בדבריך. אני חושב שהנשלטים צריכים להיות הרבה יותר קשים להשגה ולהפסיק לזחול כלפי כל אחת שבוחרת ניק מגניב וכותבת באדום ואז במציאות היא נראית כמו הצרות של מדינת ישראל...הנשלטים צריכים קצת ללמוד מהנשלטות איך לבחון גם את אופי ה"שולטת" ולא להתמסר אחרי חצי משפט ולשלוח תמונות לכל אחת פוסטמה שמבקשת. בסופו של דבר כמעט כל  "שולטת" צריכה את האדון שלה ואולי רק מעטות לא צריכות ואז לא הייתי מציע לך להתעסק איתן.

מארי ג'יין, יש לך עוד המון ללמוד על שליטה נשית. 
היופי הוא רק מלכות זמנית.
וכל אדון רק מייחל לזאת שתוריד אותו על ארבע (מניסיון)
חמוד יש לך הרבה מה ללמוד על בני אדם. בכלל.
כפוף

טל"ח

כפוף • 9 בספט׳ 2015
טרבולי והקצפת כתב/ה:
... הרבה דברים....

האינטרפרטציה שלך על סדיזם ומזוכיזם קצת שונה מהמקובל, כך גם הקביעה שמזוכיזם זו התמכרות. מה שאתה מתאר יתכן
אבל הוא לא מחויב המציאות. ציירת תמונה שמתאימה יותר לאחד שהולך באופן כפייתי  לשולטות מקצועיות  כדי לממש פנטזיה ספציפית ולא זוגיות בדס"מית פמדומית שכנראה היא נדירה ביותר. היה מעניין  לקרוא אבל לשאלה "איפה  טעינו" לא ענית.

לאחר יותר מעשור של קהילות בדס"מ אינטרנטיות שאפשרו מפגש והכרות בין כל הצדדים המעוניינים בדבר אפשר להסכים שאין ספק שטעינו וכבר אמרתי היכן לדעתי בדיוק.  

בהחלט אכזבה אבל לא טרגדיה.
האמפרי
לפני 8 שנים • 12 בספט׳ 2015
האמפרי • 12 בספט׳ 2015
המלטוניניו, יקירי, אין מה לעשות: "פני הדור כפני הכלב" 
(ואני אכן מודע לבעיתיות של המשפט הזה בהקשר של המקום).

עכשיו, לאחר קריאת הפוסט והתגובות, מגיע השלב בו כותב התגובה
(אני, נניח), מציין את הזמן הרב שעבר מאז כתב כאן לאחרונה וכמה הוא
מתגעגע לתקופה בה האנשים באתר היו קצת יותר אינטלגנטים ומורכבים
וכמה עוד בפולניה היה יותר טוב.