בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על סוגי הפניות בכלוב

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 28 בספט׳ 2015

אנסה לשתף מנסיוני

בלוסום​(לא בעסק) • 28 בספט׳ 2015
נתחיל בפייסבוק - לי אישית ממש לא מתאים לערבב חלב ובשר. כבר קרו לי ולחברותיי מספיק מקרים של אנשים שמכירים את משפחתי או עשו אאוטינג לאנשים בפייסבוק. תודה אבל הספיק לי. כשאני מוסיפה אנשי קהילה בפייס אני פשוט לא חושפת את הניק שלי.

לגבי לענות למי שלא רלוונטי - למה לי בכלל להתחיל אינטראקציה שאינני רוצה שתתקיים?... בפעמים שניסיתי זה היה מיותר לגמרי. 
never the less, יש פה כמה קוריוזים/אגזמפלרים והודעות/אינטראקציות וירטואליות שעדיין מעלות בי גיחוך כך שלפחות לקבל אותן היה ערך כלשהו.. icon_biggrin.gif
Patient dom​(שולט)
לפני 8 שנים • 29 בספט׳ 2015

neter

Patient dom​(שולט) • 29 בספט׳ 2015
היי  להלן היי נטר.
כתיבה מעולה תוכן לא פחות ,מהטובות שהיו פה וקראתי מאות.
אבל אין בהם דבר כדי לשכנע אותי בטיב הכותבת,ואני לא מתכוון אלייך אלה לעיקרון.כתבת ובצדק על יכולת הכתיבה של אנשים שאינה מעידה על אישיותם אלה על כשרון כתיבה,אכן זה נכון ואני יכול לומר לך שבכלוב לעומת כל אתר או פורום אחר יש כותבים וכותבות מטובי הכותבים שיש לשוק להציע.
נו? אז...האם זה אומר שכאן טובי הבנים? טובי הבנות? ממש ממש לא.
אאני דוגל בדרך של שיחות טלפון ואין שום פגיעה בבטחון האישי או בחשיפה זה בולשיט,כולם יודעים איך לשוחח בטלפון בלי להחשף.יש מספר סיבות לרוב הנשים פה .ואגב רק פה. לא לשוחח בטלפון כמו ביטחון עצמי ירוד אך בעיקר חוסר רצינות ורצון עז לחפירות אין סופיות וחסרות תכלית.אתן מפסידות כאן הרבה איכותיים בגלל מקובעות בלתי מוסברת .אגב אתן גם מחזקות אחת את השנייה במותר ואסור"החברות הטובות",לא יעזור ,אין תחליף לשיחות ישירות אמרו את זה מנהיגי עולם.
אני היום באופן שיטתי לא ממשיך להתכתב ימים אם מי שמסרבת לעבור לשיחה חסויה בטלפון שתאכל כבד של מישהו אחר.אין ספק שיש כאן גם גישה מאוד פלצנית בגלל תופעת ההיצע מול הביקוש וציינת זאת בנימוק אמיתי ומשכנע בכתיבתך. כמובן שעובדה זאת אין בה כדי לשכנע באיכות הבנות אלא רק בכמותם.
איני מלין אני לקוח וותיק של הכלוב והפקתי ממנו הרבה תועלת.בפרוש השנה החדשה בואו נהיה קצת יותר צנועים ופחות מתנשאים ובלי קשר אם יש הצדקה לכך.
 שנה טובה לכולנו..
Cafe​(שולט)
לפני 8 שנים • 3 באוק׳ 2015

תודה נטר, ליבבתיני.

Cafe​(שולט) • 3 באוק׳ 2015
}{