צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה, איפה כל אותן "פמיניסטיות"

TradeMark​(שולט)
לפני 8 שנים • 9 באוק׳ 2015
TradeMark​(שולט) • 9 באוק׳ 2015
ציטוט: הוא תאריך: שבת אוק' 10, 2015 1:26 am    נושא: לורי

כבר מזמן שהאתר לא ממש קשור ליחסי שליטה 
עוד אתר התחלות וזיונים. 
(למעט איזה פרומילון זעיר)
אם לעשות פרפרזה על מה שלורי כתבה אז אני בטוח שתתגבר על זה. (ומאחל לך "במהרה") .
אם להוסיף עוד פרפרזה על מה שלמדתי מחכם סיני זקן וממש ביחס ישיר למה שכתבת: איפפפפפפפ.
מאיפה לך המידע הזעיר והמדוקדק הזה לעוצמת או כמות העיסוק ביחסי שליטה? משהו כמו 15-20 אלף פרופילים פעילים (בגדול) ואתה סקרת את כולם? יש לך המון זמן בידיים חביבי. מדהים גם שכולם שתפו וחלקו איתך את החיים שלהם פה בכלוב ומחוצה לו, עד כדי כך שתוכל לדבר על פרומילונים זעירים. כמה מהפרופילים האלה אתה באמת מכיר? כמה אנשים שחולקים העדפה מינית כמו שלך (וזה הכל כן, זו לא קהילה ולא שיט, זו העדפה מינית. סטיה מינית ולא דת) ונמצאים באתר אתה מכיר? כמה אחוז הם מתוך סך כל הפרופילים באתר?
חדל קשקשת ברשת על הזמנים הנפלאים של פעם, גם פעם זה היה אותו ג'אנק. מה שהיה הוא שיהיה.
ניתן אולי לומר ששרשור מהאופי הזה יתאים יותר בחלקים אחרים של הפורומים, אולי תחת "כללי" או "לא קשור" (יש חלקים כאלה פה במקדש הבדס"מיה הטהור). ועדיין כל צורות השיפוט לגבי כמה "שטחי" הכל ולא "אמיתי" שווה בדיקה מחודשת . אה, סורי... אתה שולט אולד-סקול אמיתי מהחלק הפרומילוני... 
NickMan​(אחר)
לפני 8 שנים • 10 באוק׳ 2015
NickMan​(אחר) • 10 באוק׳ 2015
לא רציתי להגיב למאונני הנוסטלגיה למינהם.
תמיד יהיו את אלו שמתבוננים על העולם בהתייחסות לאיזה ותק כזה או אחר. 
על הזין שלי.
אך לקחת לי את המילים מהמקלדת...
שלגי
שלגי • 10 באוק׳ 2015
פעם היו פה קטטות שוות!

אבל תכלס, עם מה שקורה בחוץ, עדיף קטטות בלאי.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 10 באוק׳ 2015
ציטוט: שלגי תאריך: שבת אוק' 10, 2015 10:29 am    נושא:
פעם היו פה קטטות שוות! 

שלגי, אם את מוכנה להיות אחראית על לשנע בריכת בוץ לכל קטטה, אני מוכן להתחיל אחת חדשה בכל שלושה ימים. 
פחות דיבורים, יותר מעשים, המנצח לוקח הכל.
אין קרב חוזר, אין תירוצים, Go big or go home.

ברוח התקופה אני אהיה מוכן גם להיות ה-villain,
לשים כאפיה ולהופיע תחת שם הבמה: מחמוד עבדול טרטר אל ברבור.
זקן, כבר יש!
kaly
לפני 8 שנים • 11 באוק׳ 2015
kaly • 11 באוק׳ 2015
מכיוון שהשתמשתי באפליקציה הזו בעבר ובאופן כללי לא התביישתי להתחיל עם מי שמצא חן בעיני בעבר, אני יכולה לתת לך נקודת מבט אחרת.

כל גבר שפניתי אליו. 100% מהגברים שפניתי אליהם ביוזמתי,לא 99%, לא 100% מהם- התייחסו לפניה שלי כ"הנה מישהי שמצאתי חן בעיניה, בטוח יגיע לסקס" או " היא התחילה איתי,בטוח שהיא רוצה אותי"  ושלל משפטים שתוכל להגיד עליהן שגם אישה אומרת על גבר מתי שהוא מתחיל איתה.
הטרן אופ שזה עושה הוא הדדי לשני המינים.
לא נעים להתחיל או ליזום שיחה עם גבר , הרבה פחות נעים במרחב הוירטואלי.
אנשים(גברים ונשים) עפים על עצמם ולרוב ללא הצדקה. 
אז, אני כבר כמעט לא משתמשת באפליקציה הזו וכשאני כן,אני לא סוחבת ימינה גברים ללא חולצה,ללא תמונת פנים,גברים ששמים תמונות של הילדים שלהם או שלהם מחובקים עם כלבים וחתולים. למעשה אני כבר כמעט ולא משתמשת בפלטפורמה הוירטואלית להכרות. וזה חבל כי היא יכולה להיות נהדרת,נגישה ומהירה ולמי שבאמת מחפש,אבל זה מתיש מעיפ ומאכזב
שלגי
לפני 8 שנים • 11 באוק׳ 2015
שלגי • 11 באוק׳ 2015
TradeMark כתב/ה:
ציטוט: שלגי תאריך: שבת אוק' 10, 2015 10:29 am    נושא:
פעם היו פה קטטות שוות! 

שלגי, אם את מוכנה להיות אחראית על לשנע בריכת בוץ לכל קטטה, אני מוכן להתחיל אחת חדשה בכל שלושה ימים. 
פחות דיבורים, יותר מעשים, המנצח לוקח הכל.
אין קרב חוזר, אין תירוצים, Go big or go home.

ברוח התקופה אני אהיה מוכן גם להיות ה-villain,
לשים כאפיה ולהופיע תחת שם הבמה: מחמוד עבדול טרטר אל ברבור.
זקן, כבר יש!
לך על זה!אני קצת עסוקה ואצטרף בהמשך...
Brave Dwarf
לפני 8 שנים • 13 באוק׳ 2015
Brave Dwarf • 13 באוק׳ 2015
לא פרומילון, אלא פורמלין.
מה שאומר שהם עוד עלולים להתעורר בהמוניהם ולתקוף במריבות שוות ובשרשורים בנושאים רלוונטיים. 
זהרו! 
NickMan​(אחר)
NickMan​(אחר) • 13 באוק׳ 2015
kaly כתב/ה:
מכיוון שהשתמשתי באפליקציה הזו בעבר ובאופן כללי לא התביישתי להתחיל עם מי שמצא חן בעיני בעבר, אני יכולה לתת לך נקודת מבט אחרת.

כל גבר שפניתי אליו. 100% מהגברים שפניתי אליהם ביוזמתי,לא 99%, לא 100% מהם- התייחסו לפניה שלי כ"הנה מישהי שמצאתי חן בעיניה, בטוח יגיע לסקס" או " היא התחילה איתי,בטוח שהיא רוצה אותי"  ושלל משפטים שתוכל להגיד עליהן שגם אישה אומרת על גבר מתי שהוא מתחיל איתה.
הטרן אופ שזה עושה הוא הדדי לשני המינים.
לא נעים להתחיל או ליזום שיחה עם גבר , הרבה פחות נעים במרחב הוירטואלי.
אנשים(גברים ונשים) עפים על עצמם ולרוב ללא הצדקה. 
אז, אני כבר כמעט לא משתמשת באפליקציה הזו וכשאני כן,אני לא סוחבת ימינה גברים ללא חולצה,ללא תמונת פנים,גברים ששמים תמונות של הילדים שלהם או שלהם מחובקים עם כלבים וחתולים. למעשה אני כבר כמעט ולא משתמשת בפלטפורמה הוירטואלית להכרות. וזה חבל כי היא יכולה להיות נהדרת,נגישה ומהירה ולמי שבאמת מחפש,אבל זה מתיש מעיפ ומאכזב..
מעולה.
לצערי ההרגשה היא הדדית.
בכל פעם שמתחילה שיחה כלשהי כמעט מיד מגיעות גם כל שאלות ה-" משאבי אנוש". ואלו מחליאןת אןתי יותר מחוסר האסרטיביות של הנשים..
אז בסופן של דבר, כנראה שאין דבר כזה באמת היכרויות אינטרנט. .למעט כמה שאכן הצליחו.
אך נתת תשובה מעולה. ףתודה
up u rs​(אחרת)

ביומיים וחצי שהיה לי טינדר

up u rs​(אחרת) • 13 באוק׳ 2015
השיטה הייתה כזאת:
מסמנת חיובי על כל מי ש"אפשרי" "אין סיבה שלא"או "ממש בא לי עליו", ואז רואה מתוך מי שמסמן גם אותי למי בא לי לפנות.
כן הסטיסטיקה של אחד מתוך 15 זה בערך זה....
up u rs​(אחרת)

Re: איפה כל אותן פמיניסטיות....

up u rs​(אחרת) • 13 באוק׳ 2015
בשל ומפקס כתב/ה:
אנשים פועלים לפי הרגלים. נשים צעירות רגילות שגברים מתחילים איתן ולכן הן מחכות ש  הגבר  יתחיל איתן.

כשהן עוברות את גיל ארבעים אז הן מבינות שאם הו רואות גבר שמוצא חן  אז הן פונות אליו כדי שמישהי אחרת לא תקדים אותן.

אין משמעות אמיתית מי עושה את הצעד הראשון היום וזה חלק מהשינוי של 2015 . גבר או אישה כי לפעמים זו שאלה של טקטיקת החיזור..

הפוך גוטה הפוך.
בגיל צעיר יותר את פונה אל מי שבא לך כי יש תחושה שמה שלא יקרה היום לא יקרה לעולם ("כדי שמישהי אחרת לא תקדים אותן"?! אלוהים זה בטח נורא עצוב לחיות בתוך הראש שלך) ובגיל יותר מבוגר את קולטת שבכל מקרה יפנו אליך וחוסכת אנרגיה.