סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פשוט מעשה מגעיל!!!

Sm Art{☆Sm}
לפני 8 שנים • 3 בפבר׳ 2016

???

Sm Art{☆Sm} • 3 בפבר׳ 2016
כמה שנים היא פעילה כאן?
dandelions
dandelions • 3 בפבר׳ 2016
מדהים איך שכשמישהו עושה למישהי שיימינג זה בסדר, אבל כשהופיעה בחורה ועשתה שיימינג (מוצדק לחלוטין) על משתמש מטריד מינית (!) פתאום זה לא בסדר.

לא שאני מצפה למשהו אחר, כן? אני לא רואה סיבה למה ששיעור המיזוגניה תשתנה ב'כלוב' לעומת כל מקום אחר.

ולעניין הנוכחי - העובדה שאתה חושב שמגיע לך משהו גורמת לי מאוד לשמוח על כך ש"נעקצת".
אף אחת לא הכריחה אותך לשלם לה, ואין לך שום זכות לצפות לשום דבר בתמורה.
חצוף.
dandelions
מדהים איך שכשמישהו עושה למישהי שיימינג זה בסדר, אבל כשהופיעה בחורה ועשתה שיימינג (מוצדק לחלוטין) על משתמש מטריד מינית (!) פתאום זה לא בסדר.

לא שאני מצפה למשהו אחר, כן? אני לא רואה סיבה למה ששיעור המיזוגניה תשתנה ב'כלוב' לעומת כל מקום אחר.

ולעניין הנוכחי - העובדה שאתה חושב שמגיע לך משהו גורמת לי מאוד לשמוח על כך ש"נעקצת".
אף אחת לא הכריחה אותך לשלם לה, ואין לך שום זכות לצפות לשום דבר בתמורה.
חצוף.
ronni​(נשלט)

עקב פוסט קודם על ניצול של אחד מקולוגות קבלו-12 המלצות וטיפ

ronni​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2016
לי יש כמה עקרונות שאני מיישם מזה שנים :  
1. אין שום מחוות בשיחה ראשונה ואף שנייה בצ'אט של הכלוב, לא משלוח אוכל, לא מנוי זהב כלום..   
2. לא נותנים כרטיסי אשראי ולא שם מלא , בשיחות וירטואליות  .  
3.שימו לב לפרופיל של הניק שאתם משוחחים איתו ניק צעיר בן מספר שבועות וחודשים מעורר חשד . הכי טוב עברו לסקייפ והתחילו שיחה,  
אלו שרוצים כסף או לראות ערום ולא יקבלו מבלי לפתוח גם מצלמה או מבלי להיפגש קודם  מאד מהר יאבדו בכם עניין.  
4. מומלץ להחזיק בכתובת סקייפ שמיועדת לכלוב , לא לרשום אף פרט מזהה בפרופיל של הסקייפ לאחר שיחות אפשר לפתוח מצלמה ולהמשיך לשוחח.  
5. אם החלטתם לקנות מתנה בפגישה (בכל זאת פינו זמן להיפגש איתכם) שימו לב שהצד השני לא חולב אותכם יותר מידי (תקנו במתנה רק זוג מגף אחד , רק חצאית אחת לא וגם וגם וגם )  
6. בשיחת סקייפ אני מוכן לפתוח מצלמה ראשון אם התבקשתם להתערטל ואתם מעוניינים בכך ביקשו לפחות שהצד השני גם יפתח מצלמה שימו לב שבאמת רואים במצלמה את הצד השני .  
7. בגדול לא נותנים : מייל אישי, כתובת סקייפ יומיומי ,לא פייסבוק ולא מספר פלאפון אישי  , רצוי להחזיק כתובת מייל לכלוב וגם כתובת סקייפ לכלוב בקשר לפלאפון אפשר לקנות סים טוקמן זול או לתת מספר סים ישן - שימו לב שלפני שנותנים את המספר פלאפון של הסים הישן רצוי לראות שאין לו איזכורים בגוגל.  
8. פגישה ראשונה כדי לקבוע במקום ניטרלי  לא מומלץ שיבואו לאסוף אותכם מהבית התרחקו מספר רחובות מהבית שלא ידעו איפה אתם גרים.  
9. רצוי לשבת בבית קפה להכיר ואם מתאים ורוצים לזרום הכי כיף ומומלץ ללכת לחדר או צימר ולא ישר לבית.  
10. החלטם לעבור לאקשן? תהנו , יש כאלו שיש להם פק"ל אביזרים לסשן קבוע , כדאי לחטא את הציוד טוב (קונדום על סטרפאון חובה!) והכי טוב וסטרילי  לקנות חדש, יש בזה גם חוויה לקנות ביחד.    
11. לפעמים גם בפגישות הצד השני נשאר אנונימי לא מנדב מידע ,מבקש  שיקראו לו בשם הכינוי מהכלוב .  
  קחו בחשבון שלפעמים יש פער בין מה שמי שמולך אומר לבין מה שרשום לו בתעודת זהות  -איך אני יודע ? כאן המקום להתוודא שלא פעם חשדתי ובדקתי לעומק בדרכים לא דרכים וגיליתי פער במיוחד בגיל  , וסטטוס.      
12. לאלו שנפגשים הרבה הייתי מציע לנהל רישום של כינוי , שם סקייפ , נפגשנו ? מה אוהב ומה לא , זה מונע בעתיד לשאול שאלות שכבר נשאלו או להתבלבל ולגרום מבוכה  . 
תהנו זה הכי חשוב!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי פבר' 03, 2016 5:35 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 3 בפבר׳ 2016
וכאשר היא חושבת שמגיע לה משהו מבלי לתת לו תמורה ולהשלות אותו שכן?כקולגה יש בך שמחה?
אם את או בת זוגך הייתן נעקצות עי" שולט מהכלוב .
מעניין איך היתה תגובתך למקרה שנוגע לכיסך או לכיסה של בת זוגתך הלס

ולמגיב האחרון 
ניק חדש זוכה ליתר פניות  והעוקץ מהיר יותר 
לפני שהיא תיתפס עי' הצעות אחרות 
אז זה לא פרקטי ההצעה שלך לתת טובין לבעלת ניק וותיקה פחות מלבעלת ניק חדשה מהתנור בתחילת דרכה כאן .כול זאת למעט מצב שהיא וותיקה שפתחה ניק כחדשה באתר 
ואז העוקץ נמשך שנים רבות ולא יגמר לעולם ..
מה שעבד לה 2 פעמים יעבוד גם עשרות פעמים בעתיד 
dandelions
ציטוט: כאשר היא חושבת שמגיע לה משהו מבלי לתת לו תמורה ולהשלות אותו שכן?כקולגה יש בך שמחה?
אם את או בת זוגך הייתן נעקצות עי" שולט מהכלוב .
מעניין איך היתה תגובתך למקרה שנוגע לכיסך או לכיסה של בת זוגתך הלס
1. לא. מגיע. לו. שום. דבר. בתמורה.
במיוחד במיוחד לא משהו מיני.
2. מנין לך שהיא השלתה אותו? אתה נהנה להמציא שטויות? אפילו ה"קורבן" שלנו לא אמר שהיא השלתה אותו, אלא פשוט אמרה שהיא לא תעלם שוב. ואם התחשק לה להעלם?
אני לא מבינה איזה ראש מעוות יש לאנשים שחושבים שהיא חייבת משהו למישהו.
3. "קולגה"? דפאק?
4. אם בן בת זוגי/זוגתי היו נעקצים הייתי קודם כל צוחקת עליהם, ואם הם היו מעיזים להתעצבן שהיא חייבת להם משהו כנראה שהייתי מעיפה אותם מכל המדרגות, כי אף אחת פה לא חייבת לאף אחד שום דבר. גם אם היא קיבלה מתנות וגם אם היא הבטיחה וגם אם היא פאקינג חתמה על חוזה. חיים בסרט שהיא חייבת משהו. הזוי.
הפגום היחיד בסיפור הזה זה הוא, שלא לקח בחשבון שהוא סתם נותן מתנה למישהי זרה באינטרנט, ושוב פעם הוא, כשהוא החליט שזו איכשהו אשמתה שהוא איבד את הכסף ועל זה הלך לעשות לה שיימינג.
Paradiso

מבינה למה שתרגיש מרומה.

Paradiso • 3 בפבר׳ 2016
וואלה - לא נעים. לא אוהבת לבטוח באנשים אונליין ולהתבדות. לא אוהבת כשלוחצים אותי לפינה לעשות דברים.
ציפית שתדבר איתך, אמרה שתדבר - נעלמה. לא תחושה נעימה. קורה לצערי הרבה במרחבים הוירטואליים.

אבל מנשבות פה רוחות בין השורות - כאילו הבחורה המדוברת בחוב של תמורה מינית עבורך.
הזמנת לה אוכל ומבחינתך דפקו לך ברז, חשבת שיש פה דינמיקה, ונראה שלא הייתה. 
פיתחת ציפיות ונפגעת. אם היו לך דרישות - צריך להיות לך מקום להציג אותם גם כן.

אני חושבת שיש קו גבול דק בין ההנחה שסקס בסופו של דבר ניתן לקנות, בטח מנשים, ואם טרחתי והשקעתי
- אז מגיע לי משהו. מה מגיע? סקס. אז לא. סקס לא "מגיע" לאף אחד, לא משנה מה עשה.
עבורך היה פה הסכם - אתה קונה לה, ובתמורה מתפתח ביניכם משהו. ונראה שההסכם הזה היה לגיטימי, אם הדבר אכן היה קורה.
ופה החשש שלי - כן, החיים הם דינמיקות של תמורה ונתינה, אבל אי אפשר ולא ראוי להחתים מישהו שישכב איתנו.

זכותך לכעוס שבזבזת כסף, סיננו אותך, או מה לא. אבל לא שלא נתנה לך. 
זכותך לרצות להיפגש, לא להוציא כסף, לרצות לקבל תמורה, לא לרצות לקבל תמורה, לרצות סקס או לרצות לשרת. 
לא בטוח שנקבל את מה שנרצה, אין חובה לתת לנו, אבל ראוי שנוכל לתקשר את הרצון הזה - אם אין עם מי, זה אולי לא מקום להיות בו.
יש פה לפעמים איזה בלבול עקרוני בין הרבדים המיניים והלא מיניים של החיים - נכון שבדס''מ לעתים מתערבב:
יש אלמנט של "משחק" ויש של מציאות. במשחק ובפנטזיה אתה נהנה לשרת וזה מעצים אותך, אבל תפגע אם ישפילו אותך מחוצה לה.
אז אל תשרת בחיים האמיתיים אם זה לא עושה לך את זה - עבורך זה היה חלק מ"משחק", עבורה נשמע שמזה לא.
אבל זה גם לא בורסה פה - אין שער חליפין בין המבורגרים לטובות הנאה מיניות.
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
לפני 8 שנים • 4 בפבר׳ 2016

אכן מעשה מגעיל

אבל אתה שעדיין לא נפגשת איתה אפילו מיפגש ראשוני מתפתה להזמין לה אוכל , הבעיה היא אצלך , ותמימים כאלה כבר לא קיימים , זה שאתה נשלט לא הופך אותך לטמבל .... זה שהיא מגעילה נצלנית ועושה שם רע לכולן ,אין ספק , אבל אתה הסכמת בלי לדעת עליה כלום זה לא מוריד מאחריות מאחריות שלך ....
Sm Art{☆Sm}
לפני 8 שנים • 4 בפבר׳ 2016
Sm Art{☆Sm} • 4 בפבר׳ 2016
היא כנראה ציפתה שבנוסף לארוחה הוא יציע לה כסף בתמורה לסשן שהיא תערוך בו 
הוא כנראה ציפה שיקבל סקס סשן ואירוח בדירתה ושהיא תצרף עמיתותיה למולטי פאן
היא ראתה שהוא לא מציע כסף 
לקחה את הארוחה ואכלה אותה בתיאבון רב
כאשא הוא הבין שהארוחה נאכלה והוא נותר קרח מכאן ומכאן חרב עליו עולמו 
כי מן הסתם במקומות אחרים אל מול אחרות זה עבד לו נהדר.
כי שם הבחורות חשבו שהוא יוציא כסף אחרי 
והתביישו לדרוש מראש.
רמפול
לפני 8 שנים • 9 באפר׳ 2016

Re: התבכיינות מיותרת

רמפול • 9 באפר׳ 2016
DanaDomme
ציטוט: אתה ילד גדול, אף אחד לא הצמיד לך אקדח לרקה.
במקרה הזה לא רק שהיית תמים ונפלת בפח פעם אחת, עשית את זה פעמיים. תאשים בכך רק את עצמך.
סביר להניח גם שזו לא הפעם האחרונה שתאפשר למישהי לנצל אותך, פשוט תתחיל להפעיל את המוח שלך במקום להתבכיין פה, אני בטוחה שאתה בחור אינטליגנט.
מקרה קלאסי של האשמת קורבן.
גם לנפגעות אונס את אומרת שחבל שלבשו שמלה קצת חשופה והלכו ברחוב בחושך לבד?
בן-אדם מטונף הוא בן-אדם מטונף, גם אם הקורבן לא הכי אינטלגנטי.