בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדסמית וילדים

davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני 8 שנים • 2 בנוב׳ 2015

זוגיות בדסמית וילדים

היות וכרגע זה רק פוסט,  זוגיות בדסמית מבחינתי זאת אגדה icon_smile.gif.   אבל אם היא אכן מתקיימת  מעניין אותי כמה מאלו שכבר מחפשים זוגיות בדסמית מעוניינים להתחתן  ולהביא ילדים....   לחיות את החיים כמו שהם בתוספת ילדים  או לחיות במערכת זוגית בדסמית עד הסוף ולהביא ילדים בהמשך?
nASSa​(נשלטת)
nASSa​(נשלטת) • 2 בנוב׳ 2015
אנייייייייייייייייייייייייייי
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2015
כשנשואים עם ילדים, בדסמ אמיתי לא יכול לקרות בזוגיות אלה רק בחדר המיטות(בין החלפת חיתול, בכי תינוק, מיון ולהנקה באמצע הלילה), צאו מהסרט.
כלבה000

נשואים

כלבה000 • 2 בנוב׳ 2015
אני והאדון שלי נשואים, הכרנו בזוגיות רגילה ונכנסנו יחד לזוגיות בדסמית. עוד אין לנו ילדים ואני מאמינה שכאשר יהיו ילדים הכל ישתנה, כי קודם כל זה הילדים ואחר כך כל השאר. יישארו אולי דברים קטנים אבל קשה לי להאמין שאיך שאנחנו חיים עכשיו נוכל לחיות באותה צורה כשיהיו ילדים. 
מפית​(אחר)
לפני 8 שנים • 10 בנוב׳ 2015

אני מכיר זוג כזה

מפית​(אחר) • 10 בנוב׳ 2015
הם הכירו במאנצ והתחתנו
BelGoat​(שולט)
לפני 8 שנים • 11 בנוב׳ 2015
BelGoat​(שולט) • 11 בנוב׳ 2015
מכיר מספר זוגות כאילו
כמו שלכל זוגות עם ילדים הסקס משתנה והופך להיות פחות נפוץ ויותר מתוכנן כך גם קורה לזוגות בידיאסאמים.
לא באמת ניתן לקיים 24/7 בזוגיות עם ילדים (טכנית אפשר אבל זה לא באמת יצליח שיש דאגה ואכפתיות)
כמו כל דבר אחר שמשתנה שילדים מגיעים גם נBDSM משתנה - הופך לעיתים לרך יותר אולי מוחבא יותר - אולי נדחה לזמן כושר.
אבל יש זוגות עם ילדים שבהחלט חיים חיים בידיאסאמים כמעט מלאים (רק הכי חשוב להיות קרובים להורים שישמרו על הילדים שבא לכם להשתובב icon_wink.gif)
de gifford​(נשלט)

אם

de gifford​(נשלט) • 11 בנוב׳ 2015
הגבר הבישלט יצטרך לשרת את אישתו ואת הבנות שלו
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 11 בנוב׳ 2015
למה בעצם חתונה וילדים צריכים להפריע למערכת יחסים בדס"מית?

האם זוגות הומוסוקסואלים מפסיקים להיות הומוסקסואלים ברגע שהם מביאים ילדים לעולם? העובדה שהם כבר לא עושים סקס מתי שהם רוצים מחסלת את ההומוסקסואליות שלהם? אני לא רואה את ההבדל.

מי שהבדס"מ שלו אינו אלא שם נרדף להוללות מינית 24/7, אז ילדים בהחלט יביאו סוף להוללות הזו. אבל אם הבדס"מ הוא יותר מכך, אז אין שום סיבה שהוא יפסק ברגע שילדים נולדים. נדמה לי שהעניין הוא שבניגוד להומוסקסואלים מרבית הבדס"מים לא רוצים לצאת מהארון. הם עוד "מתביישים" בנטייה שלהם, רואים בה "בעיה", ורוצים לשמור אותה בסוד. וזוגיות מכל סוג אי-אפשר לשמור בסוד כשיש ילדים.

ביום שבו בדס"מים יצאו מהארון נתחיל לראות זוגות בדס"מים, שמקיימים תאים משפחתיים יפים ובראים. אני מאמינה שאז זה גם יראה לנו טבעי כמו שהיום תאים הומוסקסואלים מתחילים להיראות טבעיים
    התגובה האהובה בשרשור
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 11 בנוב׳ 2015
לגמרי.... חחח חלום וגן עדן ובתאכלס גם תכנון לעתיד
הדרך הקשה

אולי הגיע הזמן שהילדים יבינו את המשמעות הרבה שיש בזוגיות כזו

הדרך הקשה • 11 בנוב׳ 2015
כמו שילדים חיים בשלום עם הורים הומוסקסואלים