שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים ופטיש

loren
לפני 20 שנים • 6 במרץ 2004

נשים ופטיש

loren • 6 במרץ 2004
לא מזמן נשאלתי באחד הצ'אטים האם לנשים יש פטיש. וכשסרקתי את מוחי בנסיון לזכור אם נתקלתי בדבר כזה- לא רק בפרומים אלא גם בספרות גיליתי כי הנושא הזה בכלל לא קיים ( לפחות ברמת הידע האישי שלי )
אנחנו רגילים להתקל בפטיש כמו כף רגל, נעל, בגדי נשים וגם אז רק גברים כותבים על זה.
מישהו שניהלתי איתו דיון לגבי זה אמר לי כי לפי דעתו יש לנשים פטיש, אבל הן לא מודות בו או מתכחשות.
המשפט הזה היה מאוד נכון לגבי. לי היה פטיש שנבעט ברגל גסה אל שולי התודעה שלי והוחזק שם מאחורי סורג ובריח. ומי שיש לו פטיש יודע כמה זה דבר חזק ועוצמתי, כל אזכור לגביו, תמונה
או כל פרט שקשור אליו ישר מעורר התרגשות. עם הזמן כן למדתי לתת לו מקום ולקבל אותו כחלק ממני.
מה שאני תוהה אם זו רק אני או שיש עוד נשים שיש להן פטיש והן או שלא נוטות לדבר על כך או מנהלות מלחמת חורמה מולו ( שזה אגב מצריך סופר אנרגיות דווקא בגלל העוצמה שלו ).
האם כל פטיש מופיע בצירוף אקט השפלתי או שזה הרוב אמנם, אבל לא מחייב?
ובכלל- האם לאשה שיש לה כבר פטיש, הפטיש הזה חייב להיות מאוד חריג, וכאן אני מתכוונת חריג מול שאר הפטישים הנפוצים כמו נעל, כף רגל, בגדי נשים וכו'.
אני רק רוצה להזכיר שלא כל סטיה היא פטיש- אבל כל פטיש הוא כן סטיה. וכמו כן שלאדם שיש פטיש כל חוויה מינית בלי הפטיש שלו היא כמעט חסרת חיים לעומת החוויה המינית עם הפטיש שמעצימה ומכפילה את ההנאה המינית לשיאים מאוד גבוהים.
אנפת לילה

אז ככה

אנפת לילה • 6 במרץ 2004
פעם היה לי פטיש 5 קילו בבית.
אבל הוא נעלם.
מאז, כשאני צריכה לתקוע מסמר בקיר אני הולכת החוצה ולוקחת אבן.
זה נחשב?
loren

Re: אז ככה

loren • 6 במרץ 2004
אנפת לילה כתב/ה:
פעם היה לי פטיש 5 קילו בבית.
אבל הוא נעלם.
מאז, כשאני צריכה לתקוע מסמר בקיר אני הולכת החוצה ולוקחת אבן.
זה נחשב?

אם הוא נעלם- אז לא. icon_wink.gif
נכון שאנשי הפטיש מוכנים להסתפק בתחליפים כאלו או אחרים. אבל אין כמו הדבר האמיתי icon_razz.gif
abcd

חחחחחחחח

abcd • 6 במרץ 2004
אתם מצחיקים. שזה טוב.

ולענייננו, אני אישית אוהבת להיות באזיקים שחורים מעור ושרשראות. כן, זה מה שעושה לי את זה מאד. ולורן, אני לא רואה כל סיבה לדחוק מאחורי תודעתך משהו שאת אוהבת ומרגש אותך.
בגלל זה התהווה העולם שלנו שבו אנחנו לא צריכים יותר להדחיק כלום אלא רק לממש ולהנות מזה בכל רגע נתון. icon_wink.gif
noga
noga • 6 במרץ 2004
ליידי שירה יש פה סתירה.....
במקום אחר הערת על חוסר הוודאות שמתהווה וקיימת ביחסים עם מאסטר - שהרי את הכלבה שלו, שאין לך שום זכויות וכו'.....המסקנה שלך שם היא שכדי להימנע מעוגמת הנפש ומהעמדה המאוד בלתי ברורה הזו, את נשארת מלכה...ולכן - אם הפטיש לך הוא להיות אזוקה בעור ושרשראות הרי שאת נמנעת ממנו למרות שהוא מסעיר אותך מאחר והוא גורם לך לחוסר נוחות רגשית.
abcd

נוגה,

abcd • 6 במרץ 2004
דברי נאמרו בשעת ייאוש ואין לי כוונה להפסיק את שגורם לי לריגוש עצום ולו לרגע.

זו היתה אמירה של מפלט מסויים לשנייה ממה שהכאיב לי.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לדעתי לנשים יש פטישים כמו לגברים, אבל ככל הנראה גברים מספרים על זה הרבה יותר.

לפני כמה חודשים השתתפתי במיפגש BDSM פרטי. כחלק מהתכנית האומנותית שמטרתה לשבור את הקרח כל אחד מהמשתתפים התבקש לציין חמישה פטישים שיש לו. המשתתפות במיפגש לא התקשו לציין איזה פטישים יש להן.

נ.ב
ובנימה אופטימית זו, לי יש פטיש לסטירות, ליקוק כפות רגליים, גברים שמתעסקים באוכל, מדיקל פטיש וסנדליםicon_smile.gif
loren
loren • 6 במרץ 2004
זה נכון שלי אישית הפטיש שלי בזמנו גרם לאי נוחות רגשית עצומה. היום הוא בהחלט קיבל מקום. הקטע בפטיש שברגע שהוא מקבל לגיטימציה הוא משתלט על כל החוויה המינית. הפירוש של זה שגם אם אתה מעדיף להדחיק אותו- כל נושא המין הוא פושר, ולא משנה מה תעשה- כל עוד הפטיש שלך לא יופיע, המין לעולם לא יחווה כחוויה עוצמתית חזקה.
השאלה ליידי שירה אם את מצליחה לחוות ריגוש מיני עז גם ללא אזיקים. כי אם זו רק תוספת שגורמת לך לעונג נוסף זה לא פטיש. פטיש הוא המהות. וכל החוויה המינית סבה סביבו.
אנפת לילה
לפני 20 שנים • 8 במרץ 2004

לורן, רגע של רצינות

אנפת לילה • 8 במרץ 2004
פטיש, על פי ההגדרה שלך, הוא דבר קיצוני מאד.
אני מניחה שאם היית מנסחת את זה אחרת הייתי יכולה להשיב בחיוב.
יש לי כמה דברים שעושים את הסקס למשהו מאד מיוחד, מרגש, שמביאים אותו לשיאים אחרים לגמרי של תחושה ורגש, אבל.
והאבל הפעם הוא שגם כשהם אינם אני יכולה להינות מאד מאד.
זה לא שלא היתי שמחה לחוות את הדברים ש"עושים לי את זה" בכל סקס שיש לי, אלא שגם כשהדברים האלה נעדרים, אני יכולה להינות.
אין לי מצב שללא גירוי מסויים הסקס לא מעניין אותי, או לא נעים לי. אין מצב שהדבר היחיד ששולט לי במחשבות זה תמונה, אביזר או התנהגות מסויימת.
יש דברים שמאד מדליקים אותי וכאשר הם ישנם אני שמחה. כשהם אינם, אני עשויה לרצות אותם, אבל לא ברמה שתקלקל לי את מה שישנו באותו רגע.
אז מה? יש לי פטיש או לא?
Miu​(מתחלפת){היצור}
לפני 20 שנים • 8 במרץ 2004
Miu​(מתחלפת){היצור} • 8 במרץ 2004
אני לא רוצה להכנס לאם ההגדרות נכונות או לא, אז אני פשוט אגיד מה זה בשבילי:

פטיש - הענקת משמעות מינית לחפץ או אבר גוף.
אחד הפטישים שלי, לדוגמא, זה מדיקל פטיש.
עוד אחד, לדוגמא, זה דם.

במציאות אנינ לא מערבת אותם בכל סשן/סקס ועדיין יכולה להנות משניהם
(סשן/סקס) מאוד גם בלי.
יתרה מזאת - נראה לי שאם אני אכניס תמיד את הפטישים שלי אני פחות יהנה מהם עם הזמן.
ועדיין, סערת הרגשות שהדברים האלו גורמים לי לא ניתנת להתעלמות...

אז זה פטיש או לא?
אולי יש דרגות של השתעבדות/הזדקקות לפטיש?

מיו icon_mrgreen.gif