אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרטי לבוש "נשיים" על גברים

loky
לפני 8 שנים • 25 בנוב׳ 2015

פרטי לבוש "נשיים" על גברים

loky • 25 בנוב׳ 2015
אני לא חושב שראיתי כאן הרבה דיונים על לבישת בגדים "נשיים" ע"י גברים. זאת למרות שמדובר בפנטזיה נפוצה.
למה זה כך לדעתכם? אנשים מתביישים לדבר על זה?

אני לא מדבר על טרנסג'נדרים אלא פשוט על ההנאה מגרביונים, טייצים, חזיה, מחוך או נעלי עקב.
ברור שמדובר במוסכמות חברתיות, ושנשים כבר מזמן לובשות כמעט כל דבר שהוא "גברי".
אז למה גברים בלבוש "נשי" זה עדיין טאבו?

מה דעתכם על כל זה? אני אשמח לשמוע אם יש נשים שמתחברות לזה. האם זה משהו שקשור בעיקר לשליטה נשית או לאו דווקא?

כמו כן, האם זה משהו שאפשר ללמוד לאהוב? קטע שאפשר להכניס מישהי אליו מישהי? או שמי שלא בקטע בעצמה כנראה בחיים לא תהיה בקטע?
אליאס​(אחרת)
לפני 8 שנים • 25 בנוב׳ 2015
אליאס​(אחרת) • 25 בנוב׳ 2015
זה סקסי בעייני. אין לי בעיה להיות עם מישהו שמתלבש כך, כל עוד זה באמת קטע של לבוש סקסי ולא קטע של להיות אישה. בדרך מוזרה זה יכול להיות גברי מאוד, במיוחד אם מי שמתלבש כך אינו חסר ביטחון בנושא.

ולא חושבת שיש על זה טאבו יותר מאשר על כל קינק אחר. אני חושבת שזה אפילו קינק נפוץ.
טליה​(שולטת)
לפני 8 שנים • 26 בנוב׳ 2015

Re: פרטי לבוש "נשיים" על גברים

טליה​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2015
ציטוט: כמו כן, האם זה משהו שאפשר ללמוד לאהוב? קטע שאפשר להכניס מישהי אליו מישהי? או שמי שלא בקטע בעצמה כנראה בחיים לא תהיה בקטע?
יש הבדל משמעותי בין גברים לנשים בקטע הזה. גברים הם לרוב פטישיסטים, והם יכולים לפנטז על פרטי לבוש שונים בלי שום קשר לאישה מסויימת.
נשים, לעומת זאת, רק לעיתים רחוקות מאוד הן פטישיסטיות. אישה יכולה להתאהב בפטישיסט, ומתוך האהבה להתחבר גם לפטישיזם שלו. אבל זה יהיה חיבור רגשי לגבר מסויים יותר מאשר נטיה פטישיסטית שאפשר לממש עם כל גבר.

הדרך להכניס מישהי לקטע היא בדרך כלל הלב שלה, ולא לנסות לעשות ממנה פטישיסטית.
    התגובה האהובה בשרשור
האנשה עצמית
לפני 8 שנים • 27 בנוב׳ 2015

נראה לי מוזר.

האנשה עצמית • 27 בנוב׳ 2015
איך גרביון יכול להיות גברי ?
הרי רגל חלקה ומבריקה זה נטו נשי וככה זה גם צריך להיות.

חזיה-- בוודאי ובוודאי.
נעלי עקב -- יכל להיות חביב לו היה משהו בעיצוב גברי.
אבל עקב דק ומתנדנד -- נשי נטו..

קשה לי לראות איך זה יכול להיות מוסכמה מעבר לחדר המיטות אם זה עושה לגבר משהו...
loky
לפני 8 שנים • 28 בנוב׳ 2015
loky • 28 בנוב׳ 2015
האנשה עצמית - בעבר גרביונים, מחוכים ונעלי עקב היו פרטי לבוש גברים לכל דבר.
אני לא מכחיש שאנחנו חיים בהווה ולא בעבר, ושבהווה זה נתפס כמשהו "מוזר". אבל בוודאי שמדובר באופנה ובמוסכמה.

טליה - את אומרת שאישה לעולם לא תמשך לגבר בלבוש "נשי", אבל ממקום של אהבה היא יכולה לתמוך ולקבל?
לדעתי קשה לבסס קשר מיני על תמיכה וקבלה בלבד. נחוצה גם תשוקה.
טליה​(שולטת)
לפני 8 שנים • 28 בנוב׳ 2015
טליה​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2015
ציטוט: טליה - את אומרת שאישה לעולם לא תמשך לגבר בלבוש "נשי", אבל ממקום של אהבה היא יכולה לתמוך ולקבל? 
לדעתי קשה לבסס קשר מיני על תמיכה וקבלה בלבד. נחוצה גם תשוקה.
לא. 
אני לא אומרת שתשוקה כזו לא יכולה להיות אצל אישה.
אני אומרת שאצל מרבית הנשים תשוקה כזו אינה נובעת מתוך נטיה פטישיסטית, אלא מתוך קשר אוהב עם גבר ספציפי.
אישה יכולה להשתוקק לראות את הגבר שלה בנעלי עקב וגם להפציר בו לנעול אותן בכל הזדמנות, אבל לרוב זה משהו שיתפתח מתוך הקשר שלה עם אותו גבר. זו לא תהיה תשוקה לגברים בנעלי עקב באשר הם. אני מתארת לעצמי שיש גם נשים פטישיסטיות, אבל מנסיוני מספרן באמת קטן.

מי שמעוניין לממש נטיה כזו צריך לחפש אישה קינקית ופתוחה שאוהבת אותו, ולנסות לפתוח את זה מולה. 
זה לא יהיה חכם מצדו לחפש אישה פטישיסטית, שתספר לו בדייט הראשון שכל חייה היא חיפשה גבר שמוכן לנעול נעלי עקב.
timna
לפני 8 שנים • 29 בנוב׳ 2015

לפעמים זה דווקא מדגיש גבריות

timna • 29 בנוב׳ 2015
פריטים מסויימים, כמו גרביונים, דווקא יכולים להדגיש את הגוף הגברי. 
סוג של ניגוד לצורך הדגשה.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 29 בנוב׳ 2015
loky כתב/ה:
האנשה עצמית - בעבר גרביונים, מחוכים ונעלי עקב היו פרטי לבוש גברים לכל דבר.
אני לא מכחיש שאנחנו חיים בהווה ולא בעבר, ושבהווה זה נתפס כמשהו "מוזר". אבל בוודאי שמדובר באופנה ובמוסכמה.
אז זהו,  שבעבר לדוגמה,  הפריטים הללו לא היו נשיים בהגדרה. ייתכן שפטישיסט בעבר לא היה בכלל נמשך למחוך כי זה היה שלו מלכתחילה. 
הריגוש של לגעת בנשיות דרך חפץ מפסיק לרגש כשהחפץ מפסיק להיות נשי. 

ובניגוד לטליה, אני לא רואה מצב שאישה רוצה לראות את הגבר שלה במחוך ועקבים כחלק מהשיגרה או כמשהו סקסי. 
אישה רוצה להיכבש, לפחות אלו שאני פגשתי
loky
loky • 29 בנוב׳ 2015
האנשה עצמית - האהבה שלי למחוכים היא לא ריגוש של לגעת בנשיות דרך חפץ. אולי זה כך אצלך.

אני לא מבין למה אתה מנסה לצאת בהצהרות הנוגעות למין הנשי בכללותו.
כל הנשים הן אותו הדבר? הראש שלך הוא סימולטור לאיך נשים חושבות ומרגישות?
יש נשים שאוהבות את זה ויש לך גם דוגמה לכך בשרשור הזה.

אתה לא מתחבר לכך באופן אישי? בכייף. אבל למה לעשות מזה חוק טבע?