בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים סטרייטים

מחוקה​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 5 בדצמ׳ 2015

גברים סטרייטים

מחוקה​(נשלטת) • 5 בדצמ׳ 2015
כל הגברים הסטרייטים (שהם 100% על הספקטרום) הם שולטים מטבעם, הBDSM על כל גווניו מוסיף בסה"כ עלילה ואביזרים.
לאפהיותר

את טועה.

לאפהיותר • 5 בדצמ׳ 2015
אני לא יכול לדבר על גברים אחרים באופן כללי, אך אני לא נמשך בכלל לגברים ואני לא מוצא הנאה בלהיות שולט, אלא רק נשלט.
מחוקה​(נשלטת)

LoveForAll

אם אתה לא נמשך לגברים זה לא בהכרח הופך אותך לגבר סטרייט,
בדיוק כמו שאישה לסבית שלא נמשכת לגברים גם לא הופכת לגבר סטרייט.

אם היית נולד מחדש והייתה ניתנת לך הבחירה, יכול להיות שבמקרה שלך היית מעדיף להיוולד נקבה ?  
ובהמשך היית הופך ללסבית פאסיבית ? 
לאפהיותר

לא.

לאפהיותר • 5 בדצמ׳ 2015
חוץ מזה אני נגד הכללות גורפות כאלו.
יש כ3 מיליארד גברים וחצי ולהגיד שכולם פועלים לפי אותה מחשבה תמיד יהיה שגוי.
    התגובה האהובה בשרשור
הדרך הקשה

Re: גברים סטרייטים

הדרך הקשה • 5 בדצמ׳ 2015
נקבת האדם כתב/ה:
כל הגברים הסטרייטים (שהם 100% על הספקטרום) הם שולטים מטבעם, הBDSM על כל גווניו מוסיף בסה"כ עלילה ואביזרים.
זו הערה מיזאנדרית, את כנראה שונאת גברים.

אולי ככה עדיף, זה אפילו כיף, נשלטת שהיא חור זיונים ותו לא וזה היעוד שלה ששונאת את השולט שלה אבל לא יכולה לחיות בלעדיו.

איזה דיסוננס מוזר ומחרמן.
הדרך הקשה

Re: LoveForAll

הדרך הקשה • 5 בדצמ׳ 2015
נקבת האדם כתב/ה:
אם אתה לא נמשך לגברים זה לא בהכרח הופך אותך לגבר סטרייט,
בדיוק כמו שאישה לסבית שלא נמשכת לגברים גם לא הופכת לגבר סטרייט.

אם היית נולד מחדש והייתה ניתנת לך הבחירה, יכול להיות שבמקרה שלך היית מעדיף להיוולד נקבה ?  
ובהמשך היית הופך ללסבית פאסיבית ? 

בימינו עדיף להוולד אישה, הרבה יותר פרבילגיות וגם אורגזמות ופחות שופטים נשים על הומוסקסואליות אז הרבה יותר קל לפתח משיכה לשני המינים ולהנות מכל העולמות.

אז בואי פשוט נסכם זה ככה, מבחינת הפאסיביות להוולד גבר או אישה אין שום הבדל, אותו עקרון עומד מאחורי ההנאה, מבחינת אורגזמה, ורק בגלל העניין הטכני הזה אז עדיף אולי להיות אישה וזה לא קשור לסוגיית "מי השולט"
הדרך הקשה

Re: גברים סטרייטים

הדרך הקשה • 5 בדצמ׳ 2015
נקבת האדם כתב/ה:
הבנתי סוף סוף למה התכוונת. נתחיל מזה שכל אחד מגדיר את עצמו איך שבא לו גם אם זה שקר.
נטייה מינית לא מגדירה את הגבריות כי להיות "גבר" זה אוסף של תכונות: אומץ, קור רוח, כנות, צניעות ותבונה ורבים מה"בטוחים בגבריות" לא יודו בעצמם שהם עלובים, תסתכלי כמה גברים יש באתר עם טייטל "שולט" אבל שולחים הודעה לכל שולטת נאה שיש בכלוב, זה פאק רציני באמינות ופאק באמינות זה לא גברי, זו תכונה של פוסיס, גבריות זה להיות אמיתי ולא להסתתר, להתמודד עם ההשלכות.

גם רבים מהגברים האלה מנשנשים זין בסתר לפחות פעם אחת בחיים שלהם מגבר אחר או טראנסג׳נדריות.

שוב,אין קשר בין העדפה מינית לגבריות, רק פרמיטיבים, ערסים ונחותים יחזיקו בקרנות מזבך הסטריטיות כי זו בשבילם הצדקה לגבריות שלהם.
מחוקה​(נשלטת)

האמת כתבתי הרבה ואז רפרשתי בטעות את הדף :) אישה מטומטמת

בכל מקרה אומר כך.
הספקטרום של הנטייה המינית הוא רחב מאוד, מהומו או לסבית ועד סטרייט לגמרי.
מי שהוא בקצה הספקטרום (100% סטרייט), הוא בהכרח שולט שאוהב לשלוט.

אגב גם גבר "שיורד" לאישה הוא לא סטרייט 100%, משום שהפעולה הזאת היא נשית.
אישה לא באמת חייבת גבר בשביל "שירד" לה, היא יכולה לבקש את זה גם מהמין היפה.

במילים אחרות... הגברים לא מביאים שום יתרון בפעולה הזאת על פני נשים.
הדרך הקשה

כולם נמשכים לשני המינים

הדרך הקשה • 5 בדצמ׳ 2015
פשוט הרוב מעדיפים להשאר באיזור הנוחות ולא לפתח את זה מעבר למשיכה כי יש הרגלים שקשה להגמל מהם ואין גם כל כך טעם להסתגל למשהו חדש, אלא אם כן יש לגברים האלה מנוי בכלוב אז הם מתיאשים מהיצע הנשים הנמוך ומחפשים כיוונים אחרים, עניין של בחינת כדאיות.

קחי לדוגמא בתי כלא, חלק מהגברים שמגיעים לשם מעדיפים להתמסר ולהסתגל במקום להתגונן מנסיונות של כלואים אחרים לבעול אותם ואותם כלואים שמזיינים כלואים אחרים לא חשבו בכלל לעשות דברים כאלה לפני שהסתבכו בעולם הפשע ונכלאו (בבתי כלא בטחוניים, כן, אותם בתי כלא של המחבלים, מוסלמים, אצלם יחסי מין בין אסירים זה משהו שבשגרה יותר מאשר בבתי כלא רגילים)

יש לך כאן דוגמאות של נשלטים שמגדירים את עצמם 100% סטרייטים, את לא יכולה לבוא ולקבוע במקומם את זהותם, זו הבחירה שלהם.
KakiPiPibye​(נשלטת)
KakiPiPibye​(נשלטת) • 5 בדצמ׳ 2015
אני גם חשבתי ככה, וזה נכון שכמעט אף גבר סטרייט לא מתנגד ללהכניס קצת בדסמ למיטה. כל אחד אוהב את זה במידה וכמות אחרת אומנם. ככה לפחות חשבתי עד האקס שלי,היינו ביחד שנתיים וחצי. הוא ידע על הפטיש והתנסינו די הרבה בזה גם. לא היה לו שום רצון לשלוט, ויותר מזה אפילו לא היה לו חוש או הבנה בסיסית פעוטה לזה.