בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבולוצייה של קהילה

Cafe​(שולט)
לפני 8 שנים • 23 בינו׳ 2016
Cafe​(שולט) • 23 בינו׳ 2016
אשליית האפס המוחלט כתב/ה:
ללא ספק...
היום זה לא מה שהיה פעם.
אני קצת מתגעגעת לפעם...
כן כן
איך היה כיף להיות צעירים icon_smile.gif
kaly
לפני 8 שנים • 24 בינו׳ 2016
kaly • 24 בינו׳ 2016
AV, יש שיגידו שמה שהיה אז היה נראה כמו משחק וכזה מתקופת הסרטים ללא סאונד icon_smile.gif

מה שחשוב לזכור בכל הדיון הזה,לדעתי, שהתפתחות היא טבעית ובדרך כלל מותאמת לתרבות והווי החיים.

shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 8 שנים • 2 בפבר׳ 2016

אותו גן החיות יותר קופים....

shaydav​(שולט){TomahDav} • 2 בפבר׳ 2016
1. גרמתם לי להסתכל מתי הצטרפתי לכלוב... ועכשיו אני מרגיש זקן.
2. איש אחד (חבר קהילה מכובד, או שלא) השווה את מסיבות הקהילה לגן חיות כאשר אנו ה"סוטים" הקופים והונילים ה"נורמלים" הם הקהל המבקר שבא לראותם.
בהתאם לזאת הכל אותו הדבר רק שהיום יש הרבה יוחר קופים.
גם בעבר היו קאסטות, וסיכסוכים והמון לכלוך בפורום בצאט ומאחורי הקלעים (בעיקר מאחורי הקלעים) עד שאנשים רבים וטובים החליטו לחזור לצללים ולחיות עם סטיותם בשקט בין 4 קירות שלהם או של קבוצת חבריהם.
מה שכן, אז, בכדי לצבור "ניסיון" היית צריך להיות בסביבה קצת זמן, להגיב ולהראות.
ולא להופיע משום מקום עם ניסיון "כן... אני... עוד מהתקופה של הדנג'ן ביפו" איש יקר, שהדנג'ן היה ביפו אתה היית בכיתה ד'! ואולי היית בכיכר קדומים לטיול בית ספר.
אבל אני סתם מקטר.
להפוך למיינסטרים זו חרב פיפיות, צד אחד הוא שהמאגר גדל (לא עוד "כולם עשו את כולם").
צד נוסף הוא, שיש אלו (לא שלא היו קודם, אבל עכשיו יש הרבה יותר) שחושבים שזהו מקום להשיג בו זיונים בקלות (ויש לכך אזכור באיזשהו ספר ישראלי על מישהי שהפכה למלכה כי חשבה שכך תשיג זיונים אבל אז הבינה שמלכות לא מזדינות).
הקטע עם BDSM שחלקנו מתיחסים אליו כאל טיפול פסיכולוגי עצמי וכשהם פותרים את הבעיות שיש להם עם עצמם הם ממשיכים הלאה, וכך אנו בעצם מקבלים תחלופה של אנשים בקהילה, יש נסיינים ויש כאלו שהם "סוטים" באמת אלו ישארו ויעמדו לאורך זמן.
לפעמים צר לי ונראה כאילו רמת הדיון יורדת, אך אז אני מקבל תזכורות מפוסטים בני עשור בהם הנושא התחלף באמצע הפוסט והפך לתחרות השתנו רק כי אדם מסויים הגיב ואחר " שהיה בסיכסוך עימו באותו זמן היה חלק מהפוסט.
וכמובן יש את הפרצוףספר שגוזל תנועה מהאתר שהיה פה (כמעט) מההתחלה ומקבל (לפעמים לצערי) את כולם.
ועם כל זאת הדור מתחלף, ויש אומרים לוא דווקא לטובה, לכאלו שנולדו לתוך מסרים מיידים וטלפונים חכמים, והקשרים הבין אישיים שלהם שונים בתכלית מאלו של הדור הישן.
בקיצור (וכן אני יודע... אמלק) אין חדש תחת השמש חוץ מעוד כמה קופים, גם אם הם יודעים טוב יותר להשתמש באפליקציות.