צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים ודגשים לנעול

נעול ונצור
לפני 8 שנים • 17 בינו׳ 2016

טיפים ודגשים לנעול

נעול ונצור • 17 בינו׳ 2016
היי, 
זוגתי החליטה שיהיה לה נחמד לנעול אותי בחגורת צניעות חדשה לכבוד השנה החדשה (למרות שאת טקס הנעילה ערכנו כמה ימים לאחר תחילתה.)
בשבוע שעבר היא הוקפצה בפתאומיות בשל עבודתה לחו"ל, ואני נותרתי בארץ עם התוספת החדשה....
לקח לי זמן להתרגל לעצם המשקולת הקשיחה על גופי, ועכשיו הכל בסדר, אבל אני הייתי מעוניין לקבל טיפים מבעלי ניסיון בכל מה שקשור לתפעול שוטף עם הנעילה.
גם פעולות בנאליות פשוטות כמו מקלחת, להשתין בשירותים וסתם לשבת רגל על רגל נעשות מסובכות...
טיפים והצעות לשיפור הת"ש?
בנוסף, כמה זמן אפשר להישאר נעול ברצף? מה המקסימום שמותר? מתי עלול להיגרם נזק פיזי חס וחלילה??

תודה על העזרה
(זוהי הודעתי הראשונה תחת הניק הזה. עד עכשיו פעלתי באתר תחת ניק אחר)
Property of Dame R​(נשלט)
לפני 8 שנים • 19 בינו׳ 2016
Property of Dame R​(נשלט) • 19 בינו׳ 2016
ברוכים הבאים לעולם הנעולים icon_smile.gif

אותי היא נועלת פעם בכמה חודשים, לפעמים פעם בכמה שבועות, כל פעם לשבוע עד שלושה.

זה כבר כמה שנים אז צברתי קצת ניסיון שאשמח לחלוק.
קודם כל - איזו חגורה רכשתם? יש נוחות יותר לזמנים ארוכים, ויש כאלה שפחות.

1. מקלחת - חשוב לייבש טוב אחרי מבפנים, עם מייבש שיער או נייר ניגוב יבש.
זה לא הכי נוח בעולם, אבל לא שמים לנו את זה כדי שיהיה נוח.

2. שירותים - פשוט צריך להתרגל להשתין בישיבה. זה אחד הדברים שהכי אהובים על המלכה שלי כשאני נעול - לראות אותי נאלץ לשבת, או לא מסוגל להשתמש בשירותים ציבוריים (משתנות כלומר).
חשוב לדחוף את האיבר לקצה עם האצבע, אם הוא במצב מכוווץ, כדי שייצא זרם אחיד.
היו לי מקרים שלא הצלחתי וזה נגמר בלהרטיב את עצמי. 
כשסיפרתי לה היא צחקה והייתה מרוצה. אז אלא אם הבעלים שלך עדינה איתך, סביר שגם לה זה לא יפריע.
רק צריך לנקות טוב בשביל ההגיינה וכדי שהיא לא תכעס.

3. לשבת רגל על רגל - מותרות שלרוב צריך לוותר עליה. אבל....

4. בהתחלה חשבתי שתחתונים צמודים יעזרו להחזיק את זה במקום, אבל דווקא בוקסרים משוחררים ומכנסיים לא צמודים מאפשרים שם מרחב תנועה לא רע. בזוויות מסויימת לפעמים אפשר לשלב רגליים.

5. אפילו אפשר להתאמן בחדר כושר, ולעשות מתיחות שונות בזהירות הנדרשת.

6. הקושי הגדול הוא בלילה כשהזין נעמד מעצמו ונאבק בחגורה. זה לרוב מוביל להתעוררות לא נעימה. בהתחלה הייתי ישן עם קערת מי קרח ומטלית ומקרר אותו כשזה קורה. עכשיו זה כבר דיי נרגע ואני כמעט לא מתעורר בלילה.
אם כן נעמד וכואב - הדרך הכי טוב שמצאתי היא לעשות פעילות ספורטיבית מהירה - לקפוץ במקום, לעשות מתח, או כל דבר אחד שמעביר את זרימת הדם למקומות אחרים.

7. אני לא רופא ולא מצאתי מידע רפואי מהימן באינטרנט לגבי זמן בו אפשר להשאר איתה. כן קראתי שעקרונית לא צריכה להיות בעיה להשאר איתו לטווחים ארוכים = אבל חשוב לרוקן את הזרע. אם היא מתכננת להשאיר אותך יותר משבוע נעול - או אותה או היא תצטרכו לחלוב אותך - 
אצבע או דילדו בבלוטת הערמונית שלך, ועיסוי רציני של הבלוטה, לרוב יספקו את התוצאה הרצויה.
בפעם האחרונה היא העמידה אותי על ארבע על רצפת האמבטיה, ערום,  אמרה לי להשאר עם מבט לקיר ודחפה לי דילדו שנועד לחליבה.
תוך כמה דקות זה התחיל לנזול מהזין כשהוא נשאר רפוי ואני לא מקבל שום הנאה של גמירה ושום תחושת שחרור.

יחד עם זאת, בקיץ היא נסעה לשבועיים לחו"ל והשאירה אותי נעול, לא שחררתי כלום עד שהיא הגיעה ונשארתי בחיים. אבל אני באמת לא יודע לתת לך טיפ מוסמך בעניין.

תהנו המון. עכשיו אני כבר מחכה לנעילה הבאה icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
kinky toyboy{Adora Bell}
לפני 8 שנים • 31 בינו׳ 2016

איזה סוג של כלוב יש לך?

kinky toyboy{Adora Bell} • 31 בינו׳ 2016
היי,
לא ציינת איזה כלוב יש לך.
בהנחה שאתם רק בתחילת הדרך אז מדובר על כלוב מפלסטיק.
כלל אבצע - להסיר אחת לשבוע לשם ניקיון ואוורור.

כלובים ממתכת אפשר ללבוש למעשה ללא הגבלת זמן, הניקיון הרבה יותר פשוט וכך גם האוורור.
בהצלחה
tamg
לפני 8 שנים • 3 בפבר׳ 2016

חגורת צניעות

tamg • 3 בפבר׳ 2016
לאחרונה גם המלכה שלי מנסה זאת עלי
אמנם לא תמיד מעונינת שאני אלך עם זה
אבל,
זה די מציק שמלבישים לך את זה,
אבל זה יוצר לך חרמנות מטורפת כל עוד אתה נעול
לי יש את ה- CB6000S 
והשבוע היתה פעם ראשונה שאני נעול בזה ובאה שכנה אלינו למשהוא שבשגרה
והיה מאד משונה להתנהג רגיל ושאתה במצב כזה...
כל הנושא הזה מדליק,
שווה לנסות