לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היתי מייחלת שיהיה

neter​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 18 בפבר׳ 2016

היתי מייחלת שיהיה

neter​(נשלטת) • 18 בפבר׳ 2016
   אתן מכירות את זה שבבוקינג דוט קום אפשר לקרא חות דעת אותנטיות על מלונות מא/נשים שהתאכסנו שם
 ואז מגלים שהחדר עם הנוף הוא זעיר מימדים, שהמלון אמנם קרוב למרכז העיר אבל דרושים שני אוטובוסים וחשמלית אחת כדי להגיע
  שהמיזוג עובד פיקטיבית ושבבנין ויקטוריאני הכוונה שמערכת המים לא שופצה מאז המאה התשע עשרה...

אז חבל שאין לנו כזה אתר שממפה ומדרג אדונים, לכל מאסטר יהיה  ציון של סאביות קודמות ( עם מספר המדרגות) 

ולצידו חוות דעת אמיתיות... אני מדמיינת כמה מהן סביב אדונים שהיו בחזקתי:

נניח:
          אדון רב עוצמה , בעל יכולת בימוי והבניית שליטה מפתיעה, יצירתי, חושני ויפה תואר, אך נעדר כל יכולת לאפטר קייר אחרי שגומר.
       או
        חכם, עמוק, רגיש, מרוב הומאניות השליטה עוברת טרמספורמציה לחברות טובה. הרווחת ידיד נפש והפסדת את הדום במחיר אחד.
 או
   חובב סקס אלים, הזהרי על השיער ושלמות הלאנג'רי, כופה על שפחותיו להאזין לסולו גיטרה (כולל דיסטורשן)

לאורך ערבים שלמים ולהנהן בהערכה...רבעק... כמה אפשר להאזין לכלי אחד?

או
  מתעקש על בתי עלמין כסביבה אופטימלית לסשן, מנטליסט אך חובב כאב ( הכאבה לך לא לו), הכיני ג'יפ ארבע על ארבע לטובת דרכי עפר בבתי קברות נידחים

הנה כלי שהיה יכול לעזור לנו במיון וסיווג, חבל חבל שאין לנו כזה....

הוא​(שולט)
לפני 8 שנים • 18 בפבר׳ 2016

אולי כמו

הוא​(שולט) • 18 בפבר׳ 2016
אתר ה"מקצוענים" למינהם. שולט עם תו תקן של אתר כי ידוע של"נשלטות" כבר אין ככ כושר שיפוט ואינטיליגנציה להחליט מה טוב עבורן
ובכלל שולטים נועדו לעבוד אצלןicon_smile.gif.

עוד לא ראיתי פרופיל אחד בודד ונדיר של מישהי שמציגה עצמה נשלטת
נטול גילויי חרדה משולטים, תנאי סף ולעיתים אף שנאת גברים ושיתנוסס בו משפט אחד בודד ממיס
" אני לרשותך" (זה לא מונע דינמיקה של הכרות ובחינת התאמה ורק מעצים גישה שונה ממה שרווח כאן לאחרונה)

אפשר אף לשדרג פרופיל  שכזה ולציין במקום תנאי סף רשימת מיומנויות שמציעה אותה נשלטת
ושהיא מצטינת בהן
lori{ע_מ}
לפני 8 שנים • 19 בפבר׳ 2016
lori{ע_מ} • 19 בפבר׳ 2016
נראה לי שאם גבר היה מציע הצעה כזו על נשלטות (או שולטות), הוא היה זוכה לכמה קללות עסיסיות, משפטי "מה נראה לך??" והסברים משולטים מלומדים כמה זה לא לעניין וכמה הוא לא באמת שולט/אחראי/בטוח בעצמו או כל וריאציה בסגנון.
נראה לי. 
    התגובה האהובה בשרשור
מרפא בכאב​(שולט)

כן אבל...

מרפא בכאב​(שולט) • 19 בפבר׳ 2016
לפני הכל אני רוצה לציין, שכן, גם לי לפעמים בא שיהיה כזה, לכולם ! לשולטים לנשלטים לשולטות נשלטות וכל מי שבאמצע.
אבל יש עם זה כמה בעיות... קודם כל - מהניסיון שלי כל קשר מוציא ממני מישהו אחר, כבנאדם בכלל וכשולט בפרט. קראו לי נאצי אכזרי וקראו לי חיבוקי, ובשני המקרים אני יכול להבין למה.
אני בטוח שהשינויים האלו נכונים לכל אדם (אלא אם כן הוא עסוק כל כך בעצמו ובפנטזיה שלו שבן\בת הזוג בכלל לא משפיעים).
שנית, מקום שכזה, יהפוך מהר מאוד להיות מקור להתנגחויות והוצאת דיבה. מישהו שמישהי לא ענתה לו ייכנס ויכתוב שהיא נוראית כנשלטת, אחרת שהשולט החליט להיפרד ממנה תכתוב שהנ"ל קר ואטום וכ"ו...

כולנו היינו רוצים לדעת מראש איך החוויה שאנחנו נכנסים אליה תהיה, כולנו לא רוצים להיפגע, בעיקר בקשרים. לצערנו ולמזלנו אין אפשרות לדעת מראש, הרפתקה היא הרפתקה, ואין דרך להיפתח מבלי להסתכן. הדרך הטובה ביותר היא לשוחח לפני, זה פחות רלוונטי איך בן\בת הזוג היו עם אחרים מה שמעניין זה מה אופי האינטראקציה בינך לבין אותו אדם.

המון אהבה והרפתקאות טובות icon_smile.gif
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 19 בפבר׳ 2016
אז בדקתי את הנושא ב"מידרג"

שולט נותן טכנאי תנורי אפיה.
אדון נותן בדיקות גז ראדון.
ושפחה נותן: תכנון כלכלי למשפחה!!!!!

מלכה נותן את התוצאה הכי שווה:
"חפשת מלכה ולא מצאת, נכון שזה מעצבן?"
neter​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 20 בפבר׳ 2016

ודווקא אתה מכולם

neter​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2016
ודווקא אתה מכל השולטים, אדון קפה, בשקיפות מלאה, העלת  חוות דעת והערכות מפורטות ( לא כולן מזהירות!)

אודותך, בפרופילך,

כבר ציינתי לטובה, בעבר, את נוחות הממשק למשתמשת, ישר כח על גילוי הלב.

נקווה שילכו עוד בדרכך.
שלגי
לפני 8 שנים • 20 בפבר׳ 2016
שלגי • 20 בפבר׳ 2016
בהחלט יכול להיות משעשע.

זה יהיה כמו דעאש.
כמו שכל יתר ארגוני המחבלים נראים קצת אנמים לעומת עריפת הראשים התכליתית שלהם, ככה קרבות הפוסטים והבלוגים..
מאלף23​(שולט)
לפני 8 שנים • 2 במרץ 2016
מאלף23​(שולט) • 2 במרץ 2016
תשאלי חברות אם יש להן להמליץ לך על מישהו.
Brave Dwarf
לפני 8 שנים • 3 במרץ 2016

Re: היתי מייחלת שיהיה

Brave Dwarf • 3 במרץ 2016
neter כתב/ה:

אני מדמיינת כמה מהן סביב אדונים שהיו בחזקתי:

אדונים שהיו בחזקתך? על ארבע, קשורים ברצועה? או שסתם מתהלכים חופשי לפי רצונך? 
לא הבנתי דבר, אני מודה. 
הוא​(שולט)
לפני 8 שנים • 3 במרץ 2016

מה

הוא​(שולט) • 3 במרץ 2016
שנקרא

חברת אחזקותicon_smile.gif