אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמנם יש רק שני סוגי גברים?

neter​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 23 בפבר׳ 2016

האמנם יש רק שני סוגי גברים?

neter​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2016
   זה משהו שגיסתי  הסבירה לי פעם,  ליגלגתי על אחי באזניה שהוא  מבויית  ולא מלהיב בעליל ואז היא רכנה אלי והסבירה לי כך

יש רק שני סוגי גברים בעולם, המאנייק, שמתגרה ומגרה, אדיש מנוכר וסקסי, עוצר נשימה אבל  מערכת היחסים היא על גבול ההתעללות.
את אף פעם לא יודעת איפה את עומדת אצלו ותחושת חוסר היציבות והרעב מנהלת אותך

הגבר השני הוא הילד הטוב, לא יהמר, לא יוציא את המשכורת בפאב ( גיסתי בריטית) , יגשים וימלא את שאיפותייך אפילו אם  הוא מסתייג מהם, לא יהיה
איתו להט אבל תהיה חברות טובה וביטחון.  איתו התחתנתי.

ואנ בתקופה האחרונה שואלת את עצמי א. האם זה נכון  וב.  האם זה נכון גם לאדונים  וג. האם זה משחק סכום אפס
כלומר, האם האישיות הגברית  היא שכמה שאדון יותר מאנייק ככה הוא יותר  מאסטרי וסקסי  וכמה שהוא יותר מכיל  ואוהב הוא פחות פנתרי בסשן?

וואו, באלו שאלות קשות שמוח האפונה הריחנית שלי מתעסק.. עמוק, נכון?
sm69​(שולט)

אני אתייחס לזה מנקודת מבטי האישית..

sm69​(שולט) • 23 בפבר׳ 2016
פעם הייתי סוג של ילד טוב ואף פעם לא הבנתי למה בנות היו מריירות על גברים מאנייקים ואילו בי הן לא ממש התעניינו..

ברבות השנים הבנתי שכנראה גיסתך דיי צודקת (היא קצת עשתה הכללה אבל בגדול היא דיי איבחנה את העניין) וזאת למרות שאני כן מנסה להלך בין העולמות ולמצוא את הבלאנס העדין.

אני כן יודע שאם בא לי סתם לזיין מישהי ולא מעבר לזה, יש סיכוי שאסטרטגיית המאנייק המסתורי תגרום לה להרטיב מהר יותר.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 23 בפבר׳ 2016
תשמעי, ננסי מקוויליאמס, כפרה על החיים שלה, מדברת על תשעה מבנים של אישיות ושלוש רמות של ארגון אישיות. אז תיאורטית יש 27 סוגים של גברים.
אין אף שם פנוי
אין אף שם פנוי • 23 בפבר׳ 2016
תראי, ברור שמדובר כאן בהכללות גסות, אבל בגדול זה נכון שהגבר שהוא מאד מסעיר ומאצ'ו וגבר גבר וכו' - לא ייתן לך את היציבות והשקט, בעוד שגבר מאד מסור, נאמן ואכפתי - לא יסחוף אותך בלהט ויגרום לך כל הזמן לפרפרים בבטן.כמו דברים אחרים בחיים, הסוד הוא באיזון. הגבר האידיאלי (לדעתי הקטנה) יהיה איפשהו באמצע: יציב עם טוויסט, שובב עם פן רגוע, גבר שיש בו תמהיל בריא של כל התכונות הנ"ל.ובמלחמה של המאצ'ו מול היציב? זה ברור. עם הילד הטוב תתחתני, ועם הילד הרע תבגדיicon_smile.gif
Cafe​(שולט)
לפני 8 שנים • 24 בפבר׳ 2016
Cafe​(שולט) • 24 בפבר׳ 2016
ובכן, יש פה ושם כמה נשים שוטות שמאמינות בדבר הזה.
כתוצאה מכך עולמנו מתמלא בגברים חננות, שמשתדלים נורא לשחק אותה ערסים צעצוע.
תופעה זו הולכת ומתגברת בכלוב בצעדי ענק, ולמעשה הופכת את השהיה בצ'אט למעצבנת עד בלתי אפשרית.

נכון הוא שרוב הנשים לא מאמינות בכך,
הלא גבר שבטוח בעצמו הוא רגוע ויציב, ואילו ערסים קטנים הם על פי רוב זכרים נחותים שמפצים בקולניות ובהתנהגות א-סוציאלית על חוסר הבטחון שלהם. מי שבטוח בעצמו יגרום גם לאשה שלו להיות רגועה ובטוחה בו. ומי שלא בטוח בעצמו ישתדל תמיד להחזיק אותה במין חוסר ודאות נזקקת - דבר שבדרך כלל גורם לנשים להמשך לגברים בטירוף.
אבל מיעוט הנשים שכן מאמינות בכך, הן אולי דוקא  הזיונים השוים ביותר, והקלים ביותר להשגה. וזאת הסיבה שגברים כה רבים מתחפשים לערסים.

ולסיכום: התחתנת טוב! עכשיו רק נשאר לך להיות שפויה ואת מסודרת icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 24 בפבר׳ 2016
נראה לי שאשה שהתחתנה עם גבר שנורא משעמם אותה מנסה להתנחם שהאפשרות השנייה היתה מנייאק.

אני מודה שמאז הצבא בערך לא שמעתי את התיאוריה הזאת. מאז החיים שלי הוכיחו שוב ושוב ש -

כמספר הגברים, כך מספר הטיפוסים.
    התגובה האהובה בשרשור
Delta wing

האפשרות השלישית

Delta wing • 24 בפבר׳ 2016
ובכן אני מאמין שיש אפשרות שלישית, 
היא הפחות טובה מכיוון הגבר, 
אבל יש את הפסיכופט(לא מהמובן של משוגע אלא פסיכופטיה מהכיוון של ההגדרה הקלינית שלה ) 
הפיסכופט הוא אחד שלא יהיה אכפת לו וקרוב לוודאי שיהיה המנאייק, 
אבל לא מתוך רצון להרע לך אלא מתוך באמת העובדה שלא מעניין אותו אם את חיה או מתה, 
הקטע הכי יפה בפסיכופטיה או הכי מכוער תלוי את מי שואלים, 
הוא שהפסיכופט יראה לך שהוא כן מרגיש,  
הוא יראה רגש שלא קיים באמת 
"כלפי חוץ עשוי אדם עם פסיכופתיה להקרין כריזמה וקסם אישי. יש לו יכולת חשיבה בשיקול דעת וקור רוח, התורמת לתפקוד גבוה ביומיום, גם במצבי לחץ. בניגוד להפרעת אישיות אנטיסוציאלית, אדם עם פסיכופתיה שולט בדחפיו, ויכול למצוא דרכים מותאמות ומניפולטיביות כדי לספק יצרים לא מוסריים ולא חוקיים. הוא מתאמץ מאוד להגן על התדמית שיצר לעצמו בחברה. הוא אגוצנטרי, בעל דימוי עצמי גבוה, ושואף באופן גרנדיוזי להצלחה יוצאת דופן בתחומים שונים בחיים, ללא בסיס מסוים מבחינת יכולותיו הריאליות להשיג מטרות אלו.
פסיכופתיה מתבטאת בפגיעה ביחסים בינאישיים, רגשות והתנהגות. אדם עם פסיכופתיה לא חש אשמה או בושה על מעשיו, גם אם הם פגעו באחר, ומוצא דרך להסביר אותם באמצעות רציונליזציה, מניפולציה רגשית, האשמת אחרים או הכחשת מעשים אלו. הוא לא מביע אמפתיה כלפי האחר אף על פי שביכולתו לזייף אמפתיה. רגשות שונים שהוא מביע לוקים בשטחיות ורדידות יחסית. אדם עם פסיכופתיה עלול להשתמש במניפולציות שונות כדי להשיג את רצונותיו, ולשקר לשם כך ללא ייסורי מצפון.
באופן פרדוקסלי, לפסיכופתים רבים יש קסם אישי וכריזמה שופעת. הסבר אפשרי לכך הוא שלאורך חייו הפסיכופת אינו נרתע להתנסות במניפולציות מאחר שבשבילו הפעלת המניפולציה וחוסר מוסריות היא נטולת מחיר רגשי - הפסיכופת לא חש תחושת אמפתיה וכישלון וגם לא תחושת אשמה ובושה- חסר יכולת לקבל עונש רגשי על פגיעה באחר. על כן הפסיכופת מנוסה מאד בהפעלת מניפולציות על הסובבים אותו.

והעניין הוא שככל הנראה כמה שזה נשמע מוזר, 
הפסיכופט הוא השילוב הכי פחות גרוע,
כי הצד השני הוא מישהו שמצד אחד מאוד אכפת לו ממך אבל 
פועל באופן מכוון נגדך,
וכן רוב הסיכויים שכל הגברים נבלות..icon_smile.gif 
ImYours

Re: האפשרות השלישית

ImYours • 24 בפבר׳ 2016
Pollux כתב/ה:
ובכן אני מאמין שיש אפשרות שלישית, 
היא הפחות טובה מכיוון הגבר, 
אבל יש את הפסיכופט(לא מהמובן של משוגע אלא פסיכופטיה מהכיוון של ההגדרה הקלינית שלה ) 
הפיסכופט הוא אחד שלא יהיה אכפת לו וקרוב לוודאי שיהיה המנאייק, 
אבל לא מתוך רצון להרע לך אלא מתוך באמת העובדה שלא מעניין אותו אם את חיה או מתה, 
הקטע הכי יפה בפסיכופטיה או הכי מכוער תלוי את מי שואלים, 
הוא שהפסיכופט יראה לך שהוא כן מרגיש,  
הוא יראה רגש שלא קיים באמת 
"כלפי חוץ עשוי אדם עם פסיכופתיה להקרין כריזמה וקסם אישי. יש לו יכולת חשיבה בשיקול דעת וקור רוח, התורמת לתפקוד גבוה ביומיום, גם במצבי לחץ. בניגוד להפרעת אישיות אנטיסוציאלית, אדם עם פסיכופתיה שולט בדחפיו, ויכול למצוא דרכים מותאמות ומניפולטיביות כדי לספק יצרים לא מוסריים ולא חוקיים. הוא מתאמץ מאוד להגן על התדמית שיצר לעצמו בחברה. הוא אגוצנטרי, בעל דימוי עצמי גבוה, ושואף באופן גרנדיוזי להצלחה יוצאת דופן בתחומים שונים בחיים, ללא בסיס מסוים מבחינת יכולותיו הריאליות להשיג מטרות אלו.
פסיכופתיה מתבטאת בפגיעה ביחסים בינאישיים, רגשות והתנהגות. אדם עם פסיכופתיה לא חש אשמה או בושה על מעשיו, גם אם הם פגעו באחר, ומוצא דרך להסביר אותם באמצעות רציונליזציה, מניפולציה רגשית, האשמת אחרים או הכחשת מעשים אלו. הוא לא מביע אמפתיה כלפי האחר אף על פי שביכולתו לזייף אמפתיה. רגשות שונים שהוא מביע לוקים בשטחיות ורדידות יחסית. אדם עם פסיכופתיה עלול להשתמש במניפולציות שונות כדי להשיג את רצונותיו, ולשקר לשם כך ללא ייסורי מצפון.
באופן פרדוקסלי, לפסיכופתים רבים יש קסם אישי וכריזמה שופעת. הסבר אפשרי לכך הוא שלאורך חייו הפסיכופת אינו נרתע להתנסות במניפולציות מאחר שבשבילו הפעלת המניפולציה וחוסר מוסריות היא נטולת מחיר רגשי - הפסיכופת לא חש תחושת אמפתיה וכישלון וגם לא תחושת אשמה ובושה- חסר יכולת לקבל עונש רגשי על פגיעה באחר. על כן הפסיכופת מנוסה מאד בהפעלת מניפולציות על הסובבים אותו.

והעניין הוא שככל הנראה כמה שזה נשמע מוזר, 
הפסיכופט הוא השילוב הכי פחות גרוע,
כי הצד השני הוא מישהו שמצד אחד מאוד אכפת לו ממך אבל 
פועל באופן מכוון נגדך,
וכן רוב הסיכויים שכל הגברים נבלות..icon_smile.gif 

אתה כזה מלך. ומלך מדוייק. ואשף.. וחכם.. ומלך.
הדרך הקשה
לפני 8 שנים • 25 בפבר׳ 2016

Re: האמנם יש רק שני סוגי גברים?

הדרך הקשה • 25 בפבר׳ 2016
neter כתב/ה:
   זה משהו שגיסתי  הסבירה לי פעם,  ליגלגתי על אחי באזניה שהוא  מבויית  ולא מלהיב בעליל ואז היא רכנה אלי והסבירה לי כך

יש רק שני סוגי גברים בעולם, המאנייק, שמתגרה ומגרה, אדיש מנוכר וסקסי, עוצר נשימה אבל  מערכת היחסים היא על גבול ההתעללות.
את אף פעם לא יודעת איפה את עומדת אצלו ותחושת חוסר היציבות והרעב מנהלת אותך

הגבר השני הוא הילד הטוב, לא יהמר, לא יוציא את המשכורת בפאב ( גיסתי בריטית) , יגשים וימלא את שאיפותייך אפילו אם  הוא מסתייג מהם, לא יהיה
איתו להט אבל תהיה חברות טובה וביטחון.  איתו התחתנתי.

ואנ בתקופה האחרונה שואלת את עצמי א. האם זה נכון  וב.  האם זה נכון גם לאדונים  וג. האם זה משחק סכום אפס
כלומר, האם האישיות הגברית  היא שכמה שאדון יותר מאנייק ככה הוא יותר  מאסטרי וסקסי  וכמה שהוא יותר מכיל  ואוהב הוא פחות פנתרי בסשן?

וואו, באלו שאלות קשות שמוח האפונה הריחנית שלי מתעסק.. עמוק, נכון?

צריך להתייחס לכל דבר כזה בערבון מוגבל.
בתור אחד עם הרבה צדדים, אני לא בוחר איזה צד להיות כל פעם כשאני עם מישהי. זה מאוד תלוי מה היא תצליח להוציא ממני, אם ההתנהגות שלה תהיה מתגרה (טיזרית) אז אני יכול להיות הכי רע בעולם ואם היא כולה מופנמת, חסרת בטחון ולא זורמת אז אני אהיה "הילד הטוב".

*כשיש הבחנה בין "טוב" ל"רע" אז זה מגביל אותנו לשתי אפשרויות, ההסבר שלה היה מופשט, ברור שיש ספקטרום שלם שמשלב "טוב" ו"רע".