לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה לבחור מהצ'ט אתמול

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 14 במרץ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 14 במרץ 2016
סתם טיפ.
הכי טוב ללמוד לשחרר. ברגע שלקחו תגובות שלי ובמקום לתת תגובה עניינית עשו עליה דמגוגיה זולה פעמיים, הפסקתי לקרוא ולהגיב.
חבל על זמנכם, אתם לא אחראיים לבעיות אישיותיות של אנשים.
Delta wing
Delta wing • 14 במרץ 2016
רמפול כתב/ה:
ציטוט: אבל לי צרמה ההתחסדות והעמידה מאחורי מעטה הליברלזים בהסוואה של חסידת
אומות העולם,לפי מה שהיא אמרה פגעה בה האימרה מזדיינת עם ערבים,
כן, וזה לא קשור לגזענות. זה קשור לגסות רוח ובוטות. אין אף דו שיח בין שני אנשים שלא מכירים אחד את השני שצריך לכלול את המילה "להזדיין". מדהים איך אנשים שבמציאות היו מתביישים להוציא כזו זוהמה מהפה שלהם נותנים דרור לעצמם בחסות האנונימיות האינטרנטית מול אנשים שהם לא מכירים. וכל זה בכלל לא קשור לפואנטה  שלך, לגזענות או לטענות שלך לגבי ליברליזם.

חבוב, תקרא את השרשור מההתחלה, 
אני לא הכנסתי את המונח " להזדיין" ללקסיקון של הדיון המפגר הזה, 
הטענות שלי היו לחלוטין כלפי הליברלזים, 
ולא כלפי החופש שלה לכתוב מה שהיא רוצה בפרופיל שלה,  
או בבחירות שלה בבני זוג, או חברי שיח, 
או בכל חופש אחר ששמור כמובן לזכותה, 
זה בכלל לא מפריע לי ואין לי שום זכות בכלל להתלונן על זה כי זאת זכותה, 
אבל העניין הוא כזה, 
ברגע שהיא העלתה את זה לפורום גם לי יש זכות להביע את דעתי בנושא, 
אז הבעתי,  
אני משתדל לשמור על תרבות שיחה ראויה בכל מקום שאני פונה אליו, 
וזה שהמציאות צורמת לאנשים כי היא קשה לעיכול נו ניחא, 
מודה שגם אותי לפעמים מוציאים משיווי משקל,  
וגם מתפלקות לי מילים לא לעניין, 
אבל אתה בהחלט לא יכול להאשים אותי שהכנסתי את המונח " להזדיין" לדיון!
King of Hearts

ממש שולט למופת

King of Hearts • 14 במרץ 2016
אני חרד לחשוב מה קורה  לנשלטת  שבוטחת בך כשאתה באיבוד שליטה כמו שתיארת ו"מתפלקים לך" דברים שאין לך שליטה עליהם.
בענין תרבות הדיבור שלך אתה ממש בליגה מיוחדת.
Mary Jane
Mary Jane • 14 במרץ 2016
פסיכולוג בספה כתב/ה:
סתם טיפ.
הכי טוב ללמוד לשחרר. ברגע שלקחו תגובות שלי ובמקום לתת תגובה עניינית עשו עליה דמגוגיה זולה פעמיים, הפסקתי לקרוא ולהגיב.
חבל על זמנכם, אתם לא אחראיים לבעיות אישיותיות של אנשים.

ההתנהלות של מרבית הגברים כאן לאורכו ולרוחבו של השרשור מאוד משעשעת...לצופה מן הצד ואף למשתתפת בדיון.

ולעניינך, פסיכולוג בספה - אני לא יודעת לאיזו "דמגוגיה זולה" אתה מתכוון, אך חבל שאתה רואה את הדברים כך. בין אם תגובתי הייתה לרוחך ובין אם לאו, עניתי לך באופן מכבד ומפורט, תוך התייחסות לטענות שעלו מדבריך והעלאת טענות מנגד מדוע לשיטתי דבריך אינם צודקים, רלוונטיים או מתאימים. הטענות כשלעצמן מפריעות לך? מה בהן בדיוק? מדוע לא תשיב ברוח טובה לנטען?

ועל מנת למנוע אי הבנות בהמשך, הגדרת "דמגוגיה" מתוך ויקימילון: "שיטת שכנוע לא כשרה המתבססת על סיסמאות שווא, פתטיות, חנופה, ליבוי יצרים, וסטריאוטיפים".
ומתוך ויקי: "דמגוגיה היא שיטת שכנוע מניפולטיבית, המשמשת להעברת מסרים נכונים או שקריים בהתבסס על פנייה לרגש ובפרט לפחד. דמגוגיה נעשית לרוב באמצעות אזכור סלקטיבי של עובדות ..."

מה מכל זה עוללו לך? מה מכל זה היה בתגובותיי כלפיך?
תזכורת - אתה רמזת שאנה פותחת השרשור הנה אישה מרירה, מתוסכלת ומשמיצה עצמה. לעומת זאת, איש לא כינה או רמז לתכונות שליליות אצלך, למרות שמתחיל להסתמן כאן משהו... (סתם, סתם icon_smile.gif )
רמפול
רמפול • 14 במרץ 2016
Pollux
ציטוט: וב, תקרא את השרשור מההתחלה, 
...

סליחה, אני חשבתי שקראתי:

ציטוט: אבל יודע בדיוק מה כתבתי לך. והמשפט היה..

"בטח לצאת עם ימני לא. אבל להזדיין עם ערבים כן?"

כלומר, פנית אליה והשתמשת במילה "להזדיין" כשהרכבת את המשפט שלך.
אני מנחש, אבל לדעתי לא היית מעז להתבטא ככה בשיחה פנים אל פנים עם אדם שאתה לא מכיר, בלי קשר לדעותיו והעדפותיו בהקשר של בן זוג. תקן אותי אם אני טועה.
Zvuv​(שולט)

מה רע במה שאנה אמרה?

Zvuv​(שולט) • 14 במרץ 2016
היא בסך הכל אמרה במילים עדינות מאוד שהיא רוצה להכיר מישהו שחולק את השקפת עולמה..
אם היא הייתה אומרת שהיא דתיה ומחפשת מישהו דתי, לא הייתם מצפים לקבל תגובה בנוסח: בטח לצאת עם חילונים לא, אבל להזדיין עם יהודונים כן? 

וההערה "עם ימני לא אבל להזדיין עם ערבים כן"  פשוט גזענית. לא משנה איך נסובב את העניין. 
אנה הרגישה צורך  לשתף, ובצדק, את העובדה שבכלוב, המקום שבו אנחנו אמורים לקבל את השונה ולהתייחס אליו כשווה בין שווים, לא רק ששפטו אותה על מי שהיא ("בטח לצאת עם ימני לא")  אלא גם הכניסו לזה מימד גזעני כלפי אוכלוסיה שלמה ( אבל להזדיין עם ערבים כן?).

לא מבין למה צריך לצטט מויקיפדיה מילים גבוהות. 
בלוסום​(לא בעסק)

אממ.. הציטוט השני הוא של

בלוסום​(לא בעסק) • 14 במרץ 2016
רמפול כתב/ה:
Pollux
...

סליחה, אני חשבתי שקראתי:

אני מנחש, אבל לדעתי לא היית מעז להתבטא ככה בשיחה פנים אל פנים עם אדם שאתה לא מכיר, בלי קשר לדעותיו והעדפותיו בהקשר של בן זוג. תקן אותי אם אני טועה.

AV... שבגללו אנה פתחה בכלל את הדיון הזה...
Delta wing
לפני 8 שנים • 15 במרץ 2016

לקחת את הכדורים הבוקר?

Delta wing • 15 במרץ 2016
רמפול כתב/ה:
Pollux
...

סליחה, אני חשבתי שקראתי:

אתה באמת בטוח שאני כתבתי את זה? 
תקרא טוב מי כתב את זה  יקירי הכל כתוב שם לבן על גבי שחור...
לא אני הכנסתי את המילה להזדיין ללקסיקון של הדיון הזה !! 
נא לקחת את הכדורים בזמן ולסגל לעצמך יכולות הבנת הנקרא!
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 16 במרץ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 16 במרץ 2016
אין לי מושג מה כתבת בפעם השניה מארי. התחלתי לקרוא ובשורה הראשונה ראיתי שאת שוב לוקחת מילה אחת ומפרידה אותה מההקשר (בדיוק ההגדרה של דמגוגיה בציטוט שצירפת) ומיד איבדתי ענין בלהמשיך לקרוא.
אני מוכן לנהל דיון כשמשיבים לי באופן ענייני. כשפונים במניפולציות לקהל הקוראים במקום להשיב לי עניינית אני מסרב להשתתף במשחק ולא אחזור לקרוא בשירשור הנוכחי. 
לא נורא, אני עדיין מעריך אותך על דברים אחרים. אם ממש חשוב לך לדון בכך את מזומנת באחד על אחת. בשירשור הנוכחי לא אקרא יותר.
Mary Jane
לפני 8 שנים • 16 במרץ 2016
Mary Jane • 16 במרץ 2016
זכותך. כשלעצמי, לא חשוב לי להמשיך את הדיון ספציפית מולך, בוודאי שלא לאור האמירה המזלזלת והילדותית לפיה לא קראת את תגובתי אליך במלואה, בליווי האשמות מונפצות (ובנוגע לכך, אני לא פוסלת מצב לפיו אתה דווקא הגון, אך נכשל בהבנתי). ומכל מקום, נראה שיש פער גדול מדי בסגנון ובכישוריי הוויכוח באופן שלא מעניק שום הנאה מנטלית מהתדיינות איתך.