ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד חדשה כאן. מה היא רוצה, זאתי.

HelterSkelter​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 4 במרץ 2016

עוד חדשה כאן. מה היא רוצה, זאתי.

HelterSkelter​(נשלטת) • 4 במרץ 2016
היי.

כן, חדשה כאן. 
טוב, לא ממש. קוראת כבר.. הרבה זמן. מעל שנה. אבל לא היה לי אומץ. גם לא סיבה. לא נכנסתי עמוק לעולם הזה עד לאחרונה, רק סקרנות. מציצנות שכזו.
אבל אז הגיע הדבר היפה והמושלם הזה, הדום שלי.
הכל חדש לי, לא יודעת מה מקובל ומה לא. הדום שלי מדריך אותי, בהרבה סבלנות. הבנתי ממנו שאין דבר כזה "מקובל" ו-"לא מקובל". הכל אפשרי, כל עוד זה מוסכם על שני הצדדים.
זה ממש יפה.
בחיים, שם בחוץ, שמו לי גבולות כל הזמן. לא רוצה שיגבילו אותי. נמאס לי שקוראים לי "סוטה" רק כי רציתי משהו לא מיסיונרי ומשעמם.
ניסיתי. נגמר רע.
הושפלתי, ולא בדרך שרציתי. הושפלתי על היותי "כזו". גרמו לי להרגיש ממש רע עם זה.
כשניסיתי לדבר עם אנשים אחרים על זה, נתקלתי בתגובות שנעו בין "איכס" ל-"את חייבת טיפול". כל הקשת המגעילה של הקונפורמיזם.
זה לא יפה. אני לא עשיתי שיימינג כזה לרומנטיקנים, עדיני נפש, שמפנטזים על מיטת אפיריון עם סדיני משי ועלי כותרת של ורדים.
כן, פאק איט, אני מעדיפה את זה אחרת. איזה כיף להגיד את זה, סוף סוף icon_smile.gif
אני רוצה, לא רוצה, חייבת - שישלטו בי. רק ככה נעים ומעניין לי. אני רוצה לספק כל דרישה, כל גחמה, של הדום שלי. הוא יודע מה הוא עושה. אם הוא רוצה משהו, יש לו סיבה לזה. סומכת עליו.
קדחתי קצת. מתנצלת.
אני רוצה לעשות משהו נחמד בשביל הדום שלי. משהו שילהיב ויעורר אותו. משהו שיוכל לקחת איתו כשילך לישון, ויגרום לו לחייך, רגע לפני שיירדם. משהו שהוא לא בהכרח פיזי.
רעיונות?
    התגובה האהובה בשרשור
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 5 במרץ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 5 במרץ 2016
מקסים!
אשתף אותך קצת מנסיוני. לרוב הנשלטות יש נטיה להיות פסיביות ולצפות שהשולט יתכנן ויוציא לפועל את הפעולות. 
לכן מרגש אותי ואני בטוח שכל שולט אחר כשהנשלטת מגלה יצירתיות ויוזמת משהו. זה מראה לי מחויבות וכבוד כלפיי.
מה אפשר לעשות?
למשל:
~ לכתוב מסרים או בקשות מרגשות על גופך ולחשוף אותו בפניו
~ להפתיע אותו במקום שלא יצפה לו. שירותים בבית הקפה, שיח בפארק הציבורי, וכו׳
~ אחד הדברים שהכי מרגשים אותי זה כשהיא ניגשת ואומרת שהיא מוכנה לוותר על גבול שלה איתי
~ מכתב, או יצירה כלשהי שמוקדשת לו

וכו׳. באופן כללי לא חייבים לעשות משהו "בדסמי" כדי לרגש שולט. נסי לחשוב מה היית רוצה לעשות בשביל בן זוג אהוב.