בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החדש של AIR

en1
en1
לפני 20 שנים • 14 במרץ 2004
en1 • 14 במרץ 2004
סאב-לימינל,
איזה פינוק... הציטוט של ביורק עשה לי ממש טוב בלב.
אני יכולה רק חהזדהות עם האהבה הגדולה שלכם לביורק. היא מלווה אותי מאז התיכון ועד היום. מלכה, אין עליה.

וכן, גם לי יש את הדיסק שלה שרה ג'אז. מודה שלא שרופה עליו, אבל כל עוד זה היא, זה טוב.
ותודה רבה על הטיפ לגבי ההופעה שלה ב DVD. ראיתי כמה קטעים מההופעה והתאהבתי בה. אז אם אפשר שזה יהיה בבית כל הזמן... איזה כיף..
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 14 במרץ 2004
בשביל זה אני כאן כדי לעשות טובicon_smile.gif,אני שמח שזה עשה לך טוב,גם לי זה עושה טוב בכל פעם שאני שומע את השיר הזה,שיר שקט ומרגיע אשר בוקע מליבה של זמרת מיוחדת ולא רק מהפה כמו לחלק מהזמרים.
זיקית

ואני נזכרת עכשיו באיזו אקסטזה הייתי בהופעות שלה בקיסריה.

זיקית • 14 במרץ 2004
ביורק, יפה, אייך ? שובי אלינו..

icon_twisted.gif
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 14 במרץ 2004
רגע אחד,איך שכחנו את הסרט dancer in the dark?,סרט מיוחד ופסקול מדהים,נו טוב כשמדובר ב-bjork אני מתלהב.
כלובי
כלובי • 14 במרץ 2004
אני לא אהבתי את הקול של ביורק ועם כל ההפקה והכל קשה לי להתחבר לשום דבר שהיא עושה בגלל הקול המצוייץ מידי והפרצופים האלה שלה.... נו כמה אפשר עם הביורק הזאת? המלכה ערומה.. עוד בשוגרקיובס היא עשתה קצת יותר מידי רעש. לטעמי EMILIANNA TORRINI פחות מוכשרת ואקספרימנטליסטית אבל היא מוכיחה שאפשר להיות חמים ואנושיים גם אם גרים באיסלנד. את החום של אמיליאנה טוריני אפשר לערבב בחום של איזה סיידר אלכוהולי בחורף ככה, אם אפשר קצת גשם... רק עוד קצת לפני הקיץ...

לביורק יש איזה קליפ מדהים ALWAYS FULL OF LOVE או משהו כזה (?)
עם שני רובוטים שעושים סקס.. זה משהו משהו ובעיני השיר הכי מדהים שלה (טוב לא שמעתי את כל החומרים הנדירים..) אבל הקליפ בשיר הזה מדגיש בדיוק את הבעיה של ביורק בעיני - יותר מידי ניקור וקור שמצוי לטעמי בשירים שלה.
לא חושני, טראגי מידי, לא מרגש.
אך מה שהתקציב שלה היה עושה לאמיליאנה טוריני...

(Emilliana Torrini - Love in times of sciense)
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 15 במרץ 2004
סאב-לימינל • 15 במרץ 2004
טוב אז ככה,יש שני סוגים של אנשים,כאלה שאוהבים את bjork וכאלה שלא אוהבים,אף פעם לא נתקלתי במישהו שחושב שהמוזיקה שלה נחמדה,תמיד שמעתי מדהים או לא אוהב.
לגבי השירים שלה יש בהם המון רגש,לצד המוזיקה האלקטרונית אפשר לשמוע את הכינורות ,כמו נכנסה בהם רוח חיים וכל זה תחת פיקודה של bjork,היא מחליטה בדיוק איך הצליל צריך להישמע.
אוף, שוב פעם אני מדבר על bjork ?,עדיף לתת לה לדבר.