שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"שולטים מנוסים"

האיש ההוא
לפני 8 שנים • 12 במרץ 2016

זוית אחרת

האיש ההוא • 12 במרץ 2016
סולד הגדרות ידוע אנוכי וההגדרה ״מנוסה״ נופלת ברשימת ההגדרות שאעדיף שלא יהיה להם מקום בשיח בהקשר הקינקי.
אם אתעלם מהסלידה האישית שלי מהגדרות ה״בעייה״ שאותה אני רואה זה שמי שמגדיר את עצמו כ״מנוסה״ שם את עצמו בקטגוריה חד מימדית, מאוד מכנית, שלא בהכרח קוסמת. בכול חיבור תמיד יהיה צד אחד שמוביל ודעתי הצנועה היא שבהקשר הקינקי התחושה העיקרית שצריכה להיווצר היא שזה ״בסדר״, שזה מותר, שזה טבעי וזה לא מקולקל, לא משנה כמה חונכנו אחרת. גישה מכנית של ״אני מנוסה״ לא נוגעת בצורך הזה לדעתי. 
הוא​(שולט)

מילים נרדפות

הוא​(שולט) • 12 במרץ 2016
מחיפוש אקראי:התקבלו 2 קבוצות מילים נרדפות במילון לנסיון:
נִסָּיוֹן1.דּוֹקְטוֹרָט, דִּיפְּלוֹמָה, הִתְמָחוּת
2. אֶקְסְפֵּרִימֶנְט, בְּדִיקָה, בֶּדֶק, הִתְנַסּוּת, טֶסְט, נִסּוּי
בַּעַל נִסָּיוֹן
בַּעַל וֶתֶק, וָתִיק, כבר לא ילד, לֹא נולד אֶתְמוֹל, מְנֻסֶּה, מְשֻׁפְשָּׁף, שׁוּעָל, שׁועל ותיק

הפכים - בִּיזוֹן, בָּשָׂר טָרִי, חֲסֵר ניסיון, טִירוֹן, יָרֹק, פֶּרַח, צוֹעֵר, צָעִיר, קָדֵט

• עכשו איך כל זה קשור להתנשאות, מכניקה, וכל שאר ירקות שרשמו כאן.[/*]
  • נכון שגם אם מישהו רושם שהוא מנוסה, ההתנהלות שלו תחייב הוכחה במציאות[/*]
אבל זה במסגרת ההכרות הסטנדרטית. יתכן שהוא מנוסה מאד אבל מסריח לו מהפה.

• חזלנו אמרו "אין חכם כבעל נסיון" -אבל אנחנו ("הנשלטות"?) לא "פרייאריות" שנקשיב לו.[/*]
  • יש מנוסים שתמיד ירגישו שיש להם הרבה מה ללמוד[/*]
  • עבור כל נשלטת תאריך ההצטרפות של מי שהיא מעונינת לבחור פקטור חשוב ורצוי להציץ בו- מנסיון זה שוה.
    [/*]
  • לעיתים, נסיון רע הוא הזדמנות שיש למנף אותה-כמו למשל להזהר מ"נשלטות" מפוצלותicon_smile.gif[/*]
  • 80% מהפרופילים של כאלו שבוחרות לרשום "נשלטת" ככותרת בסמוך לכנוי, מתרשמות כקלפטע שאו שמחפשת חתן, או וניל אבל שיזיין חזק ויקרא לי זונה בין 2 ל4 בימים אי זוגיים. לא אנלי, לא ענה לי, לא מוצצת , רק עם השיניים התותבות מגיל 42 ו3 חודשים ומטה בעל "הכנסה" ממוצעת פלוס.
    [/*]
  • והכי חשוב שיהיה "ראוי"icon_smile.gif[/*]
  • אל תשאלו אותי למה ביזון קשור להפכים אולי זה שיבוש של ביזבז?icon_smile.gif.[/*]

לסיכום אל תבחרי ביזבזicon_smile.gif
האיש ההוא

ושוב זוית שונה

האיש ההוא • 12 במרץ 2016
השאלה היא לא מה משמעות המילה ניסיון, כי למילה אין משמעות שלילית. השאלה היא השימוש במילה ניסיון בהקשר הנוכחי. 
הטינה שהילה המגיב הקודם נופלת בקטגורית ״בא לקלל ויצא מברך״ כי היא מציגה חשיבה דוגמטית, חד מימדית ומכאן טכנית. כול ההגדרות שצוטטו חברות מימד של חיבור אמוציונלי ואם זאת נקודת ההתייחסות אזי זה שורש הבעייה.
דבר נוסף שצרם לי זאת הבחירה בתיאור מבזה של מי שאינו מנוסה ״ביזבז״. כשאני קורא את זה אני רואה מישהו חסר ביטחון שנופל כמו טירון במלכודת ״הפוסל במומו פוסל״. 
Delta wing
לפני 8 שנים • 16 במרץ 2016

מעולם לא ראיתי מישהי שכתבה "שולטים מנוסים" בגבולות

Delta wing • 16 במרץ 2016
אני יודע שכן פסלו אותי שאין לי מספיק ניסיון, 
כנראה ש16 שנים זה לא מספיק זמן icon_smile.gif
אבל מעולם לא פסלו אותי על ניסיון או התנסות "יתרה" 
KinkMaster​(שולט)
KinkMaster​(שולט) • 16 במרץ 2016
אני דווקא חושב הפוך מכל (רוב) התגובות כאן.

מניסיוני עם אתרים בחו"ל, הרבה אנשים דווקא נרתעים כשהם רואים "מנוסה".
בייחוד אנשים שחדשים בתחום.
הן חוששות שהן לא ימצאו את מקומן או יאכזבו או לא יוכלו לספק את "הוד מעלתו".

כל הסרטים האלו מייד מביאים לתחושה של צעד אחורה מפני אנשים "מנוסים".

אם אני מנוסה ואת לא אז אנחנו ממש לא על אותו לבל, עם כל הרצון לכניעה ושליטה... זה מה שמרתיע.
שלגי
שלגי • 16 במרץ 2016
״לדבר מהפוזיציה״ - אחד הדברים שכמעט תמיד נכונים