סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצטרפות לכת סגורה.

משלים את החסר נשלט​(נשלט)
לפני 8 שנים • 8 במרץ 2016

הצטרפות לכת סגורה.

שלום רב, אני כהר המון זמן מחפש להצטרף לכת אשר מונהגת עעל ידי אישה. זה בטוח קיים בארץ השאלה איזו כת ואיך מצטרפים? נסיתי היום להצטרף לכת בשם "יוגה של אהבה" וכתוב בחדשות שזו כת מסוכנת הצגתי את עצמי כצייתן שמחפש להשתעבד והמנהיגה שם פשוט סיננה אותי

כנראה חשבה שאני תחקירן בחדשות או משהו. 

אני באמת רוצה להצטרף לכת שמונהגת באופן טוטאלי על ידי אישה כדי לממש את היותי צייתן טוטאלי. 
לצערי כאן בכלוב אין באמת מלכות טוטאליות לכן לדעתי הצטרפות לכת זו אלטרנטיבה הכי נכונה עבורי.
משלים את החסר נשלט​(נשלט)
למה אתה חושב? הרי אני מחפש טוטאליות מוחלטת היכן עוד אמצא זאת חוץ מבית כלא או כת.

הבעיה בבית כלא היא שזה מונהג על ידי גברים לרוב לכן זה לא אלטרנטיבה ואני רציני לגבי זה

אז כת סגורה שמעבידה את המשתתפים די תספק את הנזקקות שלי לטוטאליות מוחלטת שוב מתוך כל השנים בהם אני בכלוב לא נתקלתי במלכה טוטאלית מוחלטת שמסוגלת להנהיג אותי או להיות לי כגורואית או מנהיגה 
Blue eyed bender​(שולט)

לא חושב שיש כת סגורה לא מסוכנת

Blue eyed bender​(שולט) • 8 במרץ 2016
אני מסכים שזה נשמע מסוכן וטעות. זה כנראה כי אני בחיים לא הייתי עושה את זה. אבל גם אם אתה כן מחפש משהו טוטאלי זה לא חכם לקפוץ פנימה לכת כזאת או אחרת. קודם תבדוק מי האנשים ומה קורה שם ורק אז תחליט מה אתה רוצה לעשות עם זה

עדיין, לדעתי זה טעות.
Slag

טעות

Slag • 8 במרץ 2016
עדיף להתבודד כבר תתעשת. 
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 8 במרץ 2016
משלים את החסר נשלט כתב/ה:
למה אתה חושב? הרי אני מחפש טוטאליות מוחלטת היכן עוד אמצא זאת חוץ מבית כלא או כת.

הבעיה בבית כלא היא שזה מונהג על ידי גברים לרוב לכן זה לא אלטרנטיבה ואני רציני לגבי זה

אז כת סגורה שמעבידה את המשתתפים די תספק את הנזקקות שלי לטוטאליות מוחלטת שוב מתוך כל השנים בהם אני בכלוב לא נתקלתי במלכה טוטאלית מוחלטת שמסוגלת להנהיג אותי או להיות לי כגורואית או מנהיגה 
קודם כל אתה בא ממקום מודע וחזק לגבי השלכות מסוימות של כת, וזה למה היא כרגע סיננה אותך. הם מעוניינים בדרך כלל באנשים חלשים שמחפשים את עצמם, וזה לא מקום שאתה רוצה להיות בו באמת. 
 לדעתי מתוך אינטואיציה אתה לא תקבל באמת את מה שאתה רוצה. אתה אולי מחפש שליטה טוטאלית אבל זה דבר שצריך להגיע מהסכמה מסוימת. יש סכנה שאתה תגלה פתאום שאותה טוטאליות של הכת היא לא בדיוק הטוטאליות אותה חיפשת. יש סיכוי שסתם תיחשף, תיפגע ותהיה תחת שליטה של אנשים שלא בטוח שתרצה להיות תחת שליטתם.
מאחל לך למצוא מלכה אחראית שתספק לך את המידת טוטאליות שאתה מחפש, אבל שוב לא חושב שתמצא בכת את האחריות הזאת. זה למה כתות זה דבר מסוכן וזה למה בדסמ לא.  
dror30
לפני 8 שנים • 9 במרץ 2016
dror30 • 9 במרץ 2016
לדעתי זה חלק מהסתירה של ללכת עד הסוף עם הבדסמ, ואי אפשר באמת לעשות זאת (וטוב שכך).
כי אם אתה משעובד טוטלית אז היא תעשה לך גם דברים שאתה לא רוצה באמת, שזה יכול להיות למשל להשתעבד לגברים, ניצול כספי באופן שאתה לא מעונין בו ועוד דברים שלא יתאימו לאיך שאתה תופס את ההשתעבדות המוחלטת למישהי.
אז  בעיני הרצון שלך תמיד ישחק תפקיד גם אם הפנטזיה או הצורך שלך הוא שזה לא יקרה, ועדיף מראש להיות מודע לזה וללכת בכיוון של גבולות ושישאר  מקום לרצונות שלך, מאשר השתעבדות אמיתית בסגנון כת.
סורר ומורד​(נשלט)
סורר ומורד​(נשלט) • 9 במרץ 2016
זוהי ההודעה הראשונה שלי פה בפורום. אני כותב מכיוון שלדעתי אתה נמצא במקום מסוכן כלפי עצמך, ומקווה שאולי תשתכנע שאתה צריך עזרה חיצונית.

מעיון בפוסט הזה ובפרופיל שלך, לדעתי, משתקפת תמונה חריגה של אבדן האיזון הסביר שבין יחסי השליטה והתענוג הנפשי/מיני שמסופקים באמצעותם, לבין החיים עצמם- המשפחה, החברה, הקריירה, וחשוב מכך- בריאות הנפש ובריאות הגוף.

שליטה טוטאלית היא רעיון יפה, שכנראה מביא לריגושים מדהימים, אבל תחת האנשים/נשים הלא נכונים/ות, היא עלולה להביא לפגיעה נפשית חמורה ו/או לסיכון פיזי. אך גם שליטה טוטאלית ע"י שולט אחד, אינה זהה להצטרפות לכת. הצטרפות לכת זהו מעשה קיצוני, שמוציא אותך דה-פקטו מהציוויליזציה ומחיל עליך חוקים דורסניים ודיקטטוריים, התלויים לגמרי בגחמות ראש הכת והחברים האחרים.

גם אם נראה לך שלסגוד למנהיגת הכת היפהפייה זה רעיון טוב, תחשוב מראש על כך שאחרי שאתה בפנים, אתה עלול למצוא את עצמך בסיטואציות שהמוסר והמצפון שלך יתעוררו ויזעקו כנגדם (בסוף, אדם הוא אדם ולא משנה כמה הוא טוטאלי, יש לו רצונות וצרכים עצמיים, גם הרצון לאכול הוא רצון..), אבל תהיה מוכרח לבצע אותם בעקבות איומים והיעדר יכולת בחירה. 

אתה מצהיר על עצמך כאינטלגנט וכאיש משפט, ולכן אני מבקש להזכיר לך שני דברים:

א. תיאוריית החירות של קאנט:
חלק מהיותו של אדם- אדם, תלוי בכך שהוא אוטונומי לחלוטין ובוחר את תכליותיו בעצמו, אם תילקח ממנו יכולת זו- הרי שהוא הופך לאמצעי וכבר אינו אדם. אפשר שיבחר להגביל את חירותו, אבל לא באופן של שעבוד תכליותיו ומסירתם בידי אדם אחר.

ב. הצטרפות לכת אינה "מגניבה", היא חציית קו אדום מבחינה חברתית, מוסרית ופלילית
ישנה הצעת חוק "לטיפול בכתות פוגעניות, התשע"ה–2015" (מומלץ לעיין בנימוקים להצעה), הבאתי פה את מילות הפתיחה:

בשנים האחרונות נחשפנו למספר מקרים של כתות פוגעניות בישראל. בחלק מהמקרים החברות בכת היוותה עבור הנפגע ובני משפחתו משבר שורשי עמוק הן בהיבטים חברתיים, הן בהיבטים כלכליים והן בהיבטים נפשיים, אשר חייב מתן סיוע מקיף. מאפייניה של התופעה, כפי שעולים מאותם מקרים שנחשפו, מצביעיםעל כך שהמגויסים לכתות עוברים תהליך המרה במטרה להשיג שליטה, נאמנות ומחויבות מוחלטת להנהגת הכת. קשת הפגיעות שעלולות להיגרם כתוצאה מחברות בכת פוגענית היא רחבה, וכוללת פגיעות נפשיות, פגיעות פיזיות, פגיעות מיניות, פגיעות חברתיות ופגיעות כלכליות. 

אני מציע לך בחום לפנות לטיפול מקצועי, לדעתי אתה זקוק לו. בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 9 במרץ 2016
ציטוט: אני כותב מכיוון שלדעתי אתה נמצא במקום מסוכן כלפי עצמך, ומקווה שאולי תשתכנע שאתה צריך עזרה חיצונית. 
ציטוט: חלק מהיותו של אדם- אדם, תלוי בכך שהוא אוטונומי לחלוטין ובוחר את תכליותיו בעצמו.
נראה לי כמו סתירה.