סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמצית מחוויותיו של עבד הבית 009 במחיצתה של המלכה ליה

009​(אחר)
לפני 20 שנים • 12 במרץ 2004

תמצית מחוויותיו של עבד הבית 009 במחיצתה של המלכה ליה

009​(אחר) • 12 במרץ 2004
תמצית מחוויותיו של עבד הבית במחיצתה של המלכה ליה

ובכן עוד בקר משגע עם שלל חוויות מפגישה משגעת של 009 עם המלכה ליה.........

המלכה ליה התקשרה אלי בסביבות השעה 12.00 בצהריים......... 009 בלשכתו ...... באמצע העבודה........... על מסכי המחשב רצים להם המספרים .והמלכה ליה עם קולה הסמכותי....... מודיעה לי.........

תתיצב תוך חצי שעה בבן גוריון פינת דיזנגוף!וסגרה לי את הטלפון!

009 במונית בטעות מרוב התרגשות ירד מהמונית בגורדון במקום בבן גוריון........ מיד הבחנתי בטעות ורצתי מהר לקראתה של המלכה ליה.......... היא כבר ישבה במקום שקבענו...... המקום של הסנדוויצ'ים הכי טובים בתל אביב.............. איך ש-009 מתיישב על הכסא על הבר ....... רב המלצרים מסתכל עלינו........... ושואל ....אתם מהדנאג'ן? אתה הוא 009?

אין ספק שהדאנג'ן הפך אותנו לסלבריטיז מפורסמים בעיר תל אביב ופרבריה..... לאחרונה אני מגיע למקומות שונים............ ומזהים אותי מהדנאג'ן...........ועוד לטייל ברחובותיה של העיר תל אביב עם המלכה ליה זה בכלל סוף הדרך............אשה מרשימה ויפה שמושכת את עיניהם של העוברים והשבים........... אכלנו סנדוויצים מהאיש הנחמד על הבר שסיפר לנו שהוא שף ידוע ומבקר קבוע במועדון......... השותף שלו על הבר היה סקרן והתגרה מהשיחה .התברר שגם הוא כבר הספיק לשמוע על הדאנג'ן.......... אבל הוא לא בדיוק היה מנומס למלכה ליה..........ואז קרה הדבר המדהים ......המלכה ליה קראה לו להתייצב מאחורי ..........ואז הוא חטף את הסתירה של החיים שלו.........

הסיפור המשיך לכיוון חנות המגפיים האהובה על המלכה ליה.כמובן שבדרך הצטרף אלינו עבד חדש שיופיע הלילה בדנאג'ן לראשונה....... המלכה ליה בחרה בזוג חדש של מגפיים......... מדדה ..... שגענו את המוכר בחנות.............009 על ארבע בחנות הנעליים בדיזנגוף........ חבל על הזמן........ סאשן באמצע חנות נעליים בדיזנגוף סאשן שאפילו ותיקי דיזנגוף לא זוכרים כמותו...........הזמנו כמובן את המוכר לדאנג'ן..........הוא עוד הספיק ללחוש לי כמה מילים.......... כמה שהיא יפה!!!!

המשכנו הלאה לחנות ליד לבדוק נעליים מיוחדות להופעותיה של המלכה ליה........... האמת שהם לא מצאו חן מי יודע מה והמשכנו הלאה לסאשן קטן על המנוף של המלכה ליה.........המשכנו הלאה בטיול הקטן שלנו בדיזנגוף ואז הגיע הקטע המדהים של היום הזה ................009 היה כבר צריך לשוב ללשכתו.......... הפסקת הצהריים היתה ארוכה מתמיד............. ואז זה הגיע.............009 יורד על ארבע באמצע רחוב דיזנגוף בתל אביב ............ומנשק את רגליה של המלכה ליה.......... המכוניות נעצרו..... העוברים והשבים היו המומים אבל......... כל זה קרה היום בצהרים באמצע דיזנגוף..........
009 על ארבע מנשק את רגליה של המלכה ליה באמצע של רחוב דיזנגוף בין גורדון לבן גוריון ונפרד ממנה לשלום.........נשיקות וחיבוקים ולמונית שמחזירה אותי חזרה ללשכה

ולמי שיש אי אילו פקפוקים בתאורים הנ"ל אז העבד ההוא שהצטרף אלינו ממקודם יוכל להעיד שכל מילה שכתובה לעיל חקוקה בסלע..............009 תמיד דואג שיהיו בשטח עדים שיעידו שהכל אמת....

זו היתה הפסקת צהריים של 009 היום ברחוב דיזנגוף עם המלכה ליה

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן- העבד של המלכה ליה
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 12 במרץ 2004
009​(אחר) • 12 במרץ 2004
ואם חשבתם שכאן נגמר הסיפור שלי לאתמול עם המלכה ליה אז טעיתם ובגדול.....

המלכה הגיעה אמש לדאנג'ן עם מצב רוח נפלא.....שתתה כיד המלך.........אחי הצעיר לא סתם עוד עבד יאהב מאד לשמוע את המשפטים הבאים........... הוא מאד מאד מאד אוהב את זה...........דרך אגב ל-009 יש לשכה אבל אין עדיין נהג............. והנה אנחנו מגיעים לפואנטה.......... המלכה ליה רוותה את צמאונה בשתייה מרובה וכמובן ש-009 נמצא בקרבתה של המלכה ליה ככל שהנסיבות מאפשרות.... אבל מה שבטוח ש-009 תמיד נמצא במקום הנכון וגם הפעם זה קרה........... המלכה ליה היתה צריכה לעלות עם העבד החדש שלנו להופעה על הבמה המרכזית............ואז היא לוחשת לי על אזני..........אנינ צריכה לעלות למעלה, אני צריכה פיפי לפני שאני עולה על הבמה............... זה הרגע שבו 009 לא זז מהמלכה ליה.........שרצה אצה במעלה המדרגות לעבר השרותים למעלה בדאנג'ן .....המלכה ליה התעקבה עוד דקותיים........... והמשיכה בדרכה לשרותים..........ואיך לא עבדכם הנאמן בעקבותיה של המלכה ליה.............. והנה קורה הבלתי יאומן............. שנינו נכנסים לשרותים ונועלים את הדלת מבפנים............. ואז ניתנת הפקודה רד למטה ושים ראשך באסלה...........רגע קודם המנקה ניקה את האזור ............. והמלכה ליה נעמדה מעלי ...............נו ............ אתם כבר מתארים לעצמכם מה קרה שם...... למעלה בשרותים של המועדון הדאנג'ן לפני הופעתה של המלכה ליה על הבמה המרכזית................. המלכה ליה השתינה כמות יפה ומכובדת על עבד הבית 009 וצחקה צחוק גדול ומהדהד ................ושנינו צחקנו ונהננו והתחבקנו ............. אכן באמת באמת באמת שכבר מזמן לא שתיתי שמפניה כל כך איכותית וטעימה........... 009 התלבש........יאני התלבש עם הבוקסר ......... המלכה ליה הסתדרה לה עם בגדיה המלכותיים............ צחקנו כל הדרך למטה לבמה המרכזית...............

ועד כאן תמצית מעלליו של 009 עבד הבית עם המלכה ליה לתאריך ה-11 למרץ 2004................המלכה ליה כבר הודיעה לי כי ההמשך יגיע ............צפו להפתעות הפתעות הפתעות...............

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן-העבד של המלכה ליה
המלכה קארינה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 13 במרץ 2004
[b][b]אההההההההה - 009 - אז זה מה שקרה בשרותים .....

למה אני לא מתפלאה ???????????????

אין עליך

אין על המלכה ליה

שילוב מנצח !!!!!!!

אוהבת אתכם!!!!
[/b][/b]
דני בוי
לפני 20 שנים • 13 במרץ 2004
דני בוי • 13 במרץ 2004
המלכה ליה מדהימה נקודה.

כל מילה נוספת מיותרת.
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004
009​(אחר) • 18 במרץ 2004
בשעה 12.00 קבלתי את הפקודה להתייצב בשעה 01.00 שוב בפינת הרחובות בן גוריון דיזנגוף בבר גוריון....... הפעם 009 לא מפספס ומגיע בשעה היעודה לנקודה המוסכמת........השף של בר גוריון כבר מכיר אותנו וצועק בקול רם...מה שלומך 009?.....המלכה ליה הודיעה לי בטלפון שתוך כמה דקות היא מגיעה ושאני אתפוס מקום........ולמי שלא מכיר בר גוריון זה המקום הכי איני בתל אביב לכל הצפונבונים שאוהבים סנדויצ'ים בצהרי היום......009 תופס שני מקומות........והנה מגיעה לה המלכה ליה נשיקות וחיבוקים ........המלכה ליה אוהבת מאד מאד את עבד הבית המאושר והזורח מאושר.......המגפיים החדשות של המלכה ליה .......חבל"ז סוף הדרך של מגפיים שעוד ידובר בהם בהמשך........ואולי זה המקום לומר שהמלכה ליה שייכת לזן של מלכות נדיר ומיוחד במינו......מלכות שאין להן אלוהים ...נהנות מכל מה שהן עושות והולכות עם האמת שלהן עד לסוף המר......יש לה הופעה מרשימה והיא באמת אשה יפה .............ועד עכשיו זו היתה רק ההקדמה ......המלכה ליה הגיעה עם האזיקים ביד ......עשתה וידוי שהמפתח איתה ואז זה התחיל........בנוכחות כל העוברים והשבים והסועדים .היא שמה עלי את האזיק האחד על יד ימין והודיעה לי בשמחה שהיום אני אוכל ארוחת צהריים אך ורק ביד שמאל..........ואתם כבר יכולים לתאר לעצמכם מה הכינה לי המלכה ליה חסרת המעצורים.........אזיק אחד ליד ימין ואזיק שני חובר לכסא עליו ישב 009 בבר גוריון.......... והמוני אנשים מסביבנו......... מסתכלים ולא מאמינים........ יפיפיות חטובות סביבנו וגברברים חתיכים מזילים ריר למראות......המלכה ליה שהיא אשה מרשימה ויפה דפקה הופעה .........ואין אחד שלא מסתכל........ולא מאמין למראות.......האזיק שחובר לכסא אילץ את 009 לאכול את ארוחת הצהריים בכפיפה........... 009 דאג ליידע את השף שלנו על מעלליה של המלכה ליה על מנת לשמש כעד למראות......כולם כבר יודעים ש-009 אוהב עדים שיעידו שהכל אמת.........סאשן מדהים נועז חסר גבולות וטואטלי .........הפחד שמע אפגוש שם מישהו שמכיר אותי............מטריף עוד יותר את המוח........... המלכה ליה כל כך יפה .... כל כך מרשימה......... צוחקת ונהנית מכל שניה שעוברת........ שנינו משוחחים אוכלים שותים קפה..........009 קפה הפוך .....המלכה לייה אספרסו כפול............ חברים וחברות..........המלכה ליה המלכה האולטימטיבית ........... שלא דופקת חשבון לאף אחד.........עם הברק בעיניים היפות שלה.........והצחוק המתגלגל והנעים......... נעימת הליכות........... די די די אני לא יכול יותר........ ואז מגיעים לשלב שצריך לשלם את החשבון...........009 תקוע עם יד ימין והאזיק לכסא והארנק בכיס ימין .... המלכה ליה מבינה עניין ויודעת שאם היא לא משחררת אי אפשר לשלם את החשבון........009 משלם את החשבון........... ואם חשבתם שכאן זה נגמר אז טעיתם ..........עכשיו המלכה ליה שמה את האזיקים על שתי ידיו של 009 התחבקנו והתנשקנו וצעדנו בהמשך הרחוב לתדהמתם של העוברים והשבים.......... חיוכים וצחוקים........ באמצע 009 מקבל עוד כמה טלפונים עסקיים וטלפונים מחברים טובים כמו אחינו דניאלי........ ולא סתם עוד עבד......... הם דורשים בשלומו של עבד הבית ולא מאמינים............ ועבד הבית והמלכה ליה צועדים ברחוב דיזנגוף באמצע היום ..... 009 עם אזיקים על הידיים והמלכה ליה מאושרת ומתענגת מכל שניה שעוברת......... ואז היא אומרת לי........ עוד מעט נגיע לחנות הנעליים ........ישנם שם נעלי הבופלו ........קח אותם ותביא אותם אלי.......אני מחכה לך בחוץ......... המוכרת בחנות היתה המומה למראה האזיקים על ידיו של 009 ........... נתנה לי את הנעליים בשקית ניילון......אגב..אלה הנעליים שתלבש המלכה ליה מחר בלילה בפאמדום...........המשכנו האלה לסופר השכונתי ברחוב דיזנגוף.....המלכה ליה היתה צריכה לקנות שם דבר מה.......נכנסנו .....009 עדיין עם האזיקים על הידיים..... המלכה ליה שמה בפיו של 009 את הארנק שלה שיחזיק........והגענו לקופה........אין ספק שהקופאית עוד לא ראתה בימי חייה מראה שכזה........ועוד הוסיםפה כמה מילות נימוסין.......אך אך איזה עבד יש לך!!!.......מי בכלל יכול היה לראות את הקונים האחרים שהסתובבו להם שם בסופר.........
והמשכנו הלאה.............אין לי כוח להמשיך כי זה היה באמת אירוע מדהים שהזכיר לי נשכחות מביקורי בממלכת ה-OWK כשאספו אותי בנמל התעופה בפראג ....... לממלכה.......... ואנחנו ממשיכים הלאה לממלכה של המלכה ליה.............ואולי כדאי לשתף את כולם בבעיה העיקרית של 009 ביום הזה......... גם להיות קשור עם אזיקים לכסא ..... וגם ללכת ברחוב דיזנגוף עם אזיקים על הידיים וגם להכנס לסופר וגם לחנות הנעליים..........מילא.........אבל מה עושים כשהזיין נעמד באמצע של דיזנגוף........כשהאזיקים על הידיים והמלכה ליה צוחקת וצוחקת צחוק גדול ונהנית מהחוויה..........ו-009 כבר לא יודע איפה בדיוק הבעיה.....או עם האזיקים על הידיים או עם הזיין שנעמד לו באמצע הרחוב..............

אכן חברים וחברות...... אני מאפשר לכולם לעקל את הסיפור המדהים ועל הסשן הבלתי יאומן שהיה לי בארבע עיניים עם המלכה ליה אחרי תגובותיכם ........... ואחרי ההתאוששות שלי מאירועי היום הזה שהיו באמת מדהימים.......... הסאשן שהיה לי עם המלכה ליה לאחר הסעודה ואחרי בר גוריון ואחרי הטיול בדיזנגוף ואחרי הזיין שעומד ומסרב לרדת .......היה לא פחות סוער .......זה היה סאשן בארבע עיניים שבו התפרקנו והתפרענו ............סוף הדרך........

המלכה ליה אחת מהמלכות המדהימות ביותר שהכרתי בימי חיי הקצרים...............כשהיא מדברת איתי היא בגובה העיניים שלי... לעולם לא מתנשאת........אומרת את מה שיש לה להגיד בקול שקט ובוטח ובקור רוח............ יודעת לאהוב ולפנק כשצריך .....אבל כשהיא נכנסת לקטע........אין לה אלוהים......... נהנית החלטית ונחושה ...........ואוהבת ..............

המשך יבוא!!!!!!!!!

באהבה ובהכנעה

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן- העבד של המלכה ליה
בטי בום​(שולטת)
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004

9 יקירי....

בטי בום​(שולטת) • 18 במרץ 2004
אף פעם לא חשבתי שאתה יכול להיות עבד אמיתי ,
אתה מכיר את דעתי עליך (דום שנהנה מכאב icon_lol.gif ) שמחה לראות שטעיתי .
תענוג לראות שהצליחו לגרום לך להישתעבד לעוצמתה של מלכה ,
חבר שלי ,
שמחה בשבילך queen.gif
זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 במרץ 2004

דוכיפת (-:

זד​(שולט) • 24 במרץ 2004
היזהר לך, לפני שגם "יעקלו" לך את ההודעה...

icon_lol.gif

ועוד כלל קטן שלמדתי בי הרבה שנות אינטרנט: ישנם אנשים אינטליגנטים ומוכשרים הכותבים בשגיאות, לעולם לא לתקן. זה פוגע.