שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהי כאן היתה בקשר רציני עם סיסי?

DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 8 שנים • 26 באפר׳ 2016

מישהי כאן היתה בקשר רציני עם סיסי?

היוש 🙂
כבר שאלתי את זה בעבר במספר מקומות
אבל אני כבר כמה וכמה שנים בקטע ולא ממש מצאתי מישהי שממש רצינית ובעניין הזה של קשר רציני מצד אחד וניוש מצד שני
זה בכלל מעשי?
מישהי הצליחה להיות בקשר ארוך ואוהב כזה? או שזה תמיד רק מלא צ'אטים, ומקסימום פגישה פה ושם שלא מתפתחת לכלום?
(הנושא הוא רק סטרייטיות וסיסיות שפחות. לא שולטות ונשלטים "רגילים" למשל). 
MissBitch21​(שולטת)
MissBitch21​(שולטת) • 26 באפר׳ 2016
חבל שאת מגבילה את עצמך לסטרייטיות, אבל זו זכותך.
לתחושתי ביסקסואליות ובעלות נטיות מיניות אחרות פחות "קונבנציונליות" פתוחות יותר לרעיונות כאלה.

סטרייטים, אל תאכלו אותי, רק הבעתי דעה מניסיון אישי icon_smile.gif
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 26 באפר׳ 2016
תלוי למה אתה מתכוון ב"סיסי".

אני הייתי בקשר זוגי ואוהב ששליטה וניוש היו חלק מהותי ממנו. אני אוהבת את זה.
אז כן, זה מעשי. אבל זה גם מאתגר מאוד, ולו בגלל העובדה שאנשים מתביישים בזה מאוד.

זוגיות אוהבת ומונוגמית היא מוחצנת. לכן זה לא פשוט אם אחד המרכיבים המהותיים שלה הוא מופנם וחשאי.
ישנן הרבה מאוד דרכים שבהן שליטה יכולה להתקיים מחוץ לבית ומבלי "לזעזע" את הסביבה. עם ניוש זה מורכב יותר וקשה יותר.
מן הסתם זה תלוי מאוד בזוגיות.
kaly
kaly • 26 באפר׳ 2016
אני חושבת שבלי קשר לעולם הבדס"מי, הגנטיקה הבסיסית והפראית והקדמונית ביותר שבנו הנשים, מחפשת את הגבר הדומיננטי, זה שכנראה יביא איתנו את הצאצאים שיש להם הכי הרבה סיכוי לשרוד בעולם וכו', אפילו שתקופת חיינו אינה מחייבת בחירת בנזוג על פי קרטריונים אלה.
לעניות דעתי, אישה (על אחת כמה וכמה חזקה ודומיננטית), תתקשה לקבל בנזוג סיסי כשווה לה או בכלל לקבל אותו. 

אבל היי! לעולם אל תאמר לעולם לא icon_smile.gif
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 26 באפר׳ 2016
אם למרות "הגנטיקה הבסיסית והפראית והקדמונית"  יש בעולם לסביות, אז אני לא רואה סיבה שגם זה לא יהיה.
אולי זה לא נפוץ, אבל אני חושבת שזה הרבה יותר נפוץ ממה שנדמה לאנשים.
    התגובה האהובה בשרשור
girl on mars
לפני 8 שנים • 27 באפר׳ 2016
girl on mars • 27 באפר׳ 2016
כאישה דומיננטית וחזקה בחייה ה"אמיתיים", קשה לי מספיק הזוגיות עם גבר שהוא מאוד "גברי" על פניו, אבל רגיש, עדין, נמנע מעימותים ומונוגמיסט בנשמה בפועל, 
אז לא ברור איך אתחבר לסיסי? 

מסכימה שהחיפוש צריך להיפתח מעבר לסטרייטיות קלאסיות. 
לפני 7 שנים • 27 באפר׳ 2016
MissBitch21 כתב/ה:
חבל שאת מגבילה את עצמך לסטרייטיות, אבל זו זכותך.
לתחושתי ביסקסואליות ובעלות נטיות מיניות אחרות פחות "קונבנציונליות" פתוחות יותר לרעיונות כאלה.

סטרייטים, אל תאכלו אותי, רק הבעתי דעה מניסיון אישי icon_smile.gif
טעות בניסוח. היא יכולה להיות גם בי סקסואלית (ואולי אפילו לסבית שפתוחה לענין?). הכוונה שלי היתה אשה ביולוגית שנמשכת לגברים icon_smile.gif זה הכל. ובקטע של ניוש, ושהדיון לא יסטה ליחסים בין שולטת לנשלט לא מנויש. 
Mary Jane
לפני 7 שנים • 28 באפר׳ 2016
Mary Jane • 28 באפר׳ 2016
אני מאמינה שלא משנה מה הסטיה שלך (או שלי) ועד כמה היא חריגה ויוצאת דופן, ימצא האדם, אי שם, שיהווה את החתיכה החסרה, שישלים אותה וימשך באותה העוצמה ולאותם הפרמטרים המעוררים. לכן אסור אף פעם לאבד תקווה. יחד עם זאת, חשוב להיות ריאליים, ולהבין שכמעט כמו בכל דבר, על מנת למצוא את אותו אדם, נחוץ שילוב של יוזמה, גמישות מסוימת, במידת האפשר, וכן לא מעט מזל.

מזל היא אולי מילת המפתח כאן. שכן, מעשית, יש כמה בעיות בדרך להגשמה. אף אחת מהן לא חדשה. אין צורך להכביר מילים עד כמה "פמדום" הוא תופעה נדירה יחסית בקרב האוכלוסיה. נדיר עוד יותר למצוא אישה "שולטת" אשר פיתחה דחף אובססיבי, המזין את עצמו חזור ושנה, לקחת חלק בהפיכת גבר לאישה - במסגרת יחסי שליטה ובכלל, ואשר תהא מעוניינת לחיות את חייה באופן לו אתה מייחל, כשזה הציר המרכזי של התשוקה שלה. מבלי להיכנס לניתוחים פסיכולוגיים מעמיקים, קווי האישיות והמידות הנחוצות כאן הם מאוד לא שכיחים, אולי אפילו בלתי רגילים. כמו כן, נשים ממילא, ככלל, פחות סוטות מגברים, וכאשר מופיעה סטיה כלשהי בסט התשוקות היא לרוב תהיה חלשה יותר אצלן וניתנת להחלפה, סובלימציה, התקה או התעלמות.

צריך להוסיף לכך את העובדה הידועה שאנו במזרח התיכון, במדינה קטנה ומלאת בעיות אחרות, ולא, נאמר, באנגליה או בגרמניה, היכן שלמסות יש תרבות, פנאי ונחת לסטות עצמם לדעת (אני מתלוצצת, חלקית icon_smile.gif), וכן את ההתאמה הבינאישית הנדרשת לכינון זוגיות עוד קודם לפאראפיליה הספציפית שאדם נושא עמו - וניתן להבין מדוע מה שאתה מחפש, בגבולות שתיארת, יהיה קשה מאוד למימוש, קל וחומר שלאורך זמן, במסגרת זוגיות מתפקדת. ועוד לא דיברנו על הבעייתיות המובנית במערכת יחסים מסוג זה.

אני מקווה שזה לא יתפרש כחוסר נימוס - אך אם הייתי במצב בו חרף המאמצים אני לא מוצאת מענה לדחף מיני ורגשי מאוד חזק בקרב החוג המקומי המצומצם בארץ, דחף אשר לא עושה רושם שהוא עומד להיעלם בקרוב וממש אוחז אותי בקרביים, לא הייתי פוסלת על הסף לעבור לעיר אחרת. לונדון למשל. יכול מאוד להיות שהפיתרון בגיאוגרפיה.
לפני 7 שנים • 29 באפר׳ 2016
תודה על התשובה המפורטת
לא נראה לי שגברים יותר סוטים מבנות icon_smile.gif
ואני ממש לא בכיוון של לעבור מדינה. מ8 מליון אין אחת פנויה לקשר רציני כזה? מוזר.
Mary Jane
לפני 7 שנים • 29 באפר׳ 2016
Mary Jane • 29 באפר׳ 2016
תראה, זה לא בלתי הגיוני שיש אחת, רק שעליך למצוא אותה...