לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חבל...... שזה נגמר כך

ס ק ר נ י ת
לפני 8 שנים • 26 באפר׳ 2016

חבל...... שזה נגמר כך

ס ק ר נ י ת • 26 באפר׳ 2016
היי לכם אני חייבת לשתף למרות שהוא ביקש שלא אעשה זאת, חייבת את זה לעצמי.
נכנסתי לאתר לפני שבוע מכיוון שהייתי סקרנית לגבי עולם השליטה.
שוחחתי עם כמה אנשים והצלחתי להבין פחות או יותר לאן אני נכנסת.
היה פה אחד שהצליח לכבוש הצליח לגעת והבטיח שהוא אחר.
היו לנו התכתבויות יפות באתר ועברנו להתכתב במייל , הרגשתי טוב הוא גרם לי לסמוך עליו להאמין בו הרגשתי בעננים.
החלטנו לעבור לפון ולאוואצאפ ואז הכל התחיל להשתנות.
קיבלתי את המקום שלי ניסיתי לא לאכזב אבל התחילו המילים "את הזונה שלי" "כלבה" וכו..... 
התחיל לתת לי משימות ואני הרי כל כך חדשה וכל כך סקרנית שזרמתי. כל שיחה היתה מגיעה למצב של תרדי על ארבע ותעשי כל מה שאני אומר.
הקול שלו המיס אותי הטון שלו הטריף אותי כל כך רציתי להרגיש אותו אבל...... הרגשתי מושפלת הרגשתי פגועה.
אחרי השיחה האחרונה היום והמשימות שביקש ממני שלחתי לו הודעה שזהו לא ממשיכה בזה יותר.
הסברתי שנפגעתי והתשובה שלו היתה מכבד.
אז כדי שתבינו לפני הכל אנחנו נשים, יש בנו רגש ואנחנו לא בובות מין או מכונת סקס מהלכת. 
אדם שקורא לעצמו שולט צריך להביא את הנשלטת שלו למקום שלה בכבוד ולא בהשפלות. 
אנחנו נשים אנחנו עולם ומלואו תלמדו לכבד אותנו ולתת לנו תכבוד הראוי .התפיד שלכם לגרום לנו לסמוך, להאמין להעריץ ולסגוד לאחר מכן נוכל להיות על ארבע ולנשק לכם את הרגליים.
חומר למחשבה......
מועדים לשמחה 
    התגובה האהובה בשרשור
גאיה1323
גאיה1323 • 26 באפר׳ 2016
יקירתי את צודקת, אני מצטערת שנפגעת. 
לדעתי צריך את שיחת הגבולות לפני השיחות המיניות. 
מאחלת לך חוויות יותר מוצלחות ומתחשבות בעתיד. 
ס ק ר נ י ת
כמה שאת צודקת יקירתי אבל אין אצלו גבולות. רק היום מבינה את זה.
תודה על התמיכה והעידוד
מועדים לשמחה
הדרך הקשה

לא הבנתי

הדרך הקשה • 26 באפר׳ 2016
מה הייתה הבעיה?... הוא לא עשה בדיוק מה שאת רוצה? את לא אוהבת להיות כלבה? את לא רוצה להיות זונה?

רצית להתנסות, זרמת איתו, שיתפת איתו פעולה והבעיה הייתה שהוא רצה להיות בשבילך הבעלים/סרסור שלך?

למה בכלל זרמת איתו אם את לא רוצה להיות שום דבר מזה?

*בדס"מ עושים ממקום של שלמות ואהבה* ואם את מכניסה לתוך זה אגו כמו "אל תקרא לי ככה, אני לא הזונה שלך" ואת נפגעת מזה, יכולות להיות לכך 2 סיבות:

1. מההתחלה לא הכנת את עצמך לזה ולא ידעת למה את נכנסת ואולי את בכלל לא מבינה את המהות בבדס"מ.
2. את יותר מדי מושפעת מהשיח הפמינסטי ומרגישה מאויימת מגברים באופן כללי ומתייחסת אליהם כקבוצה, כמקשה אחת (על סמך האמירות המבדלות שלך, כאילו יש נקבות ויש זכרים ואלה שתי קבוצות שונות ממעמדות שונות - תוך הכללה גסה והתעלמות מקיומם של נשלטים ושולטות ופרטים על שלל הספקטרום)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 26, 2016 3:13 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
kaly
kaly • 26 באפר׳ 2016
"מכל חוויותיי למדתי"  קחי את המר והפכי אותו לשיעור. רק כך אנחנו למדים להכיר מה נכון לנו ומה לא, איפה נעים ואיפה כבר לא.

הערת ביניים לא ביקורתית אך בכל זאת.... מתוך הבנה של ציר הזמן תוך שבוע מהרגע שנכנסת לאתר הספקת לשוחח עם מספר גברים, לקבל תחושת ביטחון ולעבור עם אחד מהם למייל, לטלפון ולקבלת משימות?  אני חושבת שתהליך יצירת אמון לוקח יותר משבוע. אולי כל כך רצית לנסות, להגשים שנתת לעצמך "להשלים" את מה שהיה חסר לך בשיחות כדי שתוכלי להרשות לעצמך להתקדם הלאה. לעבר מימוש הפנטזיות.
אני מציעה לך לקחת את הדברים לאט יותר,להבין שאמון כמו את רומא- לא בנו ביום אחד.
אני בטוחה שאם תורידי רגל מהגז תצליחי לצבור חוויות נעימות יותר, בהצלחה!
ס ק ר נ י ת
את צודקת 
תודה 
ס ק ר נ י ת
הדרך הקשה.
שיתפתי במקרה שלי לא עשיתי הכללות.
לאחת חסרת נסיון צריך להגיע לאט לאט.
הדרך הקשה

ציטוט שלך

הדרך הקשה • 26 באפר׳ 2016
"אז כדי שתבינו לפני הכל אנחנו נשים, יש בנו רגש ואנחנו לא בובות מין או מכונת סקס מהלכת."

את מתייחסת לנשים כאל קבוצה הומוגנית כשלמעשה יש נשים מכל הסוגים, גם כאלה שרוצות להיות כלבות וזונות של השולט שלהן ואין בכך שום דבר שפוגע בהן או לא מכבד.

ואת גם פונה לכלל הגברים ובכנות אני לא יודע במה חטאנו, אנחנו אפילו לא יודעים במה השולט שלך לא בסדר, כל מה שאנחנו יודעים הוא שהוא הכתיר אותך להיות הכלבה והזונה שלו ושאמרת לו ביי ונפרדת ממנו.

לקבוע רק על פי זה שהוא לא מכבד אותך לא ניתן. מה שכן אני יכול להסיק מכך הוא שמשהו בתקשורת בינכם היה דפוק מהיסוד מההתחלה.
ס ק ר נ י ת
לא התכוונתי להכליל ואם מישהו/י נפגע/ה אני מתנצלת.
אתה לא היית על הברכיים אז קשה לך להבין וזה בסדר אתה לא חייב או צריך להסכים איתי.
MagicalSin​(שולט)
MagicalSin​(שולט) • 26 באפר׳ 2016
עזבי, תמשיכי הלאה, אל תענישי את עצמך בלהחסם ולחשוש, פשוט מצד של חוסר תיאום צפיות ובעיקר חוסר רגישות