צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנץ' לרווקים ורווקות

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 8 שנים • 30 באפר׳ 2016

מאנץ' לרווקים ורווקות

מעריץ גאה​(נשלט) • 30 באפר׳ 2016
מה דעתכם אילו היה מתארגן מאנץ' לגברים ונשים רווקים ורווקות חלקם פנויים שמחפשים קשר, חלקם לא פנויים (בזוגיות עם בן או בת  זוג וניליים שלא יודעים) ומתים להכיר ולשתף חוויות עם אנשים בראש דומה לאוו דווקא לזרום לסשן או סטוץ או רומן מהצד , חלקם פנויים רווקים אך טוב להם ברווקותם ופשוט מעוניינים להתערבב ולהכיר  , לשוחח ולהכיר חברים חדשים לחיים, בעלי ראש דומה ושיחות משותפות?

יש כיום מאנצ'ים אך ככל הידוע לי הרוב שם זוגות.

מי תומך בזה? האם הייתם מעדיפים בבית באווירה ביתית או במסעדה , בר?
    התגובה האהובה בשרשור
מזוכיסטית קטנה1​(נשלטת)
נשמע מעולה..ולדעתי צריך לעשות את זה במקום ביתי אבל גדול..להשכיר מקום או משהו וללכת על זה..
kaly
kaly • 30 באפר׳ 2016
נשמע כמו רעיון מעולה!

ואכן כמו שהציעו, לא במועדון אלא במקום בייתי גדול או פארק, אווירה ציבורית ונעימה ולא מחייבת.

אני בעד, לח'ברה מהצפון ולח'ברה מהמרכז icon_smile.gif

יאללה, נחכה שמישהו ירים את הכפפה 
הדרך הקשה
הדרך הקשה • 30 באפר׳ 2016
מה רע במאנצ' רגיל?
אותו הדבר רק הרבה יותר רגוע, ספונטני, בלי הצהרת כוונות ועם ערך מוסף.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 30 באפר׳ 2016
ברוב המאנצ'ים שהייתי בהם אין זוגות.
מילא אם המטרה היתה *כן* להכיר אז אפשר להבין למה לעשות ארוע כזה, 
אבל מכיוון שהמטרה היא מינגלינג אז מאנצ' מבחינתי עונה לגמרי על הצורך...
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 8 שנים • 1 במאי 2016
מעריץ גאה​(נשלט) • 1 במאי 2016
יש כאלה שהגיבו בבלוגי שחוששות ממפגש בבתים פרטיים של אנשים ואפשר להבין אותן אם אין הכרות מוקדמת עם מישהו מהמשתתפים.

אני אישית חושב שזה יכול להיות מגוון, מתחיל במקום ציבורי כמו פארק בקיץ, בר או מסעדה ובהמשך כשקבוצה מתגבשת בבתים פרטיים.

המטרה מינגלינג ואם על הדרך מתפתחות להן שם מערכות זוגיות מצויין אבל זה אמור להיות משהו כייפי ונעים ולא לחץ או ציפייה להכרות זוגית כמו מפגש פנויים פנויות של אתר הכרויות.

המטרה העיקרית הרחבת המעגל החברתי, הכרות בין אנשים שהמכנה משותף הראשוני הוא עולם הפטיש והשליטה ובדרך לגלות עוד תחומי עניין משותפים, אנשים לשיחה ושיתוף.

דברים שחשובים לא פחות מקשרים זוגיים כי כפי שציינתי גם לא פנויים וגם רווקים שמעוניינים להשאר ברווקותם יש להם מקום שם.
שלגי
שלגי • 1 במאי 2016
מה שתארת, זה בדיוק מטרת המאנצ׳ במתכונתו הנוכחית - למיטב הבנתי לפחות
אז מה הקטע?
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 1 במאי 2016
אולי הכותרת מטעה אבל רווקים ורווקות לא אומר בהכרח פנויים פנויות שבהכרח מעוניינים בקשר, חלקם כי לא פנויים וחלקם כי לא מעוניינים אבל כן מעוניינים לפגוש אנשים חדשים בכללי .
אני חושב זו דעתי שזוגות שבאים ביחד פחות מתאים כי אני חושב שיש נושאים שלרווקים יותר נוח לדבר ולשתף ואף להזדהות בסוגיות שונות אחד עם השני אבל לא פוסל חד משמעית אף אחד.

בעקרון זו דעתי ולכן נפתח השרשור לקרוא עוד רעיונות ודעות כדי אולי לגבש בהמשך קונספט שכזה שאינו סותר כמובן מאנצ'ים קיימים, זה לא תחרות, להפך כן ירבו ושאנשים ייצאו יותר מעולם הוירטואלי לעולם האמיתי המוחשי ושאינם מעוניינים להגיע למסיבות פטיש למיניהם וכד'.
DOMINUS​(שולט)
DOMINUS​(שולט) • 1 במאי 2016
המפגשים האלו קורים כל הזמן, בכל הארץ, בפורום bdsm בתפוז.
על כל 10 גברים יש אישה אחת, נדיר שיש הכרויות, קורה אחת ל....
בדכ משעמם שבא לך לצרוח.
הכי כייף זה לראות את האנשים אחרי הכינויים, פתאום אתה רואה
שבעל הכינוי "אלוהים השליט העליון המלך והבוס" הוא קשיש כרסתן חביב
או השולט המנוסה והותיק הוא חייל צעיר....
או האלילה הנפלאה היא מישהי שרק היא ואימא שלה חושבות שהיא נפלאה...
הרעיון ברור...
המפגשים מתקיימים בפאבים, בתאום מראש מול בעלי המקום שסוגרים אותו עבורנו
בין 20:00 ל 22:00.