בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה כל כך קשה???

מיתוסית​(שולטת)
לפני 7 שנים • 26 ביוני 2016
מיתוסית​(שולטת) • 26 ביוני 2016
ויש הרבה גברים שהורסים לנו גברים אחרים
ואם לא עוזר להשקיע בפרופיל או בהודעה, אז לא יעזור כלום.
אל תנסו אפילו.
Mentz
לפני 7 שנים • 27 ביוני 2016
Mentz • 27 ביוני 2016
ובדיוק בגלל הגישה הזו של "אל תנסו אפילו", אז לא מנסים.
אתן מרשות לעצמכן יותר מדיי. וחשות עצמכן יותר מדיי.
וזה נכון לא רק כאן באתר, אלא גם בחוץ.
וכל גבר ישראלי שיצא לו קצת לשוטט בעולם יגיד את אותו הדבר,
הישראליות חושבות שהן יושבות על הר האולימפוס.

הנה דוגמה קטנה בזעיר אנפין:
גברים, כמה מכם פותחים דלתות לנשים,
או מאפשרים לאישה להכנס לפניכם למעלית, לרכבת, בכל מקום ציבורי?
מתי בפעם האחרונה עשיתם את זה וזכיתם להכרת תודה ממנה, ניד ראש, 
אולי יצירת קשר עין, צל צלו של חיוך? נאדה. שממה. דממה. 
אתה פותח לה דלת, או נותן לה זכות קדימה, והיא פשוט חולפת על פניך.
עכשיו כמה מכם עשו את אותה מחווה לאירופאית או לאמריקאית, זרה לחלוטין ברחוב!
כמעט תמיד היא תודה לכם בצורה כלשהיא.
מבט, חיוך, שומו שמיים, אפילו היא תגיד לכם איזה Thank you.
ולא שאנחנו עושים את זה בשביל הפידבק, אנחנו עושים את זה מתוך מחווה גברית של נימוס.
אבל הישראליות? גם כשאתה פונה אליה בנימוס, הפרינססה לא טורחת לומר לך "לא".

אז תגידי לי, מיתוסית, מי הורס למי?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 ביוני 2016
הייתי צינית.
שאם לא שווה להתאמץ כי ממילא כלום לא יעבוד, אז אל תנסו מלכתחילה
Mentz
Mentz • 27 ביוני 2016
תראי יש כאלו שבאמת סתומים בלחץ ואין להם מה להעיד על עצמם. אבל יש גם איכותיים מיואשים, שהוציאו להם את החשק ואת האוויר מהמפרשים. 
מיתוסית​(שולטת)
אני גם איכותית מיואשת, ונמאס לי מהודעות לא רלבנטיות של כאלה שמנסים בכל זאת, פרופילים ריקים, הודעות היי, הודעות קופי פייסט, הודעות של אנשים שדוחפים לי ישר טלפון, הודעות של רוצה לדפוק אותי בתחת/עבד נקיון/נהג.

נמאס.
אז אני מחפשת בחוץ וגם שם יש דרעק ואותן בעיות, רק קצת פחות הצעות מגונות.
אז אני פה, כי אולי אולי אולי ישלח לי הודעה גבר איכותי בדסמי שיהיה שווה את האכזבה שלי.
סטאר​(מתחלף)
סטאר​(מתחלף) • 27 ביוני 2016
ברגע שהכנסת שם משתמש וסיסמא, יהיו אנשים שיציעו לך הצעות מגונות בחסות האנונימיות של האינטרנט. עד שלא נשנה את העולם, זה לא הולך להשתנות. מה שכן יש לנו שליטה עליו זה למי להתיחס ולמי לא, ובידיעה מי לא קורא את הפרופיל שלנו גם אם הוא מלא באותיות אדומות מהבהבות, ומי לא קורא. 

ומי כן קורא, וחושב עלינו דברים מוזרים.

אני יודע באופן אישי שאת פה כבר איזה 10 שנים בגווני השמיים, אז את יודעת את כל זה. אבל יש פה הרבה מאד נשים שלא יודעות לאכול את זה. שמקבלות בולשיט, בלי שום קשר למה שהפרופיל שלהן אומר. 

ולכן, זה מה שהן נותנות.

אולי עוד דור יעבור ואנשים יתרגלו לאונליין, לזה שבחורים חרמנים תמיד יהיו והם לא העיקר, ולזה שלמי שפונה בכבוד מתיחסים בכבוד, כמו שזה במציאות. 

עד אז, יהיו לנו פרופילים בכל אתרי ההיכרויות ומתוך ה-100 נמצא מישהו שימצא חן בעינינו. תוך כדי שאנחנו שונאים את כל הגברים/נשים, ממורמרים, וכועסים על העולם. ושואלים, שוב ושוב, "למה את/ה לא יכול/ה להיות בחור/ה נורמלי/ת"

מסכנים. לרובם/ן אין בכלל ברירה. הם לא מבינים מה זה משנה אם הם ממלאים פרופיל, כי זה משחק של מזל ושנינה (כי מתיחסים אליהם גרוע ממילא), והן לא מבינות למה ממלאים פרופיל, כי במילא 100 גברים ביום פונים, אז למה לטרוח? (כי האיכותיים ממשיכים הלאה)

מתישהו נתאזן. או שידוכים. אולי שידוכים.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 27 ביוני 2016
למה בקשה לשיפור הופכת למלחמת מינים?
אנשים נטולי פרופיל זאת אינדיקציה ראשונה לסינון ואני שמחה למסננים טובים.
חארות יש מכל המינים ותירוצים יש לכולם, רוצים שיתייחסו אליכם ברצינות תשקיעו כמה דקות ולא משנה מה המין שלכם או צד השוט המועדף עליכם.
מיתוסית​(שולטת)
אני רוצה שגבר יעיד פה ויוכיח לי שיש לו פרופיל מושקע והוא שלח הודעה עניינית ומושקעת ולא עבר על הגבולות של השולטת/נשלטת ונדחה בגסות.

תראה לי.
גם אם יש כזה, אולי תשובה כזו מתוך מאה ניסיונות.
סטאר​(מתחלף)
סטאר​(מתחלף) • 27 ביוני 2016
מיתוסית, את צודקת. 1 ממאה היא גסת רוח.

20 הן שילוב של "חח, מגניב. מושקע! אהבתי. יש תמונה?" ו-"לא תודה."

ו-79 הן התעלמות.

אנחנו לא מקבלים דחיות גסות רוח. אנחנו פשוט לא מקבלים כלום חזרה. או בקשות לתמונה. היה שווה את ההשקעה? בואי נגיע ישר לתמונה לא?

אני כבר לא פונה בהודעות פרטיות. יש לי פרופיל מושקע, ויש לי בלוג מושקע עם 5 שנים של תוכן (תודה על הלייקים, את מלכה). תפנו אלי אם אתן רוצות, ככה לפחות אני לא מתחיל שיחה בעמדת נחיתות.

למעשה, זה כל מה שמעניין אותי כרגע (אחרי שעברתי את כל הבולשיט). לא בא להרגיש כמו המתחנן ה212 בתיבת ההודעות. אם אני כבר פונה זה בצ'אט. וזה ב"היי". ואם גורמים לי להרגיש כמו המתחנן האלפיים אני פשוט מוותר. אני יודע שהיא לא ככה במציאות, ויכול להיות שהיא מדהימה. אבל צריך לעבור את הויה דולורוזה הזה בשביל להגיע לשם? לא מתאים.

לצערי, בשביל השפיות שלי, ויתרתי על להוכיח שאני שווה משהו, ואני מתקשר רק עם מי שמעוניינת.  בעולם נורמלי הייתי יכול לחזר אחרי מישהי. 

מיתוסית​(שולטת)
הסינון הדדי, יקירי.
תפנה לבחורה איכותית ותקבל תשובה איכותית.
אם לא ענתה זה יכול להיות גם בגלל שלא מצא חן בעיניה משהו נקודתי בפרופיל או לא התחברה אליו.

אני לא עונה כי קודם כל הרוב לא רלבנטיים כי הם צעירים מידי/מבוגרים מידי/שןלטים/נשואים/צייתנים וכו , דברים שפסלתי בפרופיל ולא אכפת להם אז גם לי לא אכפת.
באתר היכרויןת רגיל אני לא עונה גם למי שלא עונה לקריטריונים שלי או פרופיל ריק או לא לטעמי. הגעתי למצב שאם הכל סבבה, אינה גם להיי פשוט, אבל חייב להיות משהו אחר טוב.

לא עונה לפעמים גם למשקיעים אם הם לא לטעמי כי למדתי שבפעמים שהשבתי בנימוס בשלילה ביקשו הסברים, ניסו לשכנע או ירדו עליי. יש גם כאלה ששולחים עוד הודעות אם אני לא עונה ונחסמים. אז מעדיפה להתעלם.