לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השארת מ'ס טלפון או ווטס אפ בשלב "מוקדם"

Patient dom​(שולט)
לפני 7 שנים • 22 במאי 2016

אנג'ל

Patient dom​(שולט) • 22 במאי 2016
ענינית חכמה שקולה פרגמטית
מגיעה לך ומאחל לך זוגיות הכי ברוכה
דקה לפני נותן לך נשיקה.
Allure​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 22 במאי 2016
Allure​(נשלטת) • 22 במאי 2016
אדון סבלני,
התייחסותך מכבדת.
thumbs up
מכה בתורה
לפני 7 שנים • 23 במאי 2016
מכה בתורה • 23 במאי 2016
אני עדיין לא מבין למה אנשים מצטלמים? מבין לצלם את הגוף. למה פנים? הרי אתם כבר מכירים יודע מי זאת מולך?
מסוכן לחלוטין מיותר ולא ברור למה
תקנו ואסבירו אם אני טועה
מחפשת אדם מיוחד​(אחרת)

כל הגישה הזו

אדון סבלני כתב/ה:
Michasv כתב/ה:
אחי יש דברים שכגברים לא נבין
לא לא נבין כמה שאני מבין מה אתה אומר.כי אני  עצמי הזמנתי נשלטות אלי הביתה שאינני מכיר ,עשינו מה שעשינו שזו רמת סיכון התאבדותית של ממש מבחינתה ושלא נדבר על כל העולות לבתים אחרי המועדון .שזו הזמנה לאונס ממש ופאקין מס טלפון לו? כן ידיד כניראה שלא נבין.כי לא ניתן .מה שכן אפשר זה להאחז באותן אלה שנוהגות אחרת.

לעיתים נדירות אני מגיבה כאן בפוסטים אבל הגישה הזו כל כך צורמת וכל כך בעייתית. 
מינוחים / התנסחות מתווים תפיסה ולגיטימציה חברתית ולפעמים צריך להאיר (בעיקר בא, לעיתים בע) 
אני חושבת שהמשפט שיש דברים שלעולם לא תבינו כגברים נועד להדגיש שצריך לכבד התנהלות שונה שנובעת מתוך מציאות וחוויה שונה.
לכתוב כתגובה שאישה שבוחרת לעלות לבית אחרי מועדון זו הזמנה לאונס מזכיר לי את גישת שנות ה 80 (שזולגת גם כיום עדיין לדיונים חברתיים / אולמות בתי משפט) בה ביררו / מבררים האם החצאית של האישה היתה קצרה מדי ומכאן היא הזמינה אונס.

תגדל החברה הישראלית לחנך את הגברים שבה לכבד א.נשים.
יש מקומות בעולם בהם רעיון האונס הוא באמת לא לגיטימי ולא רק בכאילו. הענישה היא בהתאם. הטרדה מינית מסוגים שונים לא מתרחשת ואת יכולה ללכת באמצע הלילה ברחוב חשוך לבד ולא לדאוג שמישהו יתנפל עלייך כמו שאת יכולה גם להרגיש נוח להיות מי שבא לך להיות, איך שבא לך להיות מבלי "להזמין אונס" בעקבות כך. 
חוזרת לתחילת התגובה שלי - מינוחים, התנסחות, חינוך למוסכמות חברתיות שונות...
אולי אז נשים ירגישו בטוחות יותר. אף אחת לא עושה את זה מתוך אינפנטיליות, היא עושה את זה כי היא למדה לקחים כמו שרבות כאן שיתפו וכמו שידוע לרובנו.

לעניין ההבדלים - חלק ניכר מהגברים כאן חושבים שזה שזה אתר בדסמ / מיני, אפשר להוציא את כל השדים שהם שמרו מאז גיל שנתיים והשדים שלהם גדולים מכדי שבן/ת אנוש יצטרכו להתמודד איתם. שילכו קודם לטיפול ואחכ יחזרו לחברה. 
שוב - כשנתקלים בכל כך הרבה מקרים פסיכיים, עושים חשבון פשוט להתנהלות עם אנשים נוספים.
מכיוון ונכתבים כאן כמויות של פוסטים על התנהלות של מין זה או המין השני ושום דבר לא משתנה, חלק ניכר מהגברים באתר ימשיכו להיות פסיכיים והנשים יגיבו בהתאם.
אם בהכללות עסקינן - קחו אחריות או שתתחילו ליצור חינוך ושיח חברתי שיוביל לשינוי במקום לבוא בטענות לצד שנפגע ומגיב בהתאם מתוך מקום מתגונן או במינימום מינימום - תייצר(ו) הבנה, לגיטמציה או סתם חמלה בסיסית למה אישה עברה בשביל כל כך לא לסמוך
מתחשב בך​(שולט){שבה}
אולי אני אולד פשן ואולי סתם לא מבין אבל אני חושב שמסירת טלפון (ווטסאפ)  בשלב מוקדם זה סיכון .
יש לא שפויים או אובססיביים שפשוט חובה לסנן ואף אחד לא יכול לזהות בוודאות משיחות בצ'ט תוך יום יומיים ,מי שפוי ומי שחקן טוב.
לשוחח בצ'ט ואז להיפגש במקום חצי ציבורי ורק אז למסור פרטים מזהים נשמע לי הגיוני ושפוי.
בהצלחה לכולם.
שוטרת*
שוטרת* • 23 במאי 2016
לא מסוכן ולא נעליים. פשוט די לעצלנות. די להרגיש שהכל נגיש ומובן מאליו. תפרפרו כשתראו את הניק שלה מופיע ותודו על מזלכם הטוב.
(הייתי חייבת להוציא. תמשיכו.)
Patient dom​(שולט)
לפני 7 שנים • 24 במאי 2016
Patient dom​(שולט) • 24 במאי 2016
שוטרת
חחחח נורא נכון רק תלוי מאיזה צד של השוט ?
unpredictability​(אחרת){עבר}
לפני 7 שנים • 24 במאי 2016
יש אינספור אפליקציות אנונימיות בפלייסטור שמאפשרות שיחה ואפילו שיחת וידאו בלי לתת גישה לפרטים האישיים שלי.
בעיניי עדיף תמיד להפגש במקום הומה אדם, ופגישה כזו תהיה הרבה יותר פרודוקטיבית מאשר שיחת טלפון. אם מישהו מתעקש על שיחת טלפון ואז פגישה דיסקרטית אז יש הרבה יותר מה לחשוש ממנו.
alice34​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 27 במאי 2016
alice34​(לא בעסק) • 27 במאי 2016
זאת פעולה שמגיעה אחרי פוסט טראומות כאלו ואחרות. מה גם שברגע שנתת לו את מיד בלי לבדוק כימיה בסיסית זאת אופציה להטרדות, בלי הכללות כמובן. אני נותנת נייד אם יש עניין ואינטואציה כי בשיחה ניתן לדעת המון, אך לפני כן קצת מתכתבים .