צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המציאות והפנטזיה.

nobady נשלט
לפני 7 שנים • 9 ביוני 2016

המציאות והפנטזיה.

nobady נשלט • 9 ביוני 2016
מציאות- זה קרה פעם לפני זמן לא קצר, שבת, שעת צהריים ושנינו זוגתי ואני שכובים היינו עירומים על המטה הרחבה בעייפות מה לאחר מיצוי מצוות עונג שבת, ידי ליטפה ברפרוף את גופה החטוב והיא שכבה כשעיניה עצומות גונחת חרישית בהנאה.
אתה יודע, כך לפתע ועיניה עדיין עצומות, לא הייתי מתנגדת לשניים שיטפלו בי, אמרה ולא הוסיפה ובשתיקתה שלאחר ניכר היה שרווח לה משחשפה את סודה בפניי.
ברוררר! עניתי, זכותה של כל אשה ובמיוחד שלך שיהיו לה שניים שיטפלו בה, האחד מאהב שיענג אותה והשני עבד שישרת אותה.
עבד?! פקחה את עיניה בהשתאות.
כן עבד, עניתי כשליבי הפועם בחוזקה עומד להתפוצץ.
ומה אתה בתשלובת? שאלה כשעיניה הכחולות המדהימות מביטות בי ושפתיה המלאות נפסקות במה שהסתמן כחיוך קל,
אני רוצה להיות העבד שלך עניתי,
פרט! הקשתה, כיצד לפי עניות דעתך תהיה העבד שלי?
אני אהיה שייך לך, רכושך הבלעדי, אהיה כנוע, צייתן, אמלא אחר כל פקודה שתינתן לי, אבצע כל מטלה שתטילי עליי לרבות תחזוקת הבית לשביעות רצונך ותוכלי לעשות בי ולנצל אותי כאוות נפשך.
ואני, מה איתי? שאלה כשעיניה ננעצות בי במבט מתגרה,
את תהיי חופשיה לעשות כל מה שבא לך, עם מי שבא לך, היכן שבא לך ומתי שבא לך מבלי לבקש את הסכמתי או להתחשב ברגשותיי, את תהיי הבעלים שלי ותחת סמכותך ומרותך אתנהל.
אתה חושב שתוכל לעמוד בזה? 
לא יודע עניתי, מאוד רוצה לנסות.
לנסות? אתה באמת חושב שאם זה יקרה והסידור ימצא חן בעיניי ארצה להחזיר את הגלגל לאחור למצב כפי שהוא היום? אעביד אותך קשה, תחייה על פי החוקים שאני אקבע ואעניש אותך כשלא אהיה מרוצה לרבות הצלפות דבר שכבר מזמן התחשק לי מדי פעם לעשות ואתה חושב שתעמוד בזה?
כן! עניתי נרגש ומקווה.
זה לא יצליח קבעה, אתה הגדול הסמכותי שבמבט עיניים מקפיא ומכניע כל מי שעומד מולך לא תוכל להיות עבד, לא שלי ולא של אף אחת אחרת, אולי את מישהו אחר הייתי משעבדת אבל אותך? צחקה כשהיא מניפה את ידה בביטול, מפנה את גבה לעברי ועד מהרה שמעתי את קצב נשימתה השלווה עת נרדמה.
ובכל זאת, שכן שאיתו היינו מיודדים ונוהג היה לבוא לכוס קפה ולשיחות חולין נחשד בעיניי כמי שחושק באשת חיקי והיא לא נראתה לי כמי שתתנגד לו, אפשר היה לחתוך בסכין את המתח באוויר כאשר היו שני אלה מלהגים עצמם בהתגרות האחד כלפיי השנייה כאילו בצחוק.
באחת הפעמים כשנעדרתי מהבית, הגיע הנ"ל ולמראה אשתי במכנסיה הקצרצרים וזוג רגליה הארוכות והמושלמות לא עמד בפיתוי, שלח ידיו אל גופה בעוד היא נעתרת בשקיקה וכך יחדיו נסחפו בסערה אל מיטתנו הזוגית.
כשחזרתי הביתה ספרה לי זוגתי את אשר אירע, התנצלה על שהדבר קרה ובמהירות תוך איבוד שליטה ושאלה אם נפגעתי.
לא! אמרתי, ההפך הוא הנכון, מרגש ומגרה אותי לדמיין גבר זר ממזמז אותך וחודר אליך להנאתך, אם הקשר הזה גורם לך הנאה יכולה את להמשיך גם כאשר אני בבית ובעיקר כשאני בבית.
אם כך, דבר איתו בבקשה והסבר לו את עמדתך, חושש הוא מפניך, אינני רוצה שיתגנב כעכבר בלילה, מעדיפה אותו נכנס בכניסה הראשית בטוח וחושק.
בשיחה שיזמתי עם ............נהניתי ממבוכתו ותדהמתו וכשהוא נמנע מלהביט בעיניי נתתי לו את ברכת הדרך וזאת כמובן כל עוד היא תרצה בכך, הדגשתי.
מיותר לספר ובכל זאת אמשיך, היה האיש מנצל כל הזדמנות שיכול היה להגיע אל אשתי שהייתה מוכנה לקראתו בחצאית קצרה ללא תחתוניה וכשהוא מחטט בין מכמניה בנוכחותי מוביל אותה לחדר השינה.
הקולות שבקעו מהחדר הטריפו את דעתי ולא פעם אוננתי בטירוף,
כשהיה עוזב נהגתי להיכנס לחדר, ללקק את השאריות (אני אוהב ללקק), לנקות לה את הכוס בלשוני ולינוק את הדגדגן להנאתה ככלב מיוחם.
זו היתה התקופה המדהימה והמסעירה ביותר בחיי, תקופה שכנראה לא תחזור על עצמה.
הפנטזיה- אתה חושב שתעמוד בזה?
כן! עניתי נרגש ומקווה.
גש כמו שאתה עירום לפינת החדר על הברכיים עם הפנים לקיר עד שאקרא לך, תוכל לחשוב ולהרהר בשתי אפשרויות, והיה ותתחרט השיחה הזו שהייתה בינינו מעולם לא התקיימה ואם תחליט בכל זאת להשתעבד זו תהיה ההחלטה האחרונה שלך, על הברכיים תיגש, תנשק את רגליי ותתחנן להשתעבד.
אינני יודע כמה זמן עמדתי ופניי אל הקיר אך ברור היה לי שהשתעבדות היא ההחלטה שלי.
כשקראה לי לאחר זמן התקרבתי כפי שהורתה לי וכשהיא שכובה על המיטה, נשקתי את רגליה ובקשתי, אנא גבירתי תשעבדי אותי.
אני רוצה קפה פקדה עוד בטרם הספקתי לסיים את בקשתי ועשה זאת מהר.
מיהרתי, ביצעתי והגשתי לה את כוס הקפה למיטה ובעודי עומד תפסה באשכיי ומשכה אותי אל עבר הרצפה.
אף פעם אל תעז לעמוד זקוף לידי, שמעת?!
כן גבירתי השבתי בכניעה.
ובכן כמה חוקים ראשוניים בעבורך אתה שתהיה מעתה, רכושי לשימוש, עבד לשירות וכלב לשעות הפנאי.
1. אינך מזיין יותר, עבד לאשה לא יזיין אשה.
2. אינך רשאי לאונן אלא ברשותי וברצותי בלבד.
3. אינך יוצא מהבית אלא בשליחותי.
4. אינך עולה על המיטה, תישן על הרצפה למרגלותיי.
5. אינך יושב ליד שולחן, לאכול תאכל מהרצפה.
6. יהיה עליך להבריק את הבית, לכבס את הכביסה ולבשל את המאכלים שאני אוהבת, אתה תוכל שאריות שאשאיר.
7. לבושך יהיה כמו עכשיו, עירום מוחלט כך אוכל לראות כל שינוי שחל בך ולא תוכל להסתיר מפניי דבר.
8. תענש אם לא אהיה מרוצה, אצליף בך כך שלא תוכל לשבת.
9. אין לך דבר, הכל כמוך שייך לי.
10. כשאכנס הביתה תמהר אלי כלב ותלקק את רגליי.
ברוך הבא לגיהינום.
לסיכום- החלום להשתעבד לה לא התגשם אבל קוקהולד מאושר זכיתי להיות.
    התגובה האהובה בשרשור