סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה של עבד במרתף

xxxMaster_L​(שולט)
לפני 20 שנים • 15 במרץ 2004

חוויה של עבד במרתף

xxxMaster_L​(שולט) • 15 במרץ 2004
דן הוא מסוג האנשים שאתה לא מבחין בהם כשאתה חולף על פניהם ברחוב, הטיפוס בעל המבנה הממוצע, הגובה הממוצע והמראה הממוצע של כל איש הייטק מצוי, עם הלבוש השגרתי והכרס הקטנה, תוצאה של שעות מול מחשב בעבודה.
וזו אחת הסיבות שהוא היה העבד החביב עלי.

הוא הגיע אלי ביום שני האחרון ונכנסנו לחדר המשחקים החביב עלי. הוא היה מיומן ולקח לו פחות מדקה לאבד את כל הבגדים ולהיות על ארבע. "מאסטר L עבד דן לשירותך" אמר.
צעדתי עד שרגלי היו צמודות לפניו, נותן לו להריח את מיכנס העור ואת ניחוח המגפיים שלי. אקט קטן וסמלי שהספיק כדי לעורר אותו, כך ראיתי מתגובות גופו.
העברתי את הרגל שלי לאורך הצלעות שלו מחכך אותה דרך אגב בשיפולי הבטן שלו. גורם לו לרטוט ולאיברו להזדקר, כך חשתי כבר.
"נקה לי את הנעל עבד" פקדתי עליו והוא התמסר כולו למלאכת ליקוק המגף, החביבה עליו.
הלשון המיומנת שלו חלפה חזק ומהר משאירה את העור השחור מבריק וחלק. ותוך חמש דקות היו המגפיים מצוחצחות כאילו רק הרגע יצאו מקופסא.
ידעתי שמגיעה לו מחווה על שירותו והורתי לו לחלוץ את מגפי. הוא עשה זאת מבלי להעיף מבט בפני במהירות ויעילות כהרגלו.
"עכשיו עבד תסיר את הגרביים שלי אבל רק עם הפה" פקדתי עליו.
אהבתי לראות אותו נאבק באחיזת הגרב ברגל בכל כוחן של שיניו ונדרשו לו כמה משיכות וניסיונות עד שעמד במטלה.
לאחר שנחשפו כפות רגלי הוא הסתער עליהן בלשונו, פעולה שהופסקה מייד בהצלפת שוט על ישבנו.
"עבד! לא זכור לי שאישרתי לך ללקק, אפס" נזפתי בו והוא נסוג על ארבע חזרה לאחור.
צעדתי סביבו משגר הצלפות נזיפה על ישבנו שהחל להאדים מתחת למעטה השיער הדליל שכיסה אותו.
כל פעם שעברתי לפני הפנים שלו יכולתי לראות שהוא לוטש מבט בכפות רגלי.
לבסוף עצרתי מולו ואישרתי לו ללקק, הוא הסתער בתאווה של כלב מיוחם על כפות רגלי מלקק בשקיקה.
ככה משך כעשר דקות נתתי לו לפנק ולעסות עם הלשון את כפות רגלי. חולף בלשונו בין האצבעות, סביב העקב וחוזר חלילה בדייקנות וצייתנות.
בשלב מסוים עצרתי אותו והלכתי לעמוד מאחוריו שלחתי את כף הרגל שלי בין רגליו ממשש את אשכיו ומלטף אותם, מרגיש איך תוך שניות איברו מזדקר. חיוך זדוני עלה על שפתי. ליטפתי את קצה איבר מינו מרגיש את טיפות הזרע הראשונות שלו נמרחות על כף הרגל.
"עבד, אתה מלכלך לי את הרגל" נזפתי בו. הגשתי אותה לפיו והוא בלשונו ניקה את הזרע שלו במהירות של מי שיודע שחטא לאדונו.
"עבד לא זכור לי שהותר לך לגמור!", אמרתי נוזף בו במבט משועשע.
נעמדתי בפיסוק מעליו כשפני לאחוריו וגבי לראשו, נועל את גופו בין רגלי. התכופפתי מעט ושלחתי יד לאחוז באשכיו בחוזקה מותח אותם קלות אחורה ומעלה.
לקחתי שוט זנבות ושילחתי הצלפות קלילות אך מייסרות לאשכיו שהיו כמו בלון לחוץ ועומד להתפקע בכף היד שלי. הוא התפתל מצד לצד מנסה להתקפל לתנוחה עוברית אך לא יכול לעשות דבר בשל אשכיו שלפותים בידי.
עד שמאסתי במשחק זה והחלטתי שיש להענישו בצורה אחרת.
הובלתי אותו לסד הנמוך הרמתי את חלקו העליון וציוויתי עליו בעודו על ארבע להכניס את הראש פנימה.
סגרתי אותו עליו ואת ידיו כבלתי באזיקים לצדדי הסד.
הוא היה כבול על ברכיו ישבנו למרכז החדר ופניו לכיוון הקיר.
לקחתי שוט זנבות, והוריתי לו ללוות כל הצלפה במשפט "העבד דן לעולם לא ילכלך את רגלי האדון ללא אישור"... וככה שילחתי 35 הצלפות שהבעירו את עכוזו.
לקחתי את הבאט פלאג הדק שימנתי את ישבנו והחדרתי אותו שיתרגל למצב. הוא נע קלות אך לא השמיע כל צליל של מחאה, היה נראה לי שהוא יותר נהנה מהמצב ממה שהוא אמור להיות.
"חסר לך שהבאט פלאג יעוף החוצה מהתחת שלך עבד" סיננתי.
הדלקתי נר ונעמדתי מול ראשו שולף את האיבר שלי החוצה , הזין שלי עדיין לא עמד במלוא תפארתו וחיכה לטיפול מפיו, העבד פתח את פיו וקיבל אותו בשקיקה כזו ותאווה כזו כשל מי שמצא מעיין מים באמצע המדבר.
לא רציתי לתת לו ליהנות יותר מידי ולכן התחלתי לטפטף לו שעווה על הגב והישבן ביד מתוחה מעל הסד.
כל פעם שפגעה טיפה בגופו הרגשתי את זה במציצה שלו.
"חסר לך עבד אם ארגיש ולו קצה של שן" הזהרתי אותו.
כשמאסתי בנר, לקחתי את שוט הרכיבה שנישען על הסד והוספתי הצלפות לעכוזו, כל הצלפה דרבנה את המציצה שלו כמו שמדרבנים סוס במרוץ.
לבסוף הבאט פלאג החליק ונפל מישבנו לרצפה, "מה אמרתי לך עבד" נזפתי ויצאתי מפיו רואה את האכזבה על פניו.
נעמדתי מאחוריו, שולף את הבאט פלאג, וחודר אל ישבנו בבת אחת, מוציא אנחה מפיו.
כל הגוף שלו רטט מהפתעה ועונג.
זיינתי אותו חזק בתחת, בתנועות ארכות מצרף אליהן טיפות שעווה מהנר בכל חדירה.
כל פעם שהאיבר שלי נבלע בתחת שלו שטף גל שעווה במקביל את הישבן שלו.
לבסוף עמדתי להתפוצץ, יצאתי בבת אחת רואה את חור התחת הפעור שלו ניסגר חלקית וחש את האוויר שברח בבת אחת מפיו בהפתעה.
שלחתי את הזרע שלי בכוונה על הרצפה.
שחררתי אות מהסד ופקדתי "עבד נקה את הרצפה".
דן הסתער על שלולית הזרע כמי שמצא אוצר, מלקק את המרצפות החלקלקות בצימאון.
"הרצפה נקייה מאסטר L" אמר לכשסיים.
כרעתי על ברך אחת לצידו מעביר יד מלטפת על ראשו, גבו וישבנו שבערו בחום. "עבודה יפה עבד" אמרתי.
נתתי לו להחזיר את הנשימה ולסדר את הראש מעט, לפני ששלחתי אותו למקלחת והביתה.
הוא יחזור גם שבוע הבא ידעתי, הוא תמיד חוזר חייכתי לעצמי...
dominate26​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 באפר׳ 2004
dominate26​(שולט) • 4 באפר׳ 2004
סיפור דיי משעמם ולא מעניין ..מצטער ,אך כך אני רואה זאת......