לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי יש ירידה בחרמנות?

doref
לפני 7 שנים • 19 ביולי 2016

מתי יש ירידה בחרמנות?

doref • 19 ביולי 2016
בדרך כלל מייד לאחר שגברים מגיעים לאורגזמה וגומרים החשק המיני שלהם יורד באופן דרסטי והם חופשיים ממנו לכמה דקות עד שעות. וטוב שכך כי אם הם לא היו חווים ירידת חרמנות לאחר גמירה הם פשוט היו יכולים להמשיך עם האקט המיני במשך שעות.
אבל לפי מה שהבנתי לאחר שנשים גומרות רמת החרמנות שלהן לא יורדת. אם כך נשאלת השאלה מה גורם להן להפסיק? אם היצר המיני נשאר. זה לא קצת קשה להתאפק ולרצות להמשיך באקט המיני עוד ועוד.
אהבה חופשית
אהבה חופשית • 19 ביולי 2016
גם אצל נשים יש ירידה משמעותית מאוד בחשק המיני לאחר הגמירה. ההבדל הוא שלפעמים הן עושות לך טובה ומחכות שגם אתה תגמור לפני שהן מסתובבות ונרדמות. icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
לב פועם מקביל​(לא בעסק)
חחח אהבתי מה שcurious אמר וצודק.
אך באופן כללי, זה תלוי בחוזק הגמירה.
עם גומרים חזק, (לנשים בכל אופן) אין חשק שוב לכמה שעות.
עם הגמירה היא חלשה, אז רוצים עוד ועוד ועוד ונדלקים מהר בלי סוף.
אצלי בכל אופן.
אך נשמע לי הגיוני שאצל הרוב כך, לא יודעת.
בטי בום​(שולטת)
לפני 7 שנים • 20 ביולי 2016
בטי בום​(שולטת) • 20 ביולי 2016
הפלוס שלנו בסקס עליכם, הוא שיש לנו יכולת לגמור הרבה פעמים ולא אחת.
BelGoat​(שולט)
לפני 7 שנים • 20 ביולי 2016
BelGoat​(שולט) • 20 ביולי 2016
זה מאד תלוי במצב אחרי הסקס - לעיתים גם ללא גמירה בחורה יכולה להגיע למצב של אופוריה או מעין עילפון וכו' שמוריד את החשק המיני
החשק המיני יכול לחזור אחרי זמן מה - וגם יכול להיות דקות עד שעות - זה מאד תלוי בסיטואציה ובבחורה.
הדבר מאד אינדיוידואלי - אם כי כן יש הבדל משמעותי בין גברים לנשים בעניין ההשפעה אחרי הגמירה.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 7 שנים • 25 ביולי 2016
מיתוסית​(שולטת) • 25 ביולי 2016
אני לגמרי כמו גבר. 
גומרת פעם אחת, גמורה מתה, אין לי כוח שיגעו בי ולא כלום, שיתכרבל איתי ואני מסתובבת לצד השני ולישון..
מה שכן, לפעמים קורה שאני עייפה נורא ואחרי זמן מה מתעוררת עם אנרגיות כאילו לקחתי ארגז רדבול...

יש כאלה שגומרות כמה פעמים, אני לא כזו ולדעתי מי שגומרת כמה פעמים, כנראה שהאורגזמות שלה יחסית קטנות וחלשות ולכן היא מסוגלת לעמוד בכמה פעמים. אני מתרסקת מפעם אחת.

נ.ב- אם הגמירה מאוננות, אז זה לא מוריד חרמנות, זה רק שיחרור לחצים.