שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיטות ומכות לכוס

mike213​(שולט)
לפני 7 שנים • 27 ביולי 2016
mike213​(שולט) • 27 ביולי 2016
אפשרי כל עוד את/הנשלטות מרגישות שהן מסוגלות לקבל את זה עדיף להתחיל מחלש ובמינונים קטנים כדי ''להרגיל'' את המקום.
המתקשר
לפני 7 שנים • 28 ביולי 2016
המתקשר • 28 ביולי 2016
איזה ערמת יפי נפש הנמנעים מלבעוט..
חמודים.
10 sexy queen​(שולטת)
לפני 7 שנים • 28 ביולי 2016
10 sexy queen​(שולטת) • 28 ביולי 2016
לא מתה על כל הנושא של בעיטות במפשעה.
כמה שתהיי זהירה או זהיר זה לא בטוח.
מזה בטיחות? לא נראה לי שמעורב כאן רופא.
יש דרכים אחרות לספוג כאב. שם לא מומלץ
מעולם לא בעטתי שם
לא כדאי להסתכן
סטאר​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 1 באוג׳ 2016
סטאר​(מתחלף) • 1 באוג׳ 2016
הי ספיריתוש,

אין לי מושג למה כל כך הרבה נכנסו לפה רק כדי להגיד לך שהם לא ניסו ו*לעולם לא ינסו כי זה כל כך מזעזע אותם*. תני להם עוגיה או משהו על כמה שהם נאורים ובטוחים. אל תתני לזה להוריד אותך ממשהו שמדליק אותך.

עשיתי את זה בעבר לסאביות, בעיקר בצחוק וכשהרגשתי סאדיסטי במהלך היום כשבילינו יחד (לא בזמן סשן). נראה שזה כאב להן קצת פחות מכמה שבעיטה בביצים כואבת. הן צחקו וקיללו והמשכנו הלאה.

פעם אחת בזמן סשן נתתי לסאבית אגרוף שם על המיטה, אחרי שהכרחתי אותה לפסק רגליים. היא אמרה שכאב לה באגן אחר כך המון זמן, ומאד פחדה בכמה פעמים שנפגשנו אחרי זה שאני אעשה לה את זה שוב, זה קצת עשה לה טראומה. מצד שני, זה היה אגרוף די חזק בזוית קצת בעייתית.

זה כל הניסיון שלי עם הנושא.. זה לא משהו שמושך אותי באופן מיוחד אז אולי אין לי את התובנות הכי טובות, אבל מההתחככות המקרית שלי עם הנושא זה מה שיש לי לחלוק.

תתחילי לאט ולייט (כלומר, עדיף לא בסשן אלא בקטע של "אני רוצה לנסות משהו חדש, תעזור לי?") ותבחני את התחושות. קחי את זה לסשן אחר כך.

ושוב, אל תקשיבי לhaters. הנה גיף שיעשה לך מצברוח טוב: http://thesubmissiveslutcorner.tumblr.com/post/117870432132/open-your-legs-hands-behind-your-back-and-now 
Brave girl

אז ככה

Brave girl • 1 באוג׳ 2016
יש להיות בדסמי
ויש להיות סתם סאדיסט
מכות קטנות עם כף הים לכוס וואלה אפילו מדליק ומגרה

אבל בעיטות????
למישו יש פה בעיית עצבים קשה שבא לו לפרק אותה על איזה מישי???

תבדילו בין בדסמ לסתם סדיסטיות...
שוטרת*
שוטרת* • 1 באוג׳ 2016
אני סתם הערה... סאדיזם זה לא סתם.
    התגובה האהובה בשרשור
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 1 באוג׳ 2016
היי.
אני חושב שיש כאן כמה וכמת תגובות מתיפייפות.
זה מפתיע לאור העובדה שאנשים מבחוץ מביטים עלינו באותה הצורה.

יש כלל אחד והוא הכלל המנחה..

לא משנה מה שתעשו, העיקר שזה יהיה בהסכמה ובביטחה, וכן גם בעיטות (סבירות שמותחות את גבולות הכאב עם כל הזהירות הנדרשת) לאשכים או לכוס...

גם קרסים ומחטים או אפילו פיסטינג סטנדרטי זה עניין מאד מסוכן וצריך לדעת היטב היטב איך לבצע את זה.

כל עוד יש הסכמה והצדדים מבינים מה הם עושים, אז הכל בטוב וכל אחד מאיתנו קובע לעצמו את הגבולות הפרטיים.

זה שהגבול האישי שלי נמצא במקום מסויים, זה לא מאשר או פוסל את הגבולות או את הפטיש של השאר.

אז בואו נהנה ממה שאנחנו אוהבים, וקצת פחות נטיף מוסר לתחביבים של האחרים.
אריאל 123​(שולט)
אריאל 123​(שולט) • 1 באוג׳ 2016
הצלפות, מכות או בעיטות לכוס מגרה אותי מאוד. ניסיתי בעבר. אבל ממש בעדינות.  מטריף ומגרה !

מ