אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתיית אלכוהול בכפייה עד שכרות

slave for ever​(נשלט)
לפני 7 שנים • 7 באוג׳ 2016

שתיית אלכוהול בכפייה עד שכרות

slave for ever​(נשלט) • 7 באוג׳ 2016
במקרה נתקלתי בזה.
---

מתוך קינקפדיה

Forced intoxication

הנשלט/ת מוכרח/ת לשתות אלכוהול עד שהוא נהיה שיכור וחסר יכולת להתנגד, בעוד השולט/ת נשאר/ת פיכח/ת

זה נועד להכריח את הנשלט/ת לעשות דברים משפילים או לגרום לו/ה להיות חולה או להשתין על עצמו בשביל ההשפלה.

זה יכול לגרום לנשלט/ת להגיד דברים סודיים על עצמם וגם שהשולט/ת יצלם במהלך הסשן תמונות בכדי לסחוט אותו/ה

http://kinkipedia.wikidot.com/wiki:forced-intoxication

מה דעתכם?
שוטרת*
שוטרת* • 7 באוג׳ 2016
פפפפ כל כך וואו...

אז ככה: אני אישית לא הייתי עושה את זה לנשלט שלי, מהסיבה הפשוטה שחלק מההנאה שלי, היא לראות אותו מתגבר על קשיים. הדרך שהוא עובר, הכאב שזה מעביר בו, ההשפלה שנחרטת לו בתודעה .. לא הייתי רוצה שזה יהיה בגלל משהו אחר מלבדי, ולא הייתי רוצה שזה יגמר כשהוא יתפכח.

מצד שני... כאקט ספציפי ,לאדם ספציפי, שיש לו בעיה קשה מאוד לאבד שליטה- עד רמה שזה מפריע לו בחיים (ולא לבקש דוגמא), זה נתן לי יופי של רעיון -לעבד-.

אז.. ממש תודה. הרבה זמן לא החכמתי מהפורום (:
    התגובה האהובה בשרשור
kaly
kaly • 7 באוג׳ 2016
האמת שזה נשמע אחלה רעיון. 
הארדקור​(אחר)
הארדקור​(אחר) • 7 באוג׳ 2016
יפה אמרה השוטרת (אני לא מאמין שכתבתי את צירוף המילים הזה..).
אם תצליח להחזיק אותה מספיק זמן על הגבול הדק לפני שהיא/הוא ירדמו,
זה יכול להיות מאוד משעשע..
Align
Align • 7 באוג׳ 2016
בתור אחת שאלכוהול יכול לעזור לה להתגבר על מבוכה קשה, נשמע מעניין. אבל כן צריך להיות עם אדם מאוד מאוד ספציפי בשביל שיקרה. כמובן שלסמוך עליו וידה ידה ידה.
הארדקור​(אחר)
הארדקור​(אחר) • 7 באוג׳ 2016
כן בייבי !
אכן לרגעים הקסומים אנחנו מתכווננים (ככה כותבים אז זה?).
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 7 שנים • 8 באוג׳ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 8 באוג׳ 2016
יש רמות שונות של שיכרות וסימום.
הרמה שמתוארת כאן לא כל כך מתיישבת עם ה concent של ה ssc.
פתח נהדר לצרות. אין לי ספק שיש היסטוריה של מעשים איומים שיושבת על התופעה.
ולאו דווקא מסוכן רק לנשלט, אלא גם לשולט. לך תוכיח שאין לך אחות אם הנשלט מתלונן אחר כך על אונס.

המלצתי: לבצע סשן בנוכחות עורכי הדין של שני הצדדים.
שוטרת*
שוטרת* • 8 באוג׳ 2016
העניין הזה של ההסכמה לא ברור לי. לא נראה לך שאתה נותן קצת יותר מדי חשיבות למלה הזו?
כי נראה לך באמת, שאם ברגע נתון מסויים וספציפי, מישהי הסכימה שנניח תצליף בה עד שהתחת שלה יהיה שחור (כל זה מתוך מחשבה שתציע לה נישואין לאחר מכן), כשהיא תתאכזב ותתלונן במשטרה ותראה להם עדויות... אתה תגיד... מה? ש'היא הסכימה' ?

תדאגו שיהיה חיבור טוב. תדאגו להכיר את האדם שמולכם ואת רמת הבשלות והבגרות שלו. תדאגו לדעת שמדובר באדם עצמאי שלוקח אחריות על הבחירות שלו. ואז..אולי.. פחות תדאגו מכל מיני סיסמאות שלא מחזיקות מים.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 8 באוג׳ 2016
בהתייחס לדברי שוטרת:
תגובתי נכתבה מתוך היכרות עם סיפורי נשלטות שסמכו על אדוניהן (גם קשרים של יותר משנה) וכיום חשות נפגעות אונס. מספיק פעם אחת של התעלמות ממילת ביטחון או עבירה על ה ssc כדי לצלק אדם לכל חייו.
שיכרות וסימום מופרזים מבטלים את המילה "הסכמה". 
מודה שהקטע הזה מדליק ומגרה אותי, אבל הוא בקטגוריית הדברים שנורא מדליקים אותי אך הסיכוי שאעשה אותם זעיר מאוד. יצטרכו להתקיים הרבה מאוד תנאים לכך.
מי שרוצה לעשות את זה שיהיה לו בכיף, אבל שלא יבכה אם יצטרף אחר כך לרשימת הנפגעים.
Max P
Max P • 8 באוג׳ 2016
שוטרת* כתב/ה:

תדאגו לדעת שמדובר באדם שלוקח אחריות על הבחירות שלו.

מילים שלצערי לא נשמעו בכלוב הרבה מאד זמן, הרבה יותר מידי זמן.
והמילים הללו נכונות לכל אינטראקציה, ולא רק לסוג האינטראקציה בשרשור זה.