לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרופיל של אדון

Tame
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004
Tame • 18 במרץ 2004
אני חושב שהקשר הוא פשוט ההתעסקות בפרופילים של אנשים.

מלכה מלקה, המשפט "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך" עלה לראשי בעת קריאת תגובתך ל"איש".

אם לדעת זו חוצפה להתעסק בפפרופילים של אחרים בפורום ציבורי, אזי למה את עושה זאת בעצמך?

(יאמר לזכותך שאת לא הזכרת שמות ספציפיים)
מלכה מלקה​(אחרת)

זה בדיוק ההבדל

מלכה מלקה​(אחרת) • 18 במרץ 2004
מעולם לא נתפסתי פה לפרופיל של אנשים
שאלתי כאן שאלה לגיטימית לחלוטין .
אין לה שום קשר לפרופיל שלי .
חוצמזה שאני מאד מרוצה ממנו
icon_twisted.gif
Tame
Tame • 18 במרץ 2004
עדיין, שאלת מה הקשר וזה בדיוק הקשר..
תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 20 במרץ 2004
תאיר​(נשלטת) • 20 במרץ 2004
קצת מוזרה לי ההתעסקות בפרופילים של הדומים דווקא בפורום הזה אבל שיהיה.

אני די מסכימה עם מה שזלופון כתב, הדומים יודעים שמה שהם כותבים בפרופיל שלהם קובע את הרושם הראשוני של הסאביות.

אבל גם אם דום כותב את מה שהוא חושב שהסאביות ירצו לשמוע ולא את כל האמת ורק האמת, עדיין אפשר ללמוד עליו הרבה מהפרופיל.
מי שכותב שהוא מאמין בליטוף אחרי הסשן לפחות למד כבר שזה דבר שרוב הסאביות רוצות ומצפות לו.

וברור שהמשיכה בין דום לסאבית לא מבוססת רק על הפרמטרים הפורמליים האלה. יש דומים שהם מאוד אינטיליגנטים ונחמדים לדעתי ובכל זאת לא מושכים אותי, אבל דום שבשיחה איתו אני מרגישה שאני צריכה להזהר לא להגיד משהו שישמע חכם מידי אף פעם לא ימשוך אותי.
Tame
לפני 20 שנים • 20 במרץ 2004
Tame • 20 במרץ 2004
הרבה מהדברים הנאמרים כאן יכולים להיאמר לא רק בנושא דומים/סאביות אלא בנושא החיזור הוירטואלי בכלל...
לרוב (ואולי זה בגלל יחסי הכוחות בין הגברים לנשים באינטרנט, אולי לא) הגברים הם אלא שנאלצים "לרדוף" אחר הנשים, אז כמובן שהם ינסו תכסיסים, בדומה מאוד לכל שאר החיות בטבע שמשתמשות בצבעים יפים וטקסים/הפגנות כוח, בכדי למשוך אליהם את מי שהם מחפשים...

בכל אופן לדעתי הרבה לא מתחשבים בטעם האישי של כל קורא וקורא...
במקום לנסות ולהגיע לחתך הקהל הנרחב ביותר תוך ירידה למכנה המשותף הנמוך ביותר (וסליחה שאני משתמש במונחים מעולם הפירסום אבל זה נראה לי מתאים ביותר כרגע), אנשים צריכים להבין מראש שלא תהיה התאמה אופטימלית בינם לבין אחוז גבוהה כל כך של הקהל וגם אם תהיה לרוב יהיה זה בלתי אפשרי להיות עם יותר מבן/בת זוג אחת (אולם לא בכל המקרים) ולכן כדאי יותר לפרוש את הקלפים על השולחן ולהראות את האישיות האמיתית מאחר שכך הסיכוי שימשכו דווקא את האחת שמתאימה להם (ואותה הם אף היו בוחרים לו הייתה ניתנת להם האופציה לבחור מבין הקהל) גדל (על חשבון הסיכוי למצוא אחרות שאינן מתאימות).
כל זה נאמר למרות ההנחה שהטבע הגברי הוא לנסות ולשכב עם כמה שיותר נשים ואילו הטבע הנשי הוןא לנסות ולהשיג את הגבר ה"שווה" ביותר מבין כל המבחר (כי יש לנו תודעה ואנחנו* מסוגלים לשלוט ביצר) ובנוסף כל מה שאמרתי מתייחס לאספקט הוירטואלי ולא לאספקט הפיזי כי אז יש גורמים נוספים שנכנסים למשוואה כמו מראה חיצוני וכו'...

* רובנו...
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 במרץ 2004
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 21 במרץ 2004
מסכים עם זאלופון אבל חושב שהפרופיל הוא לא משהו להתעמק בו או לראות אותו כקריטריון-
ממש כמו שפרסומת בטלוויזיה או בקולנוע לא תגרום לי לרוץ וחפש את המוצר.
על ערוץ הקניות ויתרתי מראש.
icon_smile.gif
מכיוון שנכון בסך הכל לעשות כאן פרופיל כלשהוא ולא רק בגלל הפרסומת העצמית אלא גם בגלל החינניות שבעניין קריאה בין השיטין מאוד מומלצת.
אני אישית קורא פרופילים במטרה למצוא הומור ושפיות, שתי תכונות שאני מעדיף בתור
ברירת מחדל והתחלה טובה לקומוניקציה עם מי שזה לא יהיה/ תהיה.
שני משפטים בצ'אט אומרים יותר בכל מקרה, לדעתי.
zytry​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004
zytry​(שולט) • 27 באפר׳ 2004
למלכה מלקה שאלתיך בהחלט במקומה... רצוי להתחשב גם באינטלגנציה של הנשלט..

ולא לצאת בהצגת העצמי בצורה בומבסטית.. לדעתי הצנועה רצוי שהמתימר להציג עצמו אדון .

ידע שהוא אננו אלא אדון לשעה .. והנשלט הוא זה שעושה אותו לאדון ולא להפך.
רצרץ
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004

מה אתה אומר

רצרץ • 27 באפר׳ 2004
מה אתה אומר בעצם, זיטרי,

שבעצם הנשלט הוא השולט בכל רגע?

שבכניעתו לכאורה הוא אומר 'אתה רשאי

לשלוט, עד שאני אחליט אחרת'?

תיזהר, שלא תנפץ פה כמה מיתוסים.

זה ממש פוסטבדס"מ.
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 באפר׳ 2004

רגע רגע לא הבנתי ...

קליבר​(שולט) • 28 באפר׳ 2004
אז צריך לכתוב שאני שרירי , חטוב וכד' בפרופיל או לא ?
כי עוד לא הוספתי את זה..

icon_wink.gif
מתחת_לתחת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 29 באפר׳ 2004

תגובה לליידי שירה

מתחת_לתחת​(נשלט) • 29 באפר׳ 2004
שלום לך ליידי (לא) שלי,

למראה דברייך, ציטוט: "שזה דווקא חבל, כי אני בכרטיס שלי כל מילה אמת. לא עיוותתי כלום. את כל מה שרשמתי אני באמת רוצה." אמרתי לעצמי בוא נכנס ונראה מה כתבה באמת... אז נכנסתי ו....חוץ ממצב משפחתי וגבולות לא רשום כלום !? icon_eek.gif