לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש פה.. אם תוכלו לעזור..

מנחם920
לפני 7 שנים • 23 באוג׳ 2016

חדש פה.. אם תוכלו לעזור..

מנחם920 • 23 באוג׳ 2016
חדש פה.
ולא מאמין שנרשמתי לאתר הזה..
הסיפור הוא שאני דתי בשיטוטים ביוטיוב אחרי הרבה זמן הבנתי שקוראים לדברים שאני אוהב לראות bdsm.

לא יודע עד כמה זה מקובל ובטח שבהתראה כל כך קצרה.. אבל אני גר באזור הצפון. (מקום נגיש מבחינת תחבורה.. )(זמנית אצל ההורים) ויש לי מחר בית ריק.. אני בן 24 בלי שום ניסיון פיזי..בטול.(לא מחפש לשכב.. רק להתנסות בbdsm)  אם תהיה פה מישהי שתסכים לדבר איתי ולנסות עלי כמה מהפנטזיות שלי ושלה.. (קראתי פה שיש בנות שמתלהבות שזה פעם ראשונה..)  ההיתי רוצה לחוות קצת מהדבר הזה של bdsm. קראתי קצת.. אני לא מבין כל כך בשמות אבל יש לי פנטזיות שההיתי רוצה להתנסות בהן בעיקרון חד פעמי..

מה הדרך להגיע לבנות שיסכימו לזה? 

ניסיתי דרך הלוחות באתר והרוב לא ענו לי.. 
אם יש בעיה בפרופיל שלי בבקשה תעירו ואני ישפר.. אני עוד לא סגור אם אני שולט או נשלט או מתחלף.. מחפש מישהי עם הרבה סבלנות שאוכל להתנסות איתה ב2 התפקידים ו""להיסגר"" על עצמי בדברים שאני אוהב.. כולל השמות של הדברים.. אני אוהב לראות חוסר אונים..(גם חבלים.) בעיקר בחורות. נניח שעוטפים אותן בנילון נצמד ואז את כל הגוף עם נייר דבק.. והם בתחושת חוסר אונים מוחלט..
אני ""מצלם"" בראש את הדברים הכי טובים שראיתי ב""ערב"" ואחר כך מדמיין את הדברים הכי טובים שעושים עלי.. או שאני מנסה על בחורה.. אין לי מגבלה של מוסכמות.. כל עוד אני ארגיש חוסר אונים. כל האמצעים כדאי ליצור את זה כשרים. סליחה אם חפרתי.. גם ככה לא ידעתי איך לפרוק את כל מה שיש לי..מקווה שפה תהיו תומכים ותעזרו icon_smile.gif 
המלכה קארינה​(שולטת)
ברוך הבא.

תמשיך לקרוא, לפנות, לנסות, למצוא.
יכול ללכת למסיבות - אם זה בסדר מבחינתך לראות ולצפות
תישאר אתה
כל ההתחלות קשות
אבל אל יאוש.
יפה שאתה נפתח ומגלה לך מי אתה - זה לא ברור מאליו.

אני לא הכתובת - אבל קח את העצות שלדעתי רק יעזרו לך.

בהצלחה.
lockedforever
lockedforever • 23 באוג׳ 2016
בהצלחה ענקית.
Miss X​(שולטת)
לפני 7 שנים • 25 באוג׳ 2016
Miss X​(שולטת) • 25 באוג׳ 2016
ניסית לפרסם מודעה בלוח היכרויות?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 באוג׳ 2016
אתה רוצה תשובה ממש כנה? 
אז בתור אחת שקיבלה ממך הודעה בפרטי, מה שאני יכולה להגיד שלא ככה עושים את זה.
אני לא אפרט פה את תוכן שלה, מן הסתם. הסיבה היחידה שאני מציינת אותה היא כי הרעיון המרכזי שלה היה בדיוק מה שהצגת כאן: "יש לי מחר בית ריק- בואי תלמדי אותי" אז יש לי מושג טוב למה לא זכית למענה.

זה מרגיש כאילו אתה מחפש מישהי שתעשה לך עכשיו טובה, כאילו אתה מצפה שמישהי שלא מכירה אותך תקרא הודעה אחת בלבד וישר תרוץ עד הבית שלך לתת לך שיעור פרטי בבדס"מ. זה פשוט לא עובד ככה. 
זה לא משנה אם אתה מחפש משהו חד פעמי או רב פעמי, אם אתה פונה בגישה של "יש לי פנטזיה בואי להגשים אותה" אתה פשוט לא תגיע לתוצאות.
אתה לא צריך מישהי "שתסכים ברוב טובה" אלא מישהי שתרצה בך. ובשביל שמישהי תרצה בך היא צריכה לראות שאכפת לך גם מהצרכים שלה, שאתה רואה בה בן אדם ולא רק אובייקט לממש דרכו פנטזיה או שפן נסיונות להשיג על גבו ניסיון.
גם אם כתוב לה בפרופיל שזו פנטזיה שלה היא עדיין צריכה לראות שניתן לסמוך עלייך כי אף אחת לא תכנס לבית זר או תרצה להיות במצב של חוסרים אונים עם מישהו שהיא בקושי מכירה. זה פשוט סיכון גדול.
אז אתה לא יכול לדלג על יצירת אותה נוחות ואמון ועל אותה שיחה מעמיקה וישר להציב בקשה למילוי פנטזיה.
בדיוק כמו שבעולם הונילי אתה לא תבוא לבחורה שאתה לא מכיר ותגיד לה "יש לי היום בית ריק בואי נשכב" אלא תיצור איתה נוחות עד שזה יזרום לשם באופן טבעי, אז ככה גם כאן.
    התגובה האהובה בשרשור
מנחם920
מנחם920 • 25 באוג׳ 2016
נכון. זה סיכון לא קטן.. אולי בגלל שאין לי ניסיון בזה אז אני כותב לא נכון.. מסכים איתך.. כנראה פשוט אין לי את הכלים לכתוב נכון.. וכתבתי ישר ולעניין..
אז איך אני יוצר את האמון הזה? הרבה אומרים לי שאני כותב כמו שאני מדבר.. פחות מסלף.. יותר דוגרים. יש בזה דברים לטוב ולרע.
Miss X​(שולטת)
Miss X​(שולטת) • 25 באוג׳ 2016
כשאתה פונה למישהי - תכתוב לה עליך, את הדברים שכתבת פה על מה שעובר עליך ושאתה רוצה להתנסות. תסביר לה מה גרם לך לפנות דווקא אליה - מה אהבת בפרופיל, תמונות, בלוג שלה.
Ofan
לפני 7 שנים • 26 באוג׳ 2016
Ofan • 26 באוג׳ 2016
לעניות דעתי, המשפט הראשון שלך הוא הבעייתי - 
״לא יודע עד כמה זה מקובל ובטח שבהתראה כל כך קצרה״

אז זהו, שזה קצת בעייתי, זה יכול בהחלט לקרוא - אבל רוב הסיכויים שלא, ואם אתה מציב את זה בהתחלה אתה יוצר רף ציפיות שעלול לפעול נגדך. זה פועל נהדר אגב עם גברים (ויש כאן המון המון הומואים, כולל כאלה שפותחים פרופיל של שולטת), אבל נשים חושבות אחרת (מה לעשות, סליחה אם מישהי נפגעת...) נשים שקולות יותר, הן רוצות להכיר אותך יותר. עצם זה שאתה מציין שיש לך בית פנוי מחר זה ממש לא לטובתך.

טיפ נוסף - תחזר, תבקש טלפון ואימייל, תשלח לך תמונה שלך (לבוש כמובן!!) באימייל, ותתקשר. 
תמיד תזכור משהו אחד בראש (ושוב סליחה על השובניזם): לגברים יש בתת מודע רצונות מסויימים, ולנשים גם יש בתת מודע רצונות מסויימים. הצרכים הם לא בהכרח זהים...

בהצלחה (ותעדכן אותנו בפורום מה קורה...)
מנחם920
לפני 7 שנים • 26 באוג׳ 2016
מנחם920 • 26 באוג׳ 2016
תודה על יזהר יותר. אני ממש לא בקטע של בנים.. בסוף ישבתי בבית יומיים.. בלי לעשות כלום.. אז כרגע הכיוון הוא למצוא בירושלים..