לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה פה ובשניה שנרשמתי - 17 הודעות

קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 7 שנים • 12 בספט׳ 2016
סחטיין עם ההיכרות עם המושג בוט.
לאט ובסבלנות. זה הכל. דברי עם מי שנשמע לטעמך. וקחי הכל בקלות.
רוב ההודעות יהיו מוזרות אבל יש פה לא מעט חברה מקסימים.
Danaob​(נשלטת)
Danaob​(נשלטת) • 12 בספט׳ 2016
חחח, גם נשלטות יכולות להיות חנוניות הייטק.
רגע, פנטזיית הספרנית באמת מוגבלת רק לספרניות או שיש חידושים מאז שעולם ההייטק פרץ לחיינו. מה למשל בנוגע לאצבע בתחתון בזמן ישיבות צוות, מתאים?
קיפוד
קיפוד • 12 בספט׳ 2016
תתחילי מלרכוש לעצמך מנעול פות מסוגנן סטייל המאה ה-18 וזרקי את המפתח ליאור.
השלב השני הוא לגלות אמיתות חדשות לגבי עצמך: לא בכל דבר את צריכה להצטיין. את יכולה להיות טובה בלהרשם לאתרים מלוכלכים או בלאסוף את השיער, אבל בלבחור גברים אולי את מרגישה פחות שולטת וזה בסדר גמור. אי אפשר שכולם יהיו טובים בהכל. וכעת, משהפנמת את הלקח החשוב הזה (ולא רק לאתרים מלוכלכים כמו זה , זה בכלל לקח לחיים) את יכולה להמשיך לשלב הבא והוא שלב הפיתרון:
כנסי לפרופיל שלך והתחילי לבנות אותו בכך שתכתבי מה את מחפשת
כאשר בשלב זה אנא התעלמי מנטיותייך הבדסמיות (אפילו שהלב והכוס אומרים אחרת) ופתחי במשפט הנדוש אך הנכון תמידית "מחפשת עבד".
רצוי שיהיה אינטלגנט, בעל סבלנות רבה, מנוי זהב וידי זהב גם ותטילי עליו את המשימה בסגנון:
'שמע בחור, אני מקבלת 200 פניות ביום אין לי לא ראש כוח או רצון להתעסק בזה אז קדימה. תסנן לי. כל יום שלח לי שניים נבחרים ואל תצפה לאורגזמה בסוף התהליך'
היתרון המובהק שזה יתן לך על פני שאר בנות המין היפה , מלבד לזמן הרב שתחסכי, הוא בכך שבכנות מותק,
הטעם שלנו בגברים הרבה יותר טוב משלכן גם אם אנחנו 100 אחוז סטרייטים שגם אם מתרברבים בכך שאצבע בטוסיק זה נעים חלילה לא ניתן לזין להתקרב לשם. איכס. מה נראה לכן. 
אז הנה. פתרתי לך כמעט את כל הבעיות בחיים. 
עכשיו כל שאת צריכה לעשות זה רק להתחיל לסנן כי תהיי בטוחה שמאות יקפצו על הצעת העבודה הזו.
אם תצטרכי עבד שיעבור על קורות החיים של כולם את מוזמנת לפנות אליי.
אני בתשלום כמובן.

אז ברוכה הבאה דנהאוב
בהצלחה רבה לך!
יום נעים icon_smile.gif
Danaob​(נשלטת)
Danaob​(נשלטת) • 12 בספט׳ 2016
חן-חן. ממש outsource.
kaly
kaly • 12 בספט׳ 2016
מצאת דרך ממש מקורית להראות ליושבי האתר שאת ביננו כעת.

זה אתר קהילתי המשמש להכרות, ישנם גברים ונשים המחפשים חברה תואמת , ברמות כאלה או אחרות של לחצ.
לרדת עליהם רק בגלל שהם נחושים למצוא את מבוקשם על ידי תיוגם כנואשים זה פשוט חמור.
גם לחפש זיון זה לגיטימי. על מי אנחנו מנסים להיתמם כאן?

בא לך  לסנן הודעות? תנסי למלא את הפרופיל שלך ולציין מה את מחפשת.
את גם לא חייבת לענות להודעות,אבל אם את כבר כאן,בטח יש לך מטרה.

יש דרכים הרבה יותר מכובדות ונאות מלבד לעקוצ חלק מדרי האתר  כדי  להגיד שלום. 

תחשבי על זה שיש מצב טוב שמרבית שולחי ההודעות שרטנת עליהם כאן קראו את הפוסט שלך ואת התגובות הלא יפות שהגיעו בעקבותיהן, כנראה כדי לנסות למצוא חן בעיניי "הנשלטת" החדשה- את הרבה יותר גרועה בעיניי משולחי ההודעות. 

אז ברוכה הבאה לאתר, מקווה שתלמדי כאן דבר או שנים
פסיכו לוג​(שולט)

My 2 cents

פסיכו לוג​(שולט) • 12 בספט׳ 2016
הפרופיל שלך ריק. מושכת את אלו שלא מעניין אותם ממילא מה הרקע של הבחורה או מה הרצונות שלה בכלל, כמה עומק את חושבת למצוא אצלם?

האיכותיים, אלו שמחפשים קודם כל התאמה עם בחורה ולא נואשים מספיק כדי להתחיל עם כל יוזר בעל ניק של בחורה- פשוט מדלגים עלייך.

סתם טיפ להמשך.
שפנפן לבן
שפנפן לבן • 12 בספט׳ 2016
לבוט הזה קוראים בולבול
הוא חרוץ לפעמים
Danaob​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 13 בספט׳ 2016
Danaob​(נשלטת) • 13 בספט׳ 2016
Kaly ופסיכולוג בספה - אתם צודקים.
spankedlin​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 7 באוק׳ 2016
spankedlin​(נשלטת) • 7 באוק׳ 2016
מזדהה עם הבעיה לצערי....

מה שמצחיק זה שכשאת מספרת למישהו על זה התשובה של כולם היא  "כן.... הרובה פה סתם/זאבים/פוזאיסטים/מזוייפים... אני האמיתי"
מלאך אפל.​(שולט)
לפני 7 שנים • 11 באוק׳ 2016
מלאך אפל.​(שולט) • 11 באוק׳ 2016
אין מה לעשות
הכלוב בסופו של דבר הוא אתר הכרויות 
אני יודע שיש הרבה שיטענו שהכלוב הוא יותר מזה וכו' אבל בבסיסו הוא נועד לגרום לאנשים שמתענינים בתחום להכיר אנשים אחרים שגם הם מתענינים
ועוד יותר בעיתי זה שBDSM וסקס הולכים בד"כ (אם כי לא חובה) יד ביד ביחד

אם תכנסי לצאט כלשהו או לכל אתר הכרויות אחר כמה הודעות תקבלי תוך כמה דקות/שעות?

בסופו של דבר יש את אלו שבאמת מחפשים ומתענינים בתחום ויש את אלו שמחפשים זיון קל וחושבים שזה המקום למצוא אותו

הדרך היחידה לדעת מי זה מי זה לדבר אם אותם אנשים ולסנן לפי הקריטריונים שלך icon_smile.gif

נ.ב.

הפנטזיה על אצבע בתוכך בישיבת צוות...
אהבתי את הקונספט אבל אפשר יותר טוב (כמו ביצי רטט ושהשלט אצל הבחור icon_razz.gif )