סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמון כשמתחילים

PuddingV​(נשלט)
לפני 7 שנים • 18 בספט׳ 2016

אמון כשמתחילים

PuddingV​(נשלט) • 18 בספט׳ 2016
כשמתחילים בסשנים עם שולטת, אלא אם כן זה בתוך זוגיות או שיש היכרות מוקדמת ארוכה מספיק (בעצם, אפילו במצבים כאלה), דרושה מידה של אמון. מה אתם שואלים את עצמכם (או אותה) לפני שאתם מחליטים לתת את האמון הזה?

אני לא מדבר על להחליט מראש ביחד על גבולות. אני מדבר על, לדוגמה, מה נדרש כדי שתאמרו לעצמכם "אני מאמין שהיא תכבד את הגבולות האלה"?
שוטרת*
שוטרת* • 18 בספט׳ 2016
שאלה מצויינת ממש.
אני אענה,ברשותך, מהצד שלי. אולי תסיק מכך לגביך.
אז.."אני מאמינה שהוא יודע שאני לא כאן כדי להזיק לו" -
כי הוא שואל שאלות.
כי הוא לא ממהר לסשן/תמונה/טלפון.
כי הוא חכם. הוא יודע לראות מעבר ובין השורות.
כי הוא מעריך את עצמו.
כי הוא חזק ולא נשבר מכל שטות.
כי הוא פתוח איתי מספיק, וכן.

אני מניחה ששולטת נלהבת/נמהרת מדי,לא חכמה מדי, או כזו שלא רואה את האדם שבך לפני שהיא בוחנת את הנשלט שבך - לא כל כך תשים לב לגבולות שהיא עוברת או לא מכבדת.
PuddingV​(נשלט)
PuddingV​(נשלט) • 18 בספט׳ 2016
תודה, אני חושב שקלעת לאן שכיוונתי. אני בכל מקרה אשמח לשמוע עוד התייחסויות מעוד א\נשים icon_smile.gif
strapon71​(נשלט){לא משוייך}
בתור אחד ש"מחפש" שולטת אני יכול להגיד שהשאלה שלך פגעה בול.
מעבר לכך- הלוואי שאמצא שולטת כמו השוטרת. אשרי העבד שלך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בספט׳ 2016
אני יכולה לסכם זאת בפשטות- כשזה זורם.

כשאתה מרגיש איתה בנוח, כשאתה לא מרגיש לחץ כלשהו כלפייך לעשות משהו שאתה לא שלם איתו, כשאתה מרגיש שיש לך מקום להביע את החששות שלך ללא פחד שהיא לא תקבל זאת בהבנה, כשאתה רואה שהיא מקבלת סירובים בבגרות ולא בהתנהגות של מפונקת אגואיסטית, כשאתה יכול לדבר איתה בגובה העיניים כמו בן אדם, כשאתה מרגיש טוב אחרי שיחה איתה, כשאתה פשוט מרגיש שהאינטרקציות איתה באות בטבעי והולכות לכיוון חיובי.

כך אני חווה את זה מהצד השולט, אני רואה שמישהו סומך עליי כשדברים "זורמים" בנינו, כלומר כשאני רואה הוא נינוח מספיק בשביל לדבר איתי/לשאול אותי על הכל כי הוא לא חושש ממני.

אם אתה לא מרגיש עם מישהי בנוח, אם זה לא "זורם" ביניכם, אל תתעלם מכך! רבים נוטים להתעלם מכך כי קל לתייג את התחושה הזו כתחשות בטן לא רציונלית,
אבל יש לרגשות האלו משמעות גם אם אין לך איזה כותרת מפורשת לתת להם.
אם אתה מרגיש שלא נוח לך עם מישהי- אז לא נוח לך איתה.
אם אתה מרגיש שאתה כרגע לא יכול לסמוך עליה- אתה לא סומך עלייה.
וזה לא משנה למה ואיך. אם זה היה נכון ביניכם זה היה זורם ולא היית צריך אפילו להתעכב על השאלה "האם יש בנינו אמון?" כי התשובה הייתה כבר מובנת מאליו לך.
    התגובה האהובה בשרשור
Anakin
לפני 7 שנים • 22 בספט׳ 2016
Anakin • 22 בספט׳ 2016
השיחה המוקדמת חשובה.

יש כל כך הרבה דקויות וטעמים שונים, וקל מאוד לחשוב שמה שמוצא חן בעיניי בטוח גם ימצא חן בעיניי הצד השני.
בסופו של דבר אמון הוא דבר שנבנה.
הולך בשדות
לפני 7 שנים • 23 בספט׳ 2016
הולך בשדות • 23 בספט׳ 2016
ואני רוצה להוסיף לכל הנשלטים והנשלטות:
הגיון בריא. יש דברים שלא הייתם עושים בהיכרות "נורמלית" בעולם שבחוץ אבל משום מה אתם כן מקבלים כאן בלי לשאול שאלות.
רק השבוע שוחחתי עם נשלטת שהיתה בקשר שליטה וירטואלי של חודש מבלי לראות את מי שמולה, בלי שיהיה לה טלפון, בלי לקבל תמונה, בלי יכולת לאמת ולו פרט אחד לגבי מי ששולט בה ונותן לה משימות כאלו ואחרות. שמעתי כבר על נשלטות שתומרנו להפגש עם מישהו במקום מבודד, כשהן עם כיסוי עיניים, כשאין להן את הטלפון, לא ראו תמונה, לא נפגשו קודם להכיר.
אני לא אומר שההיכרות צריכה להיות בנאלית וונילית. אני אומר שיש כללי זהירות בסיסיים וCOMMON SENSE.
תהיו רגישים למניפולציות סטייל:
"ככה נשלטת צריכה להתנהג" או
"את לא קובעת איך נפגש ומתי תראי אותי" או
"כשנפגש לא תראי אותי כי את צריכה לסמוך עלי גם בלי לראות" או
"אני לא אתן טלפון כי כשולט אני זה שאחליט מתי אנחנו מדברים"
רק מדגם מייצג. בסוף כל אחד יכול לומר כל דבר בוירטואליה. כמה קשה לעטות דמות שלא מייצגת באמת את המציאות? זה שמישהו נשמע סמכותי או קשוח או בטוח בעצמו, לא אומר שהוא אכן כזה. אין מה להסתנוור גם מכל מיני אלטרואיסטים שמציעים עזרה וייעוץ. גם לא מבנות כאלה (שהן לא תמיד בנות).
תהיו חשדניים (בלשון המעטה) לגבי רעיונות שנשמעים לכם מופרעים ומופרכים. כלפי מי שמבקש מכם אמון אוטומטי. אם הצד השולט לא מבין שאמון בונים, שהוא צריך להוכיח את עצמו לכם לא פחות מאשר אתם אליו, אם מתייחסים לנשלטות שלכם כמובן מאליה, אם לוחצים עליכם לתת משהו שאתם לא רוצים, אם מפעילים עליכם מניפולציות שכאלה,
פשוט תמשיכו הלאה. בלי לתת לאנשים שרלטנים ומניפולטיבים להכנס ולשחק לכם בראש.

*נכון לשני המינים, בשני הצדדים.
Miss X​(שולטת)
לפני 7 שנים • 24 בספט׳ 2016
Miss X​(שולטת) • 24 בספט׳ 2016
מסכימה עם מה שנכתב עד כה ומוסיפה: שולטת צריכה לכבד את הגבולות של הנשלט. מי שמצפה שלא יהיו לכם גבולות או שהגבולות שלכם יהיו אלו שהיא תקבע עבורכם - לדעתי זו בעיה.