סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

Boy Toy
לפני 7 שנים • 26 בספט׳ 2016

הונאה חדשה בכלוב!!

Boy Toy • 26 בספט׳ 2016
יש כאן שתי"שולטות" שמרמות אנשים באופן קבוע.
לא ארשום את הניקים שלהן כדי שהפוסט לא יימחק, אבל כולי תקווה שבעקבות מה שאכתוב
הן לא ירוויחו עוד שקל אחד.
אז ככה:
משאירים לאחת מהן מספר טלפון ואז היא מתקשרת ואומרת שלפני הסשן היא רוצה לעשות פגישת היכרות במקום
ציבורי בעלות של 200 שח, והסשן שיהיה בעתיד (לא באותו מפגש) כבר כלול במחיר.
בנוסף היא מציעה בתור בונוס לצרף עוד "שולטת" באותו מחיר, זאת בעצם הבחורה
השניה שגם לה יש ניק בכלוב ועושה בדיוק אותו הדבר.
כל זה נועד ליצור אשליה של מציאה מטורפת ולגרום לנו לרצות לממש את פגישת ההיכרות כמה שיותר מהר.
אחרי שנפגשים איתה ורוצים לממש את הסשן היא פשוט נעלמת בתואנות שונות ומשונות.
אני כבר יודע על עוד כמה אנשים בכלוב שהיא עשתה להן בדיוק את אותו הדבר ובשלב מסוים הם פשוט התייאשו
והפסיקו לשלוח לה הודעות.
אז אם מישהי מציעה לכם דבר כזה – תדעו שלעולם לא יהיה סשן והיא רק רוצה לקחת לכם את הכסף!!
הכי מגעיל בכל הסיפור זה שהיא לא מתביישת לקחת כסף מחיילים שמרוויחים בקושי כמה מאות שקלים בחודש.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 26 בספט׳ 2016
מספיק להיות תמימים.

מה זה הבולשיט הזה?

אף מלכה בתשלום לא מציעה כזה דבר.

וגם אם כן מציעה פגישה מוקדמת במקום ציבורי, זה לא מותנה בסכום כלשהו.

זה הגיוני להיפגש למשל בבית קפה לשיחה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בספט׳ 2016
הנאיביות של גברי הכלוב, גברים מעל גיל 18 שנחשבים מספיק בוגרים בכדי לקחת אחריות על עצמם וכל תחום בחייהם, מפתיעה אותי כל פעם מחדש.

אני לא מצדיקה אותן והלוואי ויעיפו אותן, אבל זה לא באמת יפתור דבר. חלאות כמותן יהיו תמיד.  אז יעיפו אותן מהאתר ופשוט יבואו אחרות. תמיד באות אחרות שכן זאת לא הפעם הראשונה שנכתב פה פוסט כזה.
זה בכלל לא העניין כאן.
העניין הוא שלאנשים כמותן אין בכלל כוח אם לא משתפים איתן פעולה. 
הרי שהן לא מאיימות על אף אחד להיפגש איתן, לא סוחטות, לא עושות שום דבר שגורם לך להרגיש חוסר אונים ומחוייבות להיפגש איתן אחרת יקרה אסון. 
זה כל כך קל להימנע מזה שזה כבר עצוב שזה לא מובן מאליו.
פשוט צריך לחשוב בהגיון ולהבין שבחורה דבר ראשון מבקשת כסף אז זאת המטרה שלה ולא שליטה. 
דבר שני לקחת את זה לאט, לקחת את הזמן להכיר. לחשוב עם השכל ולא עם הזין, להיפגש קודם באיזה מקום נטרלי ולדבר כמו בני אדם ותוך כדי שיחה לראות מי היא באמת.

רק אם לא יהיה להן קהל, הן ושכמותן לא יוכלו להמשיך עם ההצגה.
הרבה ילדות פרינססות שאין קשר בינן לעולם השליטה, שראו כל מיני שטויות כשחיפשו בדס"מ בגוגל, מגיעות לכאן כי הן יודעות שיש פה קהל שיזרום עם זה.
יצא לי לדבר עם אחת כזו בגובה העיניים וזה מה שהיא ענתה לי. שהיא שמעה שיש פה פראיירים שישלמו ממיטב כסף אם רק תדביקי לעצמך כותרת של "מלכה" (מילים שלה ולא שלי. ואגב, אחרי שיחה איתי היא עזבה את האתר כי העמדתי אותה במקום והיא הבינה, אז כבר יש לנו אחת פחות).
    התגובה האהובה בשרשור
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 26 בספט׳ 2016
זה מה שיפה בנוכלים, שהם לא אניני טעם. הם מוכנים לעבוד על כל מי שמתמסר להם. זה יכול להיות חייל קרבי או זקנה שחיה מכספי הביטוח לאומי.
אם היה להם מצפון, הם היו מוצאים דרך אחרת להרוויח כסף icon_smile.gif
הפתרון הפשוט הוא להפעיל שיקול דעת. ואם זה יותר מדי טוב כנראה שיש איזושהי בעיה.
ואל תאמין לזה שהן לא ירוויחו עוד שקל, סיפורים כאלה קורים פה עוד לפני שנפתח הכלוב ויקרו כאן גם בהמשך.
בסופו של דבר, הרבה גברים, וסאבים בפרט, הם יצורים מאוד תמימים כשזה נוגע לתחום המין והפנטזיות.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 26 בספט׳ 2016
מסכימה עם קודמיי, ואם לא אכפת לך לשלם על סשן, לך למלכה בתשלום עם שם שעובדת בצורה מסודרת ויש עליה המלצות ואתה יודע מה אתה מקבל, לכמה זמן וכו'.
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 26 בספט׳ 2016
בחור רוצה לקנות שירותי מין מאישה ומשדל אותה.
לא הולך לו ובלי בושה הוא מתלונן על הונאה. הבטיחו לו שתי נשים במחיר של אחת, ולא סיפקו לו את הסחורה.

לא יכולה שלא להיזכר בפרשת משה קצב, שהחלה בתלונה של נשיא המדינה על "נסיון סחיטה". 

מותק, יצאת בזול. אם לפגישה היתה מגיעה שוטרת סמויה היית משלם הרבה יותר מאשר 200 ש"ח.
ואני לא אגיד מה היית משלם אם זה היה תלוי בי.
Master and man

שדרוג

Master and man • 26 בספט׳ 2016
שמעתי שלאחרונה הם השתדרגו ואפשר לשלם להם גם בכרטיסי אשראי,  עכשיו יהיה יותר נוח...
Monkey​(אחר)
Monkey​(אחר) • 26 בספט׳ 2016
חבורה של טמבלים חרמנים ומסכנים אלו שמשלמים.
Boy Toy
Boy Toy • 26 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
בחור רוצה לקנות שירותי מין מאישה ומשדל אותה.
לא הולך לו ובלי בושה הוא מתלונן על הונאה. הבטיחו לו שתי נשים במחיר של אחת, ולא סיפקו לו את הסחורה.

לא יכולה שלא להיזכר בפרשת משה קצב, שהחלה בתלונה של נשיא המדינה על "נסיון סחיטה". 

מותק, יצאת בזול. אם לפגישה היתה מגיעה שוטרת סמויה היית משלם הרבה יותר מאשר 200 ש"ח.
ואני לא אגיד מה היית משלם אם זה היה תלוי בי.

זה נחמד שאת קופצת למסקנות וישר מסיקה ששידלתי אותה.
אני שלחתי לה הודעה אם היא מחפשת נשלט ואמרה לי להשאיר טלפון, ושם היא אמרה לי את כל הנ"ל.
וסתם לידע כללי: זנות חוקית בישראל, הסירסור הוא שאסור.
אם זונה עובדת עצמאית בלי מעסיק מעליה והיא משלמת מס כחוק - אין שום בעיה חוקית.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בספט׳ 2016
אך שידול לזנות אינו חוקי.
וכל החכמים שקוראים את זה ומציעים כסף לשולטות/נשלטות/נשים באופן כללי (לא אתה, אבל אני מנצלת את הבמה הפומבית כי לא חסרים פה כאלו) שתדעו לכם שזה יגמר לכם לא בטוב.