ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

מיתוסית​(שולטת)
לפני 7 שנים • 26 בספט׳ 2016
מיתוסית​(שולטת) • 26 בספט׳ 2016
לזונה אין "מעסיק", אלא סרסור.
זונה לא יכולה לשלם מס, כי אומנם הזנות חוקית- אך אינה מוסדרת.
זונות לא מוציאות קבלות ולא מדווחות למס הכנסה והסרסור שלהן לא מפריש עבורן פנסיה וביטוח לאומי.
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 26 בספט׳ 2016
זה ברור שלבחורה לא בא עליך. 
היא לא רוצה סשן איתך או שום דבר מיני.
אבל אתה חושב שהיא סוג של סחורה, שאתה יכול לקנות אותה ושבכפוף לאיזשהו "חוזה" היא חייבת לך משהו, כולל את החברה שלה.
לא מעניין אותי להיכנס לפרטי פרטים כדי לברר אם שידלת אותה ממש או שאתה סתם חתיכת זבל שמתייחס לנשים כאל סחורה.
כך או כך, אני מעדיפה בחורה שמספיק אומללה כדי לעשות את כל זה בשביל 200 ש"ח, מאשר אחד כמוך שינצל את הנסיבות.
Boy Toy
Boy Toy • 26 בספט׳ 2016
slave for ever כתב/ה:
חייל קרבי, האם היא הציגה את עצמה כמלכה בתשלום?
רק בטלפון.
באתר הפרופיל שלה ריק.
בטי בום​(שולטת)
לפני 7 שנים • 27 בספט׳ 2016
בטי בום​(שולטת) • 27 בספט׳ 2016
מתי נהיינו כל כך צינים שהתגובה להונאה פה היא הסבר ללמה הקורבן לא בסדר?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 בספט׳ 2016
זה נכון. חשבתי על זה בעצמי אמש לאור הגוננות שלי כלפי כל אלו שהופצו תמונות העירום שלהן והואשמו.

אני מקווה שהחייל לפחות למד להבא איך להתנהג בלי קשר לזה שהן לגמרי אשמות ולא בסדר.
Mary Jane
Mary Jane • 27 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
....הבטיחו לו שתי נשים במחיר של אחת, ולא סיפקו לו את הסחורה.
....

בנוסף לכל, הוא גם חייל, כפי שהודגש, ואיך הן מעזות לחזור בהן ולא לתת שירותי מין לחייל בתמורה ל-200 שקלים חדשים הישר ממשכורתו הצנומה, כמובטח? פוצע את הלב. אם יש עוול בעולם, אם יש חוסר צדק על הארץ ובמרומים, הנה הוא. ואי אפשר שלא לתהות בהקשר הזה, Haven't the Jewish people suffered enough?" האם בשביל זה הקמנו מדינה, והתאספו והגיעו יהודים רדופים מכל קצוות תבל, כדי שאנשים יבטיחו סשנים ולאחר פגישה פנים מול פנים יתחרטו, ימאנו להצליף, לדרוך ולהשפיט? לדעתי, לא.