סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

Mary Jane
לפני 7 שנים • 27 בספט׳ 2016
Mary Jane • 27 בספט׳ 2016
וברצינות - זה לא לעניין להבטיח שירות בתמורה לכסף שנגבה מראש ולא לספק אותו. נראה לי שעל כך אין חולק. עם זאת, זה לא שירות רגיל, נאמר, תיקון דודי שמש. וכשהשירות המובטח אינו רגיל, אלא כרוך באינטימיות מסוימת וביכולת נפשית להוציא דברים מהכוח לפועל, אפשר להבין גם את הלקוח הממורמר, שחש מרומה, וגם אנשים שחוזרים בהם ברגע האמת.
ראש השבט​(שולט)
ראש השבט​(שולט) • 27 בספט׳ 2016
לא שילמת הרבה בכדי ללמוד שיעור בחיים..
 אם תזכור את זה.. בעתיד תחסוך הרבה יותר..
  הפנם ולמד..וזה לא היה לשווא.
 הרי תתקל בהמשך חייך בנוכלים בצורות שונות ומתחוכמות הרבה יותר.
     אם הצעה נשמעת טובה מידי.. אז  היא גרועה..
Boy Toy
Boy Toy • 27 בספט׳ 2016
רק סשן...יחסי מין זה לא הקטע מבחינתי.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 27 בספט׳ 2016
אז צדקתי בתגובה הראשונה שלי.

אני לא מבין מאיפה כולם הסיקו ששילמת כסף למישהי מישהי כולל יחסי מין והרחיקו לכת לשידול ואף לזנות.

לא משלמים כסף למישהי מראש אלא בתחילת הסשן או לאחריו.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 27 בספט׳ 2016
Mary Jane כתב/ה:
וברצינות - זה לא לעניין להבטיח שירות בתמורה לכסף שנגבה מראש ולא לספק אותו. נראה לי שעל כך אין חולק. עם זאת, זה לא שירות רגיל, נאמר, תיקון דודי שמש. וכשהשירות המובטח אינו רגיל, אלא כרוך באינטימיות מסוימת וביכולת נפשית להוציא דברים מהכוח לפועל, אפשר להבין גם את הלקוח הממורמר, שחש מרומה, וגם אנשים שחוזרים בהם ברגע האמת.

אם היא הייתה חוזרת בה ומחזירה את הכסף אז אפשר היה להבין אותה
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 27 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
בחור רוצה לקנות שירותי מין מאישה ומשדל אותה.
לא הולך לו ובלי בושה הוא מתלונן על הונאה. הבטיחו לו שתי נשים במחיר של אחת, ולא סיפקו לו את הסחורה.

לא יכולה שלא להיזכר בפרשת משה קצב, שהחלה בתלונה של נשיא המדינה על "נסיון סחיטה". 

מותק, יצאת בזול. אם לפגישה היתה מגיעה שוטרת סמויה היית משלם הרבה יותר מאשר 200 ש"ח.
ואני לא אגיד מה היית משלם אם זה היה תלוי בי.

תגידי לי את רצינית? 
נשים כמוך גורמות לי לחשוש לעתידו של המין האנושי בכלל ולמין הנשי בפרט. 

כן. הבחור אולי תמים ואהבל. מותר לו, הוא צעיר והוא עוד ילמד אני מקווה. 

אבל את ונשים כמו שהוא מדבר עליהן זה פשוט גועל נפש. הייתי אומרת לך תתביישי לך אבל כנראה שבושה כמו שכל לא חילקו לך. 
hrgiger
hrgiger • 27 בספט׳ 2016
בבוקר כשקראתי את השרשור ללא יכולת להגיב הרגיז אותי העליהום על הבחור, מאוד.
נכון, זנות ושידול לזנות זה נורא. אבל להאשים מבלי להתייחס למקרה כפי שהוא תואר זה גם נורא (כן, פחות נורא, אני יודעת).
לשמחתי מאז נשים נוספות כתבו ויצאו להגנתו.
ואני מעט נרגעתי. 

אז רק אומר ככה, יצאת מעט תמים, טפשון אפילו. אבל, לדעתי, לא עשית דבר רע והן אכן האשמות בסיפור.
פועל עברי
פועל עברי • 27 בספט׳ 2016
חברים וחברות , שליטה וכניעה אמיתית דורשת רמות אישיות מאוד גבוהות לטעמי . וכן אני נהנה לראות פה נשים וגברים משני צידי השוט שמגיעים לרמות הגבוהות האלו . אבל עם זאת פה כמו ברוב הדתות לצערנו כסף משחית ! ויש את אלו הרוצים לקנות את קיצורי הדרך . אמנם כן זה חוקי לקנות אם מישהו או מישהי מציעים למכור באופן חופשי ובלתי כפוי ( שביננו זה מה שצרכני הזנות משכנעים את עצמם שזו אחלה דרך להתפרנס ... ) אבל זה לא אמיתי ולא מוסרי ! מעבר לבטוח שפוי ובהסכמה ובין השורות חייבים לזכור את המוסר והכבוד . ולכן ברגע שמישהו מתעסק במשהו לא מוסרי שלא יתפלא שהצד השני איננו מוסרי ! 
בברכת שנה טובה מכובדת ומכבדת .
ido 007

בדיוק! לקחת לי את המילים מהפה ;)

ido 007 • 27 בספט׳ 2016
ArchAngel כתב/ה:
הנאיביות של גברי הכלוב, גברים מעל גיל 18 שנחשבים מספיק בוגרים בכדי לקחת אחריות על עצמם וכל תחום בחייהם, מפתיעה אותי כל פעם מחדש.

אני לא מצדיקה אותן והלוואי ויעיפו אותן, אבל זה לא באמת יפתור דבר. חלאות כמותן יהיו תמיד.  אז יעיפו אותן מהאתר ופשוט יבואו אחרות. תמיד באות אחרות שכן זאת לא הפעם הראשונה שנכתב פה פוסט כזה.
זה בכלל לא העניין כאן.
העניין הוא שלאנשים כמותן אין בכלל כוח אם לא משתפים איתן פעולה. 
הרי שהן לא מאיימות על אף אחד להיפגש איתן, לא סוחטות, לא עושות שום דבר שגורם לך להרגיש חוסר אונים ומחוייבות להיפגש איתן אחרת יקרה אסון. 
זה כל כך קל להימנע מזה שזה כבר עצוב שזה לא מובן מאליו.
פשוט צריך לחשוב בהגיון ולהבין שבחורה דבר ראשון מבקשת כסף אז זאת המטרה שלה ולא שליטה. 
דבר שני לקחת את זה לאט, לקחת את הזמן להכיר. לחשוב עם השכל ולא עם הזין, להיפגש קודם באיזה מקום נטרלי ולדבר כמו בני אדם ותוך כדי שיחה לראות מי היא באמת.

רק אם לא יהיה להן קהל, הן ושכמותן לא יוכלו להמשיך עם ההצגה.
הרבה ילדות פרינססות שאין קשר בינן לעולם השליטה, שראו כל מיני שטויות כשחיפשו בדס"מ בגוגל, מגיעות לכאן כי הן יודעות שיש פה קהל שיזרום עם זה.
יצא לי לדבר עם אחת כזו בגובה העיניים וזה מה שהיא ענתה לי. שהיא שמעה שיש פה פראיירים שישלמו ממיטב כסף אם רק תדביקי לעצמך כותרת של "מלכה" (מילים שלה ולא שלי. ואגב, אחרי שיחה איתי היא עזבה את האתר כי העמדתי אותה במקום והיא הבינה, אז כבר יש לנו אחת פחות).