סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

נסיכת הלילה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 28 בספט׳ 2016
נסיכת הלילה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2016
unpredictability כתב/ה:
שלא תבינו אותי לא נכון, המעשה שלה נבזי.

אבל, אם כבר לגנוב כסף, אז לעשות את זה מאנשים כמוהו שחושבים שאישה היא מוצר. 
יאי, שילמת כסף. הפתעה, לא קיבלת מוצר כי נשים הן לא מוצר ואינטימיות היא לא מוצר, וסיפוק מיני הוא לא מוצר. אם אמא היתה מלמדת אותך את זה בגיל חטיבה, כנראה שלא היית נופל קורבן להונאה כזו icon_smile.gif

ועכשיו אני אשאל אותך...תגידי לי את רצינית?
זה בסדר לגנוב מאנשים כמוהו בגלל שהוא מחפיץ נשים? היא החפיצה את עצמה קודם כל בזה שהיא התנתה את המפגש ביניהם בתשלום מראש!
אני אישה וגאה להיות אישה, מבחינתי פמיניזם הוא החופש שלי לעשות את הבחירות שלי וגם לשלם על הבחירות הללו. 
זה מצחיק להגן על נשים אוטומטית כי הן נשים. 
מה שהיא עשתה זה נטו הונאה ולא משנה איך תסובבו ותנסו ליפות את זה. 
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 28 בספט׳ 2016
ברור לי שלא יהיה ניתן כאן להגיע להסכמה.
נושא רגיש, רב ממדי  ובעייתי מאוד.
אבל מבחינתי יש הבדל תהומי בין דומינה לזונה.
זונה היא בדרך כלל פסיבית נשלטת ואנוסה.
דומינה היא אקטיבית חזקה ודומיננטית.
זאת לא אותה אוכלוסיה ולא אותו רקע.

אבל לא נצא כאן ראש.... 
trol
trol • 28 בספט׳ 2016
כולם מסכימים עם החייל חוץ מכמה מצביעות מרץ
hrgiger
hrgiger • 28 בספט׳ 2016
מצביעת מר"צ ומסכימה עם החייל.
טעית (:
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 28 בספט׳ 2016
עוד מצביעת מר"צ שמסכימה עם החייל, 
אבל למה לא להפיץ שינאה אם אפשר?
trol
trol • 28 בספט׳ 2016
לדעתי לא אני הפצתי שנאה בשרשור הזה.

יפה לראות שטעיתי הרגייגר, אני באמת הופתעתי icon_smile.gif
אני פשוט ראיתי פוסט של זנדברג בדמיוני תוקף את "מנצל הנשים" הזה
המלט
המלט • 28 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
בחור רוצה לקנות שירותי מין מאישה ומשדל אותה.
לא הולך לו ובלי בושה הוא מתלונן על הונאה. הבטיחו לו שתי נשים במחיר של אחת, ולא סיפקו לו את הסחורה.

לא יכולה שלא להיזכר בפרשת משה קצב, שהחלה בתלונה של נשיא המדינה על "נסיון סחיטה". 

מותק, יצאת בזול. אם לפגישה היתה מגיעה שוטרת סמויה היית משלם הרבה יותר מאשר 200 ש"ח.
ואני לא אגיד מה היית משלם אם זה היה תלוי בי.

לידיעתך, אין שום חוק האוסר על קניה ומכירה של שירותי מין.  והבחור לא שידל אותה לכלום.
טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 29 בספט׳ 2016
טליה​(שולטת) • 29 בספט׳ 2016
Mary Jane כתב/ה:
אני חושבת שאת מגזימה כאן ודעתך מוטה באופן קיצוני.

אני לא חושבת כך. אבל כנראה שלא אשכנע אחרים בדעתי.

אני חושבת שהאנשים כאן צינים וקהי חושים.
איכשהו זה נראה להם שלהציע לאישה כסף עבור שרותי מין זה דבר ליגיטימי.
לכפות את זה עליה? חס וחלילה, זה כבר אונס. אבל להציע או לקפוץ על הזדמנות? מה הבעיה?
אני חושבת שזו בעיה גדולה להתייחס לאישה כאל סחורה. אני חושבת שהתייחסות כזו לאישה היא דבר בזוי שלא יעשה, לא משנה מהן בדיוק הנסיבות.
אני חושבת שההשוואה בין הגועל שלי מזנאים לבין הגועל שלך מפירות ים הוא מעוות לחלוטין. איזשהו רלטביזם מוסרי ניהיליסטי ומקולקל.
אני חושבת שזו השוואה צינית לחלוטין שגם את לא תעמדי מאחוריה מחוץ לוויכוח. זה משהו שאומרים לשם הוויכוח, אבל לא באמת מרגישים אותו.
אני לא מכירה אישה אחת שאם היו מתייחסים אליה כאל זונה ומציעים לה "הצעה עיסקית" לא היתה נעלבת, והיתה עונה בנימוס "תודה עבור הצעת העבודה, אבל לא תודה". אני לא מכירה אישה אחת שגבר כזה לא היה מעלה בה תחושה של קבס וגועל. 
אני גם לא מכירה גבר אחד שאם היו מתייחסים אל בתו כאל זונה לא היה רוצה להכניס אגרוף למי שצריך.

אבל כשמדובר באישה היפותטית, אישה מוחפצת, שאינה הבת של אף אחד, אישה שלא בוכה בלילות ואי-אפשר להשפילה, אישה שהיא רק אובייקט מיני, אז למה לא? למה שלא "נכבד" את הבחירה המקצועית שלה? בואו לא "נתנשא" עליה ונחליט מה טוב עבורה.
אין אישה שרוצה להיות זונה, חצי זונה או כל וריאציה של זונה. אף אחת לא מתלבטת אם להיות פסיכולוגית קלינית, עורכת דין או זונה כשהיא תהיה גדולה. אף אחד מצרכני הזנות, שכל כך "מכבד" את הבחירה המקצועית שלהן, לא היה מפגין את אותו הכבוד כלפי בחירה כזו מצד אחת הבנות שלו. זו רטוריקה של צרכני זנות. כמעט כל מי שמגיעה לזנות מגיעה לכך מתוך מצוקה. ולמצוקה שיש הרבה פנים, לא רק עוני ורעב. כמעט כל הנשים שעוסקות בזנות שלא מתוך כפיה ואיומים, עברו התעללויות מיניות בחייהן. אלו נתונים מפורסמים מאוד.
Boy Toy
Boy Toy • 29 בספט׳ 2016
את מפספסת נקודה אחת חשובה: אני לא הצעתי כסף, היא התנתה את המפגש בכסף. זה מה שכולם מנסים להבהיר לך ואת מתעקשת משום מה לא להפנים את זה.
Boy Toy
Boy Toy • 29 בספט׳ 2016
בכל אופן אני שמח לומר שאת המטרה שלי כבר השגתי. מאז שפתחתי את המודעה הזאת קיבלתי מלא הודעות פרטיות מאנשים (ונשים) שחיזקו את ידי, חלקם הודו לי שעכשיו הם יודעים להיזהר מהן והכי חשוב - כאלה שכבר קבעו להיפגש איתן ובעקבות מה שכתבתי הם שינו את דעתם ולא נפגשו בסוף.  

עכשיו גם אם הן יחזרו תחת ניק אחר כולם מכירים את שיטת העבודה שלהן וכל התרמית שלהן נחשפה לעיני כל..וזו בדיוק היתה המטרה של הפוסט הזה icon_smile.gif